Νέα

Ελένη Μενεγάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Προφανώς κάνεις πλάκα... Ρε μη μασάτε η Ελενάρα είναι πανέξυπνη & υπολογίστρια, σιγά μην έκανε τέτοια μαλακία, αν ήταν να τσιμπουκώσει κάποιον θα τσιμπούκωνε κάποιον με περισσότερα φράγκα & μεγαλύτερη κοινωνική επιφάνεια απ' το Λάτσιο.
δεν το πιστεύω αυτό που λες...πιπέρι στο στόμα!!!
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
παιδια απο ενα φιλο που εχει γνωστο σε μεγαλη και πολυ γνωστη εταιρεια παραγωγης στον τομεα της τηλεορασης η Μ στα νιατα της ηταν καλη ......για να αναριχιθει μου εχει πει μαλιστα μια φαση αλλα δεν θα ηθελα να την πω δημοσιως για ευνοητους λογους
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
παιδια απο ενα φιλο που εχει γνωστο σε μεγαλη και πολυ γνωστη εταιρεια παραγωγης στον τομεα της τηλεορασης η Μ στα νιατα της ηταν καλη ......για να αναριχιθει μου εχει πει μαλιστα μια φαση αλλα δεν θα ηθελα να την πω δημοσιως για ευνοητους λογους
έεεεεελα!!!!!!!!!!
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
παιδια απο ενα φιλο που εχει γνωστο σε μεγαλη και πολυ γνωστη εταιρεια παραγωγης στον τομεα της τηλεορασης η Μ στα νιατα της ηταν καλη ......για να αναριχιθει μου εχει πει μαλιστα μια φαση αλλα δεν θα ηθελα να την πω δημοσιως για ευνοητους λογους
ναι να μην την εκθεσεις την πουταναρα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ασε ρε τις μαλακιες.ξαφνικα ολοι θα μας βγειτε πρωην γκομενοι τις μενεγακη.

φιδεμπορες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
γνωστα ειναι αυτα..οπως και οι πριβε συνευρεσεις της με τον μινωα..και τα μανικια που της εριχνε μεχρι που την εκαν επασα στον λατσιο..
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
γνωστα ειναι αυτα..οπως και οι πριβε συνευρεσεις της με τον μινωα..και τα μανικια που της εριχνε μεχρι που την εκαν επασα στον λατσιο..
Σιγά μη μας βγει και γαμήκουλας ο Μίνωας.
Από έγκυρη πηγή ξέρω ότι είναι αρρωστημένος ματάκιας.
Την προηγούμενη γυναίκα του (πριν τη Μαρή) του άρεσε να τη βλέπει να πηδιέται με άλλους.
 

Επισκέπτης
Σιγά μη μας βγει και γαμήκουλας ο Μίνωας.
Από έγκυρη πηγή ξέρω ότι είναι αρρωστημένος ματάκιας.
Την προηγούμενη γυναίκα του (πριν τη Μαρή) του άρεσε να τη βλέπει να πηδιέται με άλλους.
πο πο!καυλωσα!
πως θα γινει ρε παιδια να πηδηξω τη μουναρα τη μαρι και να με παιρνει ματι ο μινωας? :zfuck:
θα σας γραψω και ιστοριουλα μετα :grin:
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
ρε γαμωτο
γιατι συγκρινουνε Μενεγακη-Λατσιο με Jolie-Pitt?
οκ διαδημοι και οι δυο που χωρισαν αλλα τι σχεση εχει ρε γαμωτο ο Λατσιος με τον Brad?  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
με διαφορά στήθους..
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
ρε γαμωτο
γιατι συγκρινουνε Μενεγακη-Λατσιο με Jolie-Pitt?
οκ διαδημοι και οι δυο που χωρισαν αλλα τι σχεση εχει ρε γαμωτο ο Λατσιος με τον Brad?  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Έλα ρε συ είναι απλό. Ο ένας είναι ο Μπράντ Πιτ και ο άλλος ο Μαύρος Πιτ. :coffee:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
πο πο!καυλωσα!
πως θα γινει ρε παιδια να πηδηξω τη μουναρα τη μαρι και να με παιρνει ματι ο μινωας? :zfuck:
θα σας γραψω και ιστοριουλα μετα :grin:

Η γυναικα του ηταν μουναρα πριν 15 χρονια. Τωρα ειναι μπαγιατικο ψαρι.
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Παντως τον τελευταιο καιρο κ ειδικα μετα το διαζυγιο η μενεγακη ειναι σαν μουνι κλαμενο.Ουτε ενα μινι της προκοπης ουτε ενα μπυτι της προκοπης δεν εχει βαλει.Εχει αρχισει αν με κουραζει με τα αχ κ βαχ τα κλαψιαρικα.Και ντυνεται κ σαν παπαδια.Αντε κυρια μου ζωντο χηρα εισαι πρεπει να πιανεις τον π***τσο και να τον στιβεις!!!
 

sharkMAN

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
:s&m_3:
 

Συνημμένα

  • PDVD_2033.jpg
    PDVD_2033.jpg
    68,9 KB · Εμφανίσεις: 106
  • PDVD_2155.jpg
    PDVD_2155.jpg
    84,5 KB · Εμφανίσεις: 99
  • PDVD_2176.jpg
    PDVD_2176.jpg
    57,1 KB · Εμφανίσεις: 102
  • PDVD_2191.jpg
    PDVD_2191.jpg
    66,5 KB · Εμφανίσεις: 112

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom