Νέα

Επιδειξίας «ολοκλήρωσε» σε 21χρονη σε λεωφορείο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Νταης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Πριν χρόνια, σε μια ομάδα που ήμουν με θέμα τα ταξίδια, όπου είχαμε πάει θάλασσα με ιστιοπλοϊκό άγνωστοι όλοι μας, καθώς πιάσαμε λίγο ο ένας το στυλ του άλλου και άρχισαν οι οικειότητες, το καλύτερο μουνι της ομάδας,μ ένα πλήρως προκλητικό ύφος, έστησε την στριγγατη κωλαρα της (μαγιό εννοείται) και απευθύνθηκε στον έναν κ μοναδικό που της είπε ότι σκανδαλιζε με το στήσιμο που έκανε, - μμμμ σιγά και τι θα κάνεις; Ο τύπος επί τόπου όμως, έβγαλε το πουλί του και το μαρκαλιζε μπροστά της.

Τότε η κοπέλα απευθύνθηκε έντρομη στον διοργανωτή, για την αποτρόπαια κείνη πράξη που πολύ βαθιά την πλήγωσε, θίγοντας την.

Κάτι τέτοιο μ φερε στο μυαλό ο τύπος

Ωραίος ο τύπος μαζί του να της τον χώσει στα ορθια έπρεπε όχι να τον παίζει. Στην άκρη το μαγιό και όλο μέσα.
Να μην στήνονταν και αφού ο άλλος προειδοποίησε δύο φορές μαζί του για αυτό. Άντε να καταλάβουν επιτέλους ότι δεν γίνεται να μας κολλαζουν χωρίς να τρώνε πούτσο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Κύριε νομικέ της παρέας,  με το 361ΠΚ θα τον καθίσουνε στο σκαμνί ή παίζει τίποτε βαρύτερο ; 
To 361 ειναι η εξυβριση.
Εν προκειμενω εχουμε προσβολη γενετησιας αξιοπρεπειας (337 ΠΚ)
 

Επισκέπτης
να πιανεις το πουλι σου επιτρεπεται
να βαρας μαλακια απαγορευται
να χυνεις στο σωβρακο σου επιτρεπεται
νυ χυνεις πανω σε αλλους απαγορευεται
να γαμας επιτρεπεται
να γαμας στο δρομο απαγορευεται
να παιρνεις ματι επιτρεπεται
να βγαζεις ματι απαγορευεται
και ομως εμεις οι νομιμοι ματακηδες ειμαστε υπο διωγμον
 

Επισκέπτης
To 361 ειναι η εξυβριση.
Εν προκειμενω εχουμε προσβολη γενετησιας αξιοπρεπειας (337 ΠΚ)
κανε μια νομικη αναλυση περι ματιου και δημοσιου σεξ

Εμαθα οτι αρχαιοφυλαξ στην Ακροπολη προειδοποιει τα ζευγαρακια να προσεχουν τους ματακηδες
 

gundick

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
0
απρεπες απο μερους του αλλα δικαιολογημενος γιατι το καθε καριολακι σου φοραει ενα κορδονι για μαγιο και παρολο που το μπραζιλ που δεν ειναι στην μοδα οι ελλεινιδες το γουσταρουν και το τιμουν δεοντως(δεν ξερεις οτι φαινεται η κωλοτρουπιδα σου ποσο βαθια ειναι ποσο εχει δουλεψει?)δεν ξερω τι και πως για την συγκεκριμενη φαση αλλα πρεπει να καταλαβουν ολοι οτι αν προκαλεις θα τον βρεις τον δασκαλο σου.υ.γ. στον γιο του φασουλα επρεπε να χυσει(πλακα) :zfuck:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
To 361 ειναι η εξυβριση.
Εν προκειμενω εχουμε προσβολη γενετησιας αξιοπρεπειας (337 ΠΚ)

Μπορείτε να μου απαντήσετε γιατί κάποιοι φοβάστε τόσο πολύ τον νόμο;

Σε παράλληλο σύμπαν ζω; Εν προκειμένω περισσοτερο θα φοβοσουνα μην πλήρωνε η Αγγλίδα να με καθαρίσει κανας Αλβανός παρά τον ΠΚ.

Είχα καταδικαστεί καποτε για δυσφήμηση και μου ερχετε μια μηνυσαρα με τον άλλο να αξιώνει 300.000€, εν τέλει στο εφετείο που αθωόθηκα μου είχαν στοιχίσει  τα δικαστικά και οι δικηγόροι σύνολο 4-5 χιλιάρικα.
 

gougou

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
361
Like
254
Πόντοι
21
Ο επιδειξίας έπρεπε να πετύχει την blogger στην Ακρόπολη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
κανε μια νομικη αναλυση περι ματιου και δημοσιου σεξ

Εμαθα οτι αρχαιοφυλαξ στην Ακροπολη προειδοποιει τα ζευγαρακια να προσεχουν τους ματακηδες
Aν ο ματακιας απλως παρακολουθει και δεν ενοχλει το ζευγαρι, δεν διαπραττει καποιο αδικημα

Στο κατω κατω οποιος πηδιεται δημοσιως, αναλαμβανει και το ρισκο (μην σου πω οτι το επιδιωκει) να τον παρουν ματι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Μπορείτε να μου απαντήσετε γιατί κάποιοι φοβάστε τόσο πολύ τον νόμο;

Σε παράλληλο σύμπαν ζω; Εν προκειμένω περισσοτερο θα φοβοσουνα μην πλήρωνε η Αγγλίδα να με καθαρίσει κανας Αλβανός παρά τον ΠΚ.

Είχα καταδικαστεί καποτε για δυσφήμηση και μου ερχετε μια μηνυσαρα με τον άλλο να αξιώνει 300.000€, εν τέλει στο εφετείο που αθωόθηκα μου είχαν στοιχίσει  τα δικαστικά και οι δικηγόροι σύνολο 4-5 χιλιάρικα.
Οπως το βλεπει ο καθενας φιλε

Γνωριζω κοσμο που τρεμει να περασει την πορτα του δικαστηριου ακομη και για το πιο συνηθισμενο αδικημα
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Οι περισσότεροι κάποια στιγμή στη ζωή μα είναι λογικό να έχουμε μπλεξίματα με το νόμο αλλιώς δεν θα υπήρχαν και οι δικηγόροι.

Ακολουθεί off topic ιστορία------

Α ρε μάγκες τώρα μου θυμησατε τα φοιτητικά μου χρόνια. Φώναζε ένας φοιτητής νομικής τότε σε έναν παλαιστή τότε εποχής.
Θυμάμαι ότι του έλεγε κάτι για το δικαίωμα του να προστατεύσει την προσωπικότητα του.
Τέλος παντων μεχρι να ολοκληρώσει την πρόταση του ο άλλος τον είχε σηκώσει στον αέρα τον είχε πετάξει στον πεζόδρομο και τον παταγε στο κεφάλι, όμορφα και ήρεμα του λεει αν το τραβήξεις σε έχω αφήσει ανάπηρο.

Και  θανατική ποινή να του επιβάλεις εκείνη την ώρα ο άλλος υπήρχε κίνδυνος να περάσει την υπόλοιπη του ζωή ανάπηρος χωρίς να μπορεί να θεραπευτεί μόνο και μόνο για μια μαλακία.

 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.078
Πόντοι
446
Είχα καταδικαστεί καποτε για δυσφήμηση και μου ερχετε μια μηνυσαρα με τον άλλο να αξιώνει 300.000€, εν τέλει στο εφετείο που αθωόθηκα μου είχαν στοιχίσει  τα δικαστικά και οι δικηγόροι σύνολο 4-5 χιλιάρικα.
όποιος κερδίζει τη δίκη, μπορεί να κάνει αυτός αγωγή μετά και να ζητάει τα έξοδα τουλάχιστον. Εσύ γιατί δεν το έκανες? Ειδικά σε περιπτώσεις κατηγορίας συκοφαντικής δυσφήμησης, αν δεν την κερδίσει ο μηνυτής, ο μηνυόμενος μεταφέρει την κατηγορία στο αστικό.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Τώρα φίλε μου σκότωσες που να τα ξέρω εγώ αυτά τα πράγματα;

Είχα κάτι νεύρα τότε που έζησα χάρη στη ψυχοφαρμακολογία.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Οι περισσότεροι κάποια στιγμή στη ζωή μα είναι λογικό να έχουμε μπλεξίματα με το νόμο αλλιώς δεν θα υπήρχαν και οι δικηγόροι.

Ακολουθεί off topic ιστορία------

Α ρε μάγκες τώρα μου θυμησατε τα φοιτητικά μου χρόνια. Φώναζε ένας φοιτητής νομικής τότε σε έναν παλαιστή τότε εποχής.
Θυμάμαι ότι του έλεγε κάτι για το δικαίωμα του να προστατεύσει την προσωπικότητα του.
Τέλος παντων μεχρι να ολοκληρώσει την πρόταση του ο άλλος τον είχε σηκώσει στον αέρα τον είχε πετάξει στον πεζόδρομο και τον παταγε στο κεφάλι, όμορφα και ήρεμα του λεει αν το τραβήξεις σε έχω αφήσει ανάπηρο.

Και  θανατική ποινή να του επιβάλεις εκείνη την ώρα ο άλλος υπήρχε κίνδυνος να περάσει την υπόλοιπη του ζωή ανάπηρος χωρίς να μπορεί να θεραπευτεί μόνο και μόνο για μια μαλακία.
Και τι θελεις να πεις με αυτο?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
όποιος κερδίζει τη δίκη, μπορεί να κάνει αυτός αγωγή μετά και να ζητάει τα έξοδα τουλάχιστον. Εσύ γιατί δεν το έκανες? Ειδικά σε περιπτώσεις κατηγορίας συκοφαντικής δυσφήμησης, αν δεν την κερδίσει ο μηνυτής, ο μηνυόμενος μεταφέρει την κατηγορία στο αστικό.
Τελικα ειμαστε αρκετοι συναδελφοι εδω μεσα ε?
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Θέλω να πάω ακριβώς αυτό που έγραψα φίλε μου.
Καλοί οι κανονες και οι νόμοι όμως σου δημιουργούν μια ψευδαίσθηση ασφαλείας δια μέσου της δυνητικής τιμωρίας μια πράξης.
Αν δεν μπορείς να υπερασπιστείς από μόνος σου τον εαυτός σου τουλάχιστον κρύψε το για να μην σε φάει το μεγαλύτερο ψάρι.
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.078
Πόντοι
446
Τελικα ειμαστε αρκετοι συναδελφοι εδω μεσα ε?
:headbaning1:
Τώρα φίλε μου σκότωσες που να τα ξέρω εγώ αυτά τα πράγματα;

Είχα κάτι νεύρα τότε που έζησα χάρη στη ψυχοφαρμακολογία.
εσυ μπορεί να μην το ήξερες, έπρεπε να το ξέρει ο δικηγόρος. Οπως και να έχει, αφού τώρα είσαι οκ, κοίτα μπροστά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom