Νέα

Eurovision 2009

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
εγω τουρκια βλεπω....
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Δεν θέλω να υποστηρίξω τον Μαγκα μας φέτος αλλά δεν πάιζει μόνον το τραγούδι...

Ξεχάσατε πέρσι που Η Ανι Λόρακ και Η Σιρουσο είχαν πολύ δυνατα κομματια και όμως δεν πήραν την πρωτία και την πήρε ο χαζορώσος ακόμα και ο Ισπανος με το ΤΣΙΛΙΚΟΥΑΤΡΕ μου άρεσε περισσότερο
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.723
Πόντοι
606
Η Τουρκική εφημερίδα Hurriyet στην επίσημη ιστοσελίδα της δέχθηκε εκατοντάδες γράμματα από αγανακτισμένους αναγνώστες της που εξέφραζαν την έντονη δυσαρέσκεια τους για την ενδυματολογική επιλογή της Hadise στον διαγωνισμό της Eurovision...

“Απαράδεκτο,Πολύ απλό για να φορεθεί στην Eurovision,Με το φόρεμα αυτό είναι σαν χορεύτρια της κοιλιάς σε χαρέμι,Να το φορέσει αυτός που το έραψε. ” ήταν μερικά από τα σχόλια προς την επιλογή της αοιδού.

hadiselokumu1.jpg
hadiselokumu2.jpg
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
υπερεκτιμημενη εμφανισιακα η τουρκαλα

η ανι λορακ παντως ειναι πανεμορφαδα



 

Συνημμένα

  • anil.jpg
    anil.jpg
    116,9 KB · Εμφανίσεις: 39

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
Παιχτε στοιχημα το σακης οτι δεν θα περασει στο τελικο...πληρωνει καλα
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Η Τουρκάλα θα έπρεπε να παίζει με άλλα μικρόφωνα όπως γίνεται στο πρώην Ανατολικό block. :tits: :cum:

Όλα τα βλήτα θέλουν να γίνουν τραγουδίστριες, ρε πούστη μου. :zfuck:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.723
Πόντοι
606
χαζευω τις ειδησεις του σταρ αυτη τη στιγμη και συνειδητοποιω ποσο για τον πουτσο ειναι αυτο το καναλι...εχουν παθει πραγματικη ψυχωση τωρα που πλησιαζει το μεγαλο event...η καλυτερη τους ειναι...εχουν στειλει δυο τρια παρτσακλα αυτοαποκαλουμενους δημοσιογραφους που ενοχλουν συνεχεια τις ξενες αποστολες προσπαθωντας να τους πουν σωνει και καλα οτι ο ρουβας εχει το καλυτερο τραγουδι και ειναι φαβορι...κι ενας λιατσος να ρωταει με αγωνια τι εκανε το πρωι ο ρουβας,τι εφαγε και παρομοιες παπαριες...για γελια και κλαματα
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Παίζει η Χαντισέ σήμερα λέει; Τίποτα άλλα καυλοράπανα να κάνουμε λίγο μπανιστήρι έχει; :cool2: :pipa1: :2on1: :lheel: :zfuck: :tits: :pipa3: :cum:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
χαζευω τις ειδησεις του σταρ αυτη τη στιγμη και συνειδητοποιω ποσο για τον πουτσο ειναι αυτο το καναλι...εχουν παθει πραγματικη ψυχωση τωρα που πλησιαζει το μεγαλο event...η καλυτερη τους ειναι...εχουν στειλει δυο τρια παρτσακλα αυτοαποκαλουμενους δημοσιογραφους που ενοχλουν συνεχεια τις ξενες αποστολες προσπαθωντας να τους πουν σωνει και καλα οτι ο ρουβας εχει το καλυτερο τραγουδι και ειναι φαβορι...κι ενας λιατσος να ρωταει με αγωνια τι εκανε το πρωι ο ρουβας,τι εφαγε και παρομοιες παπαριες...για γελια και κλαματα
χαχαχαχαχα!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ελεος ειναι αποστευτοι οι ανθρωποι!!!!
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Απορω ποιος μπορει να κατσει να δει το πανυγηρακι τις πουστιας και της φλωριας τουλαχιστον απο ατομα που γραφουν σε αυτο το σαιτ.

Καλα για τα ''τραγουδια'' να μην μιλησω...Ειναι μια κλαση πιο κατω και απο τα σκυλαδικα.


 

Επισκέπτης
Hμιτελικός Α'. Άσε τα'χουν κάνει μπουρδέλο.
Πού είναι ρε η Βίκυ Λέανδρος να τις ταπώσει όλες; :2on1:

Ημιτελικος????????????????
Εχουν και play off?

:headbang: :headbang:

Ρε τι γινεται στου Διαμαντη!

Κανα πιπινι καλλιμπουτο εχει να βλεφαριασουμε?
 

Επισκέπτης
Απορω ποιος μπορει να κατσει να δει το πανυγηρακι τις πουστιας και της φλωριας τουλαχιστον απο ατομα που γραφουν σε αυτο το σαιτ.

Καλα για τα ''τραγουδια'' να μην μιλησω...Ειναι μια κλαση πιο κατω και απο τα σκυλαδικα.




:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
τουλαχιστον τα σκυλαδικα εχουν και νοημα (μερικα)!

'''Με παρατησε και κλαιω στο σκοταδι με ενα μπουκαλι ουισκυ αλλα εσυ δεν με θελεις και εγω σε αγαπαω.Θα αυτοκτονησωωωω μακουςςς!'''

Το 90τις εκατο των στιχων ετσι ειναι περιπου για τα 248974934 σκυλοτραγουδα που εχουν κυκλοφορησει.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
όπως είχε πει φέρελπις αοιδός.
Απόψε έχω περίοδο μα έχω κι άλλη δίοδο.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom