Νέα

Έξοδοι σε κλαμπ, νυχτερινά μαγαζιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ftoxos ergatis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
οι γιορτες εχουν ερθει και τα μαγαζια γεμιζουν. αλλα.... ποιο ειναι το νοημα να πηγαινεις σε κλαμπ? (η καφε μπαρ που το βραδυ μετατρεποντε σε κλαμπ). θεωρειται διασκεδαση το να εισαι αναμεσα σε κοσμο, δυνατη μουσικη, ακριβα ποτα κακης ποιοτητας,(μπομπες) και το πιο σημαντικο, (αν εισαι ο μεσος αντρας), γυναικες που δε θελουν να ξερουν οτι υπαρχεις καν, (εισαι αδιαφορος γιαυτες, και δεν εχουν καμια ορεξη να σε γνωρισουν) η σε θελουν μονο για επιβεβαιωση (το γνωστο eyecontact, και μολις κανεις πεσιμο, παιρνουν την επιβεβαιωση που τοσο ψοφανε γιαυτην και σε διωχνουν), η για φιλεναδιτσο (να σου λενε για το ποσο πονεσε ο κωλος τους χθες που γαμηθηκαν με εκεινο τον αλητη το τακη, η να σου κλαιγοντε για το μακη που δε τις γουσταρει). αυτο ειναι διασκεδαση? και μετα να γυρνας σπιτι κομματια χωρις να εχεις καμια θετικη αλληλεπιδραση με καποια. οχι ρε. αυτο ειναι μαζοχισμος. σε λιγο, το μοναδικο κλαμπ της περιοχης μου θα γεμισει κοσμο απο ολα τα γυρω χωρια, που φυσικα τους ξερω ολους. αλλα επειδη δε με θελει καμια απο τη περιοχη, που σημαινει οτι αν παω, θα μεθυσω, και θα φυγω χωρις να φορτωσω καποια να τη παω στα χωραφια για να της το βαλω μεχρι το λαρυγγι, και μετα την αλλη μερα θα ειμαι σκατα, οχι δε παω. να παν να γαμηθουν. εσεις πατε σε κλαμπ? φορτωνετε καμια? η κανετε το κλασσικο, καθεστε ορθιοι με το ποτο στο χερι και κοιτατε γυρω γυρω. η μιλατε με τη παρεα. η μιλατε με καποια γνωστη σας που δε προκειται να σας κατσει και ξοδευετε τζαμπα ενεργεια και χρονο?
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.008
Κριτικές
5
Like
5.407
Πόντοι
1.336
οι γιορτες εχουν ερθει και τα μαγαζια γεμιζουν. αλλα.... ποιο ειναι το νοημα να πηγαινεις σε κλαμπ? (η καφε μπαρ που το βραδυ μετατρεποντε σε κλαμπ). θεωρειται διασκεδαση το να εισαι αναμεσα σε κοσμο, δυνατη μουσικη, ακριβα ποτα κακης ποιοτητας,(μπομπες) και το πιο σημαντικο, (αν εισαι ο μεσος αντρας), γυναικες που δε θελουν να ξερουν οτι υπαρχεις καν, (εισαι αδιαφορος γιαυτες, και δεν εχουν καμια ορεξη να σε γνωρισουν) η σε θελουν μονο για επιβεβαιωση (το γνωστο eyecontact, και μολις κανεις πεσιμο, παιρνουν την επιβεβαιωση που τοσο ψοφανε γιαυτην και σε διωχνουν), η για φιλεναδιτσο (να σου λενε για το ποσο πονεσε ο κωλος τους χθες που γαμηθηκαν με εκεινο τον αλητη το τακη, η να σου κλαιγοντε για το μακη που δε τις γουσταρει). αυτο ειναι διασκεδαση? και μετα να γυρνας σπιτι κομματια χωρις να εχεις καμια θετικη αλληλεπιδραση με καποια. οχι ρε. αυτο ειναι μαζοχισμος. σε λιγο, το μοναδικο κλαμπ της περιοχης μου θα γεμισει κοσμο απο ολα τα γυρω χωρια, που φυσικα τους ξερω ολους. αλλα επειδη δε με θελει καμια απο τη περιοχη, που σημαινει οτι αν παω, θα μεθυσω, και θα φυγω χωρις να φορτωσω καποια να τη παω στα χωραφια για να της το βαλω μεχρι το λαρυγγι, και μετα την αλλη μερα θα ειμαι σκατα, οχι δε παω. να παν να γαμηθουν. εσεις πατε σε κλαμπ? φορτωνετε καμια? η κανετε το κλασσικο, καθεστε ορθιοι με το ποτο στο χερι και κοιτατε γυρω γυρω. η μιλατε με τη παρεα. η μιλατε με καποια γνωστη σας που δε προκειται να σας κατσει και ξοδευετε τζαμπα ενεργεια και χρονο?
Δυστυχώς αληθές το παραπάνω στο έπακρο. Ειδικά από μια ηλικία και μετά.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Το'χω πει 1000 φορές,ειδικά σε μεγαλύτερες ηλικίες,δε νοείται πλέον έξοδος χωρίς γκόμενα (που εννοείται είστε στα μέλια).Χαιδεματα,χουφτώματα,φιλάκια,και μετά σπιτι για γαμησάκι.Και η διάθεση σου στα ύψη

Αν είναι να είσαι μπακουροπαρέα και ψωλαρία,οι γκόμενες γύρω να σας έχουν γραμμένους,κάτσε καλύτερα σπίτι
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
951
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Κάθε νόμισμα έχει δύο όψεις. Έχεις την δική σου οπτική αλλά υπάρχει και η άλλη που λέει πως θα βγεις για να περάσεις καλά με την παρέα σου να χορέψεις να πεις κ να κάνεις τις μλκιες σου χωρίς να σε νοιάζει τι γίνεται γύρω και οι γυναίκες. Εάν λοιπόν έχεις θετική ενέργεια και το βγάζεις προς τα έξω,εάν δεν είσαι 190 κιλά σιχαμα, έχεις ντύσιμο όχι σαν Βας Βας και ξέρεις να μιλήσεις, με λίγο θάρρος ίσως γνωρίσεις και καμιά κοπέλα.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.426
Πόντοι
216
Φτωχε εργατη, περιπου οπως τα λες ειναι.

Ομως, να πα να γ@μηθουν κι οι γκομενες, δεν θα παω πχ καταθλιψη απο την κλεισμαρα!
Αμα γουσταρω να βγω, θα βγω. Οχι για να το παιξω ή να φανω οπως κανουν πολλοι.
Θα παρω ενα καλο φιλο και θα παμε εξω. Και οτι θελει ας γινει!
Οχι θα κατσεις να σκασεις!
Στην τελικη, ξερω την αξια μου, αυτες χανουν!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θυμαμαι ομως φτωχε εργατη, πριν λιγο καιρο σε αλλο νημα, ειχες γνωρισει μια, και ειχες ψιλοχαθει εδω.
Τι εγινε, πως πηγε, τελειωσε η φαση;
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Φτωχός εργάτης έχασε το μουνέτο που βάτευε και τώρα κάθεται στην καρότσα του αγροτικού να χαζεύει πως κοντοχωριανοί χεριάζουν βλαχάρες ντόπιες influencers σε κωλόμπαρο κεφαλοχωρίου :confused:
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Θλιβερό θέαμα να βλέπεις μπακούρια σε παρέες τα οποία ζέχνουν αγαμία και απελπισία.

Καλύτερα καθίστε μέσα και γράψτε στο bourdela, παρά να βγείτε έξω και να γαμήσετε μία και καλή όση (ελάχιστη) αυτοεκτίμηση σας έχει απομείνει.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.556
Like
4.634
Πόντοι
1.706
Φτωχέ εργάτη αν κρίνεις την φάση σου με βάση τις τελευταίες ξοφλημένες ενός γιδοχωριού είναι τέρμα άδικο.
Όχι απλά αυτές χάνουν, αλλά αν τις γαμούσες και μόνο τεραστία χάρη θα τους έκανες
Ο κόσμος χαρακτηρίζεται από πουστιά, ακραία χαμηλή αισθητική και 1000 κακά της μοίρας ακόμη.
Υπάρχει κόσμος και κοσμάκης εκεί έξω.
Βγες κάνε τη φάση σου, μη δίνεις μία, πέρνα καλά και όλα θα γίνουν όπως πρέπει
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Κάθε νόμισμα έχει δύο όψεις. Έχεις την δική σου οπτική αλλά υπάρχει και η άλλη που λέει πως θα βγεις για να περάσεις καλά με την παρέα σου να χορέψεις να πεις κ να κάνεις τις μλκιες σου χωρίς να σε νοιάζει τι γίνεται γύρω και οι γυναίκες. Εάν λοιπόν έχεις θετική ενέργεια και το βγάζεις προς τα έξω,εάν δεν είσαι 190 κιλά σιχαμα, έχεις ντύσιμο όχι σαν Βας Βας και ξέρεις να μιλήσεις, με λίγο θάρρος ίσως γνωρίσεις και καμιά κοπέλα.

Αυτά τα κάνεις στα 20.Στα 35-40+ δεν ξέρω πόσοι βγαίνουν να χορέψουν και να κάνουν μαλακίες.Εκτός αν έχουν μείνει 20 στο μυαλό.
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.328
Like
1.931
Πόντοι
216
Σύντροφε εργάτη,ναι,διασκέδαση λέγεται η όλη φάση δηλαδή να απομακρυνθείς από τα συνηθισμένα...
Γράψε στο γκουγλ "διασκέδαση ετυμολογία" και θα διαβάσεις τα καθέκαστα...
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Στον ελλαδισταν οι γυναικες βγαινουν σε αγελες, οχι για να γνωρισουν καποιον, αλλα για να ανεβασουν στορυ να τα βλεπουν οι πυρφοροι τους στο ινστα. Στα κλαμπ γαμας μονο εαν εισαι γνωστος, ή κανενας pr κλπ...δηλαδη πας, στοιβάζεσαι σα το ζωο, ακουμπάς τα λεφτά σου για να γαμάνε αυτοί του μαγαζιού, και κατι τραπερς με σαπια δόντια...αυτό θα πει cuckoldry


Το θέαμα γνωστό σε όλα τα κλαμπ του πυρφορισταν. Κοριτσοπαρεες να χορεύουν μονες τους και να βγαζουν στορυ, και μπακουροπαρεες να κοιτάνε (και αν κάνουν κίνηση κατα 99% θα φάνε άκυρο, το έχω δει άπειρες φορές, μαρέσει όταν βγαίνω σε κλαμπ να παρατηρώ τους γύρω μου). Και το θλιβερό είναι ότι παίζει να είμαστε η μόνη χώρα στην Εύρωπη που συμβαίνει αυτό. Έχω φίλο στην Ολλανδία που μου έχει πει ότι εαν το έχεις με το μπλα μπλα και είσαι και λίγο ωραίος, έχεις πολλές πιθανότητες να γαμήσεις το ίδιο βράδυ κιόλας. Γενικά εμείς έχουμε δημιοργήσει μια τοξική ένωση του ψευτοπουριτανισμου της μέσης ανατολής χωρών, αλλά και τα φεμιναζι σκατών του δυτικού κόσμου. Τουλάχιστον στην μέση ανατολή, οι γυναίκες είναι μαντρωμένες, και στον δυτικό κόσμο, είναι γτπ, αλλα εαν σε γουστάρουν θα γαμηθούν μαζί σου, και ας μην είσαι τραπερ ή μαιντανός των reality
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.581
Πόντοι
206
οι γιορτες εχουν ερθει και τα μαγαζια γεμιζουν. αλλα.... ποιο ειναι το νοημα να πηγαινεις σε κλαμπ? (η καφε μπαρ που το βραδυ μετατρεποντε σε κλαμπ). θεωρειται διασκεδαση το να εισαι αναμεσα σε κοσμο, δυνατη μουσικη, ακριβα ποτα κακης ποιοτητας,(μπομπες) και το πιο σημαντικο, (αν εισαι ο μεσος αντρας), γυναικες που δε θελουν να ξερουν οτι υπαρχεις καν, (εισαι αδιαφορος γιαυτες, και δεν εχουν καμια ορεξη να σε γνωρισουν) η σε θελουν μονο για επιβεβαιωση (το γνωστο eyecontact, και μολις κανεις πεσιμο, παιρνουν την επιβεβαιωση που τοσο ψοφανε γιαυτην και σε διωχνουν), η για φιλεναδιτσο (να σου λενε για το ποσο πονεσε ο κωλος τους χθες που γαμηθηκαν με εκεινο τον αλητη το τακη, η να σου κλαιγοντε για το μακη που δε τις γουσταρει). αυτο ειναι διασκεδαση? και μετα να γυρνας σπιτι κομματια χωρις να εχεις καμια θετικη αλληλεπιδραση με καποια. οχι ρε. αυτο ειναι μαζοχισμος. σε λιγο, το μοναδικο κλαμπ της περιοχης μου θα γεμισει κοσμο απο ολα τα γυρω χωρια, που φυσικα τους ξερω ολους. αλλα επειδη δε με θελει καμια απο τη περιοχη, που σημαινει οτι αν παω, θα μεθυσω, και θα φυγω χωρις να φορτωσω καποια να τη παω στα χωραφια για να της το βαλω μεχρι το λαρυγγι, και μετα την αλλη μερα θα ειμαι σκατα, οχι δε παω. να παν να γαμηθουν. εσεις πατε σε κλαμπ? φορτωνετε καμια? η κανετε το κλασσικο, καθεστε ορθιοι με το ποτο στο χερι και κοιτατε γυρω γυρω. η μιλατε με τη παρεα. η μιλατε με καποια γνωστη σας που δε προκειται να σας κατσει και ξοδευετε τζαμπα ενεργεια και χρονο?
Εγώ θα πω το εξής, έχοντας προσεγγίσει τη γυναικεία ψυχολογία αρκετά μεθοδευμένα και στην πράξη...

Οι πιθανότητες να βγάλεις μουνί σε κλαμπ για να γαμήσεις εάν δεν έχεις λεφτά να είσαι στα vip, είναι μικρότερες από τις πιθανότητες που έχεις εάν βγεις Σάββατο ξημερώματα στο μετρό ντυμένος σωστά και δείχνοντας σοβαρός επαγγελματίας που πάει να ανοίξει το γραφείο του.

Αυτή την ώρα είναι όλες λιωμένες απ' το ποτό ή την κούραση, έχουν σιχαθεί την τσιγαρίλα και τη φασαρία. Η εικόνα του σοβαρού τύπου τραβάει βλέμματα από δυνατά μουνέτα που ικανοποίησαν την δίψα για επιβεβαίωση από τους τύπους που ρουφάνε ένα ποτό όλο το βράδυ κοιτάζοντας, και ψάχνουν την τυχαία - μοιραία συνάντηση του ώριμου και σοβαρού γαμιά που θα τις σπιτώσει σε 2άρι στα ΝΠ-ΒΠ
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.037
Like
6.568
Πόντοι
1.056
βλαχάρες ντόπιες influencers σε κωλόμπαρο κεφαλοχωρίου
Σχηματιζω εικονα τις βλαχες <<influencers>> (τρομαρα τους) να μιλανε με νιεε και το μουρι... :2funny: :jerking:
Θλιβερό θέαμα να βλέπεις μπακούρια σε παρέες τα οποία ζέχνουν αγαμία και απελπισία.
Θλιβερο δεν λες τιποτα φιλε..καταντια, δυστηχως ετσι εχει καταντησει ο κοσμος στην νεα εποχη.. Αυτο βεβαια ισχυει και για τα 2 φυλλα..

Τις προαλλες ειχα παει κεντρο και ειδα κατι που δεν το εχω ξαναδει..: Μαγαζι με πανω απο 50 τραπεζοκαθισματα ολα μονο με γυναικες, ολες μονες τους!!

Θλιβερο θεαμα.., πραγματικα τις λυπηθηκα.., τις λυπηθηκα και απο τις 2 οψεις, και απο την οψη για την νοοτροπια που κουβαλανε αλλα και απο την οψη για το πως θα καταντησουν και για το γεγονος οτι ειναι μονες..
 
OP
OP
ftoxos ergatis

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
Το'χω πει 1000 φορές,ειδικά σε μεγαλύτερες ηλικίες,δε νοείται πλέον έξοδος χωρίς γκόμενα (που εννοείται είστε στα μέλια).Χαιδεματα,χουφτώματα,φιλάκια,και μετά σπιτι για γαμησάκι.Και η διάθεση σου στα ύψη

Αν είναι να είσαι μπακουροπαρέα και ψωλαρία,οι γκόμενες γύρω να σας έχουν γραμμένους,κάτσε καλύτερα σπίτι
το τελευταιο καιρο, η εξοδος και το μεθυσι δε μου καθετε καλα. ειδικα η αλλη μερα ειναι σκατα. και αυτο γιατι εχω βαρεθει αυτη τη κατασταση. απο χαβαλε με ολους τους φιλους και τους γνωστους εχω χορτασει. το εχουμε εξαντλησει. για ερωτικες συναναστροφες με μουνακια διψαμε
 
OP
OP
ftoxos ergatis

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
Θυμαμαι ομως φτωχε εργατη, πριν λιγο καιρο σε αλλο νημα, ειχες γνωρισει μια, και ειχες ψιλοχαθει εδω.
Τι εγινε, πως πηγε, τελειωσε η φαση;
δε συνεχισε η φαση. μηπως επειδη ειχα ξεχασει να πλυνω τα δοντια μου τοτε, ξερω γω.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11
OP
OP
ftoxos ergatis

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
Φτωχός εργάτης έχασε το μουνέτο που βάτευε και τώρα κάθεται στην καρότσα του αγροτικού να χαζεύει πως κοντοχωριανοί χεριάζουν βλαχάρες ντόπιες influencers σε κωλόμπαρο κεφαλοχωρίου :confused:
παπαρια χεριαζουν. καποιοι ειναι σε σχεσεις σε προχωριμενη σηψη η παντρεμενοι και κρατανε τη βιτρινα τους καθαρη και στολισμενη για τα ματια του κοσμου, και καποιοι εργοχειρο απο παντα. με το μουνετο, ναι δε προχωρισε. και δεν εχει μονο βλαχες εδω. τρεις ρατσες εχει
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Οι πιθανότητες να βγάλεις μουνί σε κλαμπ για να γαμήσεις εάν δεν έχεις λεφτά να είσαι στα vip, είναι μικρότερες από τις πιθανότητες που έχεις εάν βγεις Σάββατο ξημερώματα στο μετρό ντυμένος σωστά και δείχνοντας σοβαρός επαγγελματίας που πάει να ανοίξει το γραφείο του.
Αν κάποιος έχει την ικανότητα να βγάλει γκόμενα σε κλαμπ , μπορεί να το κάνει οπουδήποτε αλλού ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.
Στο κλαμπ, αν δεν είναι γνωστός ΘΑ ΤΟΝ ΣΑΜΠΟΤΑΡΟΥΝ ΤΑ ΚΑΘΙΚΙΑ ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ.
Μπορεί μέχρι και να κινδυνέψει η υγεία του ή η ακεραιότητά του.
Οπότε είναι και ηλίθιος γιατί πετάει τα λεφτά του.
Μιλώντας πάντα για την ελλάδα , που δεν υπάρχει κανένας επαγγελματισμός και ο τόπος είναι γεμάτος κατσικογάμηδες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Έχω φίλο στην Ολλανδία που μου έχει πει ότι εαν το έχεις με το μπλα μπλα και είσαι και λίγο ωραίος, έχεις πολλές πιθανότητες να γαμήσεις το ίδιο βράδυ κιόλας. Γενικά εμείς έχουμε δημιοργήσει μια τοξική ένωση του ψευτοπουριτανισμου της μέσης ανατολής χωρών, αλλά και τα φεμιναζι σκατών του δυτικού κόσμου. Τουλάχιστον στην μέση ανατολή, οι γυναίκες είναι μαντρωμένες, και στον δυτικό κόσμο, είναι γτπ, αλλα εαν σε γουστάρουν θα γαμηθούν μαζί σου, και ας μην είσαι τραπερ ή μαιντανός των reality
Πραγματικά, η ελλάδα είναι ένας βόθρος, που συνδιάζει όλα τα μειονεκτήματα και μέσης ανατολής και ισλαμικών χωρών και ευρώπης, χωρίς κανένα πλεονέκτημα κανενός κόσμου. Μόνο μειονεκτήματα. Βόθρος. Για αυτό ο έλληνας, οπουδήποτε αλλού, γαμάει πολύ πιο εύκολα, πολύ πιο φθηνά και πολύ καλύτερα μουνιά.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.042
Κριτικές
9
Like
12.991
Πόντοι
3.836
Σχηματιζω εικονα τις βλαχες <<influencers>> (τρομαρα τους) να μιλανε με νιεε και το μουρι... :2funny: :jerking:

Θλιβερο δεν λες τιποτα φιλε..καταντια, δυστηχως ετσι εχει καταντησει ο κοσμος στην νεα εποχη.. Αυτο βεβαια ισχυει και για τα 2 φυλλα..

Τις προαλλες ειχα παει κεντρο και ειδα κατι που δεν το εχω ξαναδει..: Μαγαζι με πανω απο 50 τραπεζοκαθισματα ολα μονο με γυναικες, ολες μονες τους!!

Θλιβερο θεαμα.., πραγματικα τις λυπηθηκα.., τις λυπηθηκα και απο τις 2 οψεις, και απο την οψη για την νοοτροπια που κουβαλανε αλλα και απο την οψη για το πως θα καταντησουν και για το γεγονος οτι ειναι μονες..
και να είσαι σίγουρος ότι το θέμα συζήτησης που κυριαρχεί είναι "μα πόσο μαλάκες είναι οι άντρες, που δεν ξέρουν να την πέσουν, που δεν ξέρουν να ντυθούν, που είναι τσιγγούνηδες, κτλ"|
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom