Νέα

Έλλειψη επαφής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Συναδελφοι νιωθω την αναγκη να ανοιξω ενα θεμα λιγο ασχετο με τη μπουρδελοφιλοσοφια του site.Τους τελευταιους 6 μηνες εχω παει με αρκετες πουτανες και το γουσταρα αυτο πολυ με εφτιαχνε ξερετε το dirty sex.Ομως τωρα νιωθω οτι δεν με ικανοποιει μονο η σαρκα θελω και επικοινωνια-συναισθημα δεν εχω τωρα σχεση ισως να φταιει αυτο.Δεν ξερω το εχετε νιωσει και σεις?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ε είναι αναλόγως τους καιρούς. Συνήθως θες ότι σου λείπει.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
ετσι ειναι εγω οταν τα ειχα χαλασει με μια ψηλη ξανθια και αδυνατη, μετα πηγα στην Κουβα για να ρεφαρω και επαιρνα μονο κοντες με μεγαλα βυζια.

Παντως φιλε προσοχή... η επικοινωνια συναισθημα οταν λειπει ειναι χειροτερη απο την ελλειψη σεξ. Και οταν αρχιζεις να πιστευεις οτι επικοινωνείς συναισθηματικα με πουτανες η cg ( μου ειχε τυχει μια φορα) ειναι καταστροφικο. Αναδιπλωση λοιπον και ανευρεση δεσμου τωρα που ειναι νωρις και οχι πιο αργα οταν σφιξουν τα παραγματα και λειτουργεις υπο το καθεστώς του στρες!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
16
Αλιμονο σε οσους πανε αποκλειστικα με πουτανες στη ζωη τους και δεν εχουν αληθινη επικοινωνια με γυναικα.
Κανονας απαραβατος.
Πρωτα κατοχυρωνουμε μια σχεση οπου να καλυπτουμε τον ψυχισμο και επειτα αναλωνομεθα στις κρεπαλες του bourdela.com.
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
εγω ειχα παει μια φορα να κολλησω με στριπτιτζου αλλα μολις καταλαβα το παραμυθι εκοψα λασπη και ξεκολλησα.γνωστος μου που εχει κολλησει με πουτανα εχει καταστραφει σε ολους τους τομεις.επικοινωνια ουσιαστικη θα παρεις μονο τζαμπα , με τις πληρωμενες μορφες που λεμε εδω , δεν συμπεριλαμβανετε στην τιμη . τωρα αν ειναι ουσιαστικη η τζαμπα και ποσο ειναι τζαμπα και αν μπορει ο καθενας να την εχει ειναι μεγαλη ιστορια αλλα πρεπει να ειναι σαν στοχος . για εμενα επαφη με πληρωμη δεν ειναι στην τιμη
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
εγω ειχα παει μια φορα να κολλησω με στριπτιτζου αλλα μολις καταλαβα το παραμυθι εκοψα λασπη και ξεκολλησα.γνωστος μου που εχει κολλησει με πουτανα εχει καταστραφει σε ολους τους τομεις.επικοινωνια ουσιαστικη θα παρεις μονο τζαμπα , με τις πληρωμενες μορφες που λεμε εδω , δεν συμπεριλαμβανετε στην τιμη . τωρα αν ειναι ουσιαστικη η τζαμπα και ποσο ειναι τζαμπα και αν μπορει ο καθενας να την εχει ειναι μεγαλη ιστορια αλλα πρεπει να ειναι σαν στοχος . για εμενα επαφη με πληρωμη δεν ειναι στην τιμη

Συναδελφοι νιωθω την αναγκη να ανοιξω ενα θεμα λιγο ασχετο με τη μπουρδελοφιλοσοφια του site.Τους τελευταιους 6 μηνες εχω παει με αρκετες πουτανες και το γουσταρα αυτο πολυ με εφτιαχνε ξερετε το dirty sex.Ομως τωρα νιωθω οτι δεν με ικανοποιει μονο η σαρκα θελω και επικοινωνια-συναισθημα δεν εχω τωρα σχεση ισως να φταιει αυτο.Δεν ξερω το εχετε νιωσει και σεις?

Σε κάποιο James Bond έργο δεν ήταν μια πουτάνα που του έλεγε "want sex? twenty dollars!" καί όταν ο καλός μας της έδωσε να καταλάβει ότι ήθελε να τον κρύψει ή κάτι τέτοιο, του είπε "want friend? hundred dollars"!

Κάπως έτσι.

Καλά τα λέτε, δε διαφωνώ.
Να προσθέσω μόνο ένα προβληματισμό μου:
Ρε γαμώτο, αν θέλει κανείς (απο μας) να έχει επικοινωνία, κατανόηση κλπ, όπως τα θέτει ο φίλος billk, πρέπει να γίνει πούστης!

Μόνο με άντρα υπάρχουν αυτά!

Τι επικοινωνία και κατανόηση με τις γυναίκες, με τα μυαλά που κουβαλάνε! Γίνεται?
 

PaulSmith

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Να προσθέσω μόνο ένα προβληματισμό μου:
Ρε γαμώτο, αν θέλει κανείς (απο μας) να έχει επικοινωνία, κατανόηση κλπ, όπως τα θέτει ο φίλος billk, πρέπει να γίνει πούστης!

Μόνο με άντρα υπάρχουν αυτά!

Τι επικοινωνία και κατανόηση με τις γυναίκες, με τα μυαλά που κουβαλάνε! Γίνεται?

Εδω εχεις ενα σοβαρο point...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΕΣ ΕΝΝΟΙΕΣ...
Κάποτε ένας ταρίφας μου είπε το εξής εκπληκτικό αλλά αληθινό:''Ξέρεις ποιό είναι το ποιό ακριβό που γαμήσι κάνεις?''
και μου λέει με την...γυναίκα σου!!!Την πουτάνα της δίνεις 100,200 ? και τέλος...την γυναίκα την πληρώνεις για μιά ζωή.... :dancing: :dancing: :dancing:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Καλά τα λέτε, δε διαφωνώ.
Να προσθέσω μόνο ένα προβληματισμό μου:
Ρε γαμώτο, αν θέλει κανείς (απο μας) να έχει επικοινωνία, κατανόηση κλπ, όπως τα θέτει ο φίλος billk, πρέπει να γίνει πούστης!

Μόνο με άντρα υπάρχουν αυτά!

Τι επικοινωνία και κατανόηση με τις γυναίκες, με τα μυαλά που κουβαλάνε! Γίνεται?

να προσθέσω και εγώ κάτι εδω?
αν ζητάμε επικοινωνία και κατανόηση ας πάρουμε σκύλο.
καλύτερα θα μας καταλαβαίνει το ζωντανο, θα είναι στάνταρ πιστό
Οι γυναίκες είναι για άλλα πράγματα...
 

Επισκέπτης
billk
"θελω και επικοινωνια-συναισθημα δεν εχω τωρα σχεση ισως να φταιει αυτο.Δεν ξερω το εχετε νιωσει και σεις?"

Οπα, εδω ειμαστε. Φιλε εσυ θελεις ερωτα. Να ξυπνατε μαζι το πρωι, να πινετε καφε μαζι, να φιλιωσαστε πριν χωρισετε για να πατε στις δουλειες, το απογευμα να πηγαινετε χερακι-χερακι, να σε φροντιζει λιγο, (σα μωρακι), να ξερει τι σου αρεσει και τετοια. Καλη τυχη. Ομως και λιγη προσοχη: επικινδυνα πραγματα, υπαρχουν πολλες οψεις σε ενα νομισμα.
Ο ερωτας οσο καλος ειναι ειναι και αλλες 10Ε99 κακος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom