Νέα

Ελληνικές παραγωγές πορνό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

stratos66

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
265
Like
10
Πόντοι
1
παιδια η μελαχρινή που εμφανίζεται στο τέλος ποια είναι?Αυτή που επαιζε στον υπουργό ή άλλη?  μάλλον ειναι έμμεσος τρόπος για προσεχώς από τον Σειρηνάκη
 

Επισκέπτης
Αν σας πώ ότι δεν το είδα ψέμα θα είναι  :grin:. Σαν ξανθιά (ειδικά με αυτό το μαλλί που είχε) δεν μου άρεσε. Αλλά στην αρχή με την μελαχρινή περούκα ήταν  :bigdick:

Ελπίζω στο επόμενο DVD να κάνει μια αλλαγή στο μαλλί  ;).
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Αν σας πώ ότι δεν το είδα ψέμα θα είναι  :grin:. Σαν ξανθιά (ειδικά με αυτό το μαλλί που είχε) δεν μου άρεσε. Αλλά στην αρχή με την μελαχρινή περούκα ήταν  :bigdick:

Ελπίζω στο επόμενο DVD να κάνει μια αλλαγή στο μαλλί  ;).

χαχαχαα αυτο σε πειραξε μονο ??
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ρε [παιδια στην ταινια της βαβατση εχετε ηχο οταν τον παιρνει;;;οποιος το χει με ηχο ας στειλει pm ευχαριστω...
το χω ηχος αλλα τιποτα
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ξερουμε με τη βαβατση ποτε κυκλοφορει;;
 

devilgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Guys, ξέρετε που μπορεί κανείς  :cum: ελληνικό τηλε-οπτικό υλικό ερωτικού amateur τσοντοπεριεχομένου;

Εχω βρει τσόντες με greek πρωταγωνιστάς στο
(αγαπημένο), το (έχει πέσει τελευταίως) και το , αλλά δεν μπορεί, κάτι ακόμα θα υπάρχει. :tits:  :2on1:  Ξέρετε τίποτις;
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Guys, ξέρετε που μπορεί κανείς  :cum: ελληνικό τηλε-οπτικό υλικό ερωτικού amateur τσοντοπεριεχομένου;

Εχω βρει τσόντες με greek πρωταγωνιστάς στο
(αγαπημένο), το (έχει πέσει τελευταίως) και το , αλλά δεν μπορεί, κάτι ακόμα θα υπάρχει. :tits:  :2on1:  Ξέρετε τίποτις;


ποσα δινεις?

εγω καθε βραδυ παιρνω συτιτουρια και τα γαμαω απεναντι απο το σπιτι μου ειναι ενα εγκαταλελημενο και συνηθως γαμαω με τις κουρτινες ανοιχτες!!!!!


εισαι?
 

devilgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
larousse απέναντί σου έχεις ταράτσα με οπτική; στείλε οδό σε pm και έρχομαι με καρεκλάκι και πιστάτσια ναούμε!

ωραίο και το youhot.gr θυμίζει το kafto.com , αλλά μάλλον κανένα δεν είναι σαν το θρυλικό ερασιτεχνικό του eftaxia! Αυτό το σάιτ ήτανε θρησκεία
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
larousse απέναντί σου έχεις ταράτσα με οπτική; στείλε οδό σε pm και έρχομαι με καρεκλάκι και πιστάτσια ναούμε!

ωραίο και το youhot.gr θυμίζει το kafto.com , αλλά μάλλον κανένα δεν είναι σαν το θρυλικό ερασιτεχνικό του eftaxia! Αυτό το σάιτ ήτανε θρησκεία

που θυμηθηκες βρε ταλεντο τον εφταξια που ειχε μοστρα τα λαστιχα και απο πισω τσοντα συννεφο!!!!!!!!
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
και το tsontatube.gr ειναι καλο
 

DAVARETS

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
το παρακατω λινκ καβουρα
παρουσιαζει σακατιλικι στο extract κοινως crc error
ξαναστειλτο λοιπον εγκαιρα πριν τα λινκ τα σβησει το hotfile οπως
κανει τις τελευταιες μερες κατα χιλιαδες και εχουν αδειασει τα forums.
εκτος αυτου το hot file σερνεται οποτε αρχιζετε να στελνετε rapidshare
αν θελετε η γραμμη σας να τερματιζει σε ταχυτητα και οχι να σερνεται στα 250kb/sec
που προσφερει εντελως ελεινα το hot file στα premium μελη του. >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom