Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 799K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (2 μέλη και 1 επισκέπτες)

Aitheras69

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
32
Like
19
Πόντοι
0
Για 8:30 το πρωι παντως, αρκετη ζωντανια στη πιατσα Χαϊδάρι...
 

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
105
Like
96
Πόντοι
1
Καλησπέρα.ψαχνω δύο με τρία άτομα ανεξαρτήτου ηλικίας και εμφάνισης για να τους πιπωσω παράλληλα.απαραιτητη η καθαριότητα.Αν ενδιαφέρεται κάποιος.....
 

altop

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2020
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0
Ζάππειο όλα τα ζόμπι. Τριγυρνούσαν πέρα δώθε. Σε μια φάση πέτυχα δύο να πηδιουνται και μόλις με είδαν τρόμαξαν και άρχισαν να ντύνονται. Ε τι περίμεναν, αμ να πηδιουνται σε κάτι φυλλαράκια. Αμ να μη φαίνονται?
 

FURLOVER

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
31
Like
38
Πόντοι
0
Ζάππειο όλα τα ζόμπι. Τριγυρνούσαν πέρα δώθε. Σε μια φάση πέτυχα δύο να πηδιουνται και μόλις με είδαν τρόμαξαν και άρχισαν να ντύνονται. Ε τι περίμεναν, αμ να πηδιουνται σε κάτι φυλλαράκια. Αμ να μη φαίνονται?
Σε ποιο σημείο καλέ να πάω κ εγωωω??
 

miltos4

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2024
Μηνύματα
33
Like
26
Πόντοι
0
Στο χαιδαρι παιζουν και κρος?? στον παραδρομο λεω οπως ανεβαινεις απο σκαραμαγκα.
 

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
86
Πόντοι
0
Πεδίον Άρεως γενικά σε ποια σημεία του παίζει φάση και τι ώρες περίπου?
Θάνο έχω πάει και μεσημέρι και πρωί και παίζει φάση πανω πανω κοντά στην παιδική χαρά να ξέρεις. Θα το καταλάβεις αν δεις κάποιους να μπαίνουν μέσα στις φυλλωσιές για να μην τους βλέπει κανείς.
 

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
37
Like
64
Πόντοι
0
Χίλια ευχαριστώ φίλε μου, ξέρω που είναι στο περίπου και θα το έχω υπόψη μου
 

Lorena Bimbo cros

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2024
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Στείλε μου όταν το δεις. Ευχαριστώ
γεια σου αγαπη ! πατησια στο παρκο κλοναριδου η φιξ οπωσ το λενε φαση γινεται στο παλιο κτιριο που κανουν τωρα ανακαινηση απο πισω οχι απο την πλευρα τησ πατησιων υπαρχει μικρο κτιριο που εκει γαμανε τισ αραπινες ειναι ο γαμηστρωνα αν κατσεισ στα παγκακια εκει μετα τισ 11-12 ερχονται να γαμησουν κ μπορεισ να κανεισ φαση εκει !
 

old.school.cowboy79

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2024
Μηνύματα
79
Like
215
Πόντοι
20
γεια σου αγαπη ! πατησια στο παρκο κλοναριδου η φιξ οπωσ το λενε φαση γινεται στο παλιο κτιριο που κανουν τωρα ανακαινηση απο πισω οχι απο την πλευρα τησ πατησιων υπαρχει μικρο κτιριο που εκει γαμανε τισ αραπινες ειναι ο γαμηστρωνα αν κατσεισ στα παγκακια εκει μετα τισ 11-12 ερχονται να γαμησουν κ μπορεισ να κανεισ φαση εκει !
Υπάρχει περίπτωση να συναντήσουμε και εσένα εκεί?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom