Νέα

Γιατι μου κοψανε το Twitter??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Μολις τωρα συνειδητοποιησα πως εχω να μπω στο Bourdela δυο ολοκληρα 24ωρα
Τυχαιο?
Οχι!
Επεσα στην ΠΡΕΖΑ που λεγεται Twitter, και πραγματικα εχασα αισθηση χωρου/χρονου/οριων
Γενικα, με καταπιε αυτο το πραγμα!

Σημερα απογευμα εφαγα ενα suspension, μαλλον επειδη ειπα το Χαρρυ Κλυνν μαλακα και μου εκανε "report" (?)
Εκανα τικ σε ενα κουτακι πως θα ειμαι καλο παιδι απο 'δω κι επειτα (=πως δεν θα κανω προσωπικες επιθεσεις σε επωνυμους), και με ξανασυνδεσανε

Λιγο πιο μετα, ομως, ξανακοπηκα. Αυτη τη φορα μου εβαλαν ως πιθανη αιτιολογη την "επιθετικη πολιτικη", οτι δηλαδη, κανω πολλα Follow χωρις να δεχομαι αντιστοιχο αριθμο follow... Βεβαια, λιγο πιο πριν ειχα κραξει ενα δημοσιογραφο (Γιαννακιδη), αλλα χωρις μπινελικια/ δεν ξερω αν με εκανε report και αν αυτο επαιξε καποιο ρολο

Τεσπα, οπως και να 'χει... Επειδη μου αρεσε πολυ ο λογαριασμος που ειχα φτιαξει, ειμαι περιεργος: Θα μου τον ξαναδωσουνε πισω? Ηδη εκανα το απαραιτητο mail- δηλωση μετανοιας (appeal suspension), αλλα δεν ξερω κατα ποσον θα το λαβουν υποψιν
Εχει κανεις εμπειρια??
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
εμείς δεν καταλάβαμε ότι έλειπες
 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Μου λειψατε βρε...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
αυτα παθαινει κανεις αμα δεν ειναι καλο παιδι..ο χαρυ κλυν πως στον πουτσο τον λενε,μονο να χαρακτηριζει και να κρινει ξερει...αμα τον κρινουν οι αλλοι δεν του αρεσει τυπε μου...
 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
αυτα παθαινει κανεις αμα δεν ειναι καλο παιδι..ο χαρυ κλυν πως στον πουτσο τον λενε,μονο να χαρακτηριζει και να κρινει ξερει...αμα τον κρινουν οι αλλοι δεν του αρεσει τυπε μου...

Ειναι ξεμωραμενοι μωρε
Εδω ο Μπουλας κι ο Ζουγανελης πηγανε φετος με Χατζηγιαννη
Μετα τα 50, τα πραγματα αρχιζουν να ζοριζουνε  :uglystupid:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ειναι ξεμωραμενοι μωρε
Εδω ο Μπουλας κι ο Ζουγανελης πηγανε φετος με Χατζηγιαννη
Μετα τα 50, τα πραγματα αρχιζουν να ζοριζουνε  :uglystupid:
τους εκανες φολοου ομως τυπε μου  :-
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Δεν εχω τουιτερ....
 

sadragino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
207
Πόντοι
511
Κανε και το Βασιλη Μηλιωνη να μαθαινεις νεας απο τις φυλακες...
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Το twitter όπως και τα Facebook και Linkedin είναι μέρος του φακελώματος και ένας μοντέρνος τρόπος να ξέρουν που είσαι,τι κάνεις αλλά ειδικά το twitter είναι ο πιο εύκολος τρόπος να γνωρίζουν τι σκέφτεσαι,τα πολιτικά πιστεύω σου και να ξέρουν στο μέλλον τι δόλωμα να σου ρίξουν να τσιμπήσεις...
 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Το twitter όπως και τα Facebook και Linkedin είναι μέρος του φακελώματος και ένας μοντέρνος τρόπος να ξέρουν που είσαι,τι κάνεις αλλά ειδικά το twitter είναι ο πιο εύκολος τρόπος να γνωρίζουν τι σκέφτεσαι,τα πολιτικά πιστεύω σου και να ξέρουν στο μέλλον τι δόλωμα να σου ρίξουν να τσιμπήσεις...

Ε, ας μου ριξουν
Τ' αρχιδια μου θα παρουν
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ειναι ξεμωραμενοι μωρε
Εδω ο Μπουλας κι ο Ζουγανελης πηγανε φετος με Χατζηγιαννη
Μετα τα 50, τα πραγματα αρχιζουν να ζοριζουνε  :uglystupid:

Ειδα ενα μικρο δειγμα της φετινης συνεργασιας τους νωριτερα στον Λαζοπουλο...αξιολυπητο το θεαμα...με ξεπερασμενα σεξιστικα¨"αστειακια" για γυμνασιοπαιδα και κοινοτυπες πολιτικολογιες μαζευουν κοσμο στο μαγαζι?  :S
 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Ειδα ενα μικρο δειγμα της φετινης συνεργασιας τους νωριτερα στον Λαζοπουλο...αξιολυπητο το θεαμα...με ξεπερασμενα σεξιστικα¨"αστειακια" για γυμνασιοπαιδα και κοινοτυπες πολιτικολογιες μαζευουν κοσμο στο μαγαζι?  :S

Εχουν παψει προ πολλου να παραγουν τεχνη- και σατιρα
Ειναι πολυ πισω απο την εποχη τους
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Εχουν παψει προ πολλου να παραγουν τεχνη- και σατιρα
Ειναι πολυ πισω απο την εποχη τους

και οχι μονο αυτοι....και τον Λαζοπουλο πλεον τον εχουν σιχαθει και οι μεχρι προτινος φανατικοι θεατες του με τα ιδια και τα ιδια και οι αρβυλαδες στον Αντ1 ειναι κατι κουρασμενοι πουρειτζερ που παριστανουν τους μαθητες λυκειου σε αιωνια πενταημερη....οτι ειχαν να δωσουν αυτοι οι ανθρωποι ως διασκεδαστες το δωσαν, παμε για αλλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom