Νέα

Εβραίες/Ισραηλινές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitharadir
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mitharadir

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτές;
 

dread

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2015
Μηνύματα
450
Like
2
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτές;
Νομίζω πως δεν πρόκειατι καν να ασχοληθούν μαζί μας λόγω θρησκευτικής κουλτούρας (από μέρους έτσι), βέβαια πάντα υπάρχουν περιπτώσεις που κάποιες είναι πολύ προχώ και μπορεί να τραβηχτούν με κάποιον γιουνάν. Για γάμος ούτε καν, πρέπει αυστηρά ο μη εβραίος να αλλαξοπιστήσει. Επίσης από όσο γνωρίζω μας θεωρούν τόσο σιχάματα που οι υπερορθόδοξοι στο Ισραήλ φτύνουν ακόμα και στις μέρες μας τους χριστιανούς που για κάποιο λόγο βρίσκονται εκεί.
Επίσης δεν έχουν ούτε και καλύτερη γνώμη για τους αρχαίους Ελληνες, αν θεωρούσε κάποιος πως θα τη γλίτωνε λόγω αρχαίας Ελλάδας (κρατούν μανιάτικο από τους Σελευκίδες, βλ. επανάσταση Μακκαβαίων).
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Νομίζω πως δεν πρόκειατι καν να ασχοληθούν μαζί μας λόγω θρησκευτικής κουλτούρας (από μέρους έτσι), βέβαια πάντα υπάρχουν περιπτώσεις που κάποιες είναι πολύ προχώ και μπορεί να τραβηχτούν με κάποιον γιουνάν. Για γάμος ούτε καν, πρέπει αυστηρά ο μη εβραίος να αλλαξοπιστήσει. Επίσης από όσο γνωρίζω μας θεωρούν τόσο σιχάματα που οι υπερορθόδοξοι στο Ισραήλ φτύνουν ακόμα και στις μέρες μας τους χριστιανούς που για κάποιο λόγο βρίσκονται εκεί.
Επίσης δεν έχουν ούτε και καλύτερη γνώμη για τους αρχαίους Ελληνες, αν θεωρούσε κάποιος πως θα τη γλίτωνε λόγω αρχαίας Ελλάδας (κρατούν μανιάτικο από τους Σελευκίδες, βλ. επανάσταση Μακκαβαίων).
Για παραπάνω δεν ξέρω καθόλου αλλά από εμφάνιση που τις είχα δει σε διακοπές στην Κω που ηταν και αρκετές ήταν κορυφή.Ακομα θυμάμαι είχα πάθει την πλάκα μου ένα σκαλί πάνω απ όλες τις άλλες
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Για παραπάνω δεν ξέρω καθόλου αλλά από εμφάνιση που τις είχα δει σε διακοπές στην Κω που ηταν και αρκετές ήταν κορυφή.Ακομα θυμάμαι είχα πάθει την πλάκα μου ένα σκαλί πάνω απ όλες τις άλλες
Τα τελευταία χρόνια η νέα τους γενιά έχει αλλάξει! Είναι πιο λογικοί και συγκαταβατικοί! Το θρησκευτικό αίσθημα έχει εξασθενήσει και εκτός χώρας κάνουν πολλά που δεν θα έκαναν στο Ισραήλ!
Για να σε γουστάρει Εβραία σημαίνει πως είσαι τοπ εμφάνισης διότι αυτές πάντα επιλέγουν τύπους που είναι τόσο άψογοι ώστε κανένας Εβραίος που θα δει το φόρτωμα να μην μπορεί να της πει τίποτα και να αναγνωρίζει την εμφανισιακή του κατωτερότητα! Τότε δεν βάζουν λόγια στη γκόμενα!
Οι εβραίοι γουστάρουν την Ελληνική κουλτούρα και τη ζωή εδώ! Επίσης νιώθουν ασφάλεια! Ακόμα και για γάμο είναι ικανές! ΟΜΩΣ οι εβραίες ακόμα και καλλονές χαλάνε πολύ ευκολα και γρήγορα! Μεγαλώνουν τα ούλα, το περπάτημά τους γίνεται πολύ ανοιχτό και αντισεξουαλικό, έχουν περίεργες οσμές και άσχημη βαριά ομιλία!
Δεν θα πρότεινα περισσότερα απο μια σχέση και μια φιλική επαφή μετά...
 

jmkbill

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
16
Like
11
Πόντοι
0
Εκπεδευση παντου (εξ)υπηρετουν κανονικα, και ειναι προθυμες αρκει να γουσταρουν.Εχουν σαν αρχη οτι ειναι ποιο ευκολο να κανουν σχεση και γαμο με εναν αλοθρησκο αυτες παρα ενας αντρας.Παντως σε γενικες γραμμες μ@@νι δουλεμενο και στηθος πεσμενο.!!!!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
14
Like
4.451
Πόντοι
3.715
θα βρείτε αρκετές τον Ιούλιο σε Σαντορίνη/ Ίο. Πάνε πριν ή μετά το στρατό καυλωμένες για λούτσο.
 

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
224
Κριτικές
22
Like
1.283
Πόντοι
1.011
Δούλευα Ρόδο το καλοκαίρι και είχαμε πάρα πολλούς Εβραίους. Είχε πολλές που έμοιαζαν με γύφτισσες από το Δενδροπόταμο, αλλά είχε και κάτι τρομερά μουνιά άλλο πράγμα. Μπορεί να τις έβλεπες μπροστά σου προκλητικά ντυμένες και να λες άντε τώρα εγώ να δουλέψω μ'αυτό που βλέπω μπροστά μου. Αλλά θα συμφωνήσω με προηγούμενο παίκτη που είπε για περίεργες οσμές και βαριά ομιλία, απίστευτα αντισεξουαλικές θα έλεγα. Γενικά η άποψή που σχημάτισα ήταν πολύ κακή και δεν ξέρω αν ποτέ θα ήθελα να κάνω κάτι με μια Εβραία, ακόμη κι αυτό ήταν ένα πήδημα και γεια σας. Θα πρότεινα μακριά κι αγαπημένοι.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Δούλευα Ρόδο το καλοκαίρι και είχαμε πάρα πολλούς Εβραίους. Είχε πολλές που έμοιαζαν με γύφτισσες από το Δενδροπόταμο, αλλά είχε και κάτι τρομερά μουνιά άλλο πράγμα. Μπορεί να τις έβλεπες μπροστά σου προκλητικά ντυμένες και να λες άντε τώρα εγώ να δουλέψω μ'αυτό που βλέπω μπροστά μου. Αλλά θα συμφωνήσω με προηγούμενο παίκτη που είπε για περίεργες οσμές και βαριά ομιλία, απίστευτα αντισεξουαλικές θα έλεγα. Γενικά η άποψή που σχημάτισα ήταν πολύ κακή και δεν ξέρω αν ποτέ θα ήθελα να κάνω κάτι με μια Εβραία, ακόμη κι αυτό ήταν ένα πήδημα και γεια σας. Θα πρότεινα μακριά κι αγαπημένοι.


για ποιο λογο βρωμανε?
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
οι ισραηλινες εχουν και αυτές το μεσογειακο ταπεραμεντο.εμφανησιακα μοιαζουν με ελληνιδες κυπριες τουρκαλες και όχι με τις γειτονικες χωρες του ισραηλ καθως οι ιορδανες και οι αιγυπτιες είναι πιο μελαχροινες γιατι είναι άλλη φυλη.επισης εν συγκριση με τις υπολοιπες μεσανατολιτισσες είναι πιο απελευθερωμένες σε ολους τους τομεις αν και είναι βαθια θρησκευομενες,σπανια ισραηλιτισσα να παντρευτει αλοθρησκο.
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Από την εμπειρία που είχα παλιά κάτι καλοκαίρια θα πω ότι οι Ισραηλινές είναι μουνάρες κ πολύ προσιτές.... ούτε υφάκι , ούτε μύτη στα ύψη....
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
a9b2e77568cd457d45802b7bc4a16380.jpg
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.343
Πόντοι
4.746
Περυσι τον χειμωνα τυχαια,βρεθηκα καλεσμενος σε ενα παρτυ ενηλικιωσης δυο εβραιοπουλων
(ηταν αδελφια) στο τελ αβιβ.Εκει διαπιστωσα οτι σαν λαος,εχουμε αρκετες ομοιοτητες
κ ειναι πολυ χαλαροι.Παρολο που ειχα τις αμφιβολιες μου.Επειτα αλλαξα γνωμη.
Οσον αφορα τις γυναικες εκει' παρατηρησα οτι ειναι προσχαρες,κ δεν εχουν προβλημα
στο να μιλησουν με εναν ξενο.  :sunglasses:
 

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
224
Κριτικές
22
Like
1.283
Πόντοι
1.011
για ποιο λογο βρωμανε?

Δε θα έλεγα βρωμάνε, αλλά δεν ξέρω πως να το ερμηνεύσω. Ίσως βαριές μυρωδιές θα ήταν το πιο σωστό. Μπορεί να είναι οι κολόνιες που φοράνε τέτοιες. Γενικά περίεργος λαός. Εδώ σκέψου είχα μπει σε δωμάτιο που ήταν 2 νεαρές κοπέλες και 9 το πρωί τηγάνιζαν στο δωμάτιο με γκαζάκι. Είχε μυρίσει όλος ο όροφος.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Δε θα έλεγα βρωμάνε, αλλά δεν ξέρω πως να το ερμηνεύσω. Ίσως βαριές μυρωδιές θα ήταν το πιο σωστό. Μπορεί να είναι οι κολόνιες που φοράνε τέτοιες. Γενικά περίεργος λαός. Εδώ σκέψου είχα μπει σε δωμάτιο που ήταν 2 νεαρές κοπέλες και 9 το πρωί τηγάνιζαν στο δωμάτιο με γκαζάκι. Είχε μυρίσει όλος ο όροφος.

ti τηγανιζαν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom