Νέα

Επικίνδυνα μπουρδέλα SOS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deicidious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Θεωρώ ότι από τα πιο επικίνδυνα μπουρδέλα αυτή τη στιγμή στην Αθήνα είναι:
1)   το Ιάσωνος 44 που έχει πληρότητα 100% σε πάκια, αράπηδες, άραβες και σχηστομάτιδες οι δε πουτάνες εκεί μέσα κάνουν υποχρεωτικά ακάποτα τσιμπούκια κωλοφεράτζες φιλιά στα στόματα κλπ. Προχθές πέρασα μια βόλτα και έζεχνε το κωλόσπιτο από παστρουμά και κάρι. Φίσκα με πάκια τα οποία μπαίνανε στα δωμάτια κακήν κακώς με παντόφλες και λαδωμένα ρούχα από τη γλίτσα. Κάθισα όμως να δω ποια ήτανε μέσα. Βγήκε μια χοντροκώλα μαυρομάλλα και η κωλοτσατσά ρωσίδα ξανθιά που το παίζει αυστηρή έλεγε ακάποτα τσιμπούκια πρωκτικά γλωσσόφιλα κλπ.

2) Το Ιάσωνος 46 με τον μακρόστενο διάδρομο. Εκεί μέσα είναι κέντρο υποδοχής λαθρομεταναστών που μόλις αφήχθησαν στην Ελλάδα μέσα σε κρυψώνα νταλίκας. Δε μπορώ αλλιώς να κάνω περιγραφή. Οι πουτάνες συνήθως κάνουν τα ίδια πράγματα όπως π.χ. η ρουμάνα Λίλη. Μόλις δει πάκι ή αφγάνι χιμάει απάνω τους και αρχίζει να τους γλύφει και να λέει θα τελειώσεις στο στόμα μου. Τη συγκεκριμένη την είχα πάρει πριν τριμηνίας και ακόμη δεν χρειάστηκε να πάω νοσοκομείο. Τα δωμάτια είναι ετοιμόρροπα γεμάτο ψωλοχύματα (είχα πάρει εκεί μία μιχαέλα ρουμάνα και πολύ ωραίο μουνί)

3) Κεραμικού 13Α.  Τα ίδια σκατά είναι και αυτό, τίγκα στη πακιστανική μπίχλα. Εκτός τούτου, μια φορά που πέρασα μέσα να πηδήξω ένα 17χρονο (μπορεί και μικρότερο) ρουμανάκι   ή κάτι τέτοιο (νεοαφηχθέν),  μόλις μπήκα στο κωλοδωμάτιο πλακώσανε τα ερπιστριοφόρα (κατσαρίδες) για να με υποδεχτούνε. Πάνω στο κρεβάτι ήταν καμιά δεκαριά και κάνανε βόλτες, στο πάτωμα γινότανε ο χαμός του κυρίου, τελειωμένο κατσταριδόσπιτο. Πήρα μαύρο δρόμο. Φέρε τα λεφτά ρε μαλάκα κωολόχοντρε (τσάτσος) πίσω και άντε να γαμίσεις εσύ εκεί μέσα.
φιλε εχεις ταλεντο  ;)
νομιζω οτι εκανες μια αρκετα πιστη αποτυπωση της "μεταξενιας" πραγματικοτητας  ;)
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
εμενανε παντωσ μοθ αρεσοθν πολθ αθτα τα πορδελλλα !
εχω περασει αξεχαστεσ στιγμεσ και θα ξαπαω και αλλεσ φορεσ!
σε βρισκω ηπερβολικο στην κριτική σοθ !!
ισα ισα εχει πολλη καλεσ ποθτανεσ και περνασ καλά!!
επισησ δεν εχω δει ποτε κατσαρίδα και αλλο τρωκτικο να περνα εκει!
και οι τσατσαδεσ ειναι πολλη εβγενικέσ και καλέσ μαζι μοθ!!
φαινεται  εισαι υπο την επηρρεια ηρωινης...
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Δεν ειναι τυχαιο που κανανε σκουπα χθες στην φυλης και στο κεντρο της Αθηνας.
Η δημοσια υγεια κινδυνευει πολυ απο τις μεταδιδομενες αρρωστιες και πιο πολυ απο το σεξ χωρις στοιχειωδη προφυλαξη.
Να δουμε που θα παει αυτη η κατασταση.
ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Aληθινή ιστορία που συνέβη πέρισυ την Άνοιξη στο Ιάσωνος 46 αριστερό ισόγειο.Το μεσημεράκι ήμουν σε τσάρκα στην περιοχή και καθώς μπαίνω στο ελεεινό αυτό μπουρδέλο και κάθομαι στον πάγκο στο απέναντι ακριβώς μπιχλοδωμάτιο πέρνει το μάτι μου έναν τεράστιο αρουραίο.Στο σαλόνι δεν ήταν κανένας άλλος και η τσατσά ήταν στο κουζινάκι.Εγώ κάθισα απο περιέργεια και τον παρατηρούσα για να δω τι θα κάνει.Ο αρουραίος περπατούσε προσεκτικά αδιαφορώντας για την παρουσία μου στο σαλόνι παρόλο που η πόρτα του δωματίου ήταν τίγκα ορθάνοιχτη και τον έβλεπα.Οσφριζόταν με την μουσούδα του γύρω τον χώρο και πλησίασε το κρεββάτι οπού και σηκώθηκε στα δυο πίσω πόδια όρθιος τρίβοντας τα μπροστινά του ποδαράκια στο κρεβάτι και μυρίζοντας το στρώμα.Ακούγοντας να με πλησιάζει η τσατσά και να μου παρουσιάζει το πρόγραμμα κρύφτικε αμέσως πίσω απο το καλάθι που πετάνε τις καπότες.Τις λέω της τσατσάς -Έχεις μουσαφίρη μέσα στο δωμάτιο.Πάει τον βλέπει πίσω απο τον σκουπιδοτενεκέ κρυμένο,μιλάμε για θηρίο οι διαστάσεις του ήταν σαν γατάκι,και αρχίζει να λέει πω!πω! τι έπαθα σήμερα!!Και πως θα τον διώξω και με παρακαλούσε να μην φύγω και να κρατήσω ανοιχτή την εξώπορτα για να βγεί έξω.Εγώ τελικά αποχώρησα γελώντας αλλά μάλλον έπρεπε να κλαίω με το χάλι αυτό.Και ρωτώ αν έμπαινε εκείνη την ώρα κανένας να γαμήσει δεν θα υπήρχε και κίνδυνος να μολυνθεί απο τον αρουραίο η ακόμα και απο τον φόβο του να του επιτεθεί.Και ο αρουραίος αν σου επιτεθεί δεν σε αφήνει με τίποτα χώνει δόντια και νύχια και τυλίγει την μακριά ουρά του γύρο απο το χέρι σου η το πόδι σου.Τονίζω οτι η ιστορία είναι απολύτως αληθινή και σαφώς θα έχει συμβεί σε όλους τους βρώμικους οίκους της περιοχής. 
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.587
Κριτικές
31
Like
13.163
Πόντοι
5.097
Aληθινή ιστορία που συνέβη πέρισυ την Άνοιξη στο Ιάσωνος 46 αριστερό ισόγειο.Το μεσημεράκι ήμουν σε τσάρκα στην περιοχή και καθώς μπαίνω στο ελεεινό αυτό μπουρδέλο και κάθομαι στον πάγκο στο απέναντι ακριβώς μπιχλοδωμάτιο πέρνει το μάτι μου έναν τεράστιο αρουραίο.Στο σαλόνι δεν ήταν κανένας άλλος και η τσατσά ήταν στο κουζινάκι.Εγώ κάθισα απο περιέργεια και τον παρατηρούσα για να δω τι θα κάνει.Ο αρουραίος περπατούσε προσεκτικά αδιαφορώντας για την παρουσία μου στο σαλόνι παρόλο που η πόρτα του δωματίου ήταν τίγκα ορθάνοιχτη και τον έβλεπα.Οσφριζόταν με την μουσούδα του γύρω τον χώρο και πλησίασε το κρεββάτι οπού και σηκώθηκε στα δυο πίσω πόδια όρθιος τρίβοντας τα μπροστινά του ποδαράκια στο κρεβάτι και μυρίζοντας το στρώμα.Ακούγοντας να με πλησιάζει η τσατσά και να μου παρουσιάζει το πρόγραμμα κρύφτικε αμέσως πίσω απο το καλάθι που πετάνε τις καπότες.Τις λέω της τσατσάς -Έχεις μουσαφίρη μέσα στο δωμάτιο.Πάει τον βλέπει πίσω απο τον σκουπιδοτενεκέ κρυμένο,μιλάμε για θηρίο οι διαστάσεις του ήταν σαν γατάκι,και αρχίζει να λέει πω!πω! τι έπαθα σήμερα!!Και πως θα τον διώξω και με παρακαλούσε να μην φύγω και να κρατήσω ανοιχτή την εξώπορτα για να βγεί έξω.Εγώ τελικά αποχώρησα γελώντας αλλά μάλλον έπρεπε να κλαίω με το χάλι αυτό.Και ρωτώ αν έμπαινε εκείνη την ώρα κανένας να γαμήσει δεν θα υπήρχε και κίνδυνος να μολυνθεί απο τον αρουραίο η ακόμα και απο τον φόβο του να του επιτεθεί.Και ο αρουραίος αν σου επιτεθεί δεν σε αφήνει με τίποτα χώνει δόντια και νύχια και τυλίγει την μακριά ουρά του γύρο απο το χέρι σου η το πόδι σου.Τονίζω οτι η ιστορία είναι απολύτως αληθινή και σαφώς θα έχει συμβεί σε όλους τους βρώμικους οίκους της περιοχής. 
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σιγα μην μας κανει και κεφαλοκλειδωμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αλλα περα απο την πλακα για φαντασου να εισαι τσιτσιδη και να σου κανει επιθεση στα γεννητικα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αυτο και αν θα ειναι ακαποτο τελειωτικο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Μαραθωνος 59,,απο το σαλονι μπορει κανει να δεις τον ημιυπαιθριο χωρο που συνηθως κοιμαται εκεινο το βλακοσκυλο,νομιζω πιτμπουλ...περιμενωντας περασε ενα θηριο απο διπλα του και το σκυλι δε πηρε χαμπαρι...δεν εχω ξαναδει τετοιο αρουραιο,πρεπει να χε φαει το μισο μεταξι...
Λιοσιων 91....αλλο σπιτι της παρακμης, απο κοπελες,υπηρεσιες,καθαριοτητα κλπ....το ποντικι περασε απο το κουζινακι και βγηκε στο κηπο...
Απολυμανση εχουν κανει ποτε σε αυτα τα σπιτια??.....
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Aυτο ειναι που πληρωνεις παραπανω στα στουντιο, την καθαριοτητα, λεμε τωρα γιατι και εκει πανε να το ξεφτιλισουνε.
Θα επρεπε να αλλαζονται σεντονια σε καθε πελατη. Παντως στα μπουρδελα η κατασταση εχει παραγινει. Τωρα θεωρειται συνηθισμενο να βρισκεις προφυλακτικα στο πατωμα και μονο να παραξενευεσαι αν βρεις αρουραιους πανω στο κρεββατι. Αν ειναι δυνατον...
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Μαραθωνος 59,,απο το σαλονι μπορει κανει να δεις τον ημιυπαιθριο χωρο που συνηθως κοιμαται εκεινο το βλακοσκυλο,νομιζω πιτμπουλ...περιμενωντας περασε ενα θηριο απο διπλα του και το σκυλι δε πηρε χαμπαρι...δεν εχω ξαναδει τετοιο αρουραιο,πρεπει να χε φαει το μισο μεταξι...
Λιοσιων 91....αλλο σπιτι της παρακμης, απο κοπελες,υπηρεσιες,καθαριοτητα κλπ....το ποντικι περασε απο το κουζινακι και βγηκε στο κηπο...
Απολυμανση εχουν κανει ποτε σε αυτα τα σπιτια??.....

τι απολυμανση να κανουν, φαινεται δεν τους νιαζει η καθαριοτητα. σεβασμος στον πελατη μηδεν,σεβασμος στους εαυτους τους μηδεν
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σιγα μην μας κανει και κεφαλοκλειδωμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αλλα περα απο την πλακα για φαντασου να εισαι τσιτσιδη και να σου κανει επιθεση στα γεννητικα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αυτο και αν θα ειναι ακαποτο τελειωτικο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μάλλον δεν σου έχει τύχει να παλέψεις με αρουραίο.Τρεις καραβάνες ζεματιστό νερό και αμέτρητα χτηπήματα με σκουπόξυλο είχα δώσει σε αρουραίο όταν είχε εγκλωβιστεί στην τουαλέτα του διαμερίσματος φίλης μου.Έίχε πηδήξει απο τον ακάλυπτο μέσα απο ανοιχτό παράθυρο και μετα δεν μπορούσε να πηδήξει πάλι έξω τα πλακάκια γλυστρούσαν.Η φίλη μου έκανε σαν υστερική απο τον φόβο της και εγώ δεν είχα άλλη λύση απο το να τον σκοτώσω.Και μένα η ψυχή μου πήγε στην κούλουρι μέχρι να τον καταφέρω.Αν δείς αρουραίο να αγριεύει θα καταλάβεις τι λέω.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.587
Κριτικές
31
Like
13.163
Πόντοι
5.097
Μάλλον δεν σου έχει τύχει να παλέψεις με αρουραίο.Τρεις καραβάνες ζεματιστό νερό και αμέτρητα χτηπήματα με σκουπόξυλο είχα δώσει σε αρουραίο όταν είχε εγκλωβιστεί στην τουαλέτα του διαμερίσματος φίλης μου.Έίχε πηδήξει απο τον ακάλυπτο μέσα απο ανοιχτό παράθυρο και μετα δεν μπορούσε να πηδήξει πάλι έξω τα πλακάκια γλυστρούσαν.Η φίλη μου έκανε σαν υστερική απο τον φόβο της και εγώ δεν είχα άλλη λύση απο το να τον σκοτώσω.Και μένα η ψυχή μου πήγε στην κούλουρι μέχρι να τον καταφέρω.Αν δείς αρουραίο να αγριεύει θα καταλάβεις τι λέω.
οντως με αρουρια δεν τα εχω βαλει αλλα εχω ξεκωλιασει κατι μικρα
το κακο ειναι οτι τα λυπομουνα μετα και αφησα μερικα ελευθερα.
εχει τυχει αυτο που λες σε μπανιερα και γλυστρουσε περιτο να σου πω οτι γεμισε αιματα η μπανιερα ευτυχως δεν ηταν δικια μου :2funny:
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Μάλλον δεν σου έχει τύχει να παλέψεις με αρουραίο.Τρεις καραβάνες ζεματιστό νερό και αμέτρητα χτηπήματα με σκουπόξυλο είχα δώσει σε αρουραίο όταν είχε εγκλωβιστεί στην τουαλέτα του διαμερίσματος φίλης μου.Έίχε πηδήξει απο τον ακάλυπτο μέσα απο ανοιχτό παράθυρο και μετα δεν μπορούσε να πηδήξει πάλι έξω τα πλακάκια γλυστρούσαν.Η φίλη μου έκανε σαν υστερική απο τον φόβο της και εγώ δεν είχα άλλη λύση απο το να τον σκοτώσω.Και μένα η ψυχή μου πήγε στην κούλουρι μέχρι να τον καταφέρω.Αν δείς αρουραίο να αγριεύει θα καταλάβεις τι λέω.

πως τον σκοτωσες?
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
πως τον σκοτωσες?
Στην αρχή προσπάθησα με σκουπόξυλο αλλά το δάγκωνε με μανία.Έπειτα φοθηθηκα γιατί ήταν και θηρίο σαν γάτα και έβρασα νερό σε μιά καραβάνα.Του την ρίχνω όπως κρυβόταν πίσω απο την λεκάνη.Πετάγεται έξω και αρχίζω τις ξυλιές.Πάλι κρύβεται πίσω.Δεύτερη καραβάνα με βραστό νερό.Πάλι ξύλο.Ε στην τρίτη καραβάνα εξαντλήθηκε απο τα εγκαύματα και του έλιωσα το κεφάλι.
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Στην αρχή προσπάθησα με σκουπόξυλο αλλά το δάγκωνε με μανία.Έπειτα φοθηθηκα γιατί ήταν και θηρίο σαν γάτα και έβρασα νερό σε μιά καραβάνα.Του την ρίχνω όπως κρυβόταν πίσω απο την λεκάνη.Πετάγεται έξω και αρχίζω τις ξυλιές.Πάλι κρύβεται πίσω.Δεύτερη καραβάνα με βραστό νερό.Πάλι ξύλο.Ε στην τρίτη καραβάνα εξαντλήθηκε απο τα εγκαύματα και του έλιωσα το κεφάλι.

μα γιατι κακοποιεις τα ζωακια? ξερεις που χουν παει τα προστιμα? Anyway, μεσα σε ολα αυτα τα βρωμερα μπουρδελα, οι καποτες που προσφερουν πρεπει να ειναι μεγεθους τους σωματος μας να μπαινουμε ολοκληροι μεσα!!
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
επάνω σε αυτό που λέει ο φίλος προφέσορας.
Ο αρουραίος έχει απίστευτα κοφτερά δοντια και γιαυτό στην περίπτωση που σε έχει πάρει ο ύπνος και θελήσει ο πόντικας να σου φάει τα αυτιά, δεν το καταλαβένεις, τα δόντια του κόβουν σαν ξυράφια..  :S
επίσης τα νύχια του είναι τόσο δυνατά που μπορεί με αυτά να σκάβει μέχρι και στο τσιμέντο αν χρειαστεί  :S
τελος είναι το ζώο που έχει προκαλέσει τους περισσότερους θανάτους στον άνθρωπο, γιατί κουβαλάει απίστευτα μικρόβια τα οποία και μεταδίδει
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Προφέσορα, με μισό μπουκαλάκι ακουαφόρτε, καθαρίζεις άμεσα.
Μόλις το έριξα στο αρούρι, πήδηξε μόνο του από το μπαλκόνι.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εχω λιωσει στο γελιο μ'αυτα που ακουω
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
επάνω σε αυτό που λέει ο φίλος προφέσορας.
Ο αρουραίος έχει απίστευτα κοφτερά δοντια και γιαυτό στην περίπτωση που σε έχει πάρει ο ύπνος και θελήσει ο πόντικας να σου φάει τα αυτιά, δεν το καταλαβένεις, τα δόντια του κόβουν σαν ξυράφια..  :S
επίσης τα νύχια του είναι τόσο δυνατά που μπορεί με αυτά να σκάβει μέχρι και στο τσιμέντο αν χρειαστεί  :S
τελος είναι το ζώο που έχει προκαλέσει τους περισσότερους θανάτους στον άνθρωπο, γιατί κουβαλάει απίστευτα μικρόβια τα οποία και μεταδίδει
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
sorry παιδια με χει πιασει σπαστικο γελιο
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εχει γεμισει αρουραιους η αθηνα καθε ειδους..fucking rats
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
sorry παιδια με χει πιασει σπαστικο γελιο
μάγκα μην γελάς αν σου επιτεθεί πρέπει να είσαι πραγματικά αδίστακτος  :2funny:
προσωπικά είχα στριμώξει έναν και μου είχε γραπωθεί στο μπατζάκι του παντελονιού
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
μάγκα μην γελάς αν σου επιτεθεί πρέπει να είσαι πραγματικά αδίστακτος  :2funny:
προσωπικά είχα στριμώξει έναν και μου είχε γραπωθεί στο μπατζάκι του παντελονιού
:2funny: :2funny:
ρε τα ατιμα τα αρουρια τι κανουν , πρεπει να φταιει η πυρηνικη ενεργεια απο τη Φουκοσιμα πρεπει να τα χει μεταλλαξει...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom