Νέα

Γιατί οι ιερόδουλες κλείνουν τα μάτια τους;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ytrytr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Έχω παρατηρήσει κατά τη διάρκεια της ''πράξης'' πως πολλές κλείνουν τα μάτια τους σα να μη θελούν να σε βλέπουν.Δε θέλουν να έχουν στο μυαλό τους την εικόνα όλων αυτών που τις έχουν πηδήξει?Μη σπεύσετε να πείτε πως τα κλείνουν επειδή είμαι άσχημος κλπ. Απλά μια παρατήρηση....
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Έχω παρατηρήσει κατά τη διάρκεια της ''πράξης'' πως πολλές κλείνουν τα μάτια τους σα να μη θελούν να σε βλέπουν.Δε θέλουν να έχουν στο μυαλό τους την εικόνα όλων αυτών που τις έχουν πηδήξει?Μη σπεύσετε να πείτε πως τα κλείνουν επειδή είμαι άσχημος κλπ. Απλά μια παρατήρηση....

χμ.......ενδιαφέρουσα φίλε η παρατήρησή σου.Κι εγώ το χω παρατηρήσει αυτό απο μερικές.Ίσως και να οφείλεται σ αυτό που λές....ίσως όμως και να το απολαμβάνουνε :fuck2:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Και συ τι θελεις ,αγαπητε ,να "τους ανοιξεις τα ματια " ?
Πηγαινε μια βολτα σε ενα γυναικειο κομμωτηριο και θα δεις
οτι και εκει κλεινουν τα ματια ,οταν τις χτενιζουν ,χωρις να τις
....γαμανε ! Τα κλεινουν επειδη χαλαρωνουν.
 

Επισκέπτης
Έχω παρατηρήσει κατά τη διάρκεια της ''πράξης'' πως πολλές κλείνουν τα μάτια τους σα να μη θελούν να σε βλέπουν.Δε θέλουν να έχουν στο μυαλό τους την εικόνα όλων αυτών που τις έχουν πηδήξει?[glow=red,2,300][size=15pt]Μη σπεύσετε[/size] να πείτε πως τα κλείνουν επειδή είμαι άσχημος κλπ[/glow]. Απλά μια παρατήρηση....
μετα απο ποση ωρα μπορουμε να το πουμε κυριε? :think:
 

Επισκέπτης
Έχω παρατηρήσει κατά τη διάρκεια της ''πράξης'' πως πολλές κλείνουν τα μάτια τους σα να μη θελούν να σε βλέπουν.Δε θέλουν να έχουν στο μυαλό τους την εικόνα όλων αυτών που τις έχουν πηδήξει?Μη σπεύσετε να πείτε πως τα κλείνουν επειδή είμαι άσχημος κλπ. Απλά μια παρατήρηση....

όχι τα κλείνουν επειδή κομπλάρουν από την ομορφιά σου! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Έχω παρατηρήσει κατά τη διάρκεια της ''πράξης'' πως πολλές κλείνουν τα μάτια τους σα να μη θελούν να σε βλέπουν.Δε θέλουν να έχουν στο μυαλό τους την εικόνα όλων αυτών που τις έχουν πηδήξει?Μη σπεύσετε να πείτε πως τα κλείνουν επειδή είμαι άσχημος κλπ. Απλά μια παρατήρηση....

τα κλείνουν για να ονειρευτούν μια χώρα μαγική οπου τα χρυσαφένια λιβάδια θα απλώνονται στον ορίζοντα, και οι ανεμόμυλοι θα στολίζουν τις κορυφές των λόφων!! Εκεί θα τρέχουν ανέμελες, αθώες και αμόλυντες πάνω στο δροσερό γρασίδι και θα μυρίζουν το μεθυστικό άρωμα των ανθισμένων λουλουδιών. Είναι ένα μέρος που όλά είναι αθώα και όμορφα, ενα καταφύγιο για τις ραγισμένες καρδιές τους.
 

Επισκέπτης
τα κλείνουν για να ονειρευτούν μια χώρα μαγική οπου τα χρυσαφένια λιβάδια θα απλώνονται στον ορίζοντα, και οι ανεμόμυλοι θα στολίζουν τις κορυφές των λόφων!! Εκεί θα τρέχουν ανέμελες, αθώες και αμόλυντες πάνω στο δροσερό γρασίδι και θα μυρίζουν το μεθυστικό άρωμα των ανθισμένων λουλουδιών. Είναι ένα μέρος που όλά είναι αθώα και όμορφα, ενα καταφύγιο για τις ραγισμένες καρδιές τους.

Νόμπελ λογοτεχνίας 2010! :2funny:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
τα κλείνουν για να ονειρευτούν μια χώρα μαγική οπου τα χρυσαφένια λιβάδια θα απλώνονται στον ορίζοντα, και οι ανεμόμυλοι θα στολίζουν τις κορυφές των λόφων!! Εκεί θα τρέχουν ανέμελες, αθώες και αμόλυντες πάνω στο δροσερό γρασίδι και θα μυρίζουν το μεθυστικό άρωμα των ανθισμένων λουλουδιών. Είναι ένα μέρος που όλά είναι αθώα και όμορφα, ενα καταφύγιο για τις ραγισμένες καρδιές τους.


ρε τυπε ψοφησα στο γελιο

:2funny: :2funny: :2funny:
 

ZIGOLO69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
Για να μην βλεπουν τα μουτρα μας και να σκεφτοντε οτι τους  :fuck2: κενενας κουκλος  :grin: :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Έχω παρατηρήσει κατά τη διάρκεια της ''πράξης'' πως πολλές κλείνουν τα μάτια τους σα να μη θελούν να σε βλέπουν.Δε θέλουν να έχουν στο μυαλό τους την εικόνα όλων αυτών που τις έχουν πηδήξει?Μη σπεύσετε να πείτε πως τα κλείνουν επειδή είμαι άσχημος κλπ. Απλά μια παρατήρηση....

προσπαθει να θυμηθει αν ησουν ο πρωτος που εχασε τη παρθενια της
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Ίσως φτύνεις όταν πηδάς  :think:
Ίσως είσαι ανήλικος και ρωτάς τέτοιες πίπες  :think:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
εγω τους κραταω ανοιχτα τα ματια με το συγκεκριμενο εργαλειο

Οπως στο ΚΟΥΡΔΙΣΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ρε μαν,για δες
:dancing:
 

Συνημμένα

  • clockwork_l.jpg
    clockwork_l.jpg
    40,6 KB · Εμφανίσεις: 56
OP
OP
Y

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
xaxaxa Γάμησε το topic μου.Ενδιαφέρουσες όλες οι απόψεις.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σε μενα τα κλεινουν για να μην τους πεταχθουν εξω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom