Νέα

Εργαζόμενες του σεξ και αν νιωθουν ευχαριστηση (Ναι γουσταρουν κι αυτες)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

coolfly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
110
Κριτικές
15
Like
758
Πόντοι
991
Το χρήμα είναι αυτό που οδηγεί μία κοπέλα σε αυτή τη δουλειά.
Δεν πρέπει να θεωρούμε πως κάνουν αυτή τη δουλειά επειδή τους αρέσει το σεξ.
Ακόμα και εάν τρελαίνονται για το σεξ, αυτό δεν σημαίνει πως ισχύει για όλους τους πελάτες τους...

Η πλειοψηφία των κοριτσιών δεν επιθυμούν να έχουν καμία συναισθηματική σύνδεση με τους πελάτες τους.
Ελάχιστες είναι εκείνες που αφήνονται...
Για τις περισσότερες το σεξ με πελάτη είναι μία επίπονη διαδικασία που προσπαθούν να ξεπεράσουν επιτυχημένα ή όχι (καλή επαγγελματίας ή κομοδίνο)
Αυτό που επιθυμούν είναι να τελειώσει η διαδικασία όσο το δυνατόν γρηγορότερα και πιο εύκολα (σόσιαλ, ντους, ποτάκι κτλ)

Ελάχιστες είναι εκείνες, όπου με συγκεκριμένους πελάτες νιώθουν οικειότητα, αφήνονται και το ευχαριστιούνται... αλλά και πάλι ο βασικός στόχος και σκοπός είναι το χρήμα.
 

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
Το χρήμα είναι αυτό που οδηγεί μία κοπέλα σε αυτή τη δουλειά.
Δεν πρέπει να θεωρούμε πως κάνουν αυτή τη δουλειά επειδή τους αρέσει το σεξ.
Ακόμα και εάν τρελαίνονται για το σεξ, αυτό δεν σημαίνει πως ισχύει για όλους τους πελάτες τους...

Η πλειοψηφία των κοριτσιών δεν επιθυμούν να έχουν καμία συναισθηματική σύνδεση με τους πελάτες τους.
Ελάχιστες είναι εκείνες που αφήνονται...
Για τις περισσότερες το σεξ με πελάτη είναι μία επίπονη διαδικασία που προσπαθούν να ξεπεράσουν επιτυχημένα ή όχι (καλή επαγγελματίας ή κομοδίνο)
Αυτό που επιθυμούν είναι να τελειώσει η διαδικασία όσο το δυνατόν γρηγορότερα και πιο εύκολα (σόσιαλ, ντους, ποτάκι κτλ)

Ελάχιστες είναι εκείνες, όπου με συγκεκριμένους πελάτες νιώθουν οικειότητα, αφήνονται και το ευχαριστιούνται... αλλά και πάλι ο βασικός στόχος και σκοπός είναι το χρήμα.
ολοσωστος
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.873
Πόντοι
1.336
Oι ενοχές και οι εσωτερικές αντιφάσεις που βιώνει μια γυναίκα του κλάδου αυτού την κάνει να αναζητεί την εξιλέωση μέσα από την ανθρώπινη επαφή μετά την πράξη ή με την προσπάθεια λεκτικής επικοινωνίας κατά την διάρκεια της (αυτές που μιλάνε πολύ ή γελάνε νευρικά).

Ενδεχόμενη σωματική τους ικανοποίηση κατά την διάρκεια της πράξης ενδεχομένως να εντείνει τις αντιφάσεις αυτές, γι' αυτό και διαβάζουμε σε κριτικές για αυτες που προσπαθούν να την αποφύγουν.

(Μα ποιός είμαι, ο Ασκητής είμαι;)

Πολυ σωστός ...
 

Επισκέπτης
Iσχύουν όλα αυτά και εννοείται οτι θα προτιμούσαν να τις γαμήσει ένας Τραμπ από οτι ο μέσος λιγδιάρης χοντρομπαλάς πελάτης.

Το θέμα είναι όμως, μια γυναίκα που την έχεις αγοράσει, που δεν της γαμάς το μυαλό γιατί δεν έχεις ανταλλάξει μαζί της καμμιά κουβέντα της προκοπής για να της κεντρίσεις την περιέργεια, να πει "τι έξυπνος γοητευτικός τύπος είναι αυτός που με κάνει να γελάω", και την γαμάς ξεροσφύρι, και σηκώνεσαι και φεύγεις ενώ αυτή πάει στον επόμενο (1 από τους 7 που περιμένουν) και δεν πρόκειται να την ξαναδείς, ή άντε να την ξαναδείς 2-3 φορές υπό τις ίδιες συνθήκες,

άντε και την έκανες να φτάσει σε οργασμό (ντεμέκ),

ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ;

Tι σημαίνει αυτό για κείνη ή για σένα; Θα σε δει αλλιώς; Θα σου κάνει σκόντο; Tίποτα δε σημαίνει.

Μια κενή εμπειρία, μια τρύπα στο νερό.

(Τώρα όσοι μέσα από κάτι τέτοιο όμως αισθάνονται δικαιωμένοι εραστές και γαμιάδες, πάω πάσο).

Εγραψες τυπε !!!!!

 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Οι εκδιδόμενες είναι άνθρωποι και αυτές και αναζητούν την ανθρώπινη επαφή απλώς είναι ρεαλίστριες , λόγω της ζωής και της δουλειάς τους και δεν έχουν αυταπάτες.
Εννοείται ότι γουστάρουν κάποιους πελάτες τους εννοείται ότι δίνουν το κάτι τι παραπάνω στο τρόπο που πηδιούνται μαζί απο ότι κάνουν στο μέσο όρο . Απλώς όλες το παίζουν πάντα και ειναι ακατόρθωτο να ξεχωρίσει κανείς την αλήθεια. Ο ενδόμυχος πόθος κάθε μπουρδελιάρη για το αν άρεσε και στην ιερόδουλη το σέξ , αποδεικνύει περίτρανα την ανάγκη των αντρών όχι μόνο να ικανοποιηθούν αλλά και να ικανοποιήσουν
γνήσιος μπουρδελιαρης είναι αυτος που εχει την αναγκη να ικανοποιηθεί μονο αυτος,ολοι οι αλλοι είναι αγαπουληδες
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Ειςαι βαθιά νυχτωμένος. Μου εχουν τύχει πολλες περιπτώσεις  με κοριτσια του επαγγέλματος που γουστάρουν καργα και χύνουν σαν τρελλές. Βέβαια εχω παει καμια 400 ρια φορες με τουλαχιςτον 150 απο δαυτες.  

ετσι οπως  τα λες ειναι.....

βεβαια εξαρταται 100% απ τοτι ειναι ο καθε πελατης μη τρελλαθουμε κι ολας...

δεν ειμαστε ρομποτ να μη νιωθουμε...

εμενα  προσωπικα αυτο που θα με κανει να ξενερωσω και να βγαλω αρνηση απεναντι σε αντρα ειναι το υφακι 100 καρδιναλιων..εκει μπορει να μη καυλωσω και καθολου πραγμα πολθυ δυσκολο για τη δικη μου ιδιοσυγκρασια...

κατα τ αλλα μου εχει τυχει πιτσιρικας κουκλος με καλα προσοντα που ομως ηταν κρυοκωλος και εγωπαθης και δε βγηκε καλη κατασταση...

και μου εχει τυχει και 55αρης ορεξατος καλαμπουρτζης που μου κανε το μουνι μουσκεμα ...γτ ηξερε να δινει στη γυναικα

επισης μου εχει τυχει τωρα τελευταια με 38χρονο μετριο σε εμφανηση που ομως εχει πολυ ωραια ματια και ιδιαιτερα πολυ αισθησιακα χειλη..απιστευτα χειλη με τον οποιο ειμαι συνεχεια μουσκεμα πριν καλα καλα αρχισουν τα εκτροπα...μονο που βλεπω την εκφραση καυλας στα χειλη του...
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
ετσι οπως  τα λες ειναι.....

βεβαια εξαρταται 100% απ τοτι ειναι ο καθε πελατης μη τρελλαθουμε κι ολας...

δεν ειμαστε ρομποτ να μη νιωθουμε...

εμενα  προσωπικα αυτο που θα με κανει να ξενερωσω και να βγαλω αρνηση απεναντι σε αντρα ειναι το υφακι 100 καρδιναλιων..εκει μπορει να μη καυλωσω και καθολου πραγμα πολθυ δυσκολο για τη δικη μου ιδιοσυγκρασια...

κατα τ αλλα μου εχει τυχει πιτσιρικας κουκλος με καλα προσοντα που ομως ηταν κρυοκωλος και εγωπαθης και δε βγηκε καλη κατασταση...

και μου εχει τυχει και 55αρης ορεξατος καλαμπουρτζης που μου κανε το μουνι μουσκεμα ...γτ ηξερε να δινει στη γυναικα

επισης μου εχει τυχει τωρα τελευταια με 38χρονο μετριο σε εμφανηση που ομως εχει πολυ ωραια ματια και ιδιαιτερα πολυ αισθησιακα χειλη..απιστευτα χειλη με τον οποιο ειμαι συνεχεια μουσκεμα πριν καλα καλα αρχισουν τα εκτροπα...μονο που βλεπω την εκφραση καυλας στα χειλη του...


αχ ποτε θα σε γλυψω μεχρι τελικης πτωσεως :grin:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606
ετσι οπως  τα λες ειναι.....

βεβαια εξαρταται 100% απ τοτι ειναι ο καθε πελατης μη τρελλαθουμε κι ολας...

δεν ειμαστε ρομποτ να μη νιωθουμε...

εμενα  προσωπικα αυτο που θα με κανει να ξενερωσω και να βγαλω αρνηση απεναντι σε αντρα ειναι το υφακι 100 καρδιναλιων..εκει μπορει να μη καυλωσω και καθολου πραγμα πολθυ δυσκολο για τη δικη μου ιδιοσυγκρασια...

κατα τ αλλα μου εχει τυχει πιτσιρικας κουκλος με καλα προσοντα που ομως ηταν κρυοκωλος και εγωπαθης και δε βγηκε καλη κατασταση...

και μου εχει τυχει και 55αρης ορεξατος καλαμπουρτζης που μου κανε το μουνι μουσκεμα ...γτ ηξερε να δινει στη γυναικα

επισης μου εχει τυχει τωρα τελευταια με 38χρονο μετριο σε εμφανηση που ομως εχει πολυ ωραια ματια και ιδιαιτερα πολυ αισθησιακα χειλη..απιστευτα χειλη με τον οποιο ειμαι συνεχεια μουσκεμα πριν καλα καλα αρχισουν τα εκτροπα...μονο που βλεπω την εκφραση καυλας στα χειλη του...

ball-python_1_1303278116908.medium.jpg
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Iσχύουν όλα αυτά και εννοείται οτι θα προτιμούσαν να τις γαμήσει ένας Τραμπ από οτι ο μέσος λιγδιάρης χοντρομπαλάς πελάτης.

Το θέμα είναι όμως, μια γυναίκα που την έχεις αγοράσει, που δεν της γαμάς το μυαλό γιατί δεν έχεις ανταλλάξει μαζί της καμμιά κουβέντα της προκοπής για να της κεντρίσεις την περιέργεια, να πει "τι έξυπνος γοητευτικός τύπος είναι αυτός που με κάνει να γελάω", και την γαμάς ξεροσφύρι, και σηκώνεσαι και φεύγεις ενώ αυτή πάει στον επόμενο (1 από τους 7 που περιμένουν) και δεν πρόκειται να την ξαναδείς, ή άντε να την ξαναδείς 2-3 φορές υπό τις ίδιες συνθήκες,

άντε και την έκανες να φτάσει σε οργασμό (ντεμέκ),

ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ;

Tι σημαίνει αυτό για κείνη ή για σένα; Θα σε δει αλλιώς; Θα σου κάνει σκόντο; Tίποτα δε σημαίνει.

Μια κενή εμπειρία, μια τρύπα στο νερό.

(Τώρα όσοι μέσα από κάτι τέτοιο όμως αισθάνονται δικαιωμένοι εραστές και γαμιάδες, πάω πάσο).

Αρχηγέ θα διαφωνήσω με την οπτική σου.Εξηγούμαι:

1.Προφανέστατα αγοράζεις μια υπηρεσία αλλά αυτό δε σημαίνει ότι είσαι γαιδούρι.Δηλαδή δεν πρέπει να φερθείς καλά στην κοπέλα και αν είναι σε φάση να χύσει μαζί σου να τη βοηθήσεις;Μόνο την πάρτη σου σκέφτεσαι;
2.Κατά τη γνώμη μου η πουτάνα είναι το απόλυτο κάστρο που πρέπει να κατακτήσει ένας άντρας που καμαρώνει ότι είναι εραστής.Όχι να τη βγάλει γκόμενα μην παρεξηγηθώ.Σεξουαλικά εννοώ.
Σκέψου το λίγο.
Έχεις μια γυναίκα που της είσαι αδιάφορος συναισθηματικά, άρα το μυαλό πάει περίπατο σε πρώτη φάση και αποσυνδέεται από το σώμα.Άρα τα πράγματα γίνονται ακόμα πιο δύσκολα.
Τη γαμάνε κάθε μέρα 5-50 άντρες.Έχει γίνει το κορμί της σμπαράλια από την κούραση και δε νιώθει τίποτα στην καλύτερη ή μπορεί  και να πονάει και να κάνει υπομονή.
Δε θέλει να χύσει επειδή μετά δε θα μπορεί να δουλέψει.
Έχει στο μυαλό της το χρόνο για να φύγει και να μη χάσει τον επόμενο πελάτη.Άρα δεν την έχεις εκεί 100%.
Τη βλέπεις για πρώτη φορά ή έστω την έχεις δει πολύ λίγες φορές και δεν ξέρεις τι της αρέσει να της κάνεις.
Και πολλά πολλά άλλα.
Αυτή τη γυναίκα αν καταφέρεις να την κάνεις να χύσει τότε μπορείς να ικανοποιήσεις οποιαδήποτε γυναίκα!!!!! Αν αυτό δεν είναι τίτλος τιμής τότε τι είναι;

Και ξέρεις που φαίνεται η διαφορά;Όχι στις καλύτερες υπηρεσίες που θα πάρεις.Μπορεί να τις πάρεις μπορεί και όχι.Μπορέι κι αυτή να είναι γαιδούρα.Αυτό έχει λίγη σημασία.Η διαφορά, τουλάχιστον προσωπικά για μένα, φαίνεται στο ξάφνιασμα και τη χαρά της όταν τελικά χύσει.Σε κοιτάει με ένα βλέμμα "ρε τον καργιόλη τι μου έκανε τώρα;;;!!!! ".

Πολλές φορές τις πιάνει και λογοδιάρροια ή αρχίζουν τα ψευτοπαράπονα ή τις δικαιολογίες από μόνες τους για να μην τις χαρακτηρίσεις πουτάνες-εκφυλες.Γιατί με έκανες και έχυσα τώρα δε θα μπορώ να δουλέψω, ή έγώ δε χύνω εύκολα ή εσύ είσαι καλός.Και είναι χαρούμενες και το βλέπεις γιατί αρχίζουν τα γουτσου γούτσου και τις γλύκες και τις τρυφερότητες χωρίς να τους πεις κουβέντα.Όχι τις προσποιητές για να πιάσουν πελάτη τα ξέρουμε αυτά.Τις πραγματικές χαρές που σου κάνει η γκόμενά σου όταν κάνετε έρωτα και την ικανοποιείς.

Και αυτό είναι κάθε φορά καινούργιο και όχι ξανά και ξανά το ίδιο γιατί η κάθε κοπέλα είναι διαφορετική.Υπάρχει καλύτερο πράγμα από αυτό για την επιβεβαίωσή σου ως εραστή;
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Οι περισσότερες (ή μάλλον όλες) είναι διεκπαιρεωτικες.

Με απλά λόγια το μονο που τις νοιαζει ειναι να ικανοποιήσουν τον πελάτη οσο το δυνατον πιο γρήγορα και εύκολα, παίρνοντας το δωράκι τους και στα @@ τους αν τις γαμησες καλα ή οχι. Η πιθανότητα να δεθούν συναισθηματικά με πελάτη είναι κοντά στο 0%.
Ενδεχομένως να είναι πιο ευχάριστο να τις γαμάει ένας περιποιημένος/εμφανισιμος 30αρης απ' ότι ένας μεσηλικας (ή γέρος) με κοιλιές και ιδρωτες, αλλά μέχρι εκεί...


Iσχύουν όλα αυτά και εννοείται οτι θα προτιμούσαν να τις γαμήσει ένας Τραμπ από οτι ο μέσος λιγδιάρης χοντρομπαλάς πελάτης.

Δλδ πόση διαφορά έχει ο μέσος λιγδιάρης από τον Τραμπ σε θέμα εμφάνισης;  :rolleyes:

 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Δυσκολο τοπικ, αν σκεφτει οτι τους αρεσει κ ανεβαζουν αποδοση μερικές φορες
Ειναι θεμα τυχης...κυριως..πως ξυπνησε..τι εχει στο κεφαλι της. ..κ εαν εχει δουλεια πολυ κοιτάει πως θα βγάλει  την βαρδια. ..
Οσο κ ρομποτικα να δουλευει κ αντοχες να εχει παντα θα κοιταξει να την βγαλει οσο πιο ξεκουραστα γίνεται οπως ο καθενας σε αλλο επαγγελμα.
.
Μετα το 90%...των κοριτσιων θεωρει κ θα θεωρει την πελατεια της μαλακες ασχετα αν ζει απι αυτους.
Οσο υποτιμητικά σκεφτεται ενας οτι με 20ε 40..100..πηδαει ενα καλο μουνι τοσο κ η αλλη με ελάχιστες εξαιρεσεις σκέφτεται "σιγά μην με πηδαγε χωρις λεφτα*..
Στην πορεια μου εχει τυχει να το απολαμ ανει κατα την διάρκεια χωρις υποκριτικές  παπαριες....αλλα αυτο συμβαινει σπανια κ με ορισμένες που υπαρχει μια εστω μικρα συχνότητα επισκεψεων.
Ολα παιζουν ρολο απο αρωμα εως ποσο καθαρός  είσαι πως μιλας κ φερεσαι..
Αλλα αν φας φολα τιποτα απο τα παραπα ω δεν σε σωζει .
Ειναι καλο οτι συμβαινει αν κ ολοι παμε να ξεκαυλωσουμε εμεις..κ οχι αυτες.
Αλλα οταν γινεται ανεβαζει αλλο επιπεδο το γαμησι..
Ειδικα τα ψευτικα βογγητα με ξενερωνουν.
Γιαμιεται η αλλη στην ομο ομονοια κ ακουγεται στο συνταγμα.
....
Συνηθως πανω κατω ολοι ξερουμε οταν εχει πεσει καλο γαμησι...
Για αυτο δεν ρωταω ποτε κ κανονικη γκομε α ..πως ηταν κτλ.  Απλα ξερω...
Η γλωσσα του σωματος 99% θα σου μιλησει
 

laispodias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
950
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
286
Συναδελφε Αχιλλέα εχεις πολυ δικιο στα περισσοτερα(κατα την γνωμη μου φυσικα)


Δυσκολο τοπικ, αν σκεφτει οτι τους αρεσει κ ανεβαζουν αποδοση μερικές φορες
Ειναι θεμα τυχης...κυριως..πως ξυπνησε..τι εχει στο κεφαλι της. ..κ εαν εχει δουλεια πολυ κοιτάει πως θα βγάλει  την βαρδια. ..ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ
Οσο κ ρομποτικα να δουλευει κ αντοχες να εχει παντα θα κοιταξει να την βγαλει οσο πιο ξεκουραστα γίνεται οπως ο καθενας σε αλλο επαγγελμα. :thumbsup:
.
Μετα το 90%...των κοριτσιων θεωρει κ θα θεωρει την πελατεια της μαλακες ασχετα αν ζει απι αυτους.Δεν νομιζω ότι σκεφτονται έτσι,εκτος βεβαια τις τελείως sex machines ,αυτες δηλαδη που κανουν περισσότερα απο 5-10 ραντεβου σε μια μερα
Οσο υποτιμητικά σκεφτεται ενας οτι με 20ε 40..100..πηδαει ενα καλο μουνι τοσο κ η αλλη με ελάχιστες εξαιρεσεις σκέφτεται "σιγά μην με πηδαγε χωρις λεφτα*..Νομίζω οτι οι πιο πολλες δεν σκεφτονται ετσι...
Στην πορεια μου εχει τυχει να το απολαμ ανει κατα την διάρκεια χωρις υποκριτικές  παπαριες....αλλα αυτο συμβαινει σπανια κ με ορισμένες που υπαρχει μια εστω μικρα συχνότητα επισκεψεων.Και εμενα μου εχει τυχει...
Ολα παιζουν ρολο απο αρωμα εως ποσο καθαρός  είσαι πως μιλας κ φερεσαι..ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ
Αλλα αν φας φολα τιποτα απο τα παραπα ω δεν σε σωζει .
Ειναι καλο οτι συμβαινει αν κ ολοι παμε να ξεκαυλωσουμε εμεις..κ οχι αυτες.
Αλλα οταν γινεται ανεβαζει αλλο επιπεδο το γαμησι.. :thumbsup: *P *P *P
Ειδικα τα ψευτικα βογγητα με ξενερωνουν.
Γιαμιεται η αλλη στην ομο ομονοια κ ακουγεται στο συνταγμα.
....
Συνηθως πανω κατω ολοι ξερουμε οταν εχει πεσει καλο γαμησι...
Για αυτο δεν ρωταω ποτε κ κανονικη γκομε α ..πως ηταν κτλ.  Απλα ξερω...
Η γλωσσα του σωματος 99% θα σου μιλησει
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.138
Πόντοι
6.056
Iσχύουν όλα αυτά και εννοείται οτι θα προτιμούσαν να τις γαμήσει ένας Τραμπ από οτι ο μέσος λιγδιάρης χοντρομπαλάς πελάτης.

Το θέμα είναι όμως, μια γυναίκα που την έχεις αγοράσει, που δεν της γαμάς το μυαλό γιατί δεν έχεις ανταλλάξει μαζί της καμμιά κουβέντα της προκοπής για να της κεντρίσεις την περιέργεια, να πει "τι έξυπνος γοητευτικός τύπος είναι αυτός που με κάνει να γελάω", και την γαμάς ξεροσφύρι, και σηκώνεσαι και φεύγεις ενώ αυτή πάει στον επόμενο (1 από τους 7 που περιμένουν) και δεν πρόκειται να την ξαναδείς, ή άντε να την ξαναδείς 2-3 φορές υπό τις ίδιες συνθήκες,

άντε και την έκανες να φτάσει σε οργασμό (ντεμέκ),

ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ;

Tι σημαίνει αυτό για κείνη ή για σένα; Θα σε δει αλλιώς; Θα σου κάνει σκόντο; Tίποτα δε σημαίνει.

Μια κενή εμπειρία, μια τρύπα στο νερό.

(Τώρα όσοι μέσα από κάτι τέτοιο όμως αισθάνονται δικαιωμένοι εραστές και γαμιάδες, πάω πάσο).
ειμαι στη δυσαρεστη θεση να συμφωνησω 100% με τον γεροσαλιαμα... :helpplea:
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Το χρήμα είναι αυτό που οδηγεί μία κοπέλα σε αυτή τη δουλειά.
Δεν πρέπει να θεωρούμε πως κάνουν αυτή τη δουλειά επειδή τους αρέσει το σεξ.
Ακόμα και εάν τρελαίνονται για το σεξ, αυτό δεν σημαίνει πως ισχύει για όλους τους πελάτες τους...

Η πλειοψηφία των κοριτσιών δεν επιθυμούν να έχουν καμία συναισθηματική σύνδεση με τους πελάτες τους.
Ελάχιστες είναι εκείνες που αφήνονται...
Για τις περισσότερες το σεξ με πελάτη είναι μία επίπονη διαδικασία που προσπαθούν να ξεπεράσουν επιτυχημένα ή όχι (καλή επαγγελματίας ή κομοδίνο)
Αυτό που επιθυμούν είναι να τελειώσει η διαδικασία όσο το δυνατόν γρηγορότερα και πιο εύκολα (σόσιαλ, ντους, ποτάκι κτλ)

Ελάχιστες είναι εκείνες, όπου με συγκεκριμένους πελάτες νιώθουν οικειότητα, αφήνονται και το ευχαριστιούνται... αλλά και πάλι ο βασικός στόχος και σκοπός είναι το χρήμα.

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο και θα προσθέσω το εξής παράδοξο που μου εχει εκμυστηρευθεί μια ανεξάρτητη που γενικά θεωρειται τόπ επιδόσεων και δεν εχει δωςει δείγματα απροθυμίας σε κανένα ραντεβου.. Την παίρνουν τακτικοί πελάτες και τι ρωτάνε το εξής "κουφό" κατ'' εμε ...
" Εχεις καβλες σημερα " ???? . Μηπως ειςαι κουρασμένη ??? Είχες αλλο ραντεβου πριν ?:headbang::headbang::headbang:
Λες και η καθε ιερόδουλη θα βγει στη δουλεια αν εχεις καβλες και αν οχι, θα κάτσει σπιτι.
Μιλάμε για πολυ ηλιθιο κοςμο.
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
55
Πόντοι
1
Μεχρι τωρα εχω περασει καλα ! Δεν ξερω αν ελεγε αληθεια ,αλλα σε καποια φαση μια μου λεει "χυνω τωρα" και εγινε μουσκεμα.Φυσικα δεν κρατηθηκα και γω και κατεθεσα εντος. Τωρα ελεγε αληθεια και εχυσε, ελεγε ψεματα και με καποιο τροπο με επεισε οτι υγραθηκε? Τι να πω δεν ξερω, αλλα να λεμε και την αληθεια ,ολα δεν χρειαζεται να τα μαθενουμε ολα. Οταν εισαι επαγκελματιας  δινεις αυτο που θελει ο πελατης.Αν ειναι αγαπουλης ο αλλος και θελει gfe  καταστασεις , φυσικο ειναι οτι θα ζηταει και το mode  "με γκαυλωσες αγαπη μου". Αν ειναι καρβουνιαρης και χτυπαει αλυπητα ,θα ζηταει κραυγες απογνωσης στο υπερτατο εργαλειο του.  Αμα πληρωνεις για να εχεις τετοιες υπηρεσιες μετα τι καθεσε και αναρωτιεσε αν το εκανε στ'αληθεια ; Απολαυσε το ,τοσα λεφτα εδωσες γι'αυτο  ! Αν σου εδωσε αυτο που ζητουσες εσυ και πηρε αυτο που ζητουσε αυτη ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ!
Γενικα τωρα αν μπεις στη σκεψη οτι αυτη ειναι πουτανα και αυτη σκεφτεται οτι αυτος ειναι αγαμητος, μονο να χαλαστεις μπορεις,τιποτε παραπανω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom