Νέα

Γάμησα την εξ αγχιστείας αδερφή μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Aperiskeptos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 178
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Aperiskeptos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Όταν ήμουν 13 χρονών , οι γονείς μου χώρησαν και για λόγους που δεν είναι της παρούσης έμεινα με τον πατέρα μου .

Μετά από δύο χρόνια ξανά παντρεύτηκε , και η νέα του γυναίκα έχει μία κόρη , την Δυονησία , που είναι ένα χρόνο μικροτερή μου . Ήρθαν στο σπίτι μας και , αν και στην αρχή οι σχέσεις μας ήταν ψυχρές , σιγά σιγά γίναμε φίλοι .
Προχτές που γιόρταζε , κάναμε πάρτυ στο σπίτι μας , οι γονείς μας για να μην μας το χαλάσουν πήγαν έξω να φάνε και ήρθαν και άλλα παιδιά ... Ήιαμε πολύ , και όταν οι άλλοι γύρισαν στα σπίτια τους , πραγματικά δεν ξέρω πώς ήρθαν έτσι τα πράματα , πήγαμε στο δωματιό μου και την γάμησα .... Σε αυτήν την κατάσταση ούτε προφυλάξεις είχαμε ούτε τίποτα , έχυσα μέσα της πόσες φορές . Είναι 17 χρονών . Το πρωί που καταλάβαμε τι έγινε ( ευτυχώς ούτε ο πατέρας μου ούτε η μητέρα της μπήκαν στο δωματιό μου ) , δεν μαλώσαμε αλλά ανησυχούσε μην έμεινε έγκυος ( δεν την ξεπαρθένιασα εγώ πάντως ) , έβαλε μία μεγαλύτερη φίλη της να αγοράσει το χάπι της επόμενης μέρας από το φαρμακείο και το πήρε . Τώρα δεν μιλάμε , προσπαθούμε να το ξεχάσουμε , αλλά εγώ δεν μπορώ ... Θέλω και άλλο . Τι να κάνω ;
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
17
Πόντοι
4.175
Όταν ήμουν 13 χρονών , οι γονείς μου χώρησαν και για λόγους που δεν είναι της παρούσης έμεινα με τον πατέρα μου .

Μετά από δύο χρόνια ξανά παντρεύτηκε , και η νέα του γυναίκα έχει μία κόρη , την Δυονησία , που είναι ένα χρόνο μικροτερή μου . Ήρθαν στο σπίτι μας και , αν και στην αρχή οι σχέσεις μας ήταν ψυχρές , σιγά σιγά γίναμε φίλοι .
Προχτές που γιόρταζε , κάναμε πάρτυ στο σπίτι μας , οι γονείς μας για να μην μας το χαλάσουν πήγαν έξω να φάνε και ήρθαν και άλλα παιδιά ... Ήιαμε πολύ , και όταν οι άλλοι γύρισαν στα σπίτια τους , πραγματικά δεν ξέρω πώς ήρθαν έτσι τα πράματα , πήγαμε στο δωματιό μου και την γάμησα .... Σε αυτήν την κατάσταση ούτε προφυλάξεις είχαμε ούτε τίποτα , έχυσα μέσα της πόσες φορές . Είναι 17 χρονών . Το πρωί που καταλάβαμε τι έγινε ( ευτυχώς ούτε ο πατέρας μου ούτε η μητέρα της μπήκαν στο δωματιό μου ) , δεν μαλώσαμε αλλά ανησυχούσε μην έμεινε έγκυος ( δεν την ξεπαρθένιασα εγώ πάντως ) , έβαλε μία μεγαλύτερη φίλη της να αγοράσει το χάπι της επόμενης μέρας από το φαρμακείο και το πήρε . Τώρα δεν μιλάμε , προσπαθούμε να το ξεχάσουμε , αλλά εγώ δεν μπορώ ... Θέλω και άλλο . Τι να κάνω ;

ποσο χρονων εισαι εσυ.....?????
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Να ποστάρεις φωτογραφίες της πράξης
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
γαμησέτηνα
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Δοκιμασε και την αλλη της τρυπουλα :dancing:
 

Επισκέπτης
Όταν ήμουν 13 χρονών , οι γονείς μου χώρησαν και για λόγους που δεν είναι της παρούσης έμεινα με τον πατέρα μου .

Μετά από δύο χρόνια ξανά παντρεύτηκε , και η νέα του γυναίκα έχει μία κόρη , την Δυονησία , που είναι ένα χρόνο μικροτερή μου . Ήρθαν στο σπίτι μας και , αν και στην αρχή οι σχέσεις μας ήταν ψυχρές , σιγά σιγά γίναμε φίλοι .
Προχτές που γιόρταζε , κάναμε πάρτυ στο σπίτι μας , οι γονείς μας για να μην μας το χαλάσουν πήγαν έξω να φάνε και ήρθαν και άλλα παιδιά ... Ήιαμε πολύ , και όταν οι άλλοι γύρισαν στα σπίτια τους , πραγματικά δεν ξέρω πώς ήρθαν έτσι τα πράματα , πήγαμε στο δωματιό μου και την γάμησα .... Σε αυτήν την κατάσταση ούτε προφυλάξεις είχαμε ούτε τίποτα , έχυσα μέσα της πόσες φορές . Είναι 17 χρονών . Το πρωί που καταλάβαμε τι έγινε ( ευτυχώς ούτε ο πατέρας μου ούτε η μητέρα της μπήκαν στο δωματιό μου ) , δεν μαλώσαμε αλλά ανησυχούσε μην έμεινε έγκυος ( δεν την ξεπαρθένιασα εγώ πάντως ) , έβαλε μία μεγαλύτερη φίλη της να αγοράσει το χάπι της επόμενης μέρας από το φαρμακείο και το πήρε . Τώρα δεν μιλάμε , προσπαθούμε να το ξεχάσουμε , αλλά εγώ δεν μπορώ ... Θέλω και άλλο . Τι να κάνω ;


ωραιος κ εγω βλεπω αυτο το σιριαλ στο μεγκα με το Μπεζο.Θα ανοιξω θρεντ κ με τον λακη τον γλυκουλη :2funny:
 
OP
OP
A

Aperiskeptos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
18 είμαι .
Μόνο μουνί . Από κάτω ήτανε .
Δεν μετάνιωσα καθόλου . Κρίμαι που ήταν μεθυσμένη , αλλιώς θα ζύταγε και άλλο σίγουρα .
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Πες τησ το! Πες της ότι θέλεις να συνεχίσετε...αμα δεχτεί δέχτηκε, αλλιώς ξαναμέθυσέ την!
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
18 είμαι .
Μόνο μουνί . Από κάτω ήτανε .
Δεν μετάνιωσα καθόλου . Κρίμαι που ήταν μεθυσμένη , αλλιώς θα ζύταγε και άλλο σίγουρα .

Το πισωκολλητό κρίνεται ως απαραίτητο για την επόμενη φορά!
Μην μασάς μόλις δει ότι δεν έμεινε έγγυος θα θέλει συνέχεια...αλλά με προφυλάξεις να προσέχετε!
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
18 είμαι .
Μόνο μουνί . Από κάτω ήτανε .
Δεν μετάνιωσα καθόλου . Κρίμαι που ήταν μεθυσμένη , αλλιώς θα ζύταγε και άλλο σίγουρα .
Μαθε πρωτα ορθογραφια,τι ειναι το προφυλακτικο και μετα συνεχιζεις την διασκεδαση βρε κουτο!!!!
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
17
Πόντοι
4.175
Μαθε πρωτα ορθογραφια,τι ειναι το προφυλακτικο και μετα συνεχιζεις την διασκεδαση βρε κουτο!!!!

γιατι,για να γαμησεις ελληνιδα πρεπει να εισαι κατοχος τουλαχιστον διδακτορικου......  :think: :think:
 

Επισκέπτης
19 μελη κ 10 επισκεπτες διαβαζουν αυτο το θρεντ.Υπεροχα...
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Κριστι ξερω ορθογραφια, θα με διασκεδασεις? ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom