Νέα

First dates gr STAR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.146
Like
4.682
Πόντοι
1.756
Oι χορηγοι δεν εμφανίζονται ποτέ.....ιδιαίτερα αν είναι μεγαλύτερης ηλικίας.......χαλάνε τη φωτογένεια των φωτο των κορασίδων.....
αυτο ακριβως...τι να δειξει??? τον 55-60αρη που πληρωνει για ολα?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
ο τσεκουρατος γοης της τσαντιρ ταουν με το μενταγιον της καλπικης λυρας, μαλλον για τον τασουλη πηγε.
τωρα τι γκομενες ειπε οτι εχει πολλες... με το γκωλο τις βγαζει ?
αφου φανηκε οτι ειναι μετρατος πλεηερ και υπεργαμεας αλα Ακροατης_ με Look που ολες οι αστερατες μουνες των κυνηγανε
Στιγμιότυπο οθόνης (50).png

Στιγμιότυπο οθόνης (51).png
Στιγμιότυπο οθόνης (52).png

Στιγμιότυπο οθόνης (54).png

Στιγμιότυπο οθόνης (55).png


επεσε ομως σε πανεμορφη του δικεφαλου της κοκκινιας (??? - λεμε τωρα), που ανοιγει το ριο μαρε και το ζβαν χωρις τη βοηθεια του κλειδιου, αλλα με το δοντι
Στιγμιότυπο οθόνης (53).png


πεθαναμε στα γελια παλι σημερα
Στιγμιότυπο οθόνης (59).png


α να χαθεις κρυε... μου σηκωθηκε η τριχα
Στιγμιότυπο οθόνης (59)a.png


τελος η εχω παει-λαμπρος-μην παιζεται με τη νοημοσυνη μου κλπ, καταφερε και βρηκε τις τουαλετες επιτελους, μετα απο 2-3 βολτες
Στιγμιότυπο οθόνης (57).png
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
367
Like
462
Πόντοι
21

First Dates | Πώς πήγε το ραντεβού της Λαμπρινίκης και του Θανάση;​


Μετριοφροσύνη πάνω από όλα! Δουλεύει στην εστίαση αλλά νομίζει ότι είναι πυρηνικός επιστήμονας στο CERN, και της αξίζει εκατομμυριούχος. ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ να αξίζει κάτι τέτοιο, τι προσφέρει ΑΥΤΗ δηλαδή, μάλλον και η ίδια δεν ξέρει.
Φιλε, αυτος ηταν πολυ λιγος για αυτην, δεν λεψω οτι ειναι καποια..
μια μετριοτατη κακομαθημενη πιθανον και κακογαμημενη....
αλλα αυτη εχει φτασει Λαρισα και αυτος τωρα ξεκιναει απο την Θηβα...
εαν με καταλαβαινεις...
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Φιλε, αυτος ηταν πολυ λιγος για αυτην, δεν λεψω οτι ειναι καποια..
μια μετριοτατη κακομαθημενη πιθανον και κακογαμημενη....
αλλα αυτη εχει φτασει Λαρισα και αυτος τωρα ξεκιναει απο την Θηβα...
εαν με καταλαβαινεις...
Φιλε πες οτι είναι μια γκολντ ντιγκερου καλύτερα.
Το παιδί μια χαρα ηταν αλλα οταν εχεις να κανεις με τυπισσες αναδυομενες με πουτανες πολυτελείας τοτε ναι ο καθένας καλος φαίνεται λίγος
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
367
Like
462
Πόντοι
21
Φιλε πες οτι είναι μια γκολντ ντιγκερου καλύτερα.
Το παιδί μια χαρα ηταν αλλα οταν εχεις να κανεις με τυπισσες αναδυομενες με πουτανες πολυτελείας τοτε ναι ο καθένας καλος φαίνεται λίγος
Θες την γνωμη μου, απο τα χιλιομετρα μου και της συναναστροφες μου......
Ανεξαρτητα απο την γενικοτερη μετριοτητα της και την πονηρη επιδίωξη της.........
ο τυπος δεν ειχε το ειδικο βαρος για αυτην την γκομενα... ηταν απειρος και λιγοοοοος.....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.801
Like
17.843
Πόντοι
3.656
Φιλε πες οτι είναι μια γκολντ ντιγκερου καλύτερα.
Το παιδί μια χαρα ηταν αλλα οταν εχεις να κανεις με τυπισσες αναδυομενες με πουτανες πολυτελείας τοτε ναι ο καθένας καλος φαίνεται λίγος

Τον λυπήθηκα στο τέλος που ήταν έτοιμος να κλάψει.

Καλο παιδί αλλά αγαθιάρης,αν βρει μουνι θα τον σέρνει
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Θες την γνωμη μου, απο τα χιλιομετρα μου και της συναναστροφες μου......
Ανεξαρτητα απο την γενικοτερη μετριοτητα της και την πονηρη επιδίωξη της.........
ο τυπος δεν ειχε το ειδικο βαρος για αυτην την γκομενα... ηταν απειρος και λιγοοοοος.....
Τι έπρεπε να κανει ρε τυπε?
Εδω λεμε η γκόμενα εχει κολλημα,αν ηταν κανας χαρτογιακας στέλεχος μιας εταιρειας η επιχειρηματιας να δεις ντεμεναδες που θα εκανε
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Λάμπρος θα ήθελε να "γνωρίσει καλύτερα" εργοστασιάρχη χοντρομάνθο σίγουρα.

Αυτός θα άνοιγε σαμπάνιες και θα κερνούσε τριήμερα στην Ίμπιζα αυτή θα του έκανε κάνα τσιμπούκι και θα ξεσκιζόταν με τον κηπουρό, όλοι ευχαριστημένοι
Εύκολο σενάριο για Λαμπρό. Η οποία Λάμπρος. Το λέω πάλι, είναι πολύ μέτρια γκόμενα. Δεν είναι η γκόμενα που θα δεις έξω στον δρόμο και θα σου πέσει το σαγόνι ρε φίλε.
Αλλά ήθελε να πουλήσει πνεύμα ανωτερότητας, να βρει τον χορηγό της και εγγυημένα θέλει μπουκέτα και φτισίδια στο πρόσωπο στο κρεβάτι. Πραγματικά το πιστεύω.
Ο Θανασάκης ο κακομοίρης, ενώ μπορούσε να την «ψήσει», έστω για κάνα μπουκίτσι Ιαπωνίας. «Μάγκωσε» άσχημα, λες και είχε μοντέλο μπροστά του.
Βρήκε αυτή αφορμή και τον απέρριψε με συνοπτικές διαδικασίες.
Αν της έβαζαν κανέναν χοντρομάνθο, όπως πολύ όμορφα λες. Μπορεί να της μιλούσε σαν να ήταν σκουπίδι και αυτή να το ανεχόταν. Μόνο και μόνο για την οικονομική του κατάσταση.
Κάνοντας την μία ακόμη μέτρια φαντασμένη γκόμενα. Που επειδή έχει 5,6,15,50 μαλάκες στα dm της, νομίζει πως είναι κανένα μοντέλο και της αξίζει ο ουρανός με τ' άστρα. Τυπική ψευδαίσθηση μέσης μετριογκόμενας που δουλεύει σεζόν. Είναι αρκετές έτσι ακριβώς, ευτυχώς όχι όλες!
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.146
Like
4.682
Πόντοι
1.756
Εύκολο σενάριο για Λαμπρό. Η οποία Λάμπρος. Το λέω πάλι, είναι πολύ μέτρια γκόμενα. Δεν είναι η γκόμενα που θα δεις έξω στον δρόμο και θα σου πέσει το σαγόνι ρε φίλε.
Αλλά ήθελε να πουλήσει πνεύμα ανωτερότητας, να βρει τον χορηγό της και εγγυημένα θέλει μπουκέτα και φτισίδια στο πρόσωπο στο κρεβάτι. Πραγματικά το πιστεύω.
Ο Θανασάκης ο κακομοίρης, ενώ μπορούσε να την «ψήσει», έστω για κάνα μπουκίτσι Ιαπωνίας. «Μάγκωσε» άσχημα, λες και είχε μοντέλο μπροστά του.
Βρήκε αυτή αφορμή και τον απέρριψε με συνοπτικές διαδικασίες.
Αν της έβαζαν κανέναν χοντρομάνθο, όπως πολύ όμορφα λες. Μπορεί να της μιλούσε σαν να ήταν σκουπίδι και αυτή να το ανεχόταν. Μόνο και μόνο για την οικονομική του κατάσταση.
Κάνοντας την μία ακόμη μέτρια φαντασμένη γκόμενα. Που επειδή έχει 5,6,15,50 μαλάκες στα dm της, νομίζει πως είναι κανένα μοντέλο και της αξίζει ο ουρανός με τ' άστρα. Τυπική ψευδαίσθηση μέσης μετριογκόμενας που δουλεύει σεζόν. Είναι αρκετές έτσι ακριβώς, ευτυχώς όχι όλες!
ε ρε σελφ χελπ κοουτς που θελετε ολες....
εκει....να σας πουλαει παπατζα, εσεις να ανοιγετε ποδια και να νομιζετε πιασατε το λαχειο...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.336
Κριτικές
18
Like
20.219
Πόντοι
4.546
Απλά κάποιοι άνθρωποι, σαν τον Λάμπρο, έχουν ψηλά τον αμανέ και θέλουν, νομίζουν ότι θέλουν, κάποιον μέγα εραστή - αλάνι - ψήστη + λεφτάκια, για να τις ρίξεις. Δεν χρειάζεται όμως να είναι όλοι έτσι, ούτε και είναι κακό βέβαια να είναι κάποιος πιο "αθώος". Κάποιοι έχουν την μαλακία στο κεφάλι, απλά. Στο τέλος, καταλήγουν σε αποτυχημένους γάμους ή απλά δεν παντρεύονται καθόλου περιμένοντας το κορόιδο με τα εκατομμύρια.
Να'ναι καλά τα πετ σοπ και οι γάτες.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.146
Like
4.682
Πόντοι
1.756
Απλά κάποιοι άνθρωποι, σαν τον Λάμπρο, έχουν ψηλά τον αμανέ και θέλουν, νομίζουν ότι θέλουν, κάποιον μέγα εραστή - αλάνι - ψήστη + λεφτάκια, για να τις ρίξεις. Δεν χρειάζεται όμως να είναι όλοι έτσι, ούτε και είναι κακό βέβαια να είναι κάποιος πιο "αθώος". Κάποιοι έχουν την μαλακία στο κεφάλι, απλά. Στο τέλος, καταλήγουν σε αποτυχημένους γάμους ή απλά δεν παντρεύονται καθόλου περιμένοντας το κορόιδο με τα εκατομμύρια.
Να'ναι καλά τα πετ σοπ και οι γάτες.
Εδω στην περιοχη μου,αυτες που μου το παιζανε μοιραιες και ιστορια,και ριχνανε τα ακυρα το ενα πισω απο το αλλο τωρα ειναι ολες χωρισμενες μανουλες που μολις με βλεπουν και θυμουνται οτι τους την επεφτα τοτε, τους τρεχουν τα σαλια...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.336
Κριτικές
18
Like
20.219
Πόντοι
4.546
Εδω στην περιοχη μου,αυτες που μου το παιζανε μοιραιες και ιστορια,και ριχνανε τα ακυρα το ενα πισω απο το αλλο τωρα ειναι ολες χωρισμενες μανουλες που μολις με βλεπουν και θυμουνται οτι τους την επεφτα τοτε, τους τρεχουν τα σαλια...
Τώρα όμως είναι αργά για δάκρυα.
Υπάρχουν γυναίκες που πραγματικά θα θέλαμε να είμαστε μαζί και να έχουμε οικογένεια, αλλά, αυτές είχαν σανό στο κεφάλι όταν έπρεπε να καταλάβουν κάποια πράγματα καλύτερα και να τα εκτιμήσουν... αλλά όπως είπα, τώρα είναι αργά, ο καθένας κάνει τις επιλογές του και μετά δεν υπάρχει επιστροφή.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
ε ρε σελφ χελπ κοουτς που θελετε ολες....
εκει....να σας πουλαει παπατζα, εσεις να ανοιγετε ποδια και να νομιζετε πιασατε το λαχειο...
Πολύ δυστυχώς τύπε. Γκόμενες σαν την Λάμπρο. Αξίζουν παπάτζα και ξεφτίλισμα. Η ζωή είναι πολύ μικρή για να καταβάλεις χρόνο, χρήμα και προσπάθεια σε ανθρώπους που δεν τα αξίζουν, ούτε στο ελάχιστο.
Η Λάμπρος και η κάθε παρόμοια τραγική κατάσταση σαν την Λάμπρος, ανήκουν σ' αυτή την κατηγορία ανθρώπων για εμένα.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Απλά κάποιοι άνθρωποι, σαν τον Λάμπρο, έχουν ψηλά τον αμανέ και θέλουν, νομίζουν ότι θέλουν, κάποιον μέγα εραστή - αλάνι - ψήστη + λεφτάκια, για να τις ρίξεις. Δεν χρειάζεται όμως να είναι όλοι έτσι, ούτε και είναι κακό βέβαια να είναι κάποιος πιο "αθώος". Κάποιοι έχουν την μαλακία στο κεφάλι, απλά. Στο τέλος, καταλήγουν σε αποτυχημένους γάμους ή απλά δεν παντρεύονται καθόλου περιμένοντας το κορόιδο με τα εκατομμύρια.
Να'ναι καλά τα πετ σοπ και οι γάτες.
Απλά δεν εκτιμάνε το καλό τύπε. Έρχεται η περίοδος της ζωής τους, που θα το ψάχνουν όπως ψάχνει η γριά θέση στο λεωφορείο. Αλλά τότε το πλοίο θα έχει πια σαλπάρει, για λιμάνια ξένα.
Αν είναι κάτι που ισχύει ακράδαντα. Είναι πως όσο ο άνδρας μεγαλώνει, η αξία του αυξάνεται. Τουλάχιστον στον πλεονασμό των ανδρών. Πόσο μάλλον των τιμίων και εργατικών. Ενώ της γυναίκας η αξία, παθαίνει το άκρως αντίθετο.
Όταν λοιπόν γίνεται αυτή η αντιστροφή ρόλων. Τότε ψάχνουν να βρουν την μπάλα που χάσανε. Και είναι βαθιά χωμένη στον πάτο τους.
Δεν πειράζει. Στερνή μου γνώση, να σ' είχα πρώτα, όπως λέει και ο λαός.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
19 χρονων τους εχει ολους προστασια λεει η φωκια απο το ζεφυρι
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.587
Κριτικές
31
Like
13.163
Πόντοι
5.097
χεσε μεσα η χυσε μεσα?
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
χονδρος-ευσωμος επιχειρηματιας με εργοστασιο, πιστευω θα δωσει πολυ υλικο σημερα
Παχουλοκομψός που έλεγε και ο Κατακουζηνός για τον Βασίλη Καρρά, όταν τον είδε στην tv. Για εμένα βέβαια. Μάνθος Φουστάνος, αν τον είχαν τσιμπήσει πολλές μέλισσες μαζί.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom