Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 804K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
88
Πόντοι
0
Το πρωί παίζουν φάσεις στο πάρκο Τρίτση;
Σήμερα πριν πάω για δουλειά, την έστησα στα παγκάκια στην είσοδο της Μπιμπιζα, μήπως περάσει κάποιος αριστερά στα δεντρακια, αλλά δεν είχε πολύ κίνηση...
Να ξαναπροσπαθήσω ή το πρωί δεν παίζει φάση εκεί; ;
Συνήθως δεν έχει κίνηση καθημερινά πρωί. Σαββατοκύριακο και αργίες πιο πολύ. Πάντως δεν χάνεις κάτι να προσπαθήσεις !
 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
387
Like
3.240
Πόντοι
441
Είμαι 40 ετών παντρεμένος και ψάχνω να δοκιμάσω να πάρω πίπα.Το είχα κάνει πριν δύο χρόνια στα γρήγορα.Παιζει τίποτα
 

nscorpios

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
127
Like
169
Πόντοι
1
Είμαι 40 ετών παντρεμένος και ψάχνω να δοκιμάσω να πάρω πίπα.Το είχα κάνει πριν δύο χρόνια στα γρήγορα.Παιζει τίποτα
Ρε συ γιωργο απο το 20 που γράφτηκες ψαχνεις για πιπα, καλα ρε τέσσερα χρονιά τωρα τίποτα ξεραΐλα
:D:
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
144
Like
357
Πόντοι
21
Το MART το ξέρετε στην Καζαντζάκη?? Θέλω να ξανά στηθω εκεί Κ είχα δει ότι πάνε αρκετοί Κ πηδάνε Κ δίνουν Κ τσιμπούκια,είναι καλό σημείο ,έχει εμπειρία κάποιος στην Πέτρου Ράλλη
 

kostaji

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2024
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
γεια σου αγαπη ! πατησια στο παρκο κλοναριδου η φιξ οπωσ το λενε φαση γινεται στο παλιο κτιριο που κανουν τωρα ανακαινηση απο πισω οχι απο την πλευρα τησ πατησιων υπαρχει μικρο κτιριο που εκει γαμανε τισ αραπινες ειναι ο γαμηστρωνα αν κατσεισ στα παγκακια εκει μετα τισ 11-12 ερχονται να γαμησουν κ μπορεισ να κανεισ φαση εκει !
Σε ευχαριστώ αγάπη. Είχα καιρό να μπω στο forum. Μπορεί να το επισκεφθώ σήμερα να δω τι παίζει. Είναι ακριβώς από πάνω μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom