Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Επειδή οι σελίδες τρέχουν ... θύμισέ μου ....

έβαλες φωτό μασούρι ;;;;;;;;

Με τη ... σκούνα στα χανιά, πληρώνεις ΜΕ ΧΡΥΣΗ ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ;;;;;;;

Δεν παίζει μετρητό πουθενά ;;;;;

κασερι εχει αξια αν ειναι 7ψηφιο
και 100κ μασουρι να δειξει καποιος δεν λεει πολλα
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Τυπε και στα βραχακια μπροστα στη θαλασσα στο Καβουρι το βραδυ καλα ειναι, ενα δυο μουνετα χρειαζεσαι και ενα αμαξι να πατε εως εκει. Παιζουν και κατι γαματα ψυγειακια για να εχεις παγωμενα τα ποτα σου μεσα και ολα οκ. Γαμας πινεις εως να βγει ο ηλιος. Στο ενδιαμεσο περνατε και καμια βολτα απο τα μαγαζια τριγυρω να γουσταρετε τις εναλλαγες.

Χλιδα, βραχακια γαμησι και μπυρα στο χερι και ξανα χλιδα.

Κορυφαιο σκηνικο, να πας με ενα μουνετο στα βραχακια, να γαμας, να πατε μετα στο χλιδα μαγαζι να ακουσετε μουσικη, να γνωρισετε και αλλο ενα μουνετο εκει και να πας μετα με δυο μουνετα στα βραχακια.

σωστος :hi:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αυτά με τα δύο μουνέτα ....

ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ !!!!!!!

Με πορτοφόλι και κονέ κάτω από Χιού χέφνερ ή μικ τζάγκερ !!!!!!!


Δεν τα έχω ακούσει ποτέ !!!!

Εκτός κι αν είσαι κλώνος του ντόπα ο σαβ του μπου κομ !!!!!!!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Κάτι να βγάλει τώρα ρε πούστη κάποιος φωτό ....

με χαρτάκια κτλ ....


να λέει είμαι ο ... κλώνος του ντόπα Σαβ και να ....

να το μασούρι μου ....
να το ρολόϊ μου ....


Μόνο τις πιστωτικές του γερό τραμού είδαμε !!!!!!


20λιρο δεν είδαμε !!!!


  :hi:

 

Συνημμένα

  • 0-02-0a-922bdc489f11cb2e32cbf13e2674136e97a5f543923a3474070fb9b36bec425d_2e24d23a.jpg
    0-02-0a-922bdc489f11cb2e32cbf13e2674136e97a5f543923a3474070fb9b36bec425d_2e24d23a.jpg
    232,3 KB · Εμφανίσεις: 50

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Κάτι να βγάλει τώρα ρε πούστη κάποιος φωτό ....

με χαρτάκια κτλ ....


να λέει είμαι ο ... κλώνος του ντόπα Σαβ και να ....

να το μασούρι μου ....
να το ρολόϊ μου ....


Μόνο τις πιστωτικές του γερό τραμού είδαμε !!!!!!


20λιρο δεν είδαμε !!!!

ρολογια, ρουχα αμαξια (μεχρι μερσεντες) ειναι για τους φτωχους που προσπαθουν να παραστησουν τους πλουσιους
οι κανονικα πλουσιοι δν φορανε ακριβα ρολογια/ρουχα
και εχουν ρολς με οδηγο
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
ρολογια, ρουχα αμαξια (μεχρι μερσεντες) ειναι για τους φτωχους που προσπαθουν να παραστησουν τους πλουσιους
οι κανονικα πλουσιοι δν φορανε ακριβα ρολογια/ρουχα
και εχουν ρολς με οδηγο

Τυπε εισαι κανονικος πλουσιος και εχεις εμπειρια πανω στο θεμα;

Οι κανονικοι πλουσιοι κανουν τα παντα για την αυτοπροβολη τους και μεσα σε ολα οσα κανουν ειναι αυτοκινητα, μουνετα, λογαριασμους σε ακριβα μαγαζια, ρολογια και καθε ειδους μαλακια προκειμενου να αυτοπροβληθουν.

Μη λες τα οσα λενε οι αφραγκοι απο τη ζηλεια τους και τη ζηλοφθονια τους επειδη ειναι γεματοι απωθημενα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ωραίος !
Μας έδειξς ότι έχεις panerai !

Nα δούμε ... ο σώγαμπρος στα χανια θα βάλει τίποτε ;;;

(εννοείται όχι ... πιστωτικές και print screens).

Το omega απο κατω ειναι πιο ακριβο Λακη, σχεδον 5 φορες διοτι ειναι συλλεκτικο εχει βγει μονο σε 100 κομματια.

  :hi:

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Το omega απο κατω ειναι πιο ακριβο Λακη, σχεδον 5 φορες διοτι ειναι συλλεκτικο εχει βγει μονο σε 100 κομματια.

  :hi:

Δεν το είδα καλά ρε μόρτη !
Έχω κι εγώ ένα ομέγα, νομίζω το έχω πει !

ΟΙ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΧΑΝΙΩΤΗ ΣΩΓΑΜΠΡΟΥ, συμφωνείς ότι για ΓΤΠ ;;;;;;;;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
ρολογια, ρουχα αμαξια (μεχρι μερσεντες) ειναι για τους φτωχους που προσπαθουν να παραστησουν τους πλουσιους
οι κανονικα πλουσιοι δν φορανε ακριβα ρολογια/ρουχα
και εχουν ρολς με οδηγο

Ρολς ρόυς με οδηγό ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ... δεν παίζουν πολλές ...

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΛΕΜΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ !

Οι φωτό του μπαρόκ πάντως
ΜΟΝΟ ΩΣ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΗΦΘΟΥΝ ΥΠΟΨΗ !!!!!!


Αν ήμασταν κολλητάρια και μας τρολάριζε, οκ , θα γελάγαμε !!!!!

Δεν είμαστε !!!!!!!!!

Σε λίγο μπορεί να βγάλει φωτογραφία και την επιγραφή του κάζα ντελφίνο , για να ... υπονοήσει ότι είναι δικό του !!!!!!

bou.com ΜΑΓΕΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΣΑΜΠΑ !!!!!!!!!!

Κανονικά έπρεπε να πληρώνουμε !!!!!
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Τυπε εισαι κανονικος πλουσιος και εχεις εμπειρια πανω στο θεμα;

Οι κανονικοι πλουσιοι κανουν τα παντα για την αυτοπροβολη τους και μεσα σε ολα οσα κανουν ειναι αυτοκινητα, μουνετα, λογαριασμους σε ακριβα μαγαζια, ρολογια και καθε ειδους μαλακια προκειμενου να αυτοπροβληθουν.

Μη λες τα οσα λενε οι αφραγκοι απο τη ζηλεια τους και τη ζηλοφθονια τους επειδη ειναι γεματοι απωθημενα.

αν εισαι oil rich sand nigga η αεριτζης βαζεις χρυσες αλυσιδες και καδενες
οι κανονικα πλουσιοι επιχειρηματιες με t shirt κυκλοφορουν στην καθημρινοτητα τους
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν το είδα καλά ρε μόρτη !
Έχω κι εγώ ένα ομέγα, νομίζω το έχω πει !

ΟΙ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΧΑΝΙΩΤΗ ΣΩΓΑΜΠΡΟΥ, συμφωνείς ότι για ΓΤΠ ;;;;;;;;

Γεγονος ειναι οτι εχεις δικιο.

Μπορει ο καθενας να σαλταρει πανω σε ενα σκαφος να τραβηξει μια φωτο και να ποσταρει παπαριες.

Μπορει ομως και να ειναι δικο του, στα αρχιδια μας σε καθε περιπτωση.

Και εμενα μπορει να ειναι μουφα ή να εχω και πλατινενια σερβιτσια bugatti. Σε απασχολει;

Παπαριζομαστε, σπαμε τα αρχιδια ο ενας στον αλλον και κανουμε πλακα.

Εαν ειχες ερθει σε μια απο τις 6 δημοσιες προσκλησεις που σου εκανα, θα εβλεπες την αληθεια και θα σταματουσες να μου ζαλιζεις τα αρχιδια με τις παπαριες που γραφεις κατα καιρους οταν σε πιασει η ατερμονη μαλακιανση.

 :hi:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
οι κανονικα πλουσιοι επιχειρηματιες με t shirt κυκλοφορουν στην καθημρινοτητα τους

Δεν υπάρχουν τέτοιοι στην ελλάδα.
Πολλοί τουλάχιστον .

Αυτοί που είναι κάμποσες εκατοντάδες, χαλαρά πάνω από 1000 άτομα, είναι οι ντόπιοι στα γνωστά αρβανιτοχώρια της αττικής ...


μιλάμε για 1000 άτομα , που ανά ζευγάρι παίρνουν για πλάκα νοίκια πάνω από 50 χιλιάρικα ΜΕΤΑ ΦΟΡΩΝ  το μηνα
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ.

Όταν λέμε πάνω από 50 , είναι ζευγάρι που παίρνει 50 , αλλά είναι άλλα με 250 και άλλα που παίρνουν 1.5 μύριο το μήνα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτά με τα δύο μουνέτα ....

ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ !!!!!!!

Με πορτοφόλι και κονέ κάτω από Χιού χέφνερ ή μικ τζάγκερ !!!!!!!


Δεν τα έχω ακούσει ποτέ !!!!

Εκτός κι αν είσαι κλώνος του ντόπα ο σαβ του μπου κομ !!!!!!!

Οντως εγώ αυτό το είδα πρώτη φορά Μπρατισλάβα το 2003 έναν τύπο στο κλαμπ να φιλάει δυο γκόμενες τη μια μετά την άλλη.Το έχω δει έκτοτε μερικές φορές.Το έχω κάνει και εγώ.
Η να δαχτυλιάζεις μία κάτω από το τραπέζι που κάθεται απέναντι ενώ φιλάς τη φίλη της που κάθεται δίπλα σου.
3-way kiss σε δημόσιο μέρος θα σε πάρουν με τις πέτρες.Αυτό το έχω δει μόνο μια φορά Παραλία Κατερίνης με έναν Αμερικανό και δύο Ανατολικές.Κάτι Πολωνέζες με πίεζαν για τέτοια σκηνικά δημοσίως Αθήνα αλλά κώλωνα αφού δίνεις στόχο.
Γενικά μπλοκ σε παίρνει να τα κάνεις.Ελλάδα θα σε γαμήσουνε άμα σε δούνε.Υπάρχει κοινωνική αντίδραση.Ακόμα και Πολωνία σε παίρνει να φιλάς τη μία ενώ χουφτώνεις τα βυζιά της φίλης της.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
αν εισαι oil rich sand nigga η αεριτζης βαζεις χρυσες αλυσιδες και καδενες
οι κανονικα πλουσιοι επιχειρηματιες με t shirt κυκλοφορουν στην καθημρινοτητα τους

Τυπε συνεχιζεις να μιλας για πραγματα για τα οποια δεν εχεις καμια βιωματικη γνωση και υποθετεις και πιστευεις καποια πραγματα και απλα λες τα οσα λες.

Πες τα μονος σου ή με καποιον αλλον που ταυτιζεται με τετοιες ανοησιες.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γεγονος ειναι οτι εχεις δικιο.

Μπορει ο καθενας να σαλταρει πανω σε ενα σκαφος να τραβηξει μια φωτο και να ποσταρει παπαριες.

Μπορει ομως και να ειναι δικο του, στα αρχιδια μας σε καθε περιπτωση.

Μα καταρχήν δεν ξέρουμε ότι ΕΒΓΑΛΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΗ ΦΩΤΟ !!!!!  ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ !!!!!

Και έπειτα ... μιλάμε για σκάφη που ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ δεν έκαναν πάνω από 700 χιλιάρικα.

Τώρα, δεν πιάνουν ούτε 200 .

Για τις πισίνες δεν το λέω τυχαία !!!!!!

ΕΧΩ πολύ καλή γνώση των χανίων .

Οι περισσότερες είναι όχι μόνο οι πισίνες αδήλωτες ΚΑΙ ΤΑ  ΣΠΙΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.711
Like
2.468
Πόντοι
606
καλησπερα :hi: εχω  περιουσια 30 εκατομμύρια ευρω στην ακρη του μυαλου μου :grin:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Οντως εγώ αυτό το είδα πρώτη φορά Μπρατισλάβα το 2003 έναν τύπο στο κλαμπ να φιλάει δυο γκόμενες ταυτόχρονα.Το έχω δει έκτοτε μερικές φορές.Το έχω κάνει και εγώ.
Η να δαχτυλιάζεις μία κάτω από το τραπέζι που κάθεται απέναντι ενώ φιλάς τη φίλη της που κάθεται δίπλα σου.

Τύπε , έχεις κάνει τεστ αυτισμού ;; Συνιστώ να κάνεις.

Θα μπορούσες να γράψεις το ίδιο το παραπάνω ποστ, αν συζητάγαμε για τις 3dfx κάρτες γραφικών σε pc του 1998
ή για το πως γίνεται ανακατασκευή σε δισκόφρενα παλιάς κορβέτ.

ή αν λέγαμε ποιό είναι το καλύτερο δίκαννο για τραπ ........
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Οντως εγώ αυτό το είδα πρώτη φορά Μπρατισλάβα το 2003 έναν τύπο στο κλαμπ να φιλάει δυο γκόμενες τη μια μετά την άλλη.Το έχω δει έκτοτε μερικές φορές.Το έχω κάνει και εγώ.
Η να δαχτυλιάζεις μία κάτω από το τραπέζι που κάθεται απέναντι ενώ φιλάς τη φίλη της που κάθεται δίπλα σου.
3-way kiss σε δημόσιο μέρος θα σε πάρουν με τις πέτρες.Αυτό το έχω δει μόνο μια φορά Παραλία Κατερίνης με έναν Αμερικανό και δύο Ανατολικές.Κάτι Πολωνέζες με πίεζαν για τέτοια σκηνικά δημοσίως Αθήνα αλλά κώλωνα αφού δίνεις στόχο.

Για κανονικες γκομενες που εχεις βγαλει με τη μαγκια σου μιλαμε.

Δεν εχεις θεση στη κουβεντα, τραβα να ασχοληθεις καμια δυστυχισμενη γ διαλογης κακομοιρα που λογω αναγκης σε ανεχεται σε αποσταση μικροτερη του ενος μετρου.


Την επομενη φορα που θα με ρωτησει γκομενα γιατι ειναι η φωτογραφια της εδω απο εσενα, να εχεις τα αρχιδια οταν σου λεω παρε βιντεοκληση να της τα πεις, να παρεις και να της τα πεις το πως την ειχες σπονσορετα σου και οχι να το κανεις γαργαρα και να γραφεις 1000 σελιδες για να θαψεις τα ρεζιλικια σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom