Νέα

Γενικη συζητηση για στουντιο,τσαρκες κ γενικα γκομενες.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα παρθένος19
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
ειμαι 20 χρονων κ κατεβαινω αθηνα για σπουδες...απο αθηνα ειμαι τελειως αχρηστος αλλα το μονο που μ'απασχολει ειναι τα στουντιο κ γενικα τα κοκκινα φωτακια...απο εδω μπορουμε να μιλησουμε απο στουντιο,ερωτικες φαντασιωσεις μεχρι κ ποδοσφαιρο με στοιχημα...ελπιζω να γινουμε καλη παρεα κ ποιος ξερει να παμε μαζι στο μελλον για καμια τσαρκα σε κανενα στουντιο...θα χαρω πολυ αν ποσταρετε στο θεμα μου..... :grin:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Τι να σου πω βρε μάγκα μου;;;;;;

Ενα ολόκληρο σαιτ με χιλίαδες μέλη και χιλίαδες ποσταρίσματα επί 5 χρόνια γράφει για αυτή την θεματολογία που εσύ θέλεις να ξεκινήσεις σε ένα θρεντ.

Αμα βεριέσε να διαβάσεις τι να σου κάνω;;;;;
 
OP
OP
παρθένος19

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Τι να σου πω βρε μάγκα μου;;;;;;

Ενα ολόκληρο σαιτ με χιλίαδες μέλη και χιλίαδες ποσταρίσματα επί 5 χρόνια γράφει για αυτή την θεματολογία που εσύ θέλεις να ξεκινήσεις σε ένα θρεντ.

Αμα βεριέσε να διαβάσεις τι να σου κάνω;;;;;

κοιτα αδερφε μου εγω ειμαι εδω απο το πολυ πολυ παλιο σαιτ που ειχε κλεισει για ενα διαστημα για τν γνωστο λογο....
Το μονο που θελω ειναι καμια κουβεντα με ατομα που θα γινουμε φιλοι κ θα κανουμε χαλαρη κουβεντουλα σαν αδερφια... :grin:
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
713
Κριτικές
1
Like
388
Πόντοι
26
κοιτα αδερφε μου εγω ειμαι εδω απο το πολυ πολυ παλιο σαιτ που ειχε κλεισει για ενα διαστημα για τν γνωστο λογο....
Το μονο που θελω ειναι καμια κουβεντα με ατομα που θα γινουμε φιλοι κ θα κανουμε χαλαρη κουβεντουλα σαν αδερφια... :grin:
Μα σε όποιος thread μπεις χαλαρή κουβέντα γίνεται....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Eγώ φίλε θέλω να γίνω φίλος σου, φαίνεσαι τσίφτης και καραμπουζουκλής. Καμιά καλή φίλη έχεις;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ας καλως ορισουμε τον νεαρο φιλο μας.

Θα χαρουμε να σε βοηθησουμε σε οτι χρειαστεις.

Ολα θα γινουν.
Καλα να ειμαστε και μπαλιτσα θα παιξουμε, οπως καναμε μερικοι περισυ τον χειμωνα, και τις τσαρκες μας θα παμε και τις μασες θα κανουμε.

Καλη διαθεση να υπαρχει.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
καλώς τον νεανία... όλα θα πάνε καλά μην σκάς...
 
OP
OP
παρθένος19

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ας καλως ορισουμε τον νεαρο φιλο μας.

Θα χαρουμε να σε βοηθησουμε σε οτι χρειαστεις.

Ολα θα γινουν.
Καλα να ειμαστε και μπαλιτσα θα παιξουμε, οπως καναμε μερικοι περισυ τον χειμωνα, και τις τσαρκες μας θα παμε και τις μασες θα κανουμε.

Καλα να ειμαστε και καλη διαθεση να υπαρχει.

καλως σας βρηκα παιδες...αληθεια μαζευεστε για μπαλιτσα??θα χαρω πολυ να παρεβρεθω... :grin:
τουλαχιστον θα εχω ατομα να με βοηθησουν να προσαρμοστω στους ρυθμους της πολης...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
καλως σας βρηκα παιδες...αληθεια μαζευεστε για μπαλιτσα??θα χαρω πολυ να παρεβρεθω... :grin:
τουλαχιστον θα εχω ατομα να με βοηθησουν να προσαρμοστω στους ρυθμους της πολης...

και μπαλίτσα παίζουμε και τσάρκες πάμε και ταβερνίτσες...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
και μπαλίτσα παίζουμε και τσάρκες πάμε και ταβερνίτσες...
κάνεις και ψαλιδάκια;
stetefoot.gif
 
OP
OP
παρθένος19

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
ο πρωτος προβληματισμος μου ειναι που θα κανω την 1η μου καταθεση....κ εχω καταληξει στο στουντιο γκεισα κ την νικολ.....τι λετε???εχω παθει την πλακα μαζι της.... :cum:
μπορειτε να με  βοηθησετε???
 

Επισκέπτης
ο πρωτος προβληματισμος μου ειναι που θα κανω την 1η μου καταθεση....κ εχω καταληξει στο στουντιο γκεισα κ την νικολ.....τι λετε???εχω παθει την πλακα μαζι της.... :cum:
μπορειτε να με  βοηθησετε???
Tί βοήθεια θα ήθελες δηλαδή;;; :think:

Μήπως εννοείς διακριτικά κεράστε με!!! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom