Νέα

Φρέσκα λαχταριστά προκλητικά πιπίνια VS Εύσωμων milf/gilf. Σημειώσατε τί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα athensstef
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
athensstef

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
γιατι ηδη τα ξερουμε αυτα και τα εχουμε σχολιασει σε αλλα θρεντς, αρα δεν υπαρχει παραπανω ενδιαφερον.
τι να λεμε δηλαδη, παλι τα ιδια ?
εσυ θα μου πεις τωρα, οτι τα θες μαζεμενα.
οκ πασο... αλλα μπορινγκ πλεον.
Ρε φιλε εγω δημιουργησα το θεμα αν σε αφηνει αδιαφορο δεν σε υποχρεωνει κανεις να συμμετέχεις
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.098
Κριτικές
123
Like
51.052
Πόντοι
27.261
Ρε φιλε εγω δημιουργησα το θεμα αν σε αφηνει αδιαφορο δεν σε υποχρεωνει κανεις να συμμετέχεις
αλλο λεμε παιχτη, μην τρελαινεσαι.
μπηκαμε σφηνα κατα λαθος, επειδη πηγε λιγο παραδρομο η κουβεντα.
 
OP
OP
athensstef

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
αλλο λεμε παιχτη, μην τρελαινεσαι.
μπηκαμε σφηνα κατα λαθος, επειδη πηγε λιγο παραδρομο η κουβεντα.
Δεν εχω θεμα , απλα νοιζω θα ηταν πιο αποτελεσματικο να γραφεις για το νημα του στο νημα του
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.098
Κριτικές
123
Like
51.052
Πόντοι
27.261
Δεν εχω θεμα , απλα νοιζω θα ηταν πιο αποτελεσματικο να γραφεις για το νημα του στο νημα του
δεν εχεις θεμα, αλλα τελικα εχεις βλεπω :confused:
αφου σου ειπα πριν οτι εγινε κατα λαθος.
και στο ειπε και ο αλλος επισης.
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.274
Like
29.942
Πόντοι
4.656
Έχω δοκιμάσει ηλικιες απο 19 έως 60 ετών περίπου.
Η γυναίκα στα 19 εως τα 25 στο σεξ δεν αξίζει πολύ,είτε φταίει η άπειρια η ότι κερδίζει με την εμφάνιση και αφήνει τον άλλον να τα κάνει όλα.
Από τα 25 εως τα 35 η γυναίκα βρίσκεται 2 level παραπάνω,ξέρει και να γαμηθεί και να ικανοποιεί.
35 έως 45 είναι η καλύτερη ηλικία σε απόδοση.οι συνομήλικοι άντρες δεν μπορούν να ανταποκριθουν και οι γυναίκες βρίσκουν νεαρότερος γαμιαδες για να ικανοποιηθούν.
Η ηλικία 35 εως 45 είναι τοπ σε απόδοση και υπηρεσίες τυχεροί όσοι πετυχαίνουν τέτοιες ηλικίες.
45 εως 55 ναι μεν και εκεί τα κάνουν όλα χωρίς αναστολές αλλά έρχεται μεγάλη εμφανησιακη πτώση στις περισσότερες,όσες κρατιούνται έχει καλώς.
55 εως 65 εκεί θα αντιμετωπιστουν και λειτουργικά προβλήματα,θέλει κότσια από έναν γάμεα όπως και σκληρή καρδιά από θεάματα τραγικά που ίσως αντιμετωπίσει όπως χαλαρότητα δίπλες και πατσές.
Απο 65 και πάνω μην το σκέφτεσται καν...
Απο τις πιο καλές γνώμες(και πάνω από όλα σωστή) που έχω διαβάσει και συμφωνώ χίλια τα εκατό.
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Περί ορεξεως εγώ πιστεύω συναγωνιστή.
Οι μεγαλύτερες απλώς έχουν πολύ πιο διεστραμμένο μυαλό και είναι πολύ πιο δεκτικές στα ξεφτιλικια που θέλουμε εμείς να τους κάνουμε.
Τώρα όσο για τα σώματα θα σου πω ότι δεν είναι στάνταρ ότι οι μεγάλες είναι σακούλες γιατί δόξα το θεό ότι μεγαλύτερη από εμένα έχω γαμησει ήταν κορμάρα και σοβαρή πολύ μπορώ να σου πω.Οι μικρότερες ασφαλώς και έχουν την φρεσκάδα το σωματακι πολύ λιγότερα ψυχολογικα


:grin::D::cheesy::buck2:
χωρατατζή
 

luckypig

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
Kαι οι χοντρες και αυτες με κυταριτιδα και οι ανω των 50 και οι gilf εχουν το κοινο τους. Το αξιοπεριεργο ειναι οτι τα τελευταια χρονια το κοινο αυτο αυξανεται εντυπωσιακα.... Παλαιοτερα τα φρεσκα πιπινια ηταν πρωτη επιλογη, τωρα οι περισσοτεροι τα θεωρουν κομοδινα στο σεξ και προτιμάνε μιλφαρες με πλαδαρα σωματα και μαλιστα επι πληρωμη οπου στον δρομο ουτε καν θα τις κοιτουσαν. Μαλιστα καποιοι παντρεμενοι ξενοπηδανε μεγαλυτερες και λιγοτερα εμφανισιμες απο τις γυναικες τους .Γιατι αραγε συμβαινει ? μηπως εισπρατουν αξια απο τις γηραιοτερες τις χοντρες κλπ ?μηπως συνδρομο της μαμας ? Μηπως ψαχνουν για δασκαλα ?μηπως νιωθουν αναξιοι να ικανοποιησουν μια πιτσιρικα και για να μην το παραδεχθουν δικαιολογουνται με προσχηματα του τυπου κομοδινα στο σεξ κλπ. ? Εσεις συναγωνιστές τι λετε ? Πως το εξηγείται ? Προσωπικα συνεχιζω να θαυμαζω το και καλα αθώο πιπινι, κάτι που με εξιτάρει , έχει ωραία χαρακτηριστικά όπως σώμα, στήθος, οπίσθια στρογγυλά και με προκαλει η ιδεα να την μυησω στο σεξ.
Οι μεγάλες αυτές έχουν πολύ πιο πολύ καύλα από τις υπόλοιπες και ρουφάνε καλύτερα λόγω στέρησης. Αυτοί οι δύο λόγοι είναι....οι λόγοι προτίμησης...
 

luckypig

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
Απο τις πιο καλές γνώμες(και πάνω από όλα σωστή) που έχω διαβάσει και συμφωνώ χίλια τα εκατό.
Ναι 35-45 η καλύτερη απόδοση ???? ποιο μεγάλη δεν έχω δοκιμάσει αλλά ως τα 45 έχουν τρομερή απόδοση
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.602
Πόντοι
20.686
Σύμφωνα με το θέμα,
Πιπίνου vs που της χοντρής πατσαβουρας ΔΙΠΛΟ.
Ούτε ο Μπεος δεν το παίζει.
 
OP
OP
athensstef

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Είναι λάθος το ερώτημα αρχικά. Αν ήταν χοντρό πιπίνι εναντίον καλοστεκουμενου μιλφ τι θα προτιμούσες;
Eιναι θεμα εκδοχης . Παντως με τον νομο των πιθανοτητων και οπως εχει εξελιχθει η νεα γενια εκτιμω οτι ειναι πιο συνηθες να δεις ευτραφη milfara οπου πιθανον εχει κανει και μερικες γέννες απο οτι ευτραφες πιπινι.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Eιναι θεμα εκδοχης . Παντως με τον νομο των πιθανοτητων και οπως εχει εξελιχθει η νεα γενια εκτιμω οτι ειναι πιο συνηθες να δεις ευτραφη milfara οπου πιθανον εχει κανει και μερικες γέννες απο οτι ευτραφες πιπινι.
Ναι μενα αλλά
Μην κοιτάς μόνο τα μοντελοπίπινα του ινστα, ρίξε μια ματιά και γύρω σου πόσο παρατημένη είναι η νέα γενιά.
Φυσικά, στο ερώτημα πάντα, αν και είναι μονόπλευρο το δίλλημα, σε φυσιολογικές συνθήκες και αναλογίες ένθεν και ένθεν, πάντα προτεραιότητα έχει η καύλα και η μαστοριά, η όρεξη και το πάθος για πήδημα. Ε, συνήθως σε αυτά τα πιπίνια για διάφορους λόγους τους, υπολείπονται.
 
OP
OP
athensstef

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Ναι μενα αλλά
Μην κοιτάς μόνο τα μοντελοπίπινα του ινστα, ρίξε μια ματιά και γύρω σου πόσο παρατημένη είναι η νέα γενιά.
Φυσικά, στο ερώτημα πάντα, αν και είναι μονόπλευρο το δίλλημα, σε φυσιολογικές συνθήκες και αναλογίες ένθεν και ένθεν, πάντα προτεραιότητα έχει η καύλα και η μαστοριά, η όρεξη και το πάθος για πήδημα. Ε, συνήθως σε αυτά τα πιπίνια για διάφορους λόγους τους, υπολείπονται.
Κανεις την υποθεση οτι κοιταζω μόνο τα μοντελοπίπινα του ινστα η οποια δεν ειναι ορθη. Τελος παντων σεβαστη η αποψη σου, απλα ειναι θεμα οπτικης βιωματων και επιλογων
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Κανεις την υποθεση οτι κοιταζω μόνο τα μοντελοπίπινα του ινστα η οποια δεν ειναι ορθη. Τελος παντων σεβαστη η αποψη σου, απλα ειναι θεμα οπτικης βιωματων και επιλογων
Μα το λέω γιατί είναι ξεκάθαρο το ερώτημα της επικεφαλίδας του νήματος. Αν ας πούμε έγραφε "ευτραφούλικα πιπίνια vs καλοστημένα/περιποιημένα μιλφ" θα ήταν εντελώς διαφορετική όλη η συζήτηση.
Φυσικά παίζει ρόλο η οπτική, τα βιώματα και οι προτεραιότητες καθενός απλά η τελική επιλογή θα έπρεπε να είναι εκεί που υπάρχει ένταση, πάθος και καύλα. Για να πετύχει η συνταγή.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
έιπα μια μέρα να πάω βόλτα στα άλλα νήματα εδω.. ρε τι διαβάζω :2funny: Θα έρχομαι συχνότερα τέτοιες βόλτες!! Πίτσα για μεσημέρι ή μπάμιες?? Η αλήθεια είναι ότι όντως κάποιοι τις προτειμούν.. ίσως με άσχημη εμφάνιση που τα πιπίνια ξενερώνουν και με την σειρά τους ξενερώνουν και αυτοί? Για τις αλοστεκούμενες μιλφ το καταλαβαίνω ότι χάνεις λίγο απο φρεσκάδα αλλά κερδίζεις πολύ σε υπηρεσίες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock
OP
OP
athensstef

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Μα το λέω γιατί είναι ξεκάθαρο το ερώτημα της επικεφαλίδας του νήματος. Αν ας πούμε έγραφε "ευτραφούλικα πιπίνια vs καλοστημένα/περιποιημένα μιλφ" θα ήταν εντελώς διαφορετική όλη η συζήτηση.
Φυσικά παίζει ρόλο η οπτική, τα βιώματα και οι προτεραιότητες καθενός απλά η τελική επιλογή θα έπρεπε να είναι εκεί που υπάρχει ένταση, πάθος και καύλα. Για να πετύχει η συνταγή.
Να το θεσω διαφορετικα ποιες πιστευεις οτι αριθμητικα ειναι περισοτερες στην καθημερινοτητα μας οι παχουλες πλαδαρες εως χοντρες 40 + η οι παχουλες πλαδαρες εως χοντρες εικοσαρες ? Απο εκει και περα συμφωνω οτι υπεισέρχονται και αλλοι παραγοντες που διαμορφωνουν τις επιλογες μας αναλογα τα γουστα και θελω μας
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Να το θεσω διαφορετικα ποιες πιστευεις οτι αριθμητικα ειναι περισοτερες στην καθημερινοτητα μας οι παχουλες πλαδαρες εως χοντρες 40 + η οι παχουλες πλαδαρες εως χοντρες εικοσαρες ? Απο εκει και περα συμφωνω οτι υπεισέρχονται και αλλοι παραγοντες που διαμορφωνουν τις επιλογες μας αναλογα τα γουστα και θελω μας
Προφανώς οι μεγαλύτερες και οι μεγαλύτεροι λογικά έχουν λιγότερο περιποιημένο και ενδιαφέρον σώμα. Όπως προφανώς ΟΛΟΙ θα θέλαμε το ιδανικό σώμα και το ιδανικό γαμήσι. Απλά επειδή αυτό δεν είναι εύκολο, να βρεις το τέλειο τότε έρχονται τα διλλήματα σαν του νήματος.
Αν πω τη γνώμη μου θα ήθελα ένα αρκούντως καλό σώμα με τη μεγαλύτερη δυνατή καύλα, διάθεση, εμπειρία και όρεξη. Βέβαια, κάπου εκεί μπαίνει και το σόσιαλ, η χημεία και η έλξη οπότε η απάντηση είναι πολύπλοκη και δύσκολη.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.680
Κριτικές
12
Like
6.895
Πόντοι
2.646
Τυπε, την απόδοση που θα βρεις σε καλοστεκουμενο μιλφ που γουστάρει, όσα πιπίνια και αν ψάξεις δε θα τη βρεις
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
εντέλως άκυρο ερώτημα , δεν τίθεται θεμα αναμενα σε πιπινι και σε μια πλαδαρη εύσωμη 40αρα . . . μια πιο σωστη προσεγγιση θα ήταν
Πιπινι vs Καλοδιατηρημένη 40αρα ακομα και με πλαστικές . . .
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.193
Κριτικές
61
Like
20.201
Πόντοι
14.936
40αρα που ηλικιακά είμαστε το ίδιο και με πλαστικά μέρη (σποιλερ-αεροτομες) για εγγυημένα έκφυλο και δίχως αύριο γαμησι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom