Νέα

Exit poll 28-06-2022

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα npnp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 330
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εκλογες Σημερα. Τι θα ριχνατε?


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    282
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
1
Like
6.152
Πόντοι
2.356
Την αναφέρω εγώ λοιπόν και λέω πως σύμφωνα με την λογική σου η ΝΔ είναι 7.5% κάτω σε σχεση με το 19...
Τύπε, αυτό που κάνεις εδώ και λίγη ώρα λέγεται tautology. Google is your friend, αν έχεις άγνωστες λέξεις.

Για το ΠΑΣΟΚ μιλάω εγώ, για τη ΝΔ μου λες εσύ. :2funny:
 
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
238
Like
194
Πόντοι
1
Από τον clown που έχεις για avatar, πιο σοβαροί είναι αυτοί.

Ένα κείμενο μιας σελίδας μπορούν να γράψουν.

Ο κόπανος ο Τραμπάκουλας επέλεξε το twitter γι' αυτόν το λόγο.

Μια παράγραφο στο Word δεν είναι ικανός να γράψει.
Εδω βλεπουμε εναν woke ψηφοφορο του Κουλη
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Οταν κάνει εκδηλωσεις το ΚΚΕ, φερνουν και τα παιδια τους, 5-6 χρονων, τους βαζουν μπλουζακια ΚΚΕ και τα βαζουν να τραγουδανε ανταρτικα.
Αν το εκανε αλλο κομμα αυτο, θα ειχε πεσει το κραξιμο της αρκουδας.
Για τους Ιεχωβαδες του ΚΚΕ ομως ειναι απλως Τριτη.
Τον επομενο αιωνα, ειμαι βεβαιος οτι ο κομμουνισμος θα εχει ενταχθει ιατρικα στις ψυχασθενειες.
Αμήν συναγωνιστή....
Οι εθνικόφρονες αντί να μαθαίνουν τα παιδιά τους τι χρήση είχαν τα κονσερβοκουτια από τους σταλινοπληκτους γραφουν απλά το μεροκάματο τους και φέρνουν λεφτά για να πάρουν κινητά τα παιδιά τους...χωρίς ιδεολογική καθοδήγηση τα αίτια τους θα γίνουν ιδεολογικοί ντιντηδες.Ας μάθουν επιτέλους να τα παιδιά τους να υψώνουν ιδεολογικό ανάστημα στην Αριστερά.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Τύπε, αυτό που κάνεις εδώ και λίγη ώρα λέγεται tautology. Google is your friend, αν έχεις άγνωστες λέξεις.

Για το ΠΑΣΟΚ μιλάω εγώ, για τη ΝΔ μου λες εσύ. :2funny:
Τυπάρα δεν είχα καταλάβει πως είσαι αυτιστικός και σε παρέθεσα...συγγνώμη...:hi:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
1
Like
6.152
Πόντοι
2.356
Τυπάρα δεν είχα καταλάβει πως είσαι αυτιστικός και σε παρέθεσα...συγγνώμη...:hi:
Τύπε, διαβάζει κόσμος ξέρεις.

Όταν επιτίθεσαι στο άτομο που σε στριμώχνει διότι απλά δεν μπορείς να αντιπαραθέσεις επιχειρήματα, είσαι απλά ένας κόπανος και μισός.

Πες μας τώρα τι θα ψηφίσεις στις επερχόμενες εκλογές. Η κοτούλα ο geoMan την έκανε με ελαφρά. :jerking:

Ακούμε.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Τύπε, διαβάζει κόσμος ξέρεις.

Όταν επιτίθεσαι στο άτομο που σε στριμώχνει διότι απλά δεν μπορείς να αντιπαραθέσεις επιχειρήματα, είσαι απλά ένας κόπανος και μισός.

Πες μας τώρα τι θα ψηφίσεις στις επερχόμενες εκλογές. Η κοτούλα ο geoMan την έκανε με ελαφρά. :jerking:

Ακούμε.
Τυπάρα μου παραδέχομαι την ήττα μου, η βλακεία είναι ανίκητη....
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
1
Like
6.152
Πόντοι
2.356
No shit.

:2funny: :jerking: :2funny:

Έχεις @@ μωρή κοτούλα να μας πεις τι θα ψηφίσεις στις εκλογές;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Μπας και δούμε καμία άσπρη μέρα το 2019 ψήφισα Ηλιόπουλο χρυσή αυγή τωρα Κασιδιάρη. Μου αρέσε η ακροδεξιά όσο ήταν στην βουλή. Οι ομιλίες τους όπως του Μπαρμπαρούση για το πραξικόπημα
του λαγού ..
Σου αρεσε η ελλειψη αισθητικης, η αναιδεια, η αμορφωσια, ο τραμπουκισμος?
Γιατι?
 

malone

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
246
Like
222
Πόντοι
21
Στη φυλακή δεν ειναι ο Ηλίας?
Έχω χάσει επεισόδια?
Τυπε εχεις χασει τρελλα επεισοδια...Εβαλες ΑΝ.Ε΄Λ που εχουν διαλυθει κ δε θα κατεβουν καν δεν εβαλες το κομμα κασιδιαρη το οποιο ειναι ΝΟΜΙΜΟΤΑΤΟ κ θα συμετασχει κανονικα εστω κ αν εχει στα χαρτια μπροστινους αλλους εβαλες μλ κκε που δεν βρισκουν την ψηφο τους επισης ο νεος συνασπισμος του τζημερου λεγεται εθνικη δημιουργια γενικα μαστορα τα εκανες σκατα, α ν δεν εισαι πιτσιρικας εισαι τελειως ανενημερωτος...Καλυτερα σβησε το poll κ ξεκινα απ την αρχη.....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τυπε εχεις χασει τρελλα επεισοδια...Εβαλες ΑΝ.Ε΄Λ που εχουν διαλυθει κ δε θα κατεβουν καν δεν εβαλες το κομμα κασιδιαρη το οποιο ειναι ΝΟΜΙΜΟΤΑΤΟ κ θα συμετασχει κανονικα εστω κ αν εχει στα χαρτια μπροστινους αλλους εβαλες μλ κκε που δεν βρισκουν την ψηφο τους επισης ο νεος συνασπισμος του τζημερου λεγεται εθνικη δημιουργια γενικα μαστορα τα εκανες σκατα, α ν δεν εισαι πιτσιρικας εισαι τελειως ανενημερωτος...Καλυτερα σβησε το poll κ ξεκινα απ την αρχη.....
Οταν λες οτι το κομμα Κασιδιαρη ειναι "νομιμοτατο", τι εννοεις? Ποιος το εκρινε νόμιμο?
Να θυμισω οτι η νομιμοτητα των κομματων, κρινεται απο τον Αρειο Παγο, οταν καταθεσουν αιτηση συμμετοχης στις εκλογες. Μεχρι τότε ειναι απλως να ειχαμε να λεγαμε.
Οκ, πιθανον ο Αρειος Παγος να το κρινει νομιμο, αλλά εως τωρα δεν υπαρχει καμία τετοια κρίση.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
1
Like
6.152
Πόντοι
2.356
Μετά φταίει ο px75, που ποστάρει κότες. :confused: :2funny:

ΠΟΥΣΤΑΡΙΑ ΣΥΡΙΖΑΙΟΙ & ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΕΣ, αφιερωμένο.


Θυμάται κανείς τη φάση με το κουμμούνι την Βαλαβάνη;
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
1
Like
6.152
Πόντοι
2.356
Μουνήδες Συριζαίοι... ποιο διδακτορικό ήταν πιο δυνατό;

Ο Βαρούφας ή ο Τσακαλώ; :2funny: :2funny:
 

malone

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
246
Like
222
Πόντοι
21
Οταν λες οτι το κομμα Κασιδιαρη ειναι "νομιμοτατο", τι εννοεις? Ποιος το εκρινε νόμιμο?
Να θυμισω οτι η νομιμοτητα των κομματων, κρινεται απο τον Αρειο Παγο, οταν καταθεσουν αιτηση συμμετοχης στις εκλογες. Μεχρι τότε ειναι απλως να ειχαμε να λεγαμε.
Οκ, πιθανον ο Αρειος Παγος να το κρινει νομιμο, αλλά εως τωρα δεν υπαρχει καμία τετοια κρίση.
Aλεξ οτι εχει χρειαστει σε σχεση με τον αρειο παγο καταθεση καταστατικου κτλ εχει γινει εδω κ καιρο..Ο κασιδιαρης ειναι ιδρυτης του κομματος κ οχι αρχηγος..Θα κατεβει σαν απλος βουλευτης οπως του δινει ο νομος το δικαιωμα μεχρι τουλαχιστον να τελεσιδικησει η αποφαση για την δικη της χ.α...Τυπικη ηγεσια του κομματος ειναι ενα πανελληνιο συμβουλιο τα μελη του οποιου εκλεχθηκαν στο προσφατο συνεδριο που εγινε σε Αθηνα κ Θεσσαλονικη ταυτοχρονα...Ειναι γενικα μια νεα αρχη το κομμα σου θα ειναι σιγουρα πρωτο απλα κατα την γνωμη μου θα συγκυβερνησει με ανδρουλακη οποτε μην τρελαινεσαι, εμας ασε μας θελουμε απλως να υπαρχει μια εθνικη αντιπολιτευση μεσα στην βουλη..Πολλοι εδω μεσα επιτιθεστε με χαρακτηρισμους αθλιους σε οποιον δηλωσει εθνικιστης πατριωτης κτλ κ εσυ στο topic των γαλλικων εκλογων επειδη υποστηριζα λεπεν με ελεγες φασιστακι κ σου ειπα οτι εγω δεν σε χαρακτηρισα κ μου απαντησες σε χαρακτηριζω εγω....Λοιπον μπορουμε να απαντησουμε αναλογως κ ποικιλοτρωπος αλλα δε το κανουμε αφηστε τον καθενα να εχει την ιδεολογια που θελει κ του αρεσει...Στη τελικη στην ελλαδα δεν ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ κ νεοναζι να εισαι κ σβαστικες κ αλλα συμβολα να επιδεικνυεις οπως πχ στην Γερμανια...Τιμηστε τους αγωνες κ τους σφαγεις της αριστερας βαρεστε προσοχη κ στο σφυροδρεπανο κ αφηστε μας στην ησυχια μας...Θα σας ταραξουμε στην νομιμοτητα...Καλη προεκλογικη περιοδο σε ολους
 

malone

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
246
Like
222
Πόντοι
21
Επισης ειναι ξεκαθαρο οτι στο εν λογω poll το ποσοστο του αλλου κομματος ειναι ΟΛΟ του ηλια...Καλη συνεχεια
 
OP
OP
npnp

npnp

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
28
Like
1.411
Πόντοι
2.390
Τυπε εχεις χασει τρελλα επεισοδια...Εβαλες ΑΝ.Ε΄Λ που εχουν διαλυθει κ δε θα κατεβουν καν δεν εβαλες το κομμα κασιδιαρη το οποιο ειναι ΝΟΜΙΜΟΤΑΤΟ κ θα συμετασχει κανονικα εστω κ αν εχει στα χαρτια μπροστινους αλλους εβαλες μλ κκε που δεν βρισκουν την ψηφο τους επισης ο νεος συνασπισμος του τζημερου λεγεται εθνικη δημιουργια γενικα μαστορα τα εκανες σκατα, α ν δεν εισαι πιτσιρικας εισαι τελειως ανενημερωτος...Καλυτερα σβησε το poll κ ξεκινα απ την αρχη.....
Μην εκνευρίζεσαι καραφλε φιλε μου.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.384
Πόντοι
4.096
εχω τη μανα σου να μου βγαζει μεροκαματο γιοκα μου, εσυ πασοκ-νουδου ψηφιζε και το βραδυ σερβιτορακος και γκαρσονι οπως ξερεις. αν εισαι τυχερος θα σου αφησω 20 λεπτα να παρεις μια πορτοκαλαδα :2funny:
Τραβα γαμησου εσυ και μη μιλας για μαναδες
Δεν ειναι ολες σαν την δικια σου,αποπαιδι της Φυλης
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
Σιγα μην εχει να προτεινει σε τυπε, γκρινια για τη γκρινια και κριτικη απο τον καναπε.
Εννοείται η κριτική και τα, σχόλια στο bou απ τον καναπέ γίνονται τυπε
Εσυ δηλαδή είσαι στην οικοδομή σε καμμια σκαλωσιά και γράφεις στο bou?
Να δουμε τι άλλο διαβάσουμε εδώ μέσα
 
OP
OP
npnp

npnp

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
28
Like
1.411
Πόντοι
2.390
Γράψτε σαν απάντηση ποιο κομμα δεν εχω βαλει στη λιστα, ωστε να συμπεριληφθεί στην επομενη.
Οφειλω να πω , οτι εχω εντυπωσιαστει με τη συμμετοχη, αλλα δυστυχως και με τη βλακεια που κουβαλανε κάποιοι. Ονοματα δε λεμε, υποληψεις δε θιγουμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom