Νέα

FKK Artemis

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epanastatis1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

IntergalacticConan

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο ναό πριν δέκα μέρες περίπου ημέρα Τρίτη,μαλλον η χειρότερη της εβδομάδας.
Μπαίνω μέσα με ελαφρα αδιαθεσία καθώς δεν είχα αναρρώσει τελείως από κρύωμα. Ώρα 14.00 περίπου. Μία ξεραιλα στο μαγαζί υποτονικό κλίμα,σε σχέση με ότι ειχα ακούσει αλλά λογικο λόγω μερας ώρας.
Πρώτη κατάθεση σε μία καυλαρα μεν αποτυχία σκέτη δε. Αν και το πορνό ένστικτο μου έλεγε να την στείλω, ο μικρος μου φίλος υπερίσχυσε και την πήρα για ένα απλό να κάνω μεσημεριανό σεφτε καθότι καυλα ή τυπισα. Στον αγώνα μου έλεγε μη πιάνεις εδω, όχι εκεί κι άμα θες να γλυψεις φιλησεις βυζια είναι άλλο πρόγραμμα με άλλα 50 και μαλακιες  :S. Τελικά ούτε μαλακια δεν εκανε μου εσπασε τον πουτσο, είχα ξενερωσει και πίστεψα ότι ακουγα και διαβαζα για το μερος πήγαν περίπατο.
Δεν με αφησα να πτοηθω και πήγα για μασάζ και ύπνο στη πισίνα να ηρεμήσω και να αφήσω το χρόνο να κυλησει υπέρ μου καταστρώνοντας σχέδιο για τις επόμενες κινήσεις.
Μετα απο κανά δίωρο και πριν βγει το φαγητό εκανα μία ακόμα βόλτα να δω το στολο ο οποίος ήδη ανανεωνοταν εμπλουτιζοταν.
Εκεί έκανα τη δεύτερη κατάθεση αφότου την πέρασα πορνο συνέντευξη και περιεγραψα το παλτό την προηγούμενη.
Ή κοπελα μου είπε ότι ελεγε μαλακιες ή πρώτη πορνη, και να χαλάρωσω, οπως κι έγινε, με πολύ καλή συμμετοχή γελαστη και πήρα τα πάνω μου. Γεματουλα λίγο, αλλά με σφριγηλο δέρμα και καυλοντυσιμο με καυλογυαλια.
Μετά από ενα φαγητό και μια μπύρα, ο κόσμος γινόταν περισσότερος και το ίδρυμα απόκτησε μία σαφως καλύτερη πορνοαυρα.
Ή τρίτη καταθεση εγινε με μία καυλαρα όπου το πορνό ένστικτο μου είχε ανάψει πράσινο φως από ώρα αλλά το ανεβαλλα. Τελικα ήρθε ή ώρα της και την πήρα για δύο γύρους καθότι ήταν πολύ τίμια και είχε περάσει την πορνοσυνέντευξη με άριστα.
Ενημερωτικα παίζει και ακα τσιμπουκι με cob με κανα 50αρι. Αυτά με εχεμύθεια καθότι υποτίθεται δεν είναι νόμιμο πλέον αλλα στη συνέντευξη ρωτάτε τη κορασίδα αν το κάνει η όχι.
Επόμενη μέρα τετάρτη, πηγα αργά βράδυ κατα τις 22.30, καθότι πειναγα και σκέφτηκα γιατί να μην πάω να φάω εκεί μέσα κι αμα εχω όρεξη να ρίξω κι έναν. Επισης ήθελα να συγκρίνω με Τρίτη. Πολυ περισσότερες κοπέλες, περισσότερος κόσμος, και καλύτερο κλίμα. Εκεί τιμησα ενα μιλφ που έδωσε GFE πολύ καλό και το πήρα back to back.
Συνοψίζοντας καθως πρώτη μου φορά,
Πρωί είναι για χαλαρωμα,welness, spa.
Καλή ανάκριση στις γκομενες καθότι καθεμία δουλεύει αλλιώς.
Προσοχή στα κοράκια, πχ ή πρωτη μου ελεγε μετά για λεσβιακό φουλ με μία φίλη της ήθελαν 60+50 *2 , 220 μισαωρο!!! Έλεγα να γελασω δυνατά ή να τις πλακωσω...
Φαγητό ανεκτό αλλα τίποτα σπουδαίο.
Ποτο πανάκριβο, δεκα ευρω το ένα!
Νομίζω Πέμπτη Παρασκευή είναι οι καλύτερες μέρες.
Σίγουρα οφείλεται επίσκεψη ξανά
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
πολυ σωστη η τακτικη σου  :hi:
απλα επρεπε να το κανεις απο την αρχη αυτο, ωστε να ειχες 100% επιτυχια
χωρις την πρωτη φολα που εφαγες

σαφως και οι υπηρεσιες που προσφερουν οι κοπελες διαφερουν

πολλες κανουν μονο τα βασικα και τυποποιημενα πραγματα στο σεξ

αλλα και πολλες κανουν πολυ περισσοτερα απο τα βασικα  π.χ. γλωσσοφιλα, γυψιμο απο εσενα, σταση 69, ακα, GFE
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Μετα την προσφατη επισκεψη στο Αρτεμης διαπιστωσα οτι
η Κυριακη ειναι πολυ καλη μερα γιατι ειχε πληθος απο
ωραιες κοπελες και οχι πολυ κοσμο οπως Παρασκευη και
Σαββατο.
Το Ξενοδοχειο οχι κατι ιδιαιτερο.. δεν θα το ελεγα
4αστερο οπως λεγεται οτι ειναι αλλα οι υπηρεσιες ηταν
ικανοποιητικες.. Θα σταθω στο οτι ηταν καθαρο και ησυχο
μα κυριως μολις 5 λεπτα με τα ποδια απο το ναο...

Πρώτη κατάθεση σε μία καυλαρα μεν αποτυχία σκέτη δε. Αν και το πορνό ένστικτο μου έλεγε να την στείλω, ο μικρος μου φίλος υπερίσχυσε και την πήρα για ένα απλό να κάνω μεσημεριανό σεφτε καθότι καυλα ή τυπισα. Στον αγώνα μου έλεγε μη πιάνεις εδω, όχι εκεί κι άμα θες να γλυψεις φιλησεις βυζια είναι άλλο πρόγραμμα με άλλα 50 και μαλακιες  :S. Τελικά ούτε μαλακια δεν εκανε μου εσπασε τον πουτσο, είχα ξενερωσει και πίστεψα ότι ακουγα και διαβαζα για το μερος πήγαν περίπατο.
Χαχαχα Γελαω γιατι και γω την "πατησα" με αυτη την
πιτσιρικα..Μολις ειπες και για την παρτουζα με την
φιλη της σιγουρευτηκα..Σε εισαγωγικα γιατι παρα την
μετρια συμμετοχη το απολαυσα λογω της ηλικιας και
της εμφανισης..

πολυ σωστη η τακτικη σου  :hi:
απλα επρεπε να το κανεις απο την αρχη αυτο, ωστε να ειχες 100% επιτυχια
χωρις την πρωτη φολα που εφαγες

σαφως και οι υπηρεσιες που προσφερουν οι κοπελες διαφερουν

πολλες κανουν μονο τα βασικα και τυποποιημενα πραγματα στο σεξ

αλλα και πολλες κανουν πολυ περισσοτερα απο τα βασικα  π.χ. γλωσσοφιλα, γυψιμο απο εσενα, σταση 69, ακα, GFE
Ετσι ακριβως.. Θελει αρκετο ψαξιμο και αυτοσυγκρατηση
για να μην την πατησετε με αποστειρωμενες υπηρεσιες..
Πουληστε και λιγο παραμυθι και δεν θα χασετε...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

valcanios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
130
Κριτικές
1
Like
404
Πόντοι
21
διαβασε 2-3 σελιδες πισω για να εχεις μια φρεσκια ενημερωση για το 2017  :hi:

Σε ευχαριστώ. Τα διάβασα αν και δεν έβγαλα συμπέρασμα. Μου φαίνεται ότι έχει χαλάσει λίγο. Ελπίζω να μην απογοητευτώ μετά από τις αμέτρητες επισκέψεις που είχα κάνει από το 2005 ως το 2010.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Σε ευχαριστώ. Τα διάβασα αν και δεν έβγαλα συμπέρασμα. Μου φαίνεται ότι έχει χαλάσει λίγο. Ελπίζω να μην απογοητευτώ μετά από τις αμέτρητες επισκέψεις που είχα κάνει από το 2005 ως το 2010.

ο νεος νομος που ισχυει απο τον ιουνιο του 2017 και απογορευει τη πιπα χωρις προφυλακτικο ειναι ενα αγκαθι το οποιο ομως παρακαμπεται με καποιες ''συμφωνιες'' απο πριν με την κορασιδα ωστε να αποφευγονται καυτες πατατες και παρεξηγησεις
 

Argentinos3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
ηρθε η ωρα και για μενα να επισκεφτώ τον ναο...
ξερει κανεις κανενα ξενοδοχειο εκει κοντα με νορμαλ τιμη?
ενα 2 ημερο θα παμε μονο γιαυτο τον λογο ;)
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
μαλακια που στο αρτεμις δεν εχει ταυτοχρονα και δωματιο για υπνο και ας τα χρεωναν κι 120 το ατομο διοτι πηγαινες για 2 μερες εδινες 100 ευρω τη μια νυχτα και 80 την πρωτη εισοδοσ συν τα αεροπλανα και ετρωγες εκει ταμπα στους μπουφεδες πρωινο και μεσημεριανο και γαμουσες απο τρια μανικια την καθε μερα οποτε με 700 εκατοσταρικα αεροπορικα διαμονη και 6 γαμησακια για μια βραδια δυο νχτες ησουν εκει για σαβατοκυρικο ερκει βεβαια να βολευουν και η πτησεις δλδ πρωινη σαβατου βραδυ αργα επιστροφη
 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
328
Πόντοι
21

Συνημμένα

  • Berlin Hotel 2022-01-2018.jpg
    Berlin Hotel 2022-01-2018.jpg
    226,5 KB · Εμφανίσεις: 126

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
328
Πόντοι
21
μαλακια που στο αρτεμις δεν εχει ταυτοχρονα και δωματιο για υπνο και ας τα χρεωναν κι 120 το ατομο διοτι πηγαινες για 2 μερες εδινες 100 ευρω τη μια νυχτα και 80 την πρωτη εισοδοσ συν τα αεροπλανα και ετρωγες εκει ταμπα στους μπουφεδες πρωινο και μεσημεριανο και γαμουσες απο τρια μανικια την καθε μερα οποτε με 700 εκατοσταρικα αεροπορικα διαμονη και 6 γαμησακια για μια βραδια δυο νχτες ησουν εκει για σαβατοκυρικο ερκει βεβαια να βολευουν και η πτησεις δλδ πρωινη σαβατου βραδυ αργα επιστροφη

Τότε να πας στο Wellcum/Αυστρία - άψογο το ξενοδοχείο, μπορείς να περιπατάς με μπουρνούζι μεταξύ του δωματίου σου και του Club.
wellcum-clum-and-the-hotel.jpg


Παρακάτω μια λίστα με Saunaclub/Partytreff που προσφέρουν δυνατότητες διανυκτερεύσεων (άμα δεν γράφει τιμή να υπολογίζετε 60-100 €/διανυκτέρευση/άτομο συμπ. πρωινό)
(159 € συμπ. Club εισιτηρίου)
(75 €)
(VIP-Package, τιμή κατόπιν αιτήσεως)
(VIP-Package, τιμή κατόπιν αιτήσεως)
(40 €)
(100 €)
(100 €)
(από 120 € συμπ. Club εισιτηρίου)
(100 CHF)

Εξ άλλου, υπάρχουν αρκετά μαγαζιά που το πλησιέστερο ξενοδοχείο βρίσκεται ας πούμε απέναντι από το μαγαζί. 3 παραδείγματα:
(που κυριολεκτικά είναι τριγυρισμένο από ξενοδοχεία λόγω τοποθεσίας δίπλα σε έκθεση και αεροδρόμιο)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
εισαι θεος των fkk
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
απλα στις 20/1 που θα παμε το δωματιο εχει 150ευρο!!!
Αν δεν εχεις κλεισει περιμενε λιγο ακομα.. και τελευταιες μερες κατι καλο θα βρεις.. κοιτα και λιγο πιο μακρυα κοντα σε σταθμο αν δεν πεσει η τιμη στο Novum..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Αν δεν εχεις κλεισει περιμενε λιγο ακομα.. και τελευταιες μερες κατι καλο θα βρεις.. κοιτα και λιγο πιο μακρυα κοντα σε σταθμο αν δεν πεσει η τιμη στο Novum..

μετα τις 20 και προς το τελος του μηνα θα πεσουν οι τιμες στα ξενοδοχεια
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
μετα τις 20 και προς το τελος του μηνα θα πεσουν οι τιμες στα ξενοδοχεια
Γενικα στα ταξιδια μου κλεινω τη διαμονη τελευταιες μερες.. παντα υπαρχουν προσφορες αν εισαι ευελικτος και δεν σε νοιαζει να εισαι λιγο μακρια απο το κεντρο (δεν εννοω να με φανε και οι δρομοι)
Ειδικα οταν προκειτε για διαμονη πολλων ημερων και φτανω νωρις παω σε ξενοδοχειο επιτοπου.. χωρις κρατηση.. παντα οι τιμες ειναι καλυτερες!!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Γενικα στα ταξιδια μου κλεινω τη διαμονη τελευταιες μερες.. παντα υπαρχουν προσφορες αν εισαι ευελικτος και δεν σε νοιαζει να εισαι λιγο μακρια απο το κεντρο (δεν εννοω να με φανε και οι δρομοι)
Ειδικα οταν προκειτε για διαμονη πολλων ημερων και φτανω νωρις παω σε ξενοδοχειο επιτοπου.. χωρις κρατηση.. παντα οι τιμες ειναι καλυτερες!!

:hi:  :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom