Νέα

Γιατι μου κοψανε το Twitter??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Δεν ξέρω τί είναι ο Τwitter
αλλά ξέρω ------------>   
images
  :grin:
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Μολις τωρα συνειδητοποιησα πως εχω να μπω στο Bourdela δυο ολοκληρα 24ωρα
Τυχαιο?
Οχι!
Επεσα στην ΠΡΕΖΑ που λεγεται Twitter, και πραγματικα εχασα αισθηση χωρου/χρονου/οριων
Γενικα, με καταπιε αυτο το πραγμα!

Σημερα απογευμα εφαγα ενα suspension, μαλλον επειδη ειπα το Χαρρυ Κλυνν μαλακα και μου εκανε "report" (?)
Εκανα τικ σε ενα κουτακι πως θα ειμαι καλο παιδι απο 'δω κι επειτα (=πως δεν θα κανω προσωπικες επιθεσεις σε επωνυμους), και με ξανασυνδεσανε

Λιγο πιο μετα, ομως, ξανακοπηκα. Αυτη τη φορα μου εβαλαν ως πιθανη αιτιολογη την "επιθετικη πολιτικη", οτι δηλαδη, κανω πολλα Follow χωρις να δεχομαι αντιστοιχο αριθμο follow... Βεβαια, λιγο πιο πριν ειχα κραξει ενα δημοσιογραφο (Γιαννακιδη), αλλα χωρις μπινελικια/ δεν ξερω αν με εκανε report και αν αυτο επαιξε καποιο ρολο

Τεσπα, οπως και να 'χει... Επειδη μου αρεσε πολυ ο λογαριασμος που ειχα φτιαξει, ειμαι περιεργος: Θα μου τον ξαναδωσουνε πισω? Ηδη εκανα το απαραιτητο mail- δηλωση μετανοιας (appeal suspension), αλλα δεν ξερω κατα ποσον θα το λαβουν υποψιν
Εχει κανεις εμπειρια??

σαν το μπου,που βριζομαστε ολιμερις και ολινυχτις,και αλογο κλανει,δεν εχει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τελικα το μπου επρεπε να γινει παγκοσμιο δικτυο
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Το bou ειναι πολυ πιο μπροστα και απο face και twitter και οτι αλλη μαλακια βγαινει.Εκει βλεπεις τον  καθε μαλακα και χαζογκομενα να προβαλει τον εαυτο του λεει την εξυπναδα του και αλλες πολλες μαλακιες οτι εγω και κανεις αλλος ολα τα ψωνια μαζευτηκαν και πανε κοντρα ποιος θα κανει την καλυτερη ποζα-μοστρα και ποιος θα πει καλυτερη εξυπναδα εχει καταντησει αηδια .Οσο για λαζοπουλο τι προσπαθει να ξυπνησει τον κοσμο χαχαχα ειναι μερος του συστηματος κι αυτος και οσο για τους ραδιοαρβυλα εκπομπουλες της πλακας αλλα τα βρισκουν και τα κανουν αφου ο λαος αυτης της χωρας ειναι για τον πουτσο.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
σαν το μπου,που βριζομαστε ολιμερις και ολινυχτις,και αλογο κλανει,δεν εχει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τελικα το μπου επρεπε να γινει παγκοσμιο δικτυο
και γω αυτο ηθελα να πω!
οτι το τουιτερ δεν ειναι σαν το μπουρδελα που θα βρισεις θα πεις το καντηλακι σου! θα ξεδωσεις βρε αδερφε!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
επεσε καμπανα!  ;) :cheesy:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Το bou ειναι πολυ πιο μπροστα και απο face και twitter και οτι αλλη μαλακια βγαινει.Εκει βλεπεις τον  καθε μαλακα και χαζογκομενα να προβαλει τον εαυτο του λεει την εξυπναδα του και αλλες πολλες μαλακιες οτι εγω και κανεις αλλος ολα τα ψωνια μαζευτηκαν και πανε κοντρα ποιος θα κανει την καλυτερη ποζα-μοστρα και ποιος θα πει καλυτερη εξυπναδα εχει καταντησει αηδια .Οσο για λαζοπουλο τι προσπαθει να ξυπνησει τον κοσμο χαχαχα ειναι μερος του συστηματος κι αυτος και οσο για τους ραδιοαρβυλα εκπομπουλες της πλακας αλλα τα βρισκουν και τα κανουν αφου ο λαος αυτης της χωρας ειναι για τον πουτσο.
το μπουρδελα ,εκτος απο τον ιερο σκοπο της ενημερωσης που εχει για το αρχαιοτερο επαγγελμα!!!!
γενικα ειναι 1 (ωραιο καφενειο) με καθε καρυδιας καρυδι (οπως ανεφερα και ψες) :P
και χαλαρη κουβεντουλα θα γινει και εντασεις (καποιοι το γαμαν και με κλωνους-βρισιδια) και χαβαλε και ενημερωση-κουτσομπολιο-βοηθεια σε διαφορα θεματα!!!
ΕΔΩ επικρατει ανωνυμια! στο Fb δεν επικρατει ανωνυμια απο την στιγμη που εχεις το ονοματεπωνυμο σου και τις φωτογραφιες σου!!
καποιοι το χουνε για promotion Dj's μαγαζατορες , καποιοι για να περναει η ωρα, αλλοι για κουσκουσακι,αλλοι για να ψαρευουνε μουνια και καποιοι για να βρισκουν οντως ατομα!!!!
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Το καλλίτερο σχόλιο το κάνει ο " Vagelis_20 " , εγώ ένα έχω να σου πώ " ότι όποιος ανακατέυεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες " SERAPIS.
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
ξεχνιέσαι!!!!!!!!! όλη μέρα εδω και μέτα νομίζεις οτι κάθε σαιτ είναι σαν αυτό
 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Απλα, το Twitter εχει δυο πλεονεκτηματα:
1) Ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ γρηγορο. Σκανε καταιγιστικες πληροφοριες/ατακες/φωτογραφιες μπροστα σου, χωρις να χρειαζεται να μπαινοβγαινεις σε διαφορετικα θρεντ. Δηλαδη, ειναι ολα σε κοινη οθονη
2) Γραφουν δημοσια προσωπα! Και μπορεις να πιασεις κουβεντα μαζι τους. Πχ, εμενα μου απαντησε καποιος, και με εκανε forward καποιος αλλος (ο Σιλας Σεραφειμ)

Παρεμπιπτοντως, δεν με επανασυνδεσανε ακομα... Τα μουνοπανα!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Απλα, το Twitter εχει δυο πλεονεκτηματα:
1) Ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ γρηγορο. Σκανε καταιγιστικες πληροφοριες/ατακες/φωτογραφιες μπροστα σου, χωρις να χρειαζεται να μπαινοβγαινεις σε διαφορετικα θρεντ. Δηλαδη, ειναι ολα σε κοινη οθονη
2) Γραφουν δημοσια προσωπα! Και μπορεις να πιασεις κουβεντα μαζι τους. Πχ, εμενα μου απαντησε καποιος, και με εκανε forward καποιος αλλος (ο Σιλας Σεραφειμ)

Παρεμπιπτοντως, δεν με επανασυνδεσανε ακομα... Τα μουνοπανα!
ΜΗΠΩΣ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΣΕΝΤΕΡ ΜΠΑΚ Ο ΣΙΛΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom