Νέα

First dates gr STAR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
μαγκες θα λειψω και σημερα δυ στυ χως.
σας θελω ακμαιοτατους ομως, γιατι εδω βλεπω θα εχουμε δουλιτσα...
Στιγμιότυπο οθόνης (87).png

το εκσοτικ μωρο πρεπει να ρουφαει μεχρι και τα κορδονια απο τα παπουτσα, με τετοια στοματαρα που διακρινω :pipa1:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Καθόλου υπερβολικός.
Σίγουρα δεν έφυγε ακόμη η ομορφιά της, δεν σβήνει σε μια ημέρα, ΑΛΛΑ, είναι ήδη σε ηλικία που θα έπρεπε να ψάχνει σοβαρά για σύζυγο και οικογένεια, ΕΚΤΟΣ, αν δεν την ενδιαφέρει.

Ο άντρας δηλαδή, για ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ, να πάρει μια 40ρα που εινσι ήδη σπασμένη, κοντά στην εμμηνόπαυση και με το ενδεχόμενο να ΜΗΝ μπορέσει να κάνει μαζί της παιδιά;

Δηλαδή, να μην χαρεί ο σύζυγος τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ της γυναίκας του, από πλευράς θυληκοτητας, αλλά να την πάρει στην Δύση της;

Σοβαρά τώρα, συγκρίνουμε 20αρα , με 30αρα η 40αρα; Μήπως να βάλουμε φωτογραφίες να δούμε την (εμφανή) διαφορά;
Συγνωμη φιλαρακι, αλλά αν συγκρινεις 20αρα με 30αρα, και προκρινεις την 20αρα, κατι κάνεις λαθος. Αληθεια στο λεω
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.210
Κριτικές
3
Like
1.689
Πόντοι
496
Καθόλου υπερβολικός.
Σίγουρα δεν έφυγε ακόμη η ομορφιά της, δεν σβήνει σε μια ημέρα, ΑΛΛΑ, είναι ήδη σε ηλικία που θα έπρεπε να ψάχνει σοβαρά για σύζυγο και οικογένεια, ΕΚΤΟΣ, αν δεν την ενδιαφέρει.

Ο άντρας δηλαδή, για ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ, να πάρει μια 40ρα που εινσι ήδη σπασμένη, κοντά στην εμμηνόπαυση και με το ενδεχόμενο να ΜΗΝ μπορέσει να κάνει μαζί της παιδιά;

Δηλαδή, να μην χαρεί ο σύζυγος τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ της γυναίκας του, από πλευράς θυληκοτητας, αλλά να την πάρει στην Δύση της;

Σοβαρά τώρα, συγκρίνουμε 20αρα , με 30αρα η 40αρα; Μήπως να βάλουμε φωτογραφίες να δούμε την (εμφανή) διαφορά;
Οι παλιοι που ηταν γνωστες του αθληματος ψωνιζαν γυναικες τουλαχιστον 12 - 13 χρονια νεοτερες (με ηλικια αναφορας αντρα 30 - 40)
Οι σημερινοι ειναι απλα......πιρφοροι
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
ελα καρχιολακια, μη σας δω να κανετε φολοου... ΘΑΣΑΣΓΑΜΗΚΩ !!!
Screenshot (33).png
Μετά από έρευνα που έκανα στο προφίλ της, βρήκα πολλές οικογενειακές της φωτογραφίες. Οι οποίες φανερώνουν, πως είναι ΡΟΜΑΛΕΝ ΤΣΑΒΑΛΕΝ. Τώρα εξηγείται γιατί σου έχει «κλέψει» την καρδιά παπαφίλιπς.
Επίσης τι σωματάρα έχει η καριόλα; Πραγματικά απίστευτη!
Τα υπόλοιπα για το κεφάλι της, τα έχουμε ήδη πει. Φόλλοου δεν την κάνω, ούτε αν με πλήρωνε.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Βγάζουν ακόμα τα τηλέφωνα συμμετοχής στις διαφημίσεις. Πράγμα που σημαίνει, πως ακόμα ψάχνουν νέα «ταλέντα», για νέα επεισόδια.
Τύποι που το σκεφτόσασταν, προλαβαίνετε.
Έχει ένα ενδι
Μετά από έρευνα που έκανα στο προφίλ της, βρήκα πολλές οικογενειακές της φωτογραφίες. Οι οποίες φανερώνουν, πως είναι ΡΟΜΑΛΕΝ ΤΣΑΒΑΛΕΝ. Τώρα εξηγείται γιατί σου έχει «κλέψει» την καρδιά παπαφίλιπς.
Επίσης τι σωματάρα έχει η καριόλα; Πραγματικά απίστευτη!
Τα υπόλοιπα για το κεφάλι της, τα έχουμε ήδη πει. Φόλλοου δεν την κάνω, ούτε αν με πλήρωνε.
Όντως από Αγία Βαρβάρα η τύπισσα;
Πάντως από σώμα είναι δεκαρι.
Τα μπλε μάτια μου φάνηκαν ψεύτικα σαν μπλε φακοί επαφής.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Νέο επεισόδιο απόψε. Με εκλεκτά φυντανοναυάγια της ζωής, που μιλάνε για εξωγήινους. Τύποι, σας θέλω ετοιμοπόλεμους.
ΑΟΥ! Που λέγανε και οι Σπαρτιάτες στο '300'.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Μετά από έρευνα που έκανα στο προφίλ της, βρήκα πολλές οικογενειακές της φωτογραφίες. Οι οποίες φανερώνουν, πως είναι ΡΟΜΑΛΕΝ ΤΣΑΒΑΛΕΝ. Τώρα εξηγείται γιατί σου έχει «κλέψει» την καρδιά παπαφίλιπς.
Επίσης τι σωματάρα έχει η καριόλα; Πραγματικά απίστευτη!
Τα υπόλοιπα για το κεφάλι της, τα έχουμε ήδη πει. Φόλλοου δεν την κάνω, ούτε αν με πλήρωνε.
την καρδιά μέχρι στιγμής, μου την έχει κλέψει η μικρή άρια-αννα Μαρία.
στη ζωή μου αρέσει η ιδιαιτερότητα της που μάλλον δεν καταλαβαίνετε, αλλά και από την άλλη δε μπορώ να το εξηγήσω πιο απλά.
ίσως αν δεις τη διαφορά στο γουϊκι, ανάμεσα στο περίεργο και στο ιδιαίτερο, να καταλάβεις.
όπως και ναχει, χαβαλες να γίνεται.
δώστε βάση σήμερα στο εκσοτικ μωρο που έβαλα πιο πάνω.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Όντως από Αγία Βαρβάρα η τύπισσα;
Πάντως από σώμα είναι δεκαρι.
Τα μπλε μάτια μου φάνηκαν ψεύτικα σαν μπλε φακοί επαφής.
Εγγυημένα τσιγγάνα. Μπορώ να τους ξεχωρίσω από χιλιόμετρα. Αν και αυτή δεν φέρνει τόσο, αν κοιτάξεις φωτογραφίες που έχει με συγγενείς, σίγουρα θα καταλάβεις τι εννοώ.
Φουλ στην ανασφάλεια. Πολλά ψεύτικα επάνω της. Σωστά παρατήρησες τους έγχρωμους φακούς επαφής, είναι και άλλα. Βλεφαρίδες, μπορεί και μαλλιά. Ίσως σε προσπάθεια της, να «καλύψει» τις υπόλοιπες ατέλειες που έχει. Με μεγάλη ανεπιτυχία θα πω εγώ!
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.733
Like
11.205
Πόντοι
3.556
Μετά από έρευνα που έκανα στο προφίλ της, βρήκα πολλές οικογενειακές της φωτογραφίες. Οι οποίες φανερώνουν, πως είναι ΡΟΜΑΛΕΝ ΤΣΑΒΑΛΕΝ. Τώρα εξηγείται γιατί σου έχει «κλέψει» την καρδιά παπαφίλιπς.
Επίσης τι σωματάρα έχει η καριόλα; Πραγματικά απίστευτη!
Τα υπόλοιπα για το κεφάλι της, τα έχουμε ήδη πει. Φόλλοου δεν την κάνω, ούτε αν με πλήρωνε.
Εξευγενισμένο γυφτάκι δηλαδή
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.733
Like
11.205
Πόντοι
3.556

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ!
ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΩ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΙ, ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΓΜΜΝ ΕΙΣΠΡΑΞΗ ΤΟΥΣ.
Μόλις παρατήρησα, πως έκλεισαν και το άλλο νήμα που άνοιξα, για να κράξω τους ρουφιάνους, που έκλεισαν το νήμα των Ελληνίδων ονλιφατζούδων!
Έχει γούστο, να έχουν πέσει απειλές και μηνύσεις πάλι στο φόρουμ και οι διαχειριστές να εξαφανίζουν νήματα και μηνύματα, πιο γρήγορα απ' ό,τι εξαφάνιζε την τσαπού μου η πρώην μου, μέσα στο στόμα της.
Γνωστό και ως βαθυλάρυγγο!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ!
ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΩ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΙ, ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΓΜΜΝ ΕΙΣΠΡΑΞΗ ΤΟΥΣ.
Μόλις παρατήρησα, πως έκλεισαν και το άλλο νήμα που άνοιξα, για να κράξω τους ρουφιάνους, που έκλεισαν το νήμα των Ελληνίδων ονλιφατζούδων!
Έχει γούστο, να έχουν πέσει απειλές και μηνύσεις πάλι στο φόρουμ και οι διαχειριστές να εξαφανίζουν νήματα και μηνύματα, πιο γρήγορα απ' ό,τι εξαφάνιζε την τσαπού μου η πρώην μου, μέσα στο στόμα της.
Γνωστό και ως βαθυλάρυγγο!
και ήθελα να στο πω, αλλά νόμιζα ότι το είχες παρει πρέφα :undecided:
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Συμφωνώ έχει και μια φωτό με ένα παιδάκι μάλλον αδερφάκι της το οποίο είναι 100% τσιγγανάκι
Αν έχεις υπομονή και κατέβεις στις πιο παλιές της φωτογραφίες. Θα δεις και κάτι θειάδες με λεοπάρ, που σου ζητάνε πέντε ευρώ, για να σου πουν την μοίρα σου στον δρόμο. Αλλά και άλλες ξαδέρφες, αδερφές, φίλες. Όλες με τσιγγάνικα χαρακτηριστικά.
Η τρίτη οπαδός της Ρόμα, που φέρνει φέτος η εκπομπή. Μαζί με τον «Κρητικό» και τον άλλον που βάλανε στην Γκαμπριέλα. Τους έχουν ανοίξει διάπλατα τις πόρτες της εκπομπής, γιατί είναι από την ΔΕΗ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
και ήθελα να στο πω, αλλά νόμιζα ότι το είχες παρει πρέφα :undecided:
Δεν μπήκα απόγευμα ή βράδυ χθες. Εεεεεσμπρωχνα. Και μπαίνω σήμερα και το είδα. Μου φάνηκε αστείο. Λογικά έχει παιχτεί χοντρή μαλακία με εξοργισμένες ονλιφατζούδες. Δεν εξηγείται αλλιώς. ΠΤΝΣ ΣΕ ΕΞΑΡΣΗ! Που έλεγε και ο Κοντόπας!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Δεν μπήκα απόγευμα ή βράδυ χθες. Εεεεεσμπρωχνα. Και μπαίνω σήμερα και το είδα. Μου φάνηκε αστείο. Λογικά έχει παιχτεί χοντρή μαλακία με εξοργισμένες ονλιφατζούδες. Δεν εξηγείται αλλιώς. ΠΤΝΣ ΣΕ ΕΞΑΡΣΗ! Που έλεγε και ο Κοντόπας!
χάσαμε σατσααακη...
χάσαμε και τιτακη...
Κ Α Τ Α Ρ Ρ Ε Ω :cry:
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
χάσαμε σατσααακη...
χάσαμε και τιτακη...
Κ Α Τ Α Ρ Ρ Ε Ω :cry:
Πριν από εσένα. Έχουν ήδη (και μη ειρωνικά)καταρρεύσει οι τραβελολάγνοι.
Αγνοώντας παντελώς το γεγονός, πως το νιμού τους μυρίζει από τις φωτογραφίες τους. Πιο συγκεκριμένα σαν την γαμημένη ψαραγορά της Ιχθυόσκαλας. Όποιος ξέρει, ξέρει.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Πριν από εσένα. Έχουν ήδη (και μη ειρωνικά)καταρρεύσει οι τραβελολάγνοι.
Αγνοώντας παντελώς το γεγονός, πως το νιμού τους μυρίζει από τις φωτογραφίες τους. Πιο συγκεκριμένα σαν την γαμημένη ψαραγορά της Ιχθυόσκαλας. Όποιος ξέρει, ξέρει.
ευτυχώς μας έχει μείνει μια τελευταία "μουνάρα" ...ακόμα.
1000002665.jpg

:uglykiss:
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Σοβαρή ερώτηση. Θέλω να υλοποιήσω την πρόταση του Easy Rider. Να βάλουμε σε ψηφοφορία, ποιο μέλος του bou, θέλουμε να δούμε στο φερστ ντέιτς. Έχω όμως την υπόνοια, πως μόνο ο νηματοθέτης έχει το δικαίωμα να ξεκινήσει ψηφοφορία. Δώστε τα φώτα σας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
ευτυχώς μας έχει μείνει μια τελευταία "μουνάρα" ...ακόμα.
1000002665.jpg

:uglykiss:
Χθες με τον tt σήμερα με την σαμπρέλα. Αν συνεχίσεις να μου κάνεις τζαμπ σκέαρ, θα σου ευχηθώ τζεομπίζζζζα πάνω στην ληψώ σου. Οριακά κατάρα.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom