Νέα

Eντοπισμος,τροποι προσεγγισης μη επαγγελματιων Γκιλφ(48-70)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Potistiss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Ανοιγω αυτο το θεμα γιατι πολλυ συναγωνιστες μου εχουν στειλει προσωπικα μυνηματα,δεν προσδωκω να το παιξω ο απολυτως ειδημων
αλλα να μοιραστουμε εμπειριες,τροπους προσεγγισης,και τοποθεσιες/μαγαζια/μπαρ που εμεις οι μερακληδες μπορουμε να βρουμε αυτο που οι αλλοι απαξιουν και εμεις τους οικτουρουμε γιατι πολυ απλα δεν ξερουν οτι το σιτεμενο κρεας ειναι πιο νοστιμο  :erection:
Αρχιζω λεγοντας οτι οι 48-58 που ειναι το δικο μου target group εχει συγκεκριμενο τροπο προσσεγγισης ο οποιος συνηθως συνοψιζεται στις εξης λεξεις,φρασεις και τροπους συμπεριφορας
Την κανουμε να αισθανθει οτι νομιζουμε οτι ειναι πολλυ νεωτερη απ'οτι ειναι
Ειμαστε παντα ευγενικοι,υπερ του δεοντος,δεν σαχλαμαριζουμε,δειχνουμε οτι εχουμε χιουμορ αν και μονο μας δειξει οτι εχει αυτη πρωτα
Κυριοτερο?ΔΕΝ ΡΩΤΑΜΕ ΠΟΤΕ ΗΛΙΚΙΑ...
Αν συνοδευει παιδακι ειναι παγιδα....Ειναι το εγγονι της αλλα θα την κανετε να πιστεψει οτι νομιζετε οτι ειναι δικο της(αυτο για τωρα για το καλοκαιρι σε περιπτωση που τη βρουμε σε γκιλφοπαραλια οπως αυτες της δυτικης αττικης,μαραθωνα,κορινθου)
Αν ειστε κατω απο 38-45 παντα θα δινετε μεγαλυτερη ηλικια απ αυτην που εχετε

Τα θηραματα αυτα καλυτερα να τα προσσεγιζουμε εκτος μαγαζιων/μπαρ/κτλπ καθως αν τα προσεγγισουμε σε μπαρ πολλες φορες μπορει να νομιζουν οτι ειμαστε μεθυσμενοι και δεν βλεπουμε καλα και θα μας αποφυγουν με τακτ αν χωθουμε αγαρμπα...
Εμφανιζονται κυριως σε συνοικιακα μαγαζια που βλεπουμε περνωντας και απορουμε ποιος παει εδω.....
Ειναι σε παρεες 3-5 και σιγουρα θα παιζουν διαφοροι χλιμιτζουρες θαμωνες που θα τις ξερουν αλλα μονο στη καβλαντα θα ειναι γιατι ειναι ειτε οι ιδιοι τυποι που βλεπουν και χαιρετανε καθε μερα στο δρομο και πολλοι απλα καταλαβαινουν τη γλιτσα που αποπνεουν
Τα κατωθι ειναι καποια απ τα μη αμιγως συνοικιακα που γνωριζω,θα μπουνε και αλλα οταν τα θυμηθω,υπαρχουν και μερη βεβαια :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:  που βριθουν απο προγκιλφ και γκιλφ μακαρι συναγωνιστες να μαθουν και οσοι ξερουν μακαρι να βοηθησουν και αυτοι με τη σειρα τους
CRISTOPHAN..αργυρουπολη
ΚΟΥROS..καλλιθεα
ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ....Χαλανδρι
PUB...Πετραλωνα
DC.....Nεος κοσμος
:walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Ελα ρε φιλε τωρα...
Τραβα παρε το gilforadar της ΑΜΑΝ teleshoping και καθαρισες. Δεν θελει κοπο....θελει τροπο
 
OP
OP
Potistiss

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Τι σε κάνει να πιστεύεις ποτιστη πως το σιτεμένο το κρέας είναι και το νοστιμότερο?
Εγώ ομολογώ πως κάποιες 48 - 52 ,μου αρέσουν και μένα πολύ όχι όμως πάνω απο 52.
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
169
Like
257
Πόντοι
21
Ανοιγω αυτο το θεμα γιατι πολλυ συναγωνιστες μου εχουν στειλει προσωπικα μυνηματα,δεν προσδωκω να το παιξω ο απολυτως ειδημων
αλλα να μοιραστουμε εμπειριες,τροπους προσεγγισης,και τοποθεσιες/μαγαζια/μπαρ που εμεις οι μερακληδες μπορουμε να βρουμε αυτο που οι αλλοι απαξιουν και εμεις τους οικτουρουμε γιατι πολυ απλα δεν ξερουν οτι το σιτεμενο κρεας ειναι πιο νοστιμο  :erection:
Αρχιζω λεγοντας οτι οι 48-58 που ειναι το δικο μου target group εχει συγκεκριμενο τροπο προσσεγγισης ο οποιος συνηθως συνοψιζεται στις εξης λεξεις,φρασεις και τροπους συμπεριφορας
Την κανουμε να αισθανθει οτι νομιζουμε οτι ειναι πολλυ νεωτερη απ'οτι ειναι
Ειμαστε παντα ευγενικοι,υπερ του δεοντος,δεν σαχλαμαριζουμε,δειχνουμε οτι εχουμε χιουμορ αν και μονο μας δειξει οτι εχει αυτη πρωτα
Κυριοτερο?ΔΕΝ ΡΩΤΑΜΕ ΠΟΤΕ ΗΛΙΚΙΑ...
Αν συνοδευει παιδακι ειναι παγιδα....Ειναι το εγγονι της αλλα θα την κανετε να πιστεψει οτι νομιζετε οτι ειναι δικο της(αυτο για τωρα για το καλοκαιρι σε περιπτωση που τη βρουμε σε γκιλφοπαραλια οπως αυτες της δυτικης αττικης,μαραθωνα,κορινθου)
Αν ειστε κατω απο 38-45 παντα θα δινετε μεγαλυτερη ηλικια απ αυτην που εχετε

Τα θηραματα αυτα καλυτερα να τα προσσεγιζουμε εκτος μαγαζιων/μπαρ/κτλπ καθως αν τα προσεγγισουμε σε μπαρ πολλες φορες μπορει να νομιζουν οτι ειμαστε μεθυσμενοι και δεν βλεπουμε καλα και θα μας αποφυγουν με τακτ αν χωθουμε αγαρμπα...
Εμφανιζονται κυριως σε συνοικιακα μαγαζια που βλεπουμε περνωντας και απορουμε ποιος παει εδω.....
Ειναι σε παρεες 3-5 και σιγουρα θα παιζουν διαφοροι χλιμιτζουρες θαμωνες που θα τις ξερουν αλλα μονο στη καβλαντα θα ειναι γιατι ειναι ειτε οι ιδιοι τυποι που βλεπουν και χαιρετανε καθε μερα στο δρομο και πολλοι απλα καταλαβαινουν τη γλιτσα που αποπνεουν
Τα κατωθι ειναι καποια απ τα μη αμιγως συνοικιακα που γνωριζω,θα μπουνε και αλλα οταν τα θυμηθω,υπαρχουν και μερη βεβαια :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:  που βριθουν απο προγκιλφ και γκιλφ μακαρι συναγωνιστες να μαθουν και οσοι ξερουν μακαρι να βοηθησουν και αυτοι με τη σειρα τους
CRISTOPHAN..αργυρουπολη
ΚΟΥROS..καλλιθεα
ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ....Χαλανδρι
PUB...Πετραλωνα
DC.....Nεος κοσμος
:walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis:
Εισαι τιτανας  :rockon: :rockon: δωσε τα φωτα σου στο λαο,θελουμε γκρανια φουλ!ΒTW o Aνδρονικος δεν εχει κλεισει? :think:
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Ο Ανδρονικος εχει χρονια που εχει κλεισει η κριστοφαν ειναι αρκετη παρακμη τετοια ωρα φορτωνει καλο θεμα το μαγαζι,οταν ειναι ανοιχτο βεβαια,εχω φιλο που μενει Ηλιουπολη και ξυπνα στις 4 το πρωι και παει να φορτωσει γκομενες απο κει!
 

SOYLHS1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
213
Κριτικές
10
Like
273
Πόντοι
291
Πριν τέσσερα η πέντε περίπου χρόνια είχα πάει γθα ποτό μόνος στο ενσταση ένα υπόγειο στην Πατησίων disco , με πολύ κισμο που γινότανε χαμός γενικά , από τις ωραιότερες βραδυες της ζωής μου , γινότανε παιχνίδι θυμάμαι έφυγα με κυρία γύρω στς 60+ και μου έβγαλε το λάδι όλο τη βράδυ , δεν ξέρω εάν λειτουργεί ακόμη αλλά σίγουρα αξίζει μια επίσκεψη από όποιον ενδιαφέρεται !!!  :respect: :respect:
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Πριν τέσσερα η πέντε περίπου χρόνια είχα πάει γθα ποτό μόνος στο ενσταση ένα υπόγειο στην Πατησίων disco , με πολύ κισμο που γινότανε χαμός γενικά , από τις ωραιότερες βραδυες της ζωής μου , γινότανε παιχνίδι θυμάμαι έφυγα με κυρία γύρω στς 60+ και μου έβγαλε το λάδι όλο τη βράδυ , δεν ξέρω εάν λειτουργεί ακόμη αλλά σίγουρα αξίζει μια επίσκεψη από όποιον ενδιαφέρεται !!!  :respect: :respect:
νομιζω εχει κλεισει
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.434
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
Πριν τέσσερα η πέντε περίπου χρόνια είχα πάει γθα ποτό μόνος στο ενσταση ένα υπόγειο στην Πατησίων disco , με πολύ κισμο που γινότανε χαμός γενικά , από τις ωραιότερες βραδυες της ζωής μου , γινότανε παιχνίδι θυμάμαι έφυγα με κυρία γύρω στς 60+ και μου έβγαλε το λάδι όλο τη βράδυ , δεν ξέρω εάν λειτουργεί ακόμη αλλά σίγουρα αξίζει μια επίσκεψη από όποιον ενδιαφέρεται !!!  :respect: :respect:

Έχει κλείσει αυτό αδερφέ. Γενικά αυτή η περιοχή έχει κάτι παρακμιακά gay bars και πιάτσες εμπόρων ναρκωτικών και χρηστών. Δεν είδα κάποιο μπαρ σοβαρό να λειτουργεί.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Έλεος με τις κώλογριες......έχει γεμίσει ο κόσμος από κωλόγριες που θέλουν να το παίζουν νέες και σκυλογαμιούνται  το χειρότερο είναι ότι γινονται φορτικές αν τις απορρίψεις μακριά απο κωλόγριες ....υπάρχουν τρυφερουδια σαν τα κρύα τα νερά .....
Αλλά επειδη περί ορέξεως κολοκυθόπιτα θα σας ενημερώσω τους φαν του είδους ότι τα date site είναι γεμάτα ......ασφυκτικά γεμάτα όρεξη να έχετε και βίτσιο να γαμάτε γριές και θα ράψετε......βουρ στον πατσά......
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.434
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
Έλεος με τις κώλογριες......έχει γεμίσει ο κόσμος από κωλόγριες που θέλουν να το παίζουν νέες και σκυλογαμιούνται  το χειρότερο είναι ότι γινονται φορτικές αν τις απορρίψεις μακριά απο κωλόγριες ....υπάρχουν τρυφερουδια σαν τα κρύα τα νερά .....
Αλλά επειδη περί ορέξεως κολοκυθόπιτα θα σας ενημερώσω τους φαν του είδους ότι τα date site είναι γεμάτα ......ασφυκτικά γεμάτα όρεξη να έχετε και βίτσιο να γαμάτε γριές και θα ράψετε......βουρ στον πατσά......

Μαλάκα ΠΟΣΟ ΙΣΧΥΕΙ ΟΜΩΣ αυτό που είπες!!! Απόλυτα σωστό και έπεσες μέσα! Πράγματι γίνονται φορτικές.
 
OP
OP
Potistiss

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Τι σε κάνει να πιστεύεις ποτιστη πως το σιτεμένο το κρέας είναι και το νοστιμότερο?
Εγώ ομολογώ πως κάποιες 48 - 52 ,μου αρέσουν και μένα πολύ όχι όμως πάνω απο 52.
ειναι διαφορα...Το γκιλφ δεν ζηταει πολλα,ξερει τι θελει,δεν εχει μα και μου στο γαμησι θα τονν παρει και κωλο απο 5-30cm,δεν θα σου ζητησει ποτε και μετα απο απειρα γαμησια να προχωρησετε σε οτιδηποτε,και κατι βασικο που αφορα εμας..ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙΣ,ενω το δροσερο πιπινακι με την αφελεια του (που ειναι ψευτικη)ειναι πολλυ πιθανο να το καψουρευτεις και επειδη ψοφαει για περιπετεια και επειδη ειναι καριολακια θα μεινεις μαλακας και θα ψαχνεις μεχρι και στις πιατσες της λαυριου...Αν κατι παει στραβα στο γαμησι,θα προσπαθησει  και θα προσπαθει για ωρες χωρις ανασα ,σεβεται τη τσαπου οση και να ειναι γιατι ξερει οτι την χρειαζεται και δεν θα εχει πολλες ευκαιρειες να τη γευτη ακομα,κυνικο αλλα ετσι ειναι
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Είμαι 45+ και μου στέλνουν άπυρα granny μηνύματα ακόμα και 65 χρονών , ευγενικά τις κόβω και μετά μου την λένε οι περισσότερες .....ως 50-55 υπάρχουν και κάποιες Μουναρες οκ..... αλλα είναι ελάχιστες ή καλύτερα ελαχιστοτατες  οι περισσότερες είναι στην κατηγορία να σιχαθεις την ζωή σου.............. αν τις γαμήσεις και να τραπείς αν κυκλοφορεί δίπλα σου ......σαν να βγεις με την θεία σου χαχαχαχαγια πάνω απο 55 ....αστα.....μια στο εκατομμύριο......
Αλλα βίτσια είναι αυτα το καταλαβαίνω για αυτο έγραψα για τα date site σε όσους γουστάρουν θα περάσουν καλά....εδώ είμαστε για να ανταλλάσσουμε πληροφορίες και εγώ έχω πάρει από άλλους.
 
OP
OP
Potistiss

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Πριν τέσσερα η πέντε περίπου χρόνια είχα πάει γθα ποτό μόνος στο ενσταση ένα υπόγειο στην Πατησίων disco , με πολύ κισμο που γινότανε χαμός γενικά , από τις ωραιότερες βραδυες της ζωής μου , γινότανε παιχνίδι θυμάμαι έφυγα με κυρία γύρω στς 60+ και μου έβγαλε το λάδι όλο τη βράδυ , δεν ξέρω εάν λειτουργεί ακόμη αλλά σίγουρα αξίζει μια επίσκεψη από όποιον ενδιαφέρεται !!!  :respect: :respect:
το ενσταση εχει αλλαξει ονομα,εχει αρχισει και μου τη σπαει γιατι ειναι οι ιδιες και οι ιδιες,να περιγραψω για να δουμε ??Η κοκκινομαλλα σαυρα στανταρ70+ που το παιζει πατρωνα σε μικροτερες γκιλφ,συνηθως εχει μαζι της το ''φαντασμα"μια 45αρα με ανυπρακτα βυζια και με φακιδες στα χερια....την οποια παντα προσπαθει να σπρωξει αντε να την χορεψεις λιγο στη πιστα μεχρι να δεις ποσο σαπια ειναι και να απομακρυνθεις....Ειναι και η παρεα της ξανθιας που της εχω δωσει λογω οιμοιοτητας το προσωνυμιο Ριτα Σακελαριου,σιγουρα τις ξερετε αν εχετε υπαρξει πανω απο 3-4 φορες σε καποιο απο τα τραπεζακια του αγαπημενου μαγαζιου του ζαχου δογκανου
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Τα γκιλφακια στους χαλεπους καιρους της σεξουαλικης πεινας ειναι σιγουρο ψωμακι,μπαγιατικο μεν ,αλλα σιγουρο!
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.405
Κριτικές
107
Like
7.878
Πόντοι
7.815
Είμαι 45+ και μου στέλνουν άπυρα granny μηνύματα ακόμα και 65 χρονών , ευγενικά τις κόβω και μετά μου την λένε οι περισσότερες .....ως 50-55 υπάρχουν και κάποιες Μουναρες οκ.....

επειδή σε έχασα λίγο Ρόκε, που τις πετυχαίνεις κ σου στέλνουν μνμ ?

ὄξω στην γύρα ή σε dating sites ?
 

anonymous87

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
158
Like
143
Πόντοι
1
αδερφε σε τι σαιτ μπαινεις εσυ? tinder badoo και τετοια η αλλα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom