Νέα

Eurovision 2009

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Το είδα παίχτη.
Τι έγινε με το Νορβηγό? Την είδε φίρμα και το παίζει ιστορία? :2funny:
Το video όντως είχε άψογη ποιότητα σε HD. :o
Προσωπικά δε μου αρέσουν τα τσιφτετελοανατολίτικα αλλά για Eurovision είναι πιασιάρικο και στάνταρ θα παίζεται πολύ το καλοκαίρι.
Τελικά το προτιμώ από το δικό μας και του μικρού μάγου. :2funny:
Azərbaycan Respublikası  :rockon: :rockon: :rockon:

Δεν ξέρω τι λένε στα κανάλια αλλά έχω κανει κάτι σκεψεις και πιστέυω ότι αυτριο θα το πάρει ο Ρουβας.

Και όχι λόγω του τραγουδίου
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Νορβηγία, καλό τραγούδι αλλά ο τύπος σούπερ μάλαξ! Σάκης φοβερός όπως πάντα! Και να μην το πάρουμε, κάτω από την 4η θέση δεν πρόκειται να πέσει! Επίσης καλά τραγούδια: Εσθονία (μουνάρα!!!), Τουρκία (dum tek tek, τι άλλο να πει κανείς?) ;), Γερμανία (καλό τζαζάκι συν μια stripper για φιγούρα, έτσι να μην ξεχνιόμαστε)  ;) και Αγγλία φοβερή μπαλάντα! Κρίμα που δεν πέρασε η Χριστίνα! Το Firefly είναι από τα καλύτερα αυτής της χρονιάς!
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6

Δείτε  και αυτό ....


Εγώ θα την  πέσω πτώμα  

ξέρει κανεις αν αυριο έχει formula?
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Καλούτσικη είναι και η Hadise και το τραγούδι της μου αρέσει περισσότερο από του Αζερμπαϊτζάν αλλά δε νομίζω να το περάσει στoν τελικό.
Τελικά ο Νορβηγός μας βγήκε τεντιμπόης. :2funny:
Τεσπα, πάρτε και άλλες της Τουρκάλας αφού σας αρέσει.
 

Συνημμένα

  • Hadise1.jpg
    Hadise1.jpg
    35,4 KB · Εμφανίσεις: 20
  • Hadise2.jpg
    Hadise2.jpg
    98,3 KB · Εμφανίσεις: 31

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Καλό το Αζερμπα'ι'τζάν αλλά ο Αrash ήταν φάλτσος! Πέρασε λόγω της αναγνωρισιμότητάς του.
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Νορβηγία, καλό τραγούδι αλλά ο τύπος σούπερ μάλαξ! Σάκης φοβερός όπως πάντα! Και να μην το πάρουμε, κάτω από την 4η θέση δεν πρόκειται να πέσει! Επίσης καλά τραγούδια: Εσθονία (μουνάρα!!!), Τουρκία (dum tek tek, τι άλλο να πει κανείς?) ;), Γερμανία (καλό τζαζάκι συν μια stripper για φιγούρα, έτσι να μην ξεχνιόμαστε)  ;) και Αγγλία φοβερή μπαλάντα! Κρίμα που δεν πέρασε η Χριστίνα! Το Firefly είναι από τα καλύτερα αυτής της χρονιάς!

Την Τουρκάλα δεν την βλέπω άυριο να κάνει τίποτα!!!Μερα με την νύχτα το τραγούδι της με το live...Αυριο θα έχουμε Ελλάδα(ευχομαι 1η)Ουκρανία,Νορβηγία,Αζερμπαιτζαν,μπορεί και Ηνωμένο Βασίλειο..Γαλλία δεν την κόβω να κάνει τίποτα παρλα το ΄"όνομα" που διάλεξε.Ρουμανια Αλβανια μετα την 5αδα μπορει να δόυμε όπως και την χοντρη την Κίαρα που ήθελε και πρωτία το....................."τριαξονικο" να το πω?????

Χαιρετω
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
μαγκες υπομονη μεχρι αυριο,να μην λεμε και πολλα,διοτι αμα δεν βγουμε πρωτοι θα μεινουμε με την πουτσα στο χερι.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Μην ξεχνιόμαστε...6 ωρες σκάρτες μείνανε......


[move][size=22pt]GO SAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISSS GO!!!!!![/size][/move]
[move] :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]


 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Μην ξεχνιόμαστε...6 ωρες σκάρτες μείνανε......


[move][size=22pt]GO SAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISSS GO!!!!!![/size][/move]
[move] :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]
Αδερφέ ο Σάκης είναι ο απόλυτος σουπερ σταρ εκεί αλλά το τραγούδι μας είναι για τον πούτσο καβάλα...
αν είχε κάτι πιο δυνατό θα τα έσπαγε...
Εμένα μου άρεσε το τραγούδι της Νορβηγίας,της Τουρκίας,του Αζερμπαϊτζαν και η μπαλάντα της Βρεττανίας(μην εκπλαγείτε αν το δείτο και 1ο)!!!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Μην τα ζηλέυετε αυτά ρε...ξέρετε πόσα τέτοια έχουμε εδώ στο χωριό...??? :grin:

B.t.w. η τουρκάλα είναι για να την έχεις  :pipa1: και να σε κοιτάει στα μάτια... :rockon:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Αδερφέ ο Σάκης είναι ο απόλυτος σουπερ σταρ εκεί αλλά το τραγούδι μας είναι για τον πούτσο καβάλα...
αν είχε κάτι πιο δυνατό θα τα έσπαγε...




Πραγματι ρε φιλε, τι μαλακια στιχοι ειναι αυτοι.. this is our night, και πουτσες μπλε.. 

Οτι και να κανει, αμα δε λεει το κομματι γαματα.. με μεγαλα γραμματα..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Kαι περσι ήταν μούφα το ρώσικο τραγουδι αλλά βγήκε.
Παρόλ' αυτά πιστεύω (και θέλω) να βγει η Νορβηγία γιατί το τραγούδι τ' αξίζει,και κάτι βλακείες ότι ο μικρός είναι ψωνισμένος τα ακούω βερεσέ.
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Καλα, και το περσινο για τον πεοντα ητανε.. ξερω γω ρε πστη.. ποιοι ψηφιζουνε και πως, τρεχα γυρευοπουλος..


Ο νορβηγος πιτσιρικας ειναι μωρε ψαρωμενος, μαλακιες λενε οι στοκοι οι δημοσιογραφοι.. αλλα παρολο φαβορι δε μου λεει και πολλα το κομματι.
 

razr

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Πωπω παιδιά πανικόοοος, παραπάτησε ο Σάκης !!!! θα σκίσω το καλτσον μου :helpplea: :helpplea:

Οι πρόβες τελείωσαν. Πριν από λίγο, ο Σάκης έκανε την τελευταία του πρόβα. Όλα ή για να είμαστε ακριβείς, σχεδόν όλα πήγαν καλά.

Λίγο το φυσιολογικό άγχος της στιγμής, λίγο η ατυχία (περισσότερο η ατυχία) έκαναν την παρουσία τους, τελευταία πραγματικά στιγμή και μας άγχωσαν περισσότερο όλους.

Ήταν προς το τέλος του κομματιού. Όλα πήγαιναν εντάξει. Ο Σάκης Ρουβάς, σε μια χορευτική φιγούρα έδειξε να παραπατάει.



Έχει καταντήσει γελείο το ρεπορτάζ για την Eurovision lolol

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Πωπω παιδιά πανικόοοος, παραπάτησε ο Σάκης !!!! θα σκίσω το καλτσον μου :helpplea: :helpplea:

Οι πρόβες τελείωσαν. Πριν από λίγο, ο Σάκης έκανε την τελευταία του πρόβα. Όλα ή για να είμαστε ακριβείς, σχεδόν όλα πήγαν καλά.

Λίγο το φυσιολογικό άγχος της στιγμής, λίγο η ατυχία (περισσότερο η ατυχία) έκαναν την παρουσία τους, τελευταία πραγματικά στιγμή και μας άγχωσαν περισσότερο όλους.

Ήταν προς το τέλος του κομματιού. Όλα πήγαιναν εντάξει. Ο Σάκης Ρουβάς, σε μια χορευτική φιγούρα έδειξε να παραπατάει.



Έχει καταντήσει γελείο το ρεπορτάζ για την Eurovision lolol

παραπατησε ο σακης?
:o :o :o :o :o :o
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom