Νέα

Φρίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coral
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 114K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
393
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
οποιος δει το βιντεο θα ξερασει
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Παπαζολη που σαι, εαν ειναι να βγει ο συριζα πρωτο κομμα, παρε και καθε εναν απο δαυτους σπιτη σου να σου κοψουν το πουλι βρε αδερφε γιατι δεν το χρειαζεσαι  :2funny:

Περα απο το χιουμορ που δεν κολαει σε ενα τετοιο βιντεο και ενα τετοιο θρεντ,εχω μεγαλη απορια σε τι κοσμο πραγματικα ζουμε.
Οταν το ειδα δεν μπορουσα να κοιμηθω ολη νυχτα,απορω με τη συνειδηση αυτος ο <ανθρωπος> γιατι εδω μιλαμε για ζωα.

Το βιντεο σε καμια περιπτωση δεν ειναι fake, πριν του κοψει το κεφαλι μιλαει και κουνιεται κανονικα..

Αυτα συμβαινουν οποιος ειναι καμενος με τα θρησκευτικα ..

 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Παπαζολη που σαι, εαν ειναι να βγει ο συριζα πρωτο κομμα, παρε και καθε εναν απο δαυτους σπιτη σου να σου κοψουν το πουλι βρε αδερφε γιατι δεν το χρειαζεσαι  :2funny:

Περα απο το χιουμορ που δεν κολαει σε ενα τετοιο βιντεο και ενα τετοιο θρεντ,εχω μεγαλη απορια σε τι κοσμο πραγματικα ζουμε.
Οταν το ειδα δεν μπορουσα να κοιμηθω ολη νυχτα,απορω με τη συνειδηση αυτος ο <ανθρωπος> γιατι εδω μιλαμε για ζωα.

Το βιντεο σε καμια περιπτωση δεν ειναι fake, πριν του κοψει το κεφαλι μιλαει και κουνιεται κανονικα..

Αυτα συμβαινουν οποιος ειναι καμενος με τα θρησκευτικα ..

Να γίνεις μουσουλμάνος αν φοβάσαι. :birdman:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
καποτε ενας ισλαμιστης στην φοιτιτκη εστια μ ειπε να διαβασω το κορανι

να ξεστραβωθω

και πολλα αλλα που δεν σας αφορουν για την θρησκεια μου

με μανια ολα,μισος και γερες δοσεις προσβολης

βλεποντας κ αυτο το βιντεο σημερα, δεν μετανιωνω για οτι του καναμε στο δωματιο
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Σοκαριστικο σιγουρα.
Ολες τις θρησκευτικες μαλακιες τις ξεκινησαν οι χριστιανοι. Οι Ισπανοι εξοντωσαν μιση ηπειρο(Αμερικη) με τις ευλογιες της εκκλησιας. Οι λοιποι μαλακες(Αγγλοι, Γαλλοι, Ιταλοι) στις Σταυροφοριες εκαναν ΤΑ αισχη. Σφαγες επι σφαγων. Μην απορει κανεις με το οποιο μισος παιζει να υπαρχει εναντια στον Χριστιανισμο. Δεν γνωριζω καμια αλλα θρησκεια που να επιβληθηκε τοσο ασχημα.
Ακομα και οι ναοι της χωρας μας γκρεμιστηκαν για να χτιστουν εκκλησιες...
Οχι απλα σφαγη πληθυσμων. Αλλα και ξεριζωμα οποιουδηποτε στοιχειου θα θυμιζε μια προτερη κατασταση.
Οι μουσουλμανοι...εμπνευστηκαν και αρκετοι εκαναν τα ιδια στους λοιπους 'αλλοθρησκους' στην Ασια.
Σε τι εφταιγε το παλικαρι στο βιντεο? Σε τιποτα. Οπως σε τιποτα δεν εφταιγαν και παρα πολλα εκατομμυρια(ή μαλλον δισεκατομμυρια) πριν απο αυτον που επεσαν θυματα της μεγαλυτερης απατης εναντια στο ανθρωπινο ειδος. Της οργανωμενης θρησκειας.

Λες και ο Ιησους Χριστος ή ο Αλλαχ εαν ποτε υπηρξαν(ή υπαρχουν) θα ηθελαν να γινονται αυτα τα πραγματα.
Υπαρχει χειροτερο πραγμα απο το κεφαλαιο και τις τραπεζες. Η θρησκεια. Και τα δυο πολεμο κανουν. Μονο που το δευτερο ειναι διαχρονικοτατο. Το πρωτο μπορει να ειναι και παροδικο.
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Ποιος διαφωνουζε μαζι του? Οχι εγω παντως.
Holy shit κυριολεκτικα. RIP

 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Περα απο το χιουμορ που δεν κολαει σε ενα τετοιο βιντεο και ενα τετοιο θρεντ,εχω μεγαλη απορια σε τι κοσμο πραγματικα ζουμε.
Οταν το ειδα δεν μπορουσα να κοιμηθω ολη νυχτα,απορω με τη συνειδηση αυτος ο <ανθρωπος> γιατι εδω μιλαμε για ζωα.

Το βιντεο σε καμια περιπτωση δεν ειναι fake, πριν του κοψει το κεφαλι μιλαει και κουνιεται κανονικα..

Αυτα συμβαινουν οποιος ειναι καμενος με τα θρησκευτικα ..


Μερικες φορες σιχαινομαι την τεχνολογια και θα ηθελα να ζω σε ενα κοσμο χωρις πληροφορηση....    :(
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Παπαζολη που σαι, εαν ειναι να βγει ο συριζα πρωτο κομμα, παρε και καθε εναν απο δαυτους σπιτη σου να σου κοψουν το πουλι βρε αδερφε γιατι δεν το χρειαζεσαι  :2funny:

Περα απο το χιουμορ που δεν κολαει σε ενα τετοιο βιντεο και ενα τετοιο θρεντ,εχω μεγαλη απορια σε τι κοσμο πραγματικα ζουμε.
Οταν το ειδα δεν μπορουσα να κοιμηθω ολη νυχτα,απορω με τη συνειδηση αυτος ο <ανθρωπος> γιατι εδω μιλαμε για ζωα.

Το βιντεο σε καμια περιπτωση δεν ειναι fake, πριν του κοψει το κεφαλι μιλαει και κουνιεται κανονικα..

Αυτα συμβαινουν οποιος ειναι καμενος με τα θρησκευτικα ..


Γιατι εκπλησσεσαι?
Υπαρχουν δεκαδες τετοια βιντεο στο διαδικτυο.
Θελεις να σου στειλω ενα βιντεακι με αποκεφαλισμο με ηλεκτρικο πριονι?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Γιατι εκπλησσεσαι?
Υπαρχουν δεκαδες τετοια βιντεο στο διαδικτυο.
Θελεις να σου στειλω ενα βιντεακι με αποκεφαλισμο με ηλεκτρικο πριονι?
Τυνησία άλεξ κ άλλοι,εκεί σφάζονται τόσο για θρησκευτικούς όσο κ για πολιτικούς κ άλλους λόγους...

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
Παπαζολάκη ,εσυ θα γλυτωνες το κεφάλι

σου ,αφου με τα 30 κιλα που εχεις παρει

μοιάζεις με Τουρκο πασά !  :2funny: :2funny:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Στο όνομα του Θεού (του Αλλάχ) έχουν γίνει τα χειρότερα εγκλήματα απο καταβολής κόσμου.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Ποιος διαφωνουζε μαζι του? Οχι εγω παντως.
Holy shit κυριολεκτικα. RIP


αλλος ενας γραφικος τρελος αμερικανος που απο το πολυ KFC ΚΑΙ τα διπλα MAC του καηκε καθε εγκεφαλικο κυτταρο

εδω θα μου πεις βλεπουν οπρα και τον τζερυ..δεν θα βλεπουν τον καθε ψυχογερο oπου χαιδευει αυτια;;

μιλαμε για στοκους που δεν εχουν ακομα καταλαβει τι εννοουσε ο χριστος στα λογια του και δινουν κι διαλεξεις

και το σημαντικοτερο..οτι αυτος ο κοσμος με τον τροπο που εχει δομηθει ειναι δημιουργημα του ανθρωπου..

τα cds τους οικους αξιολογησης, την ομοσπονδιακη τραπεζα αμερικης τα εφτιαξε ο θεος;; εκεινος εφτιαξε ο,τι ΔΙΔΕΤΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟΝ!!!!

αλλα ειπαμε..αμερικα

εκει θα γεμιζε θεατρα ακομα κ αυτος

 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
αλλος ενας γραφικος τρελος αμερικανος που απο το πολυ KFC ΚΑΙ τα διπλα MAC του καηκε καθε εγκεφαλικο κυτταρο

εδω θα μου πεις βλεπουν οπρα και τον τζερυ..δεν θα βλεπουν τον καθε ψυχογερο oπου χαιδευει αυτια;;

μιλαμε για στοκους που δεν εχουν ακομα καταλαβει τι εννοουσε ο χριστος στα λογια του και δινουν κι διαλεξεις

και το σημαντικοτερο..οτι αυτος ο κοσμος με τον τροπο που εχει δομηθει ειναι δημιουργημα του ανθρωπου..

τα cds τους οικους αξιολογησης, την ομοσπονδιακη τραπεζα αμερικης τα εφτιαξε ο θεος;; εκεινος εφτιαξε ο,τι ΔΙΔΕΤΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟΝ!!!!

αλλα ειπαμε..αμερικα

εκει θα γεμιζε θεατρα ακομα κ αυτος

προσωπικά για εμένα οι άθεοι είναι πολύ πιο κωλλημένοι με τη θρησκεία από ότι όσοι πραγματικά πιστεύουν.
τώρα με τον θάνατο του χριστιανού αυτού που πρέπει να γίνει μάρτυρας και εικόνα για εμάς τους πιστούς, ας μην ξεχνάμε τον νεομάρτυρα ροντιόνωφ που τον αποκεφάλισε Τσετσένος δήμιος γιατί αρνήθηκε να αλλαξοπιστήσει όταν τον έπιασαν φανταράκο οι Τσετσένοι που στη Ρωσία βρήσκεις και εικόνες του νομίζω ότι τον πάνε και για άγιο: www.impantokratoros.gr/8DA314FF.el.aspx]http://www.impantokratoros.gr/8DA314FF.el.aspx[/url]
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
[size=20pt]Κρήτη:Αυτοκτόνησε γιατί δεν είχε χρήματα να αγοράσει τα φάρμακά του![/size]

Μια τραγωδία που συγκλονίζει τους πάντες - Λίγους μήνες νωρίτερα, ο αυτόχειρας είχε χάσει το παιδί του...

Τραγικό τέλος στη ζωή του αποφάσισε να βάλει ένας 70χρονος άνδρας, βουλγαρικής καταγωγής, στην Επισκοπή Πεδιάδος του νομού Ηρακλείου στην Κρήτη.

Τον ηλικιωμένο άνδρα βρήκε τα ξημερώματα κρεμασμένο από μια ελιά κάτοικος της περιοχής. Μετά το αρχικό σοκ, ειδοποίησε την αστυνομία και τους συγγενείς του.

Σύμφωνα με το cretalive.gr, ο 70χρονος αντιμετώπιζε σοβαρά προβλήματα υγείας με την καρδιά του και αδυνατούσε οικονομικά να αγοράσει τη συνιστώμενη φαρμακευτική αγωγή. Οσοι τον γνώριζαν, κάνουν λόγο για μια πονεμένη ιστορία ανθρώπου, που πριν από έξι μήνες έχασε τον γιο του και από τότε κλείστηκε στον εαυτό του.

Κανείς δεν περίμενε την τραγική κατάληξη, που έχει συγκλονίσει τους συγγενείς και την τοπική κοινωνία...

www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=146623&catid=6]http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=146623&catid=6[/url]
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
προσωπικά για εμένα οι άθεοι είναι πολύ πιο κωλλημένοι με τη θρησκεία από ότι όσοι πραγματικά πιστεύουν.
τώρα με τον θάνατο του χριστιανού αυτού που πρέπει να γίνει μάρτυρας και εικόνα για εμάς τους πιστούς, ας μην ξεχνάμε τον νεομάρτυρα ροντιόνωφ που τον αποκεφάλισε Τσετσένος δήμιος γιατί αρνήθηκε να αλλαξοπιστήσει όταν τον έπιασαν φανταράκο οι Τσετσένοι που στη Ρωσία βρήσκεις και εικόνες του νομίζω ότι τον πάνε και για άγιο: www.impantokratoros.gr/8DA314FF.el.aspx]http://www.impantokratoros.gr/8DA314FF.el.aspx[/url]

συμφωνω απολυτα σ ολα

και εχεις δικιο.οι αθεοι ειναι φοβερα κολλημενοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom