Νέα

Farrah Abraham

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FABOULOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
FABOULOS

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
που μπορουμε να δουμε ολη την ταινια..... :P :P :P :P
Σου είπα ότι θα προσπαθήσω... :grin:     Νομίζω κάτι κατάφερα... :grin:.   Στο πρώτο λίνκ είναι το "μέρος 1" και στο δεύτερο λίνκ το "μέρος 2"... ;)

   


     




 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
ειμουν συνδεμενος στο σαιτ  και ακουγα μακροπουλο....ειχα βαλει ουισκακι......τωρα θα δουμε ταινια......ευχαριστω και για το μυνημα.....οτι κααι να πω :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:λιγο.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ......ΜΠΡΑΒΟ.......και τωρα θα δουμε θεαμα... :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Σου είπα ότι θα προσπαθήσω... :grin:     Νομίζω κάτι κατάφερα... :grin:.   Στο πρώτο λίνκ είναι το "μέρος 1" και στο δεύτερο λίνκ το "μέρος 2"... ;)

   


     

Είναι πολύ σκίστρα..... :cum: :cum: :cum:
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Σου είπα ότι θα προσπαθήσω... :grin:     Νομίζω κάτι κατάφερα... :grin:.   Στο πρώτο λίνκ είναι το "μέρος 1" και στο δεύτερο λίνκ το "μέρος 2"... ;)

   


     



τοβραδυ μας θα κλεισει ωραια :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
FABOULOS

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
ειμουν συνδεμενος στο σαιτ  και ακουγα μακροπουλο....ειχα βαλει ουισκακι......τωρα θα δουμε ταινια......ευχαριστω και για το μυνημα.....οτι κααι να πω :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:λιγο.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ......ΜΠΡΑΒΟ.......και τωρα θα δουμε θεαμα... :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Μια χαρά σε βρίσκω... ;).   Όχι απλό θέαμα,αλλά υπερθέαμα... :rockon:    Μας την έφερε λιγάκι στην δεύτερη ταινία της και δεν είχε ούτε anal,ούτε squirting όπως είχε η πρώτη...Αλλά δεν πειράζει,μας έφτιαξε και χωρίς αυτά... :grin:

Για πες μου εντυπώσεις... :grin:    Νομίζω είναι καλύτερη από την Tila ε? :cool2:

 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Αυτός ο μαλακοκάβλης γιατί παίζει σ΄όλες τις τσόντες ?
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Μια χαρά σε βρίσκω... ;).   Όχι απλό θέαμα,αλλά υπερθέαμα... :rockon:    Μας την έφερε λιγάκι στην δεύτερη ταινία της και δεν είχε ούτε anal,ούτε squirting όπως είχε η πρώτη...Αλλά δεν πειράζει,μας έφτιαξε και χωρίς αυτά... :grin:

Για πες μου εντυπώσεις... :grin:    Νομίζω είναι καλύτερη από την Tila ε? :cool2:
κοιταξε να δεις....η farrahειναι πιο ομορφη η tillaπιο καυλιαρα........προστυχοφατσα.....τις θελω και τις 2.. :grin: πεσμου απο πιο πλευρο να κοιμηθω για να ονειρευτω; :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
φιλαρακι αν τις γαμησεις και τις δυο ξυπνας με ενα χαμογελο :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
FABOULOS

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
κοιταξε να δεις....η farrahειναι πιο ομορφη η tillaπιο καυλιαρα........προστυχοφατσα.....τις θελω και τις 2.. :grin: πεσμου απο πιο πλευρο να κοιμηθω για να ονειρευτω; :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:
Θα συμφωνήσω... ;).   Και εγώ τις θέλω και τις δύο... :grin: :grin:    Λεσβιακό πρώτα και ύστερα να πέσει τρελό  :zfuck: :fuck1: :fuck2:

Και από τα δύο πλευρά να κοιμηθείς... :grin:     Με το ένα θα ονειρευτείς την μία και με το άλλο την άλλη... :grin: :grin:
Και αύριο το πρωί,θα είσαι ανανεωμένος... :rockon:

Το ίδιο θα κάνω και εγώ... :grin:
 
OP
OP
FABOULOS

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Διπλό χαμόγελο θα 'λεγα... :grin: :grin: :grin:
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
δεν πειραζει...και στην φαντασια μας καλα περασαμε.......απλα επειδη εκανες τον κοπο ...μπραβο φιλαρακι....να ξερεις οταν μου αρεσει κατι δεν τσιγκουνευομαι τα καλα λογια :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
FABOULOS

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Ναι στην φαντασία μας όπως λες...Δεν πειράζει,έτσι μπορεί να είναι καλύτερα... :grin:    Δεν θα μας πουν καμία δικαιολογία του τύπου "δεν μπορώ σήμερα,έχω πονοκέφαλο"... :grin: :grin:

Να 'σαι καλά φιλαράκι...Δεν χρειάζεται να μ' ευχαριστείς... ;).          Το καθήκον μας κάναμε... :grin:
 

BASKO

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
5
Like
210
Πόντοι
6
μονο η φωνη που ακους αρκει για να σε καυλωσει δεν χρειαζεται καν το βιντεο μεχρι και στον οργασμο ειναι τελεια οχι σαν προβατο
 
OP
OP
FABOULOS

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
μονο η φωνη που ακους αρκει για να σε καυλωσει δεν χρειαζεται καν το βιντεο μεχρι και στον οργασμο ειναι τελεια οχι σαν προβατο
Σωστός... :rockon:      Η φωνή της είναι πολύ καύλα... :rockon:    Παρακάτω ένα πολύ μικρό βίντεο από την πρώτη της ταινία...

 
OP
OP
FABOULOS

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Βρήκα άλλα δύο από την πρώτη της ταινία... :grin:    Στο δεύτερο της τα ρίχνει στο στόμα,πρόσωπο... :cum:

...


 
OP
OP
FABOULOS

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Και εδώ ολόκληρη η πρώτη της ταινία... :grin:

Στο 12:25  :bigdick: :bigdick: :bigdick:

Anal στο 16:30 (και στο 25:00) και squirting στο 22:45....

Πολύ καυλιάρα... :cum: :cum: :cum:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom