Νέα

γαζέλες σε στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petercanali
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Ξέρετε σε ποια studio και άλλα καλά μαγαζιά των Αθηνών μπορώ να βρω μαύρες εκδιδομενες? Κατά προτίμηση μουνάρες, όπως αυτές που μπορείς να δεις σε διάφορα πορνο-sites, brownass, κτλ. Υπάρχουν? Καμιά φορά ξελιγώνομαι όταν βλέπω αυτές στα πεζοδρόμια στο κέντρο της Αθήνας, όταν επισκέπτομαι την τιμημένη μπουρδελούπολη, αλλά δεν είμαι και πολύ της περιπέτειας και του ρίσκου. Δεν μιλάμε για παρακμιακές καταστάσεις, αλλά για περιποιημένες γκόμενες, κι ας είναι τιμές στούντιο.

   
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
Ξέρετε σε ποια studio και άλλα καλά μαγαζιά των Αθηνών μπορώ να βρω μαύρες εκδιδομενες? Κατά προτίμηση μουνάρες, όπως αυτές που μπορείς να δεις σε διάφορα πορνο-sites, brownass, κτλ. Υπάρχουν? Καμιά φορά ξελιγώνομαι όταν βλέπω αυτές στα πεζοδρόμια στο κέντρο της Αθήνας, όταν επισκέπτομαι την τιμημένη μπουρδελούπολη, αλλά δεν είμαι και πολύ της περιπέτειας και του ρίσκου. Δεν μιλάμε για παρακμιακές καταστάσεις, αλλά για περιποιημένες γκόμενες, κι ας είναι τιμές στούντιο.

   
μονο μαυρες γουσταρεις? λατινες σου κανουν?
 
OP
OP
P

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
μονο μαυρες γουσταρεις? λατινες σου κανουν?


και για λατινες ξελιγώνομαι το ίδιο. Απλώς έβλεπα μαύρες θεές πριν απο λίγο σε γνωστά τσοντο-sites και είπα να το συνεχίσω ως thread, μήπως και πάρω καμια καλή πληροφορία.
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
2.027
οπως  ελεγε ενας φιλος εσυ θελεις......την αννα απο την γκανα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
λοιπον δεν ειδικευομαι σε αυτο το χρωμα ...παντως εχει ενα brasil studio στην κων/λεως 130
εχει βραζιλιανες η κατι τετοιο ...σε λατινο και λιγο μελαμψο φανταζομαι...δεν εχω παει προσωπικα για να σε βοηθησω
παραπανω
δες εδω για παραπανω πληροφοριες και κριτικες
 
OP
OP
P

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Το ειδα και έχει καλές κριτικές για κοριτσάκια με αντίστοιχες προδιαγραφές, και από ομορες περιοχές της Λατινικής Αμερικής, Δομήνικο κτλ.

Σε κάθε περίπτωση, όποιος ξέρει περισσότερα, ας ριξει και μια ματια στο βίντεο που βγαίνει αν πληκτρολογησει 'Νubian babe oils up' (τί μούναρος), ως ένδεικτικό του γυναικείου τύπου σε αναζήτηση.     
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
φίλε στο φωκαίας 27 επάνω, μεταμεσονύκτια παίζει ένα κοριτσι όπως το θες και με πολύ ωραίους τρόπους. Την έχω πάρει πολλές φορές και έχω μείνει ευχαριστημένος. Την εχω δεί και εκτός δουλειάς και είναι πολύ στιλάτο κορίτσι. Τραβα ρίξε μια ματιά αν θες
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
OK  :)
Η  γνωστη  Πατρίτσια  που ομως  ειναι μιγας  παιζει στο  Κων/πολεως  132- και Πειρ 193
--
Η αλλη,  ως πιο ... μαύρη    του  Κων 132,    η Σάρα , έχει καλές  κριτικες
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Λατινα απο τον Αγιο Δομηνικο κατα δηλωση ειναι σε καλη σοκολατι αποχρωση και αρκετα ομορφη κοπελα, ειναι η Αλισια στο Αριστοτελους 5.

Απο υπηρεσιες ομως δεν εχω πληροφοριες.

Στο Ιωαννινων 3 επισης εχει αρκλετες σκουροχρωμες λατινες. Εκει οι τιμες ξεκινουν απο 30 ευρω.
 
OP
OP
P

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11

OK gentlemen, έχω υλικό αρκετό απ'ότι φαίνεται για έρευνα αγοράς. Για να μην καβλώνω μόνο με τις σοκολάτες στη Μαινάνδρου. Η σοκολάτα είναι εθισμός σε κάθε περίπτωση.  : :cum:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
και για λατινες ξελιγώνομαι το ίδιο. Απλώς έβλεπα μαύρες θεές πριν απο λίγο σε γνωστά τσοντο-sites και είπα να το συνεχίσω ως thread, μήπως και πάρω καμια καλή πληροφορία.
φυλε για να μην ξελιγωνεσαι πρεπει να ξερεις οτι ΔΕΝ θα βρεις ΜΑΥΡΕΣ ΘΕΕΣ (τις γνωστες σταρς του πορνο) που βλεπεις σε τσονοσιτες! αλλα σιγουρα θα βρεις ωραιες μαυρουλες στα σημεια που αναφερανε τα παλικαρια πιο πανω.......
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
-Το Κ132 είναι καλό σαν χώρος.
-Το Κ130 (δίπλα) δεν το ξέρω. Κάποιοι έχουν γράψει ότι το Κ132 υπερέχει.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
φίλε στο φωκαίας 27 επάνω, μεταμεσονύκτια παίζει ένα κοριτσι όπως το θες και με πολύ ωραίους τρόπους. Την έχω πάρει πολλές φορές και έχω μείνει ευχαριστημένος. Την εχω δεί και εκτός δουλειάς και είναι πολύ στιλάτο κορίτσι. Τραβα ρίξε μια ματιά αν θες
Ποια από τις 2 λες?
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
για το Τζενάκι λεω φίλε
Έχεις δίκιο.Πολύ καλή...

Την έχω πάρει 2-3 φορές κ έχω περάσει πολύ όμορφα...

Συνήθως έχει κ άλλη 1 έγχρωμη ο εν λόγω οίκος αλλά μου φαίνεται ότι έχω δει 2 διαφορετικές με σταθερή παρτενέρ το Τζενάκι...έχεις πάρει καμία άλλη εκτός απο το Τζενάκι?
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.180
Like
3.103
Πόντοι
506
η Ναομη βραζιλιανα τριτη 21/8 προι 10.00-20.00 στο Βριλησσου 42  :-* :-* :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom