Νέα

Για το ψεύτικο συναίσθημα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolarmenistis-123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
376
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
21
Τύπε μην ξεχάσεις στο paper να παραπέμπεις στα εδάφια του bou που χρησιμοποίησες...
Προσθέτει κύρος :confused:
Ναι αλλά δε βοηθάτε πολύ Ρε αδέλφια. Εγώ θέλω να δω ποια είναι εκείνα τα στοιχεία που σε βάζουν στη ψευδαίσθηση. Όλοι ξέρουμε ότι ναι είναι ψεύτικο συναίσθημα. Δεν είναι το θέμα να διαφωνήσουμε ή όχι αλλά πως και με ποια στοιχεία συνθετεται όλη αυτή η ψευδαίσθηση
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86
Ναι αλλά δε βοηθάτε πολύ Ρε αδέλφια. Εγώ θέλω να δω ποια είναι εκείνα τα στοιχεία που σε βάζουν στη ψευδαίσθηση. Όλοι ξέρουμε ότι ναι είναι ψεύτικο συναίσθημα. Δεν είναι το θέμα να διαφωνήσουμε ή όχι αλλά πως και με ποια στοιχεία συνθετεται όλη αυτή η ψευδαίσθηση
Αν ρωτήσεις κάποιον ψυχίατρο θα σου απαντήσει (όχι ότι απαραίτητα πρέπει να είσαι επιστήμονας, αλλά σίγουρα θα το ανέλυε καλύτερα) :confused: Και εννοώ το λόγο που αυτές οι ψευδαισθήσεις σε επηρεάζουν. Έχοντας περάσει χρόνο εκτός επαγγελματικού χώρου με τζουδοπουτάνες μπορώ να σου πω με βεβαιότητα ότι ο ψυχίατρος θα ήταν μια καλή αρχή για κάποιον να κατανοήσει γιατί και σε τι βαθμό επηρεάζεται
 
Εγγρ.
18 Ιουν 2022
Μηνύματα
161
Like
412
Πόντοι
21
Ρε μύστες αποκλείεται μια γυναίκα που εργάζεται στο σεξ να ερωτευτεί πελάτη της. Το πολύ πολύ να τον εκτιμήσει σαν άνθρωπο και να τον κρατήσει στο ραντεβού κάνα 10 λεπτό παραπάνω
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Αν ρωτήσεις κάποιον ψυχίατρο θα σου απαντήσει (όχι ότι απαραίτητα πρέπει να είσαι επιστήμονας, αλλά σίγουρα θα το ανέλυε καλύτερα) :confused: Και εννοώ το λόγο που αυτές οι ψευδαισθήσεις σε επηρεάζουν. Έχοντας περάσει χρόνο εκτός επαγγελματικού χώρου με τζουδοπουτάνες μπορώ να σου πω με βεβαιότητα ότι ο ψυχίατρος θα ήταν μια καλή αρχή για κάποιον να κατανοήσει γιατί και σε τι βαθμό επηρεάζεται
τύπε τι είναι οι τζουδοπουτάνες?
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
376
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
21
Πρέπει να είναι κάποιος πολύ αφελής η αβγαλτος για να πιστέψει λόγια στρίπερ η ιερόδουλης
Προσωπικά διαλέγω αυτά τα μέρη για να γαμαω και όχι για να αγοράζω ψευδαίσθησεις
Δε τις έχω ανάγκη.
Αν τις είχα θα παντρευομουν.
Εκεί είναι οι ψευδαισθήσεις όχι στον αγοραίο έρωτα που ότι πληρώνεις παίρνεις(συνήθως)
δεν ειναι παντα στο γαμο οι ψευδαισθησεις, εξαρταται απο πολλά. Εμενα με ενδιαφερει το στριπ σε αυτη τη περιπτωση

Ακριβως ρε μαγκα τα ιδια κι εγω!
Εισαι μες το μυαλο μου!
Δεν παμε απο αναγκη αλλα απο επιλογη!Μπορει να εχουμε και γκομενα(η γκομενες)στην "κανονικη"μας ζωη!...Που να το καταλαβουν αυτο καποιοι...
Αυτη η ιδιαιτερη μυσταγωγια του αγοραιου σεξ...
Απο την εκπληξη οταν βλεπουμε τη μουναρα να σαλοναρει μεσα στο ημιφως του σαλονιου...την κινηση να πιασουμε το πορτοφολι μας για να γαμησουμε αυτο το μουνι...την περιεργεια να δουμε πως θα ειναι η νεα εμπειρια...καθε φορα νεα εμπειρια...αλλη κοπελα...αλλη φαση...
Τον ηχο των τακουνιων της ενω πλησιαζει το δωματιο...παντα ανατριχιαζα σε αυτο...
Και το χυμα ανοιγμα της πορτας για να μας πετυχει γυμνους στο δωματιο μια εντελως αγνωστη...
Καυλααα:headbang2:
ακριβως αυτο!
θυμηθηκα ενα πελατη σε ενα μαγαζι ρωτάει τη τσατσα "απο που ειναι η κοπέλα?" γιατι παιζει ρολο του λεει η τσατσα? για μενα ναι τις λεει θελω να ειναι αλλοδαπη
νομιζω πως αυτος ειναι ο σκοπος της ψευδαισθησης, ακομα και αν η αλλη ειναι αλλοδαπη ή πχ σου λεει οτι ειναι παντρεμενη, τον αλλον μμπορει να τον εξιταρει και συμβαλλει σε ολη τη κατασταση
Ρε μύστες αποκλείεται μια γυναίκα που εργάζεται στο σεξ να ερωτευτεί πελάτη της. Το πολύ πολύ να τον εκτιμήσει σαν άνθρωπο και να τον κρατήσει στο ραντεβού κάνα 10 λεπτό παραπάνω
πάντως να ξέρεις έχω γνωρίσει γυναικες που ερωτεύτηκαν πελάτες και μια χαρά σχεση καναν. δυστυχώς μονο μεσα απο τη δουλεια τους γνωριζουν κοσμο οι κοπελες που δουλευουν σε αυτα τα μερη...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Ναι αλλά δε βοηθάτε πολύ Ρε αδέλφια. Εγώ θέλω να δω ποια είναι εκείνα τα στοιχεία που σε βάζουν στη ψευδαίσθηση. Όλοι ξέρουμε ότι ναι είναι ψεύτικο συναίσθημα. Δεν είναι το θέμα να διαφωνήσουμε ή όχι αλλά πως και με ποια στοιχεία συνθετεται όλη αυτή η ψευδαίσθηση
παντως οσο πιο φολα ειναι στη δουλεια της τοσο πεφτει και η ψευδαισθηση:grin:...φίλε λιγο πολυ ολες οι γυναικες /επαγγελματίες και μη,σε βάζουν σε αυτο το τρυπάκι...ειναι μια ικανοτητα που την εχουν ολες.Ακομα και γκόμενα εξω τα εχεις μαζι της/τα κανει ολα,τα καταπινει,σε αγκαλιαζει σε φιλαει σου μαγειρευει,σου λεει τρυφερα λογια,και απο πίσω σου ψαχνει αλλον..μου εχει τύχει και ευχομαι να μη τύχει σε κανεναν.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
3
Like
1.607
Πόντοι
216
Χώρια απτο απλό γαμήσι, πολλοί άνδρες στερούνται και ψυχικής 'περιποίησης', και το να ακούσουν ένα κομπλιμέντο -έστω και ψεύτικο, από ιερόδουλη- όσο ναναι έχει μια αξία σ αυτή την κατάσταση, αναπτερώνει το καταρρακωμένο ηθικό.....
Μόνο και μόνο η πιθανότητα στις 1000000000 να είναι ειλικρινές, κάπου κάτι τροφοδοτεί.
Ανθρώπινη ανάγκη είναι ρε παιδιά, τι απορούμε.......

Όσο για τα κορίτσια του χώρου, έχουν ειπωθεί όλα.
Όσο κι αν δε γίνεται να μας δουν σαν γκόμενους (μη λέμε μαλακίες τώρα), αναμφίβολα κάποιες ξεχωρίζουν κάποιους, κι αυτό για συγκεκριμένους λόγους (οι οποίοι είναι καθαρά προσωπικοί). Δε μιλάμε για χρήματα κλπ.
Μπορεί να τύχει να βγούμε για έναν καφέ ή κι ένα ποτό με κάποια κοπέλα του χώρου, να τα πούμε κλπ, να συνάψουμε κάποια ανθρώπινη φιλία, και να γαμηθούμε ίσως αν το φέρει η στιγμή, ΑΛΛΑ αυτό ΔΕ σημαίνει ότι θα μας εκτιμήσει ως άνδρα. Θα είμαστε για πάντα συνδεδεμένοι μια μια σκοτείνη πλευρά της ζωής αυτών των γυναικών. Μονόφθαλμοι ανάμεσα σε 'τυφλούς' το πολύ!

Επίσης, έχω παρατηρήσει κιόλας πως οι ιερόδουλες κυριολεκτικά ΧΕΣΤΗΚΑΝ για το εάν είμαστε ωραίοι (εδώ χέστηκαν κι οι κοσμικές γκόμενες δηλαδή), εάν επιλέξουν να συνδεθούν κάπως με κάποιον θα είναι κυριως λόγω κάποιας οικειότητας που θα νιώσουν. Μπορεί να κάνω και λάθος, απλά λέω τι έχω δει.

Στο τέλος της ημέρας, όλοι για μια γαμημένη ελπίδα μάχονται, κι είτε γίνει, είτε όχι, σπάνια έχει σημασία τελικά!
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Κι ομως το γαμησι ειναι η μεγαλυτερη ψευδαισθηση
Γιατι στα μπουρδελα δε γαμας οντως, αφου η γκομενα δε γουσταρει ουτε χυνει στις 99% των περιπτωσεων
Στην ουσια ειναι σα να γαμας ενα κομοδινο, υποβοηθουμενη μαλακια δηλαδη
Δεν εχω παει ποτε σε μπουρδελο , αλλα πρεπει να ειναι πολυ "βαρεα και ανθυγειινα "
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Από τη στιγμή που μερικά στριπ έχουν κοπέλες που σερβίρουν μπριζόλα ανήκουν στο αγοραίο σεξ
Απλά τίθεται θέμα value for money καθαρά
Κι εννοείται πάω για τη μπριζόλα εκεί
Το αντιθετο συμβαινει . Στα στριπ οι τοπ κοπελλες καθονται με οποιον γουσταρουν Δεν τις υποχρεωνει το αφεντικο
Στο λεω απο προσωπικη εμπειρια
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Ρε μύστες αποκλείεται μια γυναίκα που εργάζεται στο σεξ να ερωτευτεί πελάτη της. Το πολύ πολύ να τον εκτιμήσει σαν άνθρωπο και να τον κρατήσει στο ραντεβού κάνα 10 λεπτό παραπάνω
Εχω γνωστους που εχουν παντρευτει στριπερς και ξερω κοπελλες στριπερ που εχουν παντρευτει πελατες
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Το αντιθετο συμβαινει . Στα στριπ οι τοπ κοπελλες καθονται με οποιον γουσταρουν Δεν τις υποχρεωνει το αφεντικο
Στο λεω απο προσωπικη εμπειρια
Εχω δει κι εγω τα τοπ κοριτσια σε στριπ να καθονται με κυριους δυσαναλογους ομως σε εμφανιση και ηλικια σε σχεση με αυτες.
Δε νομιζω φιλαρακο να τους γουσταρουν.Το χρημα τους γουσταρουν.
Τωρα αν ο αλλος ειναι νεος ωραιος και πλουσιος ναι θεωρητικα θα μπορουσε να προκαλεσει θετικη εντυπωση.
Απλα σε αυτη την περιπτωση ενας τετοιος ανδρας που θα μπορουσε να εχει οποια θελει δε νομιζω να καθοταν να ασχοληθει στα σοβαρα ακομη και με την τοπ στριπερ του μαγαζιου.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Εχω γνωστους που εχουν παντρευτει στριπερς και ξερω κοπελλες στριπερ που εχουν παντρευτει πελατες
Σωστο ρημα χρησιμοποιησες."παντρευτει".Οχι "ερωτευτει"
Και σε αλλα επαγγελματα επισης ο μεγαλοδικηγορος παντρευεται τη νεαρα γραμματεα του κτλ.
Δε βγηκε τυχαια η φραση "σερνει καραβι"
 
Τελευταία τροποποίηση:

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Ναι αλλά δε βοηθάτε πολύ Ρε αδέλφια. Εγώ θέλω να δω ποια είναι εκείνα τα στοιχεία που σε βάζουν στη ψευδαίσθηση. Όλοι ξέρουμε ότι ναι είναι ψεύτικο συναίσθημα. Δεν είναι το θέμα να διαφωνήσουμε ή όχι αλλά πως και με ποια στοιχεία συνθετεται όλη αυτή η ψευδαίσθηση
Συνηθως μοναχικοι ανθρωποι,ευαλωτοι,με χαμηλη αυτοεκτιμηση ή με χαμηλη αντιληψη ειναι υποψηφιοι να χτισουν αυτη την ψευδαισθηση.
Ανθρωποι που εχουν για διαφορους λογους στερηθει το συναισθημα η τη συντροφια απο τη ζωη τους.
Η σεξουαλικη επαφη αφηνει διαυλους ψυχικης επικοινωνιας ανοιχτους.
Οι πελατες ειναι περισσοτερο ευαλωτοι σε αυτη την παραξενη σχεση.
Εχω πιασει τον εαυτο μου να νοιωθει "κολακευμενος" η μια "ζεστασια" στο φερσιμο της ιεροδουλης.
Ωστοσο το οτι ειναι ψευτικο φαινεται απο το ποσο γρηγορα καταρρεει οταν τελειωνει ο χρονος της συνευρεσης.
Οι κοπελες αυτες εχουν σκληραγωγηθει να αντεχουν τις συνθηκες της δουλειας τους.Αρα ειναι εξ ορισμου πιο δυνατες και ανεγγιχτες απο τον ερωτα.
Μου χει πει κοπελα στριπ οτι οταν καποτε ειχε ερωτευτει δυσκολευοταν να κανει τη δουλεια της και πως ενοιωσε καλυτερα οταν ο ερωτας αυτος της τελειωσε.
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
376
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
21
παντως οσο πιο φολα ειναι στη δουλεια της τοσο πεφτει και η ψευδαισθηση:grin:...φίλε λιγο πολυ ολες οι γυναικες /επαγγελματίες και μη,σε βάζουν σε αυτο το τρυπάκι...ειναι μια ικανοτητα που την εχουν ολες.Ακομα και γκόμενα εξω τα εχεις μαζι της/τα κανει ολα,τα καταπινει,σε αγκαλιαζει σε φιλαει σου μαγειρευει,σου λεει τρυφερα λογια,και απο πίσω σου ψαχνει αλλον..μου εχει τύχει και ευχομαι να μη τύχει σε κανεναν.
ωω λυπαμαι, αυτο ειναι πιο ασχημο.... τουλαχιστον οταν το αγορααζεις ξερεις με τι εχεις να κανεις
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
376
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
21
Χώρια απτο απλό γαμήσι, πολλοί άνδρες στερούνται και ψυχικής 'περιποίησης', και το να ακούσουν ένα κομπλιμέντο -έστω και ψεύτικο, από ιερόδουλη- όσο ναναι έχει μια αξία σ αυτή την κατάσταση, αναπτερώνει το καταρρακωμένο ηθικό.....
Μόνο και μόνο η πιθανότητα στις 1000000000 να είναι ειλικρινές, κάπου κάτι τροφοδοτεί.
Ανθρώπινη ανάγκη είναι ρε παιδιά, τι απορούμε.......

Όσο για τα κορίτσια του χώρου, έχουν ειπωθεί όλα.
Όσο κι αν δε γίνεται να μας δουν σαν γκόμενους (μη λέμε μαλακίες τώρα), αναμφίβολα κάποιες ξεχωρίζουν κάποιους, κι αυτό για συγκεκριμένους λόγους (οι οποίοι είναι καθαρά προσωπικοί). Δε μιλάμε για χρήματα κλπ.
Μπορεί να τύχει να βγούμε για έναν καφέ ή κι ένα ποτό με κάποια κοπέλα του χώρου, να τα πούμε κλπ, να συνάψουμε κάποια ανθρώπινη φιλία, και να γαμηθούμε ίσως αν το φέρει η στιγμή, ΑΛΛΑ αυτό ΔΕ σημαίνει ότι θα μας εκτιμήσει ως άνδρα. Θα είμαστε για πάντα συνδεδεμένοι μια μια σκοτείνη πλευρά της ζωής αυτών των γυναικών. Μονόφθαλμοι ανάμεσα σε 'τυφλούς' το πολύ!

Επίσης, έχω παρατηρήσει κιόλας πως οι ιερόδουλες κυριολεκτικά ΧΕΣΤΗΚΑΝ για το εάν είμαστε ωραίοι (εδώ χέστηκαν κι οι κοσμικές γκόμενες δηλαδή), εάν επιλέξουν να συνδεθούν κάπως με κάποιον θα είναι κυριως λόγω κάποιας οικειότητας που θα νιώσουν. Μπορεί να κάνω και λάθος, απλά λέω τι έχω δει.

Στο τέλος της ημέρας, όλοι για μια γαμημένη ελπίδα μάχονται, κι είτε γίνει, είτε όχι, σπάνια έχει σημασία τελικά!
ωραια η προσεγγιση σου, συμφωνω και εγω !
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
376
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
21
Συνηθως μοναχικοι ανθρωποι,ευαλωτοι,με χαμηλη αυτοεκτιμηση ή με χαμηλη αντιληψη ειναι υποψηφιοι να χτισουν αυτη την ψευδαισθηση.
Ανθρωποι που εχουν για διαφορους λογους στερηθει το συναισθημα η τη συντροφια απο τη ζωη τους.
Η σεξουαλικη επαφη αφηνει διαυλους ψυχικης επικοινωνιας ανοιχτους.
Οι πελατες ειναι περισσοτερο ευαλωτοι σε αυτη την παραξενη σχεση.
Εχω πιασει τον εαυτο μου να νοιωθει "κολακευμενος" η μια "ζεστασια" στο φερσιμο της ιεροδουλης.
Ωστοσο το οτι ειναι ψευτικο φαινεται απο το ποσο γρηγορα καταρρεει οταν τελειωνει ο χρονος της συνευρεσης.
Οι κοπελες αυτες εχουν σκληραγωγηθει να αντεχουν τις συνθηκες της δουλειας τους.Αρα ειναι εξ ορισμου πιο δυνατες και ανεγγιχτες απο τον ερωτα.
Μου χει πει κοπελα στριπ οτι οταν καποτε ειχε ερωτευτει δυσκολευοταν να κανει τη δουλεια της και πως ενοιωσε καλυτερα οταν ο ερωτας αυτος της τελειωσε.
συμφωνω με τα οσα λες... δε τσιμπανε ολοι και πιστευω οσοι πιστευουν σε αυτη τη ψευδαισθηση εχουν αναγκη να το πιστεψουν
 

sev_teo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2012
Μηνύματα
116
Κριτικές
6
Like
527
Πόντοι
301
Με όλο το σεβασμό σε όλους σας, το συναίσθημα έχει ημερομηνία λήξης, είτε είναι σχέση είτε είναι γάμος, η παράλληλη σχέση είναι ψυχοφθόρα και οι πιθανότητες να γίνεις τσακωτος, μεγάλες. Κατά την ταπεινή μου γνώμη, δε χρειάζεται καν να μπει κανείς στον κόπο της βαθιάς ανάλυσης, πληρώστε, γαμηστε, τελειώσατε. Ίσως η τιμιοτερη συναλλαγή μεταξύ ανδρών και γυναικών χωρίς αστερίσκους και ψιλά γράμματα.

Να είστε καλά όλοι σας.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.700
Πόντοι
216
Αυτοί που έχουν γκόμενά, πιο πολλά λεφτα χαλάνε, από ότι οι πουτανιαρηδες, και με παρακαλετο κιόλας η ακόμα και καθόλου γαμησι
Εσύ δεν έχεις ... είσαι και ναυάγιο οπότε αποδέξου την μοίρα σου και αφιερώσου στα μπουρδελάκια όπου με ένα 20ρικάκι κοροιδεύεις την σκληρή φύση που σε απέκλεισε από το μουνί και γαμάς γυναίκες πολύ ανωτερες στην πυραμίδα των γονιδιων από εσένα που κανονικά θα γαμιόντουσαν μόνο με αλφα πίθηκες.
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.171
Κριτικές
26
Like
11.107
Πόντοι
4.746
Συνηθως μοναχικοι ανθρωποι,ευαλωτοι,με χαμηλη αυτοεκτιμηση ή με χαμηλη αντιληψη ειναι υποψηφιοι να χτισουν αυτη την ψευδαισθηση.
Ανθρωποι που εχουν για διαφορους λογους στερηθει το συναισθημα η τη συντροφια απο τη ζωη τους.
Η σεξουαλικη επαφη αφηνει διαυλους ψυχικης επικοινωνιας ανοιχτους.
Οι πελατες ειναι περισσοτερο ευαλωτοι σε αυτη την παραξενη σχεση.
Εχω πιασει τον εαυτο μου να νοιωθει "κολακευμενος" η μια "ζεστασια" στο φερσιμο της ιεροδουλης.
Ωστοσο το οτι ειναι ψευτικο φαινεται απο το ποσο γρηγορα καταρρεει οταν τελειωνει ο χρονος της συνευρεσης.
Οι κοπελες αυτες εχουν σκληραγωγηθει να αντεχουν τις συνθηκες της δουλειας τους.Αρα ειναι εξ ορισμου πιο δυνατες και ανεγγιχτες απο τον ερωτα.
Μου χει πει κοπελα στριπ οτι οταν καποτε ειχε ερωτευτει δυσκολευοταν να κανει τη δουλεια της και πως ενοιωσε καλυτερα οταν ο ερωτας αυτος της τελειωσε.
Συμφωνω δεν βλεπεις τι γιναται εδω μεσα ανεβασουν το κασερι της κοπελας για να την εχουν μονο αυτοι δικια τους μην τους την φαει κανεις αλλος αχχαχαχαχαχαχαα. Μιλαμε για μεγα ερωτα και παθος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom