Νέα

Ελμουφαδόρ - ο αρχιψεύταρος του φόρουμ !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 906
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.250
Κριτικές
42
Like
30.009
Πόντοι
28.246

Okanenas_

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2024
Μηνύματα
124
Like
154
Πόντοι
1
Περιμένω με αγωνία μεγάλη να πάω να ακουμπήσω διακοσαρα
 

Okanenas_

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2024
Μηνύματα
124
Like
154
Πόντοι
1
Λοιπόν , επειδή δεν βλέπω να δίνει κανένας τηλέφωνο γράφω την πρωτη κριτική χωρίς να πάω ,οπως συνηθίζεται άλλωστε. Στη δεύτερη κριτική αφού πάω θα γράψω παπάδες. Κι αυτό συνηθίζεται κατά τα φαινόμενα.

Γράφουν ότι ήταν πρώην στουντιοκόριτσο. Αυτές δύσκολα αλλάζουν το σύστημα και τη νοοτροπία του στούντιο ακόμη και αν αναβαθμιστούν σε βίζιτες.

Υπηρεσίες στούντιο δηλαδή σε τιμές πανάκριβης βιζιτας.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.136
Κριτικές
10
Like
1.582
Πόντοι
506
Ρε το ραμολί ερωτεύτηκε παριζιάνικη κοκότα ? :confused:


Update ... Διάβασα τις κριτικές ... ρε αυτός είναι καψούρης όχι ποντικοκούραδα
στους καψουριδες σεβασμος, επειδη ποτε δεν ξερεις ..
Αν και καψουρης, απο την κριτικη του καταλαβαινεις οτι η νεαρα ειναι κομοδινο. Οποτε, για μενα σεβαστος!
Το κινητρο του μπορει να μη μας αρεσε, αλλα ο στοχος και το περιεχομενο να ειναι ενα θεμα.
Για μενα αδικαιολογιτα δεχεται τοσο εντονη επιθεση απο αλλα μελη, ισως ειναι κατι αλλο, ισως οι ζεστες.
 

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.535
Κριτικές
127
Like
32.876
Πόντοι
27.636
Όσο για τον Elganador, απλά θα αναφέρω ότι πολύ γνωστό και έμπειρο call girl ανέφερε ότι τον έχει συναντήσει. Οπότε σίγουρα αποτελεί υπαρκτό πρόσωπο που κάνει συναντήσεις.
Δεν ξέρω κάτι παραπάνω!

Αυτά, συνεχίστε! :buck2:

Δεν είπαμε ότι είναι ανύπαρκτο πρόσωπο, αλλά ότι έχει φαντασία και λέει πράγματα που δεν έγιναν ποτέ!

Κατά τα άλλα το beef συνεχίζεται και έχει πλάκα το ξεβράκωμα του!

:tooth:
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.955
Like
9.612
Πόντοι
2.356
Άλλος είναι αγαπούλης, άλλος είναι προμότορας, άλλος και τα δυο, κι άλλος έχει λεφτά για πέταμα, και δεν ξέρει τι του γίνεται.

Ορισμένοι τρελαθήκαν εδώ προφανώς στη διάρκεια του Σαββατόβραδου. Δεν βγάζεις όμως άκρη.

Καλά να περνάμε.

:sunglasses:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.977
Like
12.040
Πόντοι
3.556
στους καψουριδες σεβασμος, επειδη ποτε δεν ξερεις ..
Αν και καψουρης, απο την κριτικη του καταλαβαινεις οτι η νεαρα ειναι κομοδινο. Οποτε, για μενα σεβαστος!
Το κινητρο του μπορει να μη μας αρεσε, αλλα ο στοχος και το περιεχομενο να ειναι ενα θεμα.
Για μενα αδικαιολογιτα δεχεται τοσο εντονη επιθεση απο αλλα μελη, ισως ειναι κατι αλλο, ισως οι ζεστες.

Καψούρης ξεκαψούρης το κομοδίνο δε γίνεται αντίκα Λουδοβίκου 16ου δεν πα να βαράει τον κωλο του κάτω.

Η πρόφαση δε αυτή να την πει στον άλλον με αυτό το νήμα, ε πιο χαμηλά δεν έχει (κι όχι χαμηλά οπως το εννοεί η Έφη η Σαρρή)
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
753
Like
1.259
Πόντοι
206
Δεν είπαμε ότι είναι ανύπαρκτο πρόσωπο, αλλά ότι έχει φαντασία και λέει πράγματα που δεν έγιναν ποτέ!

Κατά τα άλλα το beef συνεχίζεται και έχει πλάκα το ξεβράκωμα του!

:tooth:
Εγώ πάντως σαν ουδέτερος τον Annapurna βλέπω να κατρακύλησε από την κορυφή του βουνού που πίστευε πως έχει κατακτήσει...:coffee:

Για άλλη μια φορά...:confused::confused::confused:
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
753
Like
1.259
Πόντοι
206
Παρακαλώ τον νηματοθέτη να αλλάξει τον τίτλο σε "Annapurna-ο ορειβάτης που κατέκτησε τον λόφο Φιλοπάππου"...:confused::confused::confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.977
Like
12.040
Πόντοι
3.556
Plot twist … μπαίνει η Παρις και σχολιάζει ναι με γάμησε ο Μουφαδορ :confused:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.055
Like
11.893
Πόντοι
3.656
Συμφωνα με τον διακεκριμενο κομπογιαννιτη του σαη εισαι σουρας.
Και να στο στειλω δε θα καταλαβαινεις τι βλεπεις..Εσυ θα μου λες οτι σου εστειλα καμηλοπαρδαλη να γαμαει χαμστερ...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.250
Κριτικές
42
Like
30.009
Πόντοι
28.246
Συμφωνα με τον διακεκριμενο κομπογιαννιτη του σαη εισαι σουρας.
Και να στο στειλω δε θα καταλαβαινεις τι βλεπεις..Εσυ θα μου λες οτι σου εστειλα καμηλοπαρδαλη να γαμαει χαμστερ...
Δεν ειναι δικαιολογία το παθος μου για το ποτο

Στειλτο εσυ και θα το δω μολις θα ξυπνήσω και θα είμαι νηφάλιος. Πριν ξεκινησω να πινω θελω καφε πρώτα.
Παω τωρα και μολις ξυπνήσω θελω να δω το συνημμένο.
 

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.535
Κριτικές
127
Like
32.876
Πόντοι
27.636
Λέτε στις πουτάνες ότι είστε μέλη στο φόρουμ και ποιοί είσαστε;
Για ποιό λόγο;
Εμένα το πονηρό μου το μυαλό μόνο για παράνομα εξτραδάκια πάει, τύπου θα σου γράψω καλή κριτική για ακάποτο.
Και μετά κράζετε τον κάθε ελμουφαδόρ για "ψεύτικες" κριτικές. :2funny:
Και φυσικά κράζετε τους ακάποτους κασκαντέρ μη σας μαγαρίσουν τα πουλέν.
:vomit:

Τα γραφεία ρουφιανεύουν και είναι θέμα χρόνου να μάθουν ποιοι είμαστε.

Αυτό δε σημαίνει πώς όλοι το κάνουν, οι προμότορες σίγουρα το κάνουν, ο γκάντορ είναι ένας από αυτούς.

Μπορώ πάντως να σου επιβεβαιώσω ότι οι κοπέλες μιλάνε μεταξύ τους για τα μέλη πολύ παραπάνω από όσο νομίζουμε.

Το ότι οι κοπέλες μιλάνε μεταξύ τους είναι γνωστό.

Η αλήθεια είναι ότι ο @Elganador έχει ανεβάσει sex tape του με τη Νικολ.

Ε και; Κι εγώ έχω σκηνές με προσωπικές στιγμές αλλά δεν αφορά κανέναν. Για να το ανέβασε, θέλει να κάνει επίδειξη και για να ανεβάσει τις μετοχές της κοπέλας. Αυτό με αφήνει αδιάφορο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom