Νέα

"Γάμησέ της το μυαλό": απόψεις και γνώμες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mouNINJA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 378
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
Eιναι μια ατακα,που ισχυει 100%!!!
Να γαμησεις απλα μια γκομενα ειναι σχετικα ευκολο..
το να της γαμησεις ομως το μυαλο......θελει μεγαλη μαγκια...!

Της γαμας απλα το κορμι  και σε 2-3 χρονια ουτε το ονομα σου δεν θυμαται...
Της γαμας το μυαλο..και σε θυμαται για παντα.. ;)
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Κάπου το ακούσανε, από κάποιους λαϊφασταϊλάδες, και το κάνανε μότο...
Τόσο δύσκολο είναι να καταλάβουμε ότι πρόκειται για το προαιώνιο παιχνίδι της γοητείας και της γυναικείας αποπλάνησης;

Αν σε γουστάρει, το μυαλό της είναι ήδη γαμημένο..Μένει να πάρεις και τα υπόλοιπα...

Μη μένετε σε μαλακίες..
Μάγκα μου, πάνω που το είπα , απάντησες !!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Eιναι μια ατακα,που ισχυει 100%!!!
Να γαμησεις απλα μια γκομενα ειναι σχετικα ευκολο..
το να της γαμησεις ομως το μυαλο......θελει μεγαλη μαγκια...!

Της γαμας απλα το κορμι  και σε 2-3 χρονια ουτε το ονομα σου δεν θυμαται...
Της γαμας το μυαλο..και σε θυμαται για παντα.. ;)

Με κώλο είναι πιο εύκολο να σε θυμάται...
Μη μένετε σε μαλακίες, και ψάχνετε γωνία στο δεκάρικο...
Το ζητούμενο είναι να είσαι αξέχαστος, ή να πηδάς;
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Eιναι μια ατακα,που ισχυει 100%!!!
Να γαμησεις απλα μια γκομενα ειναι σχετικα ευκολο..
το να της γαμησεις ομως το μυαλο......θελει μεγαλη μαγκια...!

Της γαμας απλα το κορμι  και σε 2-3 χρονια ουτε το ονομα σου δεν θυμαται...
Της γαμας το μυαλο..και σε θυμαται για παντα.. ;)
Ακούτε, κάφροι;
Δεν είναι στραβός ο γιαλός!  :boobies: :boobies:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Eιναι μια ατακα,που ισχυει 100%!!!
Πολύ Sex and the City βλέπεις αδελφέ. :grin: Η Ελλεηνίδα (και εσχάτως η Ρασίγια επίσης :headbang:) θέλει υψηλό όριο στην κάρτα, εξοχικάκι κλπ - αφού τα 'χουμε ξαναπεί γιατί μας κουράζετε? :P
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Πολύ Sex and the City βλέπεις αδελφέ. :grin: Η Ελλεηνίδα (και εσχάτως η Ρασίγια  :headbang:) θέλει υψηλό όριο στην κάρτα, εξοχικάκι κλπ - αφού τα 'χουμε ξαναπεί γιατί μας κουράζετε? :P

Επαναλαμβάνω..Αν σε γουστάρει, το μυαλό της είναι ήδη γαμημένο και το κορμί της έτοιμο να σε δεχτεί...Το πώς και γιατί σε γουστάρει είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο...

Κι όταν γίνει αυτό, και βάλεις τη βαρκα στο λιμάνι, έτσι και γουστάρεις να προχωρήσεις μαζί της, της δείχνεις και πόσο μετράς σαν άντρας...και πιστέψτε με, ο άντρας δε φαίνεται μόνο στο κρεβάτι, ή τουλάχιστον όχι μόνο εκεί...
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
Με κώλο είναι πιο εύκολο να σε θυμάται...
Μη μένετε σε μαλακίες, και ψάχνετε γωνία στο δεκάρικο...
Το ζητούμενο είναι να είσαι αξέχαστος, ή να πηδάς;
Αμα μπορεις να τα συνδιασεις και τα δυο.... γιατι οχι...!!!
;)
Α!Και σου ειπε κανεις οτι τον κωλο την το εχεις γαμησει μονο εσυ...???
Ή πιστευεις την ατακα...'Εισαι ο πρωτος μου απο πισω..'' :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
Πολύ Sex and the City βλέπεις αδελφέ. :grin: Η Ελλεηνίδα (και εσχάτως η Ρασίγια επίσης :headbang:) θέλει υψηλό όριο στην κάρτα, εξοχικάκι κλπ - αφού τα 'χουμε ξαναπεί γιατί μας κουράζετε? :P
Αδερφε..το sex&the city εχει να κανει με αμερικανες,,,εδω ειναι Ελλαντα!
Οσο για της Ελλεινιδες.... γαμα της εσυ το μυαλο-αν μπορεις- και μετα θα σε παρακαλαει για να της 'τον' δωσεις... ;)
-και ας μην εχεις εξοχικα και καρτες-
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αδερφε..το sex&the city εχει να κανει με αμερικανες,,,εδω ειναι Ελλαντα!
Οσο για της Ελλεινιδες.... γαμα της εσυ το μυαλο-αν μπορεις- και μετα θα σε παρακαλαει για να της 'τον' δωσεις... ;)
-και ας μην εχεις εξοχικα και καρτες-
:sunglasses:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Το παν είναι αυτό που είπε ο Κέιτος. Αν η γυναίκα σε γουστάρει ό,τι παπαριά και να της πεις θα τη γαμήσεις ! Και "Κάτσε να σε γαμήσω" με ρέψιμο να της πεις στο αυτί θα τη ρίξεις .Αν δε σε γουστάρει , ο μεγαλύτερος μυαλογαμιάς να είσαι τα αρχίδια σου θα πάρεις.
Μη μπλέκεστε με μπουρδοθεωρίες και κλισέ φράσεις. "Να της γαμήσεις το μυαλό"... Ναι, όταν το "Μαχαίρι θα φτάσει στο κόκκαλο" , αφού σταματήσουμε να "βλέπουμε το δέντρο και να χάνουμε το δάσος", τότε θα γίνει αυτό. Αλλά "ας βάλω μια άνω τελεία"  :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Το παν είναι αυτό που είπε ο Κέιτος. Αν η γυναίκα σε γουστάρει ό,τι παπαριά και να της πεις θα τη γαμήσεις ! Και "Κάτσε να σε γαμήσω" με ρέψιμο να της πεις στο αυτί θα τη ρίξεις .Αν δε σε γουστάρει , ο μεγαλύτερος μυαλογαμιάς να είσαι τα αρχίδια σου θα πάρεις.
Μη μπλέκεστε με μπουρδοθεωρίες και κλισέ φράσεις. "Να της γαμήσεις το μυαλό"... Ναι, όταν το "Μαχαίρι θα φτάσει στο κόκκαλο" , αφού σταματήσουμε να "βλέπουμε το δέντρο και να χάνουμε το δάσος", τότε θα γίνει αυτό. ΑΛλά "ας βάλω μια άνω τελεία"  :2funny:
Κατ'αρχάς η συγκεκριμένη φράση δεν είναι (μόνο) τρόπος για να γαμήσεις.
Δεύτερον, τσου, μπορείς να κάνεις μια που δε σε γουστάρει να σε γουστάρει, τώρα αν εσείς δεν ξέρετε πώς ή βαριέστε να ασχολείστε αυτό δε σας κάνει ειδικούς επί του θέματος  :boobies: :boobies:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Αδερφε..το sex&the city εχει να κανει με αμερικανες,,,εδω ειναι Ελλαντα!
Οσο για της Ελλεινιδες.... γαμα της εσυ το μυαλο-αν μπορεις- και μετα θα σε παρακαλαει για να της 'τον' δωσεις... ;)
-και ας μην εχεις εξοχικα και καρτες-
Φιλαράκι - έχω κάνει λιώμα 2-3 θηλυκές στην καριέρα μου. Μπορεί να μην είμαι φέτες, αλλά από μυαλό δεν έχω παράπονο. :rolleyes:

Μη λες ότι θες Παρασκευιάτικα - με φορτόγκα η Ελλεηνίδα μπορεί να χύνει κι απ΄ τον ιππόκαμπο. :sunglasses: :cheesy:

Αν δεν ξέρεις που είναι located αυτό, wiki κλπ.... ;)
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Κατ'αρχάς η συγκεκριμένη φράση δεν είναι (μόνο) τρόπος για να γαμήσεις.
Δεύτερον, τσου, μπορείς να κάνεις μια που δε σε γουστάρει να σε γουστάρει, τώρα αν εσείς δεν ξέρετε πώς ή βαριέστε να ασχολείστε αυτό δε σας κάνει ειδικούς επί του θέματος  :boobies: :boobies:
Βλέπετε τουπέ οι γυναίκες? Να κάτσω να ασχοληθώ με μία που δε με γουστάρει για να την κάνω να με γουστάρει... Δε σφάξανε . Σιγά μην καταδεχτώ. Λες και είναι αυτοσκοπός της ζωής μου. Ρε τί λέτε βραδιάτικα ? Εμ ,βέβαια, όταν έχετε συνηθίσει τους λόχους από τα ληγουρια που σας κυνηγάνε...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Βλέπετε τουπέ οι γυναίκες? Να κάτσω να ασχοληθώ με μία που δε με γουστάρει για να την κάνω να με γουστάρει... Δε σφάξανε . Σιγά μην καταδεχτώ. Λες και είναι αυτοσκοπός της ζωής μου. Ρε τί λέτε βραδιάτικα ? Εμ ,βέβαια, όταν έχετε συνηθίσει τους λόχους από τα ληγουρια που σας κυνηγάνε...
ΠΠΠΠΦΦΦΦΦΦΦΦΦΤΤΤΤΤΤΤΤ δειλέεεεεεεεε  :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Βλέπετε τουπέ οι γυναίκες? Να κάτσω να ασχοληθώ με μία που δε με γουστάρει για να την κάνω να με γουστάρει... Δε σφάξανε . Σιγά μην καταδεχτώ. Λες και είναι αυτοσκοπός της ζωής μου. Ρε τί λέτε βραδιάτικα ? Εμ ,βέβαια, όταν έχετε συνηθίσει τους λόχους από τα ληγουρια που σας κυνηγάνε...
Εγώ που έχω κάνει έναν που δε με γούσταρε να με γουστάρει είμαι κι εγώ λιγούρι;;;;  :boobies: :boobies:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Όχι είσαι επιτυχημένη Ελλεηνίδα boobm - ταλέντο δηλ.  ;)
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Εγώ συμφωνώ ότι ένας τέτοιος τρόπος είναι σίγουρος για να κατακτήσεις μία γυναίκα. Τουλάχιστον για τις γυναίκες που απευθύνομαι εγώ. Διότι για να της "γαμήσεις το μυαλό" που λέει και το θέμα, πρέπει να έχει μυαλό!  :idiot:  :uglystupid:
Αλήθεια οι γυναίκες πού είναι; Τις γνώμες τους πιο πολύ θα ήθελα να διαβάσω, παρά τις δικές μας.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Όχι είσαι επιτυχημένη Ελλεηνίδα boobm - ταλέντο δηλ.  ;)
Όχι δεν είμαι, είμαι αποτυχημένη, οικτρή ελεεινίδα γιατί δεν είχε ούτε κότερο ούτε BMW ούτε με έβγαζε στα καλύτερα κλαμπς  :2funny:
Αλλά ήταν τσαχπίνης ο άτιμος!

Αλήθεια οι γυναίκες πού είναι; Τις γνώμες τους πιο πολύ θα ήθελα να διαβάσω, παρά τις δικές μας.
Καλέ Φυλήςυχε, ανά τρία ποστ γράφω εγώ, δε σου κάνουμε εμείς δηλαδίς;;;
Θες τα κοσμοκόριτσαααααα;  >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom