Νέα

ενδιαφερμαι να αγορασω το κινητο τηλεφωνο Samsung Galaxy S Plus i9001

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 994
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλησπερα αγαπητοι φιλοι μου. Ενδιαφερομαι να αγορασω με μετρητα το κινητο τηλεφωνο Samsung Galaxy S Plus i9001 ολοκαινουργιο και σφραγισμενο στο κουτι του. Αν εχει κανενας απο εσας αυτο το κινητο τηλεφωνο, ας ερθει σε επαφη μαζι μου. Η αν μπορεις καποιος να με βοηθησει που μπορω να το αγορασω σε φιλικη τιμη στο ιντερνετ.

Ευχαριστω πολυ και καλο μεσημερι να εχετε.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
παρε κανενα κινεζικο και ασε τα σαμσουνγκ  :grin:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Καλησπερα αγαπητοι φιλοι μου. Ενδιαφερομαι να αγορασω με μετρητα το κινητο τηλεφωνο Samsung Galaxy S Plus i9001 ολοκαινουργιο και σφραγισμενο στο κουτι του. Αν εχει κανενας απο εσας αυτο το κινητο τηλεφωνο, ας ερθει σε επαφη μαζι μου. Η αν μπορεις καποιος να με βοηθησει που μπορω να το αγορασω σε φιλικη τιμη στο ιντερνετ.

Ευχαριστω πολυ και καλο μεσημερι να εχετε.
Παρε HTC τα καλυτερα της αγορας και σε οικονομικες τιμες θα βρεις τελευταια μοντελα  :rockon:
 

Επισκέπτης
Παρε HTC τα καλυτερα της αγορας και σε οικονομικες τιμες θα βρεις τελευταια μοντελα  :rockon:

Ειναι οτι μου επεσε χθες την ωρα που εμπαινα μεσα στο λεωφορειο Γ18. Αυτο το κινητο το αγαπησα παρα πολυ επειδη ειχε πολυ καλη οδονη super amoled.

Αν γνωριζει κανενας κανενα καλο κινητο τηλεφωνο που να εχει οθονη super amoled ας μου το πει. Προσφατα αγορασα το κινητο τηλεφωνο Samsung Core αλλα η οθονη του δεν λεει και σπουδαια πραγματα.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Ειναι οτι μου επεσε χθες την ωρα που εμπαινα μεσα στο λεωφορειο Γ18. Αυτο το κινητο το αγαπησα παρα πολυ επειδη ειχε πολυ καλη οδονη super amoled.

Αν γνωριζει κανενας κανενα καλο κινητο τηλεφωνο που να εχει οθονη super amoled ας μου το πει. Προσφατα αγορασα το κινητο τηλεφωνο Samsung Core αλλα η οθονη του δεν λεει και σπουδαια πραγματα.
Πραγματικη ατυχια τυπε μου, πιο μοντελο ειχες ;;
 

Επισκέπτης
Εχεις δοκιμασει αυτο το κινητο αγαπητε φιλε μου. Εχει καλη οθονη και φιλικη προς τα ματια. Παιζει καλα και ανετα τα βιντεο. Φαινονται καλα οι φωτογραφιες.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
ας διορθώσει κάποιος τον τίτλο
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Εχεις δοκιμασει αυτο το κινητο αγαπητε φιλε μου. Εχει καλη οθονη και φιλικη προς τα ματια. Παιζει καλα και ανετα τα βιντεο. Φαινονται καλα οι φωτογραφιες.
Tυπε αυτο ειναι παλιο παρε ενα s3 αν θες Αmoled.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Εχεις δοκιμασει αυτο το κινητο αγαπητε φιλε μου. Εχει καλη οθονη και φιλικη προς τα ματια. Παιζει καλα και ανετα τα βιντεο. Φαινονται καλα οι φωτογραφιες.
Το ειχα πιο παλια οντος δυνατο εργαλιο τυπε μου  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom