Νέα

Emily Ratajkowski

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα διομήδης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 230K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
διομήδης

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
SereneEasyAntlion-size_restricted.gif
:kissass: :rose:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.103
Πόντοι
10.411
Αυτή η μικρή είναι το κάτι άλλο
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.916
Πόντοι
3.346
Ας μην ξεχνάμε ότι δηλώνει φεμινίστρια.....
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Ας μην ξεχνάμε ότι δηλώνει φεμινίστρια.....
  Κι   εγω   τυπε   ετσι  και  ειχα  καπαρωσει με  βερα   γκομενο   με   πολυ   μακρια   και   φαρδια   τσεπη  με  loft   και   ακινητα   σε  LA  και  Venice   Beach  ,   κι   εγω  τυπε   φεμινιστριος  θα    δηλωνα  και   μισογηνης  και   Ραβινος  να  μην  σου  πω κι   αντισεξιστης  , και  η  πιπα   και  οι   ισπανικες   πανε   συννεφο  :pipa1: :pipa1: :tits: , μια   συμβουλη  θα   σου   δωσω  τυπε  κι  αν  θες  την  ακους  ....   ποτε   μην   πιστεψεις και  μην  εμπιστευτεις  2ποδο   που   κουβαλαει   τοσο   μεγαλο   ζευγος   βυζγια ....  αυτα και  καλη  σου   νυχτα  :hi: :hi:  
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.916
Πόντοι
3.346
  Κι  εγω  τυπε  ετσι  και  ειχα  καπαρωσει με  βερα  γκομενο  με  πολυ  μακρια  και  φαρδια  τσεπη  με  loft  και  ακινητα  σε  LA  και  Venice  Beach  ,  κι  εγω  τυπε  φεμινιστριος  θα    δηλωνα  και  μισογηνης  και  Ραβινος  να  μην  σου  πω κι  αντισεξιστης  , και  η  πιπα  και  οι  ισπανικες  πανε  συννεφο  :pipa1: :pipa1: :tits: , μια  συμβουλη  θα  σου  δωσω  τυπε  κι  αν  θες  την  ακους  ....  ποτε  μην  πιστεψεις και  μην  εμπιστευτεις  2ποδο  που  κουβαλαει  τοσο  μεγαλο  ζευγος  βυζγια ....  αυτα και  καλη  σου  νυχτα  :hi: :hi: 
Ώστε είσαι βυζολάγνος αδερφέ μου? Καλά προφανώς με χρήματα ξέρουμε να μιλάμε όλοι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ενα 20% πολωνικό στοιχείο έχει αυτή με τα ανασηκωμένα ζυγωματικά και τις βυζούμπες αλλά της δίνει αυτή την καυλωτική εμφάνιση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom