Νέα

Εμπειρίες από γαμησια με πορνοστάρ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα wrangler1996
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Την γνωρισα και εκλεισα ραντεβου μαζι της απο dating app χωρις να ξερω οτι ειναι πορνοσταρ θυμαμαι την περιοδο που ηταν το τελευταιο μουντιαλ καλοκαιρι.
Μετα ξαναηρθε τον χειμωνα και μου ειχε στειλει μυνημα και ξαναβρεθηκαμε. Και μετα την δευτερη φορα μου ειπε οτι ειναι πορνοσταρ.
120 € ειχα δωσει και τις δυο φορες , φιλικη τιμη.
Εντελως τσο και λο η φαση, φουλ υποτακτικη.
τωρα εγινε ψιλοονομα επειδη επαιξε στις τσοντες του ροκο και ζηταει και αυτη κατι χιλιαρικα.
Απο κοβιντ και επειτα δεν εχει ξαναερθει ελλαδα για βιζιτες.
Το κακό είναι πως εκεί που έχουν πάει οι τιμές της δεν την βλέπω να ξανάρχεται στο χωριό μας (αν και έχω λίγες ελπίδες επειδή λέει πως είναι από τα αγαπημένα της μέρη).
Μου κάνει πάντως εντύπωση το οτι από τότε που έμπλεξε με τον Ρόκο σταμάτησε να μου μιλάει στο insta και γενικά φαίνεται σαν να απέχει από όλα τα social media.
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Sylvia Saint το απόλυτο υπερόπλο
Το εγλειψε κανεις?
 

PETROSANAL1

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2016
Μηνύματα
194
Like
275
Πόντοι
21
δεν ξερω για τον viral αλλα η βαβατση περα απο τα στουντιο στη θεσαλλονικη και τις σερρες ειχε ερθει στο απλο μπαρ πριν 2 χρονια και ειχαν κανει κονε τοτε καποιοι και την ξεπατωσαν μετα
Little Caprice
Little Caprice πριν 3.5 χρόνια και Liya Silver. Και οι 2 στη Μύκονο. Η Caprice καλή, γλυκια κοπελα όμορφη, ωραίο σεξ σε gfe φάση με στοιχεία πορνσταρ (τελείωμα στο προσωπο). Ευχάριστος χαρακτήρας.. Liya Silver μεγάλο μου κόλλημα. Μου κόστισε 2,5 χιλιάρικα αλλά το ευχαριστήθηκα. Ένα 24αωρο μόνο μαζί της ασχολούμουν.. Από πόδι μαλάκια μέχρι τελείωμα στο προσωπο και σεξ σε παραλία. Μετά έμεινα ταπί, αλλά ψύχραιμος και με αναμνησεις
τη Little Caprice που μπορω να τη βρω





;














;
 

vaggelis 80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
675
Like
2.685
Πόντοι
446
Julia de lucia 2016 διακοπές στην Ίμπιζα....κωλο και μόνο κωλο
 

Dolomiti

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2022
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
551
Πόντοι
80
Lousie Black η αλλιως Σιμονε εδω. Τελειο κορμι, πιπα που σε τελειωνει για πλακα, μουνακι με καλη αισθηση, κωλο μονο να βλεπεις. Με ξενερωσε ομως οταν με πηρε τηλεφωνο.
Alyssa Gap. Τρελο μωρο με μικρο βυζι τοτε και κωλος πηγαδι.
Liberta Black τα παντα ολα
Lola Taylor, καυλιαρικο μωρο, και δεν ειπε οχι σε τιποτα
Sexy Sussi μονο πιπα και κατουρημα σε παρτουζα στη Γερμανια. Σκυλι του πολεμου
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
334
Πόντοι
21
εχω ειχα παρει την ολλανδεζα calisi ink πριν 6-7 χρονια . στην ολλανδια . ενα 2ωρο και ενα 3ωρο την δευτερη φορα. αξιζε τα λεφτα της. εδω και μερικα χρονια εχει σταματησει να γυριζει ταινιες.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Ειχα δωσει καποτε την Βουλα βαβατση πολυ πριν γινει ακομα γνωστη το 2007-2008 νομιζω και δυστυχως δεν εχω πολλες αναμνησεις απο τοτε!Το μονο που θυμαμαι με σιγουρια ηταν οτι απο τοτε ειχε το ταλεντο και το πιστευα οτι γεννηθηκε για το γαμησι αυτο το κοριτσι..
 

97nasos97 !

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
0
Eμενα μια απο τις φαντασιωσεις μου που θα θελα να παω ειναι η anna de ville απλα θεα η τυπισσα,δεν υπαρχει.
 

secbou

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2018
Μηνύματα
132
Like
123
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς αν παίζει πουθενά η Χριστινα Ρουσάκη?
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.758
Κριτικές
3
Like
29.321
Πόντοι
6.186

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom