Νέα

Φωτός από παραλίες γυμνιστών (μάτι)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nick19
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 379
  • Εμφανίσεις 405K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.220
Κριτικές
8
Like
32.513
Πόντοι
6.536
Αν πας στον Αγρίλη έχει αριθμημένα τα στενά-μαϊστρες.
Σε ένα από αυτά κατεβαίνεις και βγαίνεις έκθεση που λέω....
Βραχάκια έχει....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sounio

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
181
Like
427
Πόντοι
21
Μπορεί να μου πει κάποιος εδώ κοντά στην Αθήνα σε ποια παραλία θα μπορούσα να πάω για γυμνισμό με την δικια μου, που να είναι κάπως νορμάλ και να μην είμαστε μόνοι με 10 ψωλες...
 
OP
OP
nick19

nick19

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
597
Πόντοι
80
Μπορεί να μου πει κάποιος εδώ κοντά στην Αθήνα σε ποια παραλία θα μπορούσα να πάω για γυμνισμό με την δικια μου, που να είναι κάπως νορμάλ και να μην είμαστε μόνοι με 10 ψωλες...
ανεβασα το θεμα για φωτο με της γκομενες σε παραλια γυμνηστων κ που ειναι αυτες.....
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Πιο Βαθύ ρε μάγκα?
Σε τρώει ο κώλος σου να τις μαζέψεις?
:confused:

Εκεί δεν έχει τέτοια....

Από Μεσσηνία έχω ακούσει ότι τα πετάνε έξω στον Αγρίλη.....
Πριν τα Φιλιατρά....
Καντούνι 44 ή 42....
Βαθύ Γυθείου
Αν με έτρωγε θα τις είχα μαζέψει άνετα.. δεν έχω τέτοιες ανησυχίες..

Στην ουσία όλη η δυτική Πελοπόννησος (Μεσσηνία, Ηλεία) είναι μια τεράστια παραλία με πολλά σημεία που μπορείς να απομονωθεις κ να κάνεις γυμνισμό.. κατεξοχήν γυμνιστών όμως ξέρω μόνο την παραλία του Καϊάφα στη Ζαχάρω..
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.220
Κριτικές
8
Like
32.513
Πόντοι
6.536
Βαθύ Γυθείου
Αν με έτρωγε θα τις είχα μαζέψει άνετα.. δεν έχω τέτοιες ανησυχίες..

Στην ουσία όλη η δυτική Πελοπόννησος (Μεσσηνία, Ηλεία) είναι μια τεράστια παραλία με πολλά σημεία που μπορείς να απομονωθεις κ να κάνεις γυμνισμό.. κατεξοχήν γυμνιστών όμως ξέρω μόνο την παραλία του Καϊάφα στη Ζαχάρω..
Απλά σου λέω στην Μάνη μην ψάχνεις τέτοια πράγματα γιατί θα δεχθείς κτεατόβεργα βαθιά και φάπα για 2 γενιές....

:tooth:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Απλά σου λέω στην Μάνη μην ψάχνεις τέτοια πράγματα γιατί θα δεχθείς κτεατόβεργα βαθιά και φάπα για 2 γενιές....

:tooth:
Δεν ψάχνω.. το βαθύ είναι παραλία γυμνιστών.. καθαρόαιμη.. κανείς δεν σε κοιτάει περίεργα αν κάνεις γυμνισμό.. προφανώς είναι μειοψηφία οι γυναίκες αλλά υπάρχουν αρκετές.. δεν είναι όπως σε άλλες παραλίες που είναι γκέι παραλίες..
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.220
Κριτικές
8
Like
32.513
Πόντοι
6.536
Δεν ψάχνω.. το βαθύ είναι παραλία γυμνιστών.. καθαρόαιμη.. κανείς δεν σε κοιτάει περίεργα αν κάνεις γυμνισμό.. προφανώς είναι μειοψηφία οι γυναίκες αλλά υπάρχουν αρκετές.. δεν είναι όπως σε άλλες παραλίες που είναι γκέι παραλίες..
Εντάξει μάν,εγώ στα είπα πάντως.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.068
Πόντοι
3.846
δεν ξέρω αν οι πέστροφες τρώνε ψωλές πάντως μη φοβάσαι, είναι ψάρια του γλυκού νερού δεν τα βρίσκεις στη θάλασσα.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Εντάξει μάν,εγώ στα είπα πάντως.
Τι να σου πω.. εγώ μιλάω συγκεκριμένα πάντως.. αν έχεις να παραθέσεις κάποια πληροφορία θα ήταν ευχάριστο.. τώρα να λες απλά μια γνώμη δεν μου λέει κάτι..
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.220
Κριτικές
8
Like
32.513
Πόντοι
6.536
Τι να σου πω.. εγώ μιλάω συγκεκριμένα πάντως.. αν έχεις να παραθέσεις κάποια πληροφορία θα ήταν ευχάριστο.. τώρα να λες απλά μια γνώμη δεν μου λέει κάτι..
Η πληροφορία λέει για ματάκηδες τύπους που έφαγαν ξύλο.
Για δροσερούς που και αυτοί έφαγαν ξύλο....
Πιο νότια....
Για γκεϊ μηχανόβιους που επίσης τις μάζεψαν....

:confused:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Η πληροφορία λέει για ματάκηδες τύπους που έφαγαν ξύλο.
Για δροσερούς που και αυτοί έφαγαν ξύλο....
Πιο νότια....
Για γκεϊ μηχανόβιους που επίσης τις μάζεψαν....

:confused:
Τι να σου πω και πάλι.. δεν με θεωρώ ματάκια.. αλλά δεν μπορώ να μην απολαύσω τα ωραία μουνάκια μαζί με το μπάνιο μου

Δροσερός δεν είμαι.. ούτε γκέι μηχανοβιος οπότε δεν με απασχολεί το θέμα..

Είδα και γω μερικούς με κυάλια αλλά δεν τους πείραξε κανείς.. δεν κυκλοφορώ με κυάλια άρα και εδώ δεν βλέπω το πρόβλημα για μένα πιο είναι..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Ερώτηση : σε αυτές τις παραλίες παίζουν όργια όπως σε κάποιες στο εξωτερικό ή απλά όσοι πάνε τους αρέσει να κάνουν μπάνιο χωρίς μαγιό και ίσως να πάρουν μάτι ή να κάνουν σεξ με τις φιλενάδες τους?
 

Man87(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
84
Like
2.354
Πόντοι
440
Κάτι από το καλοκαίρι
IMG_20230206_223650.jpg
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.373
Πόντοι
6.955
Για Γλωσσα Μεσσηνίας ξέρουμε κάτι;
'Εχω έναν φίλο που κατάγεται από ένα κοντινό χωρίο, το Κορυφάσιο. Μου λέει ότι η Γλώσσα από παραλία γυμνιστών μεταλάχτηκε σε παραλία λασποθεραπείας και πως την λυμαίνονται κάποιοι λίγοι ντόπιοι.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Πως μπαίνετε μέσα στη θάλασσα γυμνοι;Δεν φοβάστε μην σας φάει το πουλάκι σας καμιά πέστροφα;
Τυπε περα απο την πλακα , στις ελληνικες θαλασσες βριθει η σμερνα που μπορει να γινει ακρως επικινδυνη.Ζει κοντά σε ακτές, μέσα σε κοιλότητες βράχων. Τρέφεται με νεκρά ψάρια,ενώ έχει αδυναμία στα χταποδια και τις σουπιές.
Οποτε οι ακαποτοι κολυμβητες θα πρεπει να προσεχουν γιατι μπορει η σμερνα ευκολα να περασει το πουλι για πλοκαμι και να ορμηξει.
ΠΡΟΣΟΧΗ
 

Συνημμένα

  • σμερνα.jpg
    σμερνα.jpg
    67,8 KB · Εμφανίσεις: 148
  • smerna2.jpg
    smerna2.jpg
    74,8 KB · Εμφανίσεις: 185

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom