Νέα

First dates gr STAR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
ζενεβιεβ ειναι η μονη που δεν παρατηρω btw.
νομιζω ειναι ιδια σε ολα τα επεισοδια... απο περυσι.
η' εχει κλωνοποιησει τα συνολακια της η' δεν πρεπει να εχει αλλαξει ουτε την καδενα στο λαιμο :undecided:
Εδώ που τα λέμε, τι να παρατηρήσεις από την κακή απομίμηση της γυναίκας της οικογένειας Άνταμς;
Την αντιπαθούσα και την θεωρούσα κριντζιάρα από εποχές τζιεντιέμ, σε αυτό το σόου ακόμη περισσότερο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Εδώ που τα λέμε, τι να παρατηρήσεις από την κακή απομίμηση της γυναίκας της οικογένειας Άνταμς;
Την αντιπαθούσα και την θεωρούσα κριντζιάρα από εποχές τζιεντιέμ, σε αυτό το σόου ακόμη περισσότερο.
gntm μου την εσπαγε και μενα αλλα εδωσε τρελα lubenogifs... αλλα ηταν και αλλος ο ρολος.
gntm-genevieve-majari-zeneviev-prosexe-watchout-warning.gif

εδω ειναι πιο κουλ και καμια σχεση με πριν εννοειται.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
gntm μου την εσπαγε και μενα αλλα εδωσε τρελα gifs... αλλα ηταν και αλλος ο ρολος.
gntm-genevieve-majari-zeneviev-prosexe-watchout-warning.gif

εδω ειναι πιο κουλ και καμια σχεση με πριν εννοειται.
Εδώ είναι πριν τις πλαστικές και το extreme makeover της τύπε, γι'αυτό. Χαρακτηριστικό αυτό το λεοπάρ που φόραγε.
Αυτή και οι γύφτισσες.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Εδώ είναι πριν τις πλαστικές και το extreme makeover της τύπε, γι'αυτό. Χαρακτηριστικό αυτό το λεοπάρ που φόραγε.
Αυτή και οι γύφτισσες.
gntm-greeces-next-top-model.gif
genevieve-gntm.gif
Hide Reaction GIF by Star Channel TV
Dance Dancing GIF by Star Channel TV
Sexy Greece Next Top Model GIF by Star Channel TV

η τυπισσα εχει δικο της στυλ απλα, που με την πρωτη το παρεξηγεις και με το δικιο σου βεβαια.
εμενα μου αρεσουν τα ιδιαιτερα χαρακτηριστικα στο ολο συνολο καποιου, οπως εχω ξαναπει αλλωστε.
δεν ειναι φεηκ δηλαδη.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Εντωμεταξύ αν σας ρωτήσουν το μάθατε από εμένα.
Πλέον εκτός από νήματα, εξαφανίζονται και μηνύματα.
Μην ΓΡΑΨΕΤΕ ΟΝΟΜΑΤΑ, ίσως κινδυνεύει και αυτό εδώ το νήμα και ας μην το ρισκάρουμε. Συζητούσα σε διπλανό νήμα για Γκρικ ανθυποβιζιτούδες εεεε εννοώ επηρεάστριες. Και ο Απολλύων, ανέφερε ένα όνομα, μιας γνωστής εδώ και χρόνια τύπισσας (η οποία έχει κάνει καριέρα με τον κώλο της και τις μαλακίες που λέει και είχε και δικό της νήμα, το οποίο σωστά μαντεύετε εξαφανίστηκε και αυτό) που όλως τυχαίως, βρίσκεται ξανά στην επικαιρότητα. Αυτή την φορά όμως για άλλους λόγους. Λόγους που ίσως γι' αυτό εξαφανίζονται μηνύματα και νήματα. Γι'αυτό τύποι προσέξτε. Μερικά ονόματα μάλλον έχουν γίνει, πιο απαγορευμένα και από του γαμημένου του Βόλντεμορτ!
Καλύτερα να μην δωθεί μεγάλη έκταση σε αυτό εδώ το μήνυμά μου, γιατί το φόρουμ λογικά έχει πάλι μπει σε στόχαστρο.
Απλά θέλησα να ενημερώσω - μοιραστώ τις σκέψεις μου.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
καποια παρασκηνια αφου μολις το ειδα

ελισσαβετ εσκασε με παπουτσια παρελασης.
Στιγμιότυπο οθόνης (88).png

απλα αισχος και κακογουστα οσο δεν παει :thumbsdown:
Στιγμιότυπο οθόνης (89).png


γραφιστας φριλανσερ και ποιητης πρωτα εσκασε ετσι.
Στιγμιότυπο οθόνης (90).png


και μετα αφου εφαγε χεσιδι απο την παραγωγη, το γυρισε ετσι :tooth:
Στιγμιότυπο οθόνης (92).png


λουσυ στο αριστερο χερι μαυρα νυχια και αλλο χρωμα στο δεξι :rolleyes:
Στιγμιότυπο οθόνης (93).png
Κανε ζουμ μεσα στο ρουθούνι του ποιητη και πες μας ποσες τρίχες εχει...
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
gntm-greeces-next-top-model.gif
genevieve-gntm.gif
Hide Reaction GIF by Star Channel TV
Dance Dancing GIF by Star Channel TV
Sexy Greece Next Top Model GIF by Star Channel TV

η τυπισσα εχει δικο της στυλ απλα, που με την πρωτη το παρεξηγεις και με το δικιο σου βεβαια.
εμενα μου αρεσουν τα ιδιαιτερα χαρακτηριστικα στο ολο συνολο καποιου, οπως εχω ξαναπει αλλωστε.
δεν ειναι φεηκ δηλαδη.
Θλιβερή. Ήταν, είναι και θα είναι. Για εμένα τουλάχιστον.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Ξες τι;; Έχω την υπόνοια, πως γυρίζουν πολλά επεισόδια την ίδια ημέρα. Απλά ανακατεύουν λίγο τους κομπάρσους, ώστε να φαίνεται πως είναι διαφορετικό το παρασκήνιο.
Έπειτα υπάρχεις εσύ και 2,3 ακόμα που το παρακολουθούν και παρατηρούν ακόμα και τις μύγες που περνάνε σε διάφορα πλάνα.
Θα πήγαινα άνετα κομπάρσος αν μου εδιναν τσαμπα φαγητό,εδω τα τραβελια κομπαρσοι τρωνε καθε μερα γκουρμέ στο ρεστοραν και νοσταλγούν τη φασουλαδα με το κρεμμύδι στο ξύδι
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.738
Like
11.216
Πόντοι
3.556
Εντωμεταξύ αν σας ρωτήσουν το μάθατε από εμένα.
Πλέον εκτός από νήματα, εξαφανίζονται και μηνύματα.
Μην ΓΡΑΨΕΤΕ ΟΝΟΜΑΤΑ, ίσως κινδυνεύει και αυτό εδώ το νήμα και ας μην το ρισκάρουμε. Συζητούσα σε διπλανό νήμα για Γκρικ ανθυποβιζιτούδες εεεε εννοώ επηρεάστριες. Και ο Απολλύων, ανέφερε ένα όνομα, μιας γνωστής εδώ και χρόνια τύπισσας (η οποία έχει κάνει καριέρα με τον κώλο της και τις μαλακίες που λέει και είχε και δικό της νήμα, το οποίο σωστά μαντεύετε εξαφανίστηκε και αυτό) που όλως τυχαίως, βρίσκεται ξανά στην επικαιρότητα. Αυτή την φορά όμως για άλλους λόγους. Λόγους που ίσως γι' αυτό εξαφανίζονται μηνύματα και νήματα. Γι'αυτό τύποι προσέξτε. Μερικά ονόματα μάλλον έχουν γίνει, πιο απαγορευμένα και από του γαμημένου του Βόλντεμορτ!
Καλύτερα να μην δωθεί μεγάλη έκταση σε αυτό εδώ το μήνυμά μου, γιατί το φόρουμ λογικά έχει πάλι μπει σε στόχαστρο.
Απλά θέλησα να ενημερώσω - μοιραστώ τις σκέψεις μου.
Για ποια λές για την γύφτο Αιγυπτία με της μπούκλες? Το είπα ευγενικά!
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Για ποια λές για την γύφτο Αιγυπτία με της μπούκλες? Το είπα ευγενικά!
Μέσα έπεσες. Κρύβε λόγια. Αν και λίγο πολύ, όλοι ξέρουμε τι έχει γίνει και για ποιον λόγο έχει γίνει. Το ανέφερα και στο διπλανό νήμα, όμως εξαφανίστηκε. Ας το ξαναπώ.
Όταν τα έκανε η ΚιμΚ αυτά στην Αμερική, πουλώντας προσωπικές στιγμές της, με σκοπό να γίνει διάσημη όπως και τα κατάφερε. Οι δικές μας που προσπαθούν τώρα να τα κάνουν, έτρωγαν ακόμη βελανίδια.
Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
το βιζιτάκι* της χαζομαρας οσο δεν παει εννοεις μηπως ? :think:
Άλλαξε την δεύτερη λέξη. Τους έχω ικανούς να την έχουν και αυτή στο στόχαστρο, γιατί την χαρακτηρίζει. Αυτή λέμε ναι.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.738
Like
11.216
Πόντοι
3.556
Μέσα έπεσες. Κρύβε λόγια. Αν και λίγο πολύ, όλοι ξέρουμε τι έχει γίνει και για ποιον λόγο έχει γίνει. Το ανέφερα και στο διπλανό νήμα, όμως εξαφανίστηκε. Ας το ξαναπώ.
Όταν τα έκανε η ΚιμΚ αυτά στην Αμερική, πουλώντας προσωπικές στιγμές της, με σκοπό να γίνει διάσημη όπως και τα κατάφερε. Οι δικές μας που προσπαθούν τώρα να τα κάνουν, έτρωγαν ακόμη βελανίδια.
Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.
Όταν είδε το αστεράκι του κώλου ότι η δουλειά έχει πέσει εφεύρε αλλά κόλπα , πλάκα πλάκα όμως σε αρκετές εκπομπές εμφανίστηκε για να πει τον πόνο της και να κάνει τη διαφήμιση της
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Όταν είδε το αστεράκι του κώλου ότι η δουλειά έχει πέσει εφεύρε αλλά κόλπα , πλάκα πλάκα όμως σε αρκετές εκπομπές εμφανίστηκε για να πει τον πόνο της και να κάνει τη διαφήμιση της
Λέγεται μάρκετινγκ τύπε. Σε όσα περισσότερα κανάλια το πει. Σε τόσα περισσότερα έχει πιθανότητες να την μάθει ο κόσμος. Ξανανέβασαν το νήμα της, τώρα που είδα. Είναι όμως αρκετά «νεκρό». Είναι μία πολύ πονηρή γυναίκα, που κυνηγάει το χρήμα και την φήμη χωρίς σταματημό. Είναι τζάνκι αυτών των δύο, το έχει παραδεχτεί καταλάθος παλιότερα. Έχει χτίσει την χαζοχαρούμενη περσόνα της, η οποία όμως κούρασε και τώρα δεν ασχολείται τόσο πολύ ο κόσμος μαζί της. Οπότε τι θα κάνει; Θα στήσει κολπάκι, θα το παίξει ένα ακόμα θύμα και θα ελπίζει ο κόσμος να πάει με το μέρος του «θύματος». Πράγμα εντελώς βλάσφημο, προς πραγματικά θύματα. Όλα όμως θυσιάζονται στον βωμό της ματαιοδοξίας της.
Το πιο αστείο είναι, πως έχω δει γνωστές μιtooδες, οι οποίες την κράζανε για τον τρόπο που βγάζει τα λεφτά της και την κορόιδευαν.
Οι ίδιες ακριβώς, έχουν τώρα πάρει το μέρος της και λένε τι έπαθε η κακομοίρα η κοπέλα, καμία μόνη και όλα τα γνωστά.
Γαμημένη υποκρισία. ΧΦΤΟΥ ΣΤΑ ΚΩΛΟΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.037
Κριτικές
20
Like
27.128
Πόντοι
8.346
Μέσα έπεσες. Κρύβε λόγια. Αν και λίγο πολύ, όλοι ξέρουμε τι έχει γίνει και για ποιον λόγο έχει γίνει. Το ανέφερα και στο διπλανό νήμα, όμως εξαφανίστηκε. Ας το ξαναπώ.
Όταν τα έκανε η ΚιμΚ αυτά στην Αμερική, πουλώντας προσωπικές στιγμές της, με σκοπό να γίνει διάσημη όπως και τα κατάφερε. Οι δικές μας που προσπαθούν τώρα να τα κάνουν, έτρωγαν ακόμη βελανίδια.
Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.
Στειλε ινμποξ , μόλις ξύπνησα δν κατάλαβα τπτ. Και λινκ κ βίντεο
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.368
Κριτικές
18
Like
20.296
Πόντοι
4.546
Υψίφωνος ο Παναγιώτης, 22χρονος. Πάλι μωρά κουβαλάνε... Δροσερός; Μάλλον απλώς, άβγαλτος, παρθένος.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
ηρθε φερστ ντεητς για να βρει σελα για το ποδηλατο του ο μαγειρουλης απο την ευβοια :2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: BMWR75

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.946
Πόντοι
1.056
Πάλι θα πέσει τσιμπουκωμα σε Τασάρα από Παναγιώτη
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom