Νέα

Εθνική Ελλάδος μπάσκετ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geman30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σπανουλης

  • Να μεινει

    Ψήφοι: 50 70,4%
  • Επομενος

    Ψήφοι: 21 29,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    71

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.265
Κριτικές
62
Like
44.905
Πόντοι
9.297
Με προβλημάτιζε πάντα αυτη λαγνεία για τον Γιάννη που είχαν πολλοι. Εγω τον χάρηκα όταν σεβάστηκε τη σημαια μας περισσότερο απο εμας τους ίδιους (δεν εννοω εμας προσωπικα). Μου κάνει καλή εικόνα ομολογω αυτός.
Άλλο ο σεβασμός άλλο το D.N.A....
Oμως το παιδί του δεν το βάφτισε Πολύχρονη η Σταμάτη...Liam Aγιο έχουμε εδώ;Φάτε έναν Έλληνα ρε λαθρολαγνοι ....
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.864
Πόντοι
2.646
Οι τρεις στους τέσσερις αδερφούς Αντεντοκούμπο έχει πάρει πρωτάθλημα στο ΝΒΑ αλλά ο Ελληνάρας δεν είναι σίγουρος αν αξίζει να είναι συμπαίκτες του Κασελάκη και του Αγραβάνη.
Σε ξετρυπανε και μαύροι τώρα τρυπιε?
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Όχι θα φωνάξουμε στην Εθνική το γιό του αντιπρόεδρου της ΕΣΚ Κιλκίς επειδή ο μπαμπάς είναι κολλητός με το Βασιλακόπουλο.
Ποιος ήταν ο γιος του αντιπροέδρου εσκ κιλκίς? Αληθινή ιστορία?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.708
Πόντοι
6.515
Στην άρση βαρών τα κάναμε αυτά επί πασοκ
Οι Γεωργιανοί που γίνονταν Έλληνες για να αγοράζουμε τα χρυσά
Μυαλό δεν βαζουμε
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.122
Κριτικές
8
Like
32.261
Πόντοι
6.536
Υπηκοότητα πήραν χάρη σε έναν νόμο ο οποίος την χορηγεί σε όσους γεννήθηκαν εδώ ασχέτως αν κατάγονται από εδώ...ο ορισμός της εθνοκτονιας.
Είσαι υπερβολικός.
Από την στιγμή που γεννήθηκαν εδώ γιατί να έχουν αλλά δικαιώματα.
Μια χαρά Έλληνες είναι για μένα.

Μονο στον στρατό υπάρχει ένα θέμα.
Πχ οι Αλβανοί που πάνε στρατό δεν πάνε σε ειδικές μονάδες.
Και όσοι είναι μουσουλμάνοι πάνε σε τελείως βοηθητικές ειδικότητες.
Υπάρχουν δικλείδες και το αναφέρω επειδή ξέρω ότι θα το πας εκεί.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.122
Κριτικές
8
Like
32.261
Πόντοι
6.536
Στην άρση βαρών τα κάναμε αυτά επί πασοκ
Οι Γεωργιανοί που γίνονταν Έλληνες για να αγοράζουμε τα χρυσά
Μυαλό δεν βαζουμε
Καλά είχε και πολλούς Πόντιους και Βορειοηπειρώτες.
Γεωργιανός ήταν ο Κάχι.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Σιγά τον παικταρά. Χέστης ήτανε. Ούτε ένα καλό ματς δεν έκανε με την Εθνική τόσα χρόνια που έπαιζε σε αυτήν.
Δεν ήταν αυτός ο ρόλος στην εθνική τότε, δεν ήταν βασικός. Τότε είχαμε καλύτερους. Αν τον είχαμε τώρα με την αμπαλίαση που έχει πέσει θα φαινόταν περισσότερο.
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Δεν ηξερα οτι υπηρχε νημα για την εθνικη μπασκετ στο bou.. τωρα το ειδα..
Αφου το ειδα λοιπον ας γραψω και εγω κατι σχετικο με την εθνικη...
Στο ευρωμπασκετ του Σεπτεμβριου οι 11 απο τους 12 παικτες που θα στελεχωσουν την εθνικη ειναι πανω κατω σιγουροι (εαν φυσικα δεν υπαρξει καποιος τραυματισμος μεχρι τον Σεπτεμβρη)..
Αυτοι οι 11 ειναι:
Σλουκας,Καλαθης,Λαρετζακης,Ντορσει,αδερφια Αντετοκουνμπο (Γιαννης,Θανασης, Κωστας), Παπαπετρου,Παπανικολαου,Αγραβανης και Παπαγιαννης
Ποιος θα ειναι αραγε ο παικτης που θα συμπληρωσει την 12αδα για το ευρωμπασκετ? :think:
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.933
Πόντοι
17.785
Δεν ηξερα οτι υπηρχε νημα για την εθνικη μπασκετ στο bou.. τωρα το ειδα..
Αφου το ειδα λοιπον ας γραψω και εγω κατι σχετικο με την εθνικη...
Στο ευρωμπασκετ του Σεπτεμβριου οι 11 απο τους 12 παικτες που θα στελεχωσουν την εθνικη ειναι πανω κατω σιγουροι (εαν φυσικα δεν υπαρξει καποιος τραυματισμος μεχρι τον Σεπτεμβρη)..
Αυτοι οι 11 ειναι:
Σλουκας,Καλαθης,Λαρετζακης,Ντορσει,αδερφια Αντετοκουνμπο (Γιαννης,Θανασης, Κωστας), Παπαπετρου,Παπανικολαου,Αγραβανης και Παπαγιαννης
Ποιος θα ειναι αραγε ο παικτης που θα συμπληρωσει την 12αδα για το ευρωμπασκετ? :think:
Λούντζης, Μωραίτης ...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Γιατι για τον σοφοκλη τα ιδια δεν κανανε; Κι ας ειχε ελληνικο dna και επωνυμο, ποναγε ο κωλος τους να βλεπουν μαυρο ελληνα, εφιαλτες βλεπανε τα βραδια. Απλα δεν εχουν καν τα αρχιδια να στηριξουν περηφανα το οτι ειναι ρατσιστες και φασιστες, ντυνουν τα συμπλεγματα τους με δικαιολογιες και μεγαλα λογια.

Ελληνικο dna :2funny: κυριολεκτικα δηλαδη, το επιχειρημα οτι το μουνι της μανας ή τα φλοκια του πατερα καποιου πρεπει να εχουν ελληνικο dna για να θεωρειται ισοτιμο μελος του εθνους, ενω εχει μεγαλωσει ελλαδα, εχει λαβει ελληνικη παιδεια/ηθη/εθιμα, το μυαλο του το ιδιο σκεφτεται ελληνικα, ειναι ξεκαρδιστικο.

Το καλυτερο απολα βεβαια ειναι οταν τιποτα αλβανοι περνανε σε βαθμολογιες τα "ελληνοπουλα" και γινονται σημαιοφοροι, εκει μιλαμε για παροξυσμο :2funny: :2funny:
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.933
Πόντοι
17.785
Εγω θα ελεγα Λουτζης η Καλαιτζακης.. αλλα ο Μωραιτης τωρα δεν μου κολαει
Εξαρτάτε και από το τί θέση θέλει να καλύψει ο προπονητής. Εγώ θα προσπαθούσα να καλύψω την θ'εση 1 . Για πιεστική άμυνα από έναν νεό ασσο . Οι Καλαθης , Σλούκας είναι πολυ μεγάλοι σε ηλικία για πιεστική άμυνα.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Όντως είχαμε καλύτερους: Διαμαντόπουλο, Λιαδέλή, Κόμματο, κλπ.
Αλλά αυτοί δεν περνούσαν ούτε απ'έξω προκειμένου να μη χάσει τη θεσούλα του ο γιός του μπαμπά.
Κανείς από τους τρεις που λες δεν συγκρινόταν με τον Χατζηβρέτα, εκτός ίσως από το Λιαδέλη που όμως τότε ήταν σχετικά μεγάλος. Για μην επεκταθουμε στους κλπ. Γιατί υποτιμάς τόσο αυτόν τον παίτκη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom