Νέα

Ελληνικός Στρατός και Αλητεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FanisChristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
ο μαγειρας -που ειχαμε για κατι φεγγαρια -ανακατευε τα μακαρονια στο σουρωτηρι με τα χερια...δεν φορουσε μπλουζα απο πανω,ηταν ιδρωμενος κ ηταν καλοκαιρι...στις τουαλετες του θαλαμου πηγαινε ξυπολητος....κανα μηνα τον κρατησανε με το ζορι στον ποστο του...μετα εκδιωχθηκε κλωτσηδον,,, :grin:

:priest:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
το εμβολιο για την χολερα.....
Ασε τιs ψειρεs.....και μ αρεσει που πετρελαιωναμε τα κρεβατια
Στιs δε......τουαλετεs,  τα περιττωματα σε κυματιστουs συνδυασμουs χρωματων πλεγμενα σε αφηρημενο σχεδιο......Ουτε εναs μεσα στο κεντρο...Απο σκοποβολη μηδεν
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Ασε τιs ψειρεs.....και μ αρεσει που πετρελαιωναμε τα κρεβατια
Στιs δε......τουαλετεs,  τα περιττωματα σε κυματιστουs συνδυασμουs χρωματων πλεγμενα σε αφηρημενο σχεδιο......Ουτε εναs μεσα στο κεντρο...Απο σκοποβολη μηδεν
βγαζαμε τα κρεβατια στον ηλιο και τα βαζαμε πετρελαιο για τους κοριους.....περναμε φλογιστρα τα αναβαμε και στις γωνιες των κρεβατιων και στις τρυπες σημαδευαμε...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
βγαζαμε τα κρεβατια στον ηλιο και τα βαζαμε πετρελαιο για τους κοριους.....περναμε φλογιστρα τα αναβαμε και στις γωνιες των κρεβατιων και στις τρυπες σημαδευαμε...
Ναι για τουs κοριουs τα πετρελαιωναμε...Εγω ειπα ψειρεs ...Ου γαρ
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
3
Like
16
Πόντοι
16
ο μαγειρας -που ειχαμε για κατι φεγγαρια -ανακατευε τα μακαρονια στο σουρωτηρι με τα χερια...δεν φορουσε μπλουζα απο πανω,ηταν ιδρωμενος κ ηταν καλοκαιρι...στις τουαλετες του θαλαμου πηγαινε ξυπολητος....κανα μηνα τον κρατησανε με το ζορι στον ποστο του...μετα εκδιωχθηκε κλωτσηδον,,, :grin:

μόνο εγώ μου φαίνεται φόραγα γάντια όταν μαγείρευα  :grin:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
βγαζαμε τα κρεβατια στον ηλιο και τα βαζαμε πετρελαιο για τους κοριους.....περναμε φλογιστρα τα αναβαμε και στις γωνιες των κρεβατιων και στις τρυπες σημαδευαμε...
Eχασα 1 μ-71, και ενα sleeping bag εκεινη την μερα. Απο εκεινη την μερα μεχρι το τελος της θητειας υπηρχε λιγοτερος εξοπλισμος απο τα ατομα. Παλι καλα που ειχαμε και φυλακια.  :grin:

μόνο εγώ μου φαίνεται φόραγα γάντια όταν μαγείρευα  :grin:
Εγω θυμαμαι τον μαγειρα να γαμαει ενα κοτοπουλο στις τουαλετες. Και οχι δεν κανω πλακα, ειχε προβληματα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Ναι για τουs κοριουs τα πετρελαιωναμε...Εγω ειπα ψειρεs ...Ου γαρ
να απλωνεις λευκο σεντονι στο κρεβατι να καθεσαι κανα 5αλεπτο να βλεπεις τους κοριους να περπατανε να περνεις ενα περιοδικο και να σκοτωνεις αβερτα.....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
1363496_534_355.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom