Νέα

Έλενα Κρεμλίδου Mariposa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manaconda13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ftsiou

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
επειδή με προκάλεσες στείλε μου PM. Kαι ναι παραδέχομαι υπάρχουν ομορφότερες από μένα. ΔΕΝ είπα ότι είμαι κουκλάρα, αλλά πιστεύω είμαι καλύτερη από δαύτη. Γιατί να μην έχν άποψη?? 'Εχω εκθειάσει άλλες διάσημες σε 2-3 άλλα ποστ, με αυτήν την υπερτιμημένγ δεν καταλαβαίνω πως μερικοί θίγεστε κιόλας. 'Εχετε πάρει αυτήν την καραμέλλα "ζηλέυεις" σβάρνα. ΕΛΕΟΣ

(btw οι φώτο που θα σου στείλω θα είναι και το τελευταίο μου μήνυμα. Αν σου αρέσω και θέλεις να παίξεις μπαλίτσα καλά να πάθεις...)


Ευχαριστώ πολύ px75 και λοιπά μέλη που έχετε πιάσει το point.
Ποσο σωστη!!!
 

Nodas1821

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
151
Like
520
Πόντοι
81

Συνημμένα

  • Screenshot 2019-12-29 01.08.17.png
    Screenshot 2019-12-29 01.08.17.png
    945,8 KB · Εμφανίσεις: 260

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.459
Πόντοι
2.487
Θα θελα να δω τις φατσες οσων κραζουν το μωρο..
 

Nodas1821

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
151
Like
520
Πόντοι
81
:takethis: :takethis: :takethis:
 

Συνημμένα

  • IMG_6792.jpg
    IMG_6792.jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 370

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Προσπαθεί το κορίτσι να κάνει καριέρα, γτ την κράζετε ρε αχάριστοι όλοι?
:happy:
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Ολα τα λεφτα ο κωλος,τα υπολοιπα παλι κωλος!
 

Andrew Ryan

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Πως θα γίνει να βρούμε τις φωτογραφίες απ'το Playboy χωρίς λογοκρισία;
 

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
όσον αφορά το κορμί της για εμένα και πολλούς άλλους που δεν είμαστε βυζολατρες το σύνολο και όχι μόνο ο κωλος είναι πάρα πολύ καλό....το πρόσωπο όχι και 4...οκ γούστα είναι αυτά...δεν με τρελαίνει αλλά όχι και κάτω απ' την βάση...τώρα το μυαλό ;;; Την ξέρεις προσωπικά και είναι στοκος;;;δεν σου λέω να την πεις διάνοια αλλά όχι και ετσι.... Σε τελική στην εμφάνιση και στο sex (όχι σχέση φιλία δεσμός κτλ) το μυαλό δεν βελτιώνει την εμφάνιση ούτε ενδιαφέρει κανένα...απ' την στιγμή που το ξαναλέω μιλάς ΜΟΝΟ για εξωτερική εμφάνιση....

Νομίζω πρέπει να δεις την "ιδιωτική κατακραυγή" της αν δεν την έχεις δει για να σου λυθούν όλες οι αμφιβολίες περί μούρης 4/10 και IQ πατάτας (ειδικά το δέυτερο):

και η φάση είναι το περισσότερο κράξιμο στα σχόλια από κάτω το τρώει από άνδρες. Μήπως ζηλέυουν και αυτοί??? Απλά έχετε δώσει αξία ορισμένοι κακόγουστοι σε μια "γκόμενα" που απλά είναι κώλος, και κώλος. Αυτό...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
το έχετε ζαλίσει και έχει ψοφήσει....εδώ είναι νήμα για ΚΑΒΛΑ κρεμλιδου...όποιος γουστάρει μπαίνει και καβλωνει όποιος δεν γουστάρει δεν μπαίνει....μη μας ζαλιζετε τα παπαρια με βαθμολογίες απόψεις και λοιπές μαλακιες....γουστάρουμε Έλενα με τρέλα, καβλωνουμε με αυτή χωρίς να χρειάζεται να εξηγούνται οι λόγοι....αν για σας είναι τριάρι τεσσάρι η πενταρι εμάς στο παριπα μας...τραβάτε στο κόσμο και κάντε σχόλια....εδώ θέλουμε φωτό από την κάβλα και βιντεάκια....τα υπόλοιπα είναι μαλακιες ....
 

karxarias79

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
157
Κριτικές
4
Like
133
Πόντοι
1
Κωλάρα αλλα κλασσικη ποντιοφατσα...ακομα μια μετρια που θεοποιησαμε
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Νομίζω πρέπει να δεις την "ιδιωτική κατακραυγή" της αν δεν την έχεις δει για να σου λυθούν όλες οι αμφιβολίες περί μούρης 4/10 και IQ πατάτας (ειδικά το δέυτερο

και η φάση είναι το περισσότερο κράξιμο στα σχόλια από κάτω το τρώει από άνδρες. Μήπως ζηλέυουν και αυτοί??? Απλά έχετε δώσει αξία ορισμένοι κακόγουστοι σε μια "γκόμενα" που απλά είναι κώλος, και κώλος. Αυτό...


Και εσενα κραζουμε. Τουλαχιστον αυτη μας εχει δειξει τον κωλο της. Και να σου πω κατι. Δεν ειναι η πιο ωραια σιγουρα. Βυζι δεν εχει και η ιδια το ξερει και εχει φορεσει σε βιντεακι μπλουζακι που γραφει no titties. Χαζη δεν ειναι. Εδω και 2 χρονια πουλαει τον κωλο της σε περιοδικα και φωτογραφησεις και βγαζει λεφτα. Εσυ τι κανεις? Την κραζεις, της βαζεις 4/10 και στον εαυτο σου 7 ψωναρα, και ανεβαζεις φωτο στο fb και στο instagram ενδεχωμενος και τον κωλο σου τσαμπα. Ποιος ειναι ο εξυπνος και ποιος ο χαζος?
 

JohnDGR

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Δεν μπορεί να μην μου αρέσει μόνο εμένα στο πρόσωπο, το σώμα εννοείτε
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Νομίζω πρέπει να δεις την "ιδιωτική κατακραυγή" της αν δεν την έχεις δει για να σου λυθούν όλες οι αμφιβολίες περί μούρης 4/10 και IQ πατάτας (ειδικά το δέυτερο):

και η φάση είναι το περισσότερο κράξιμο στα σχόλια από κάτω το τρώει από άνδρες. Μήπως ζηλέυουν και αυτοί??? Απλά έχετε δώσει αξία ορισμένοι κακόγουστοι σε μια "γκόμενα" που απλά είναι κώλος, και κώλος. Αυτό...
συγνωμη κοπελια και ποιος σου ειπε οτι την κρεμλιδου και την καθε κρεμλιδου την θελουμε για το iq της;
η κοπελα εγινε γνωστη για τον κωλο της
καθαρα η κρεμλιδου εχει κωλαρα οπως και πολλες που γυμανζονται
η συμπεριφορα της σε προϊδεαζει οτι δεν κανει για τιποτε αλλο παρα μονο για ξεκωλιασμα
αυτο πουλαει
οπως η πετρουλα οταν ελεγε τον καιρο το μουνι της πουλουσε
οπως η βανα μπαρμπα οπως η νικολ σμιθ κλπ κλπ
ειδες κανεναν εδω να την εκθειαζει για τις σοβαρες της τοποθετησεις γυρο απο καποιο θεμα;
 

kinglucas75

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2019
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
προσωπικα πλερωνα για αυτο το μουνι----και εως 200 !!! εσεις?
 

Klmt117

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2019
Μηνύματα
67
Like
91
Πόντοι
0
Εχει καιρό να βαλει φώτο μαζί με τον μαύρο, μάλλον θα την σούταρε αφού θα της έκανε πρωτα το γκροβερ σαν δίευρω :grin:
Δεν έχει σημασία αν είναι μαύρος δικαίωμα της να κάνει ότι θέλει και εσύ θα κοιτάξεις οποία γουστάρεις εδώ την σχολιάζουμε επειδή όλη της η "καριέρα" βασίζεται στον κωλο της επίσης είναι διάσημη μέχρι να βρεθεί κάποια άλλη που ξέρει να κουνιέται και να γαμιεται λίγο καλύτερα από τι αυτη
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
οπως η πετρουλα οταν ελεγε τον καιρο το μουνι της πουλουσε

Συγνώμη αλλά εδώ θα παρέμβω! ΟΚ, σύμφωνοι... πουλούσε το μουνί της τότε γιατί είναι ΜΟΥΝΑΡΑ! Αλλά όμως να ξέρεις ότι όσο χαζή το έπαιζε στον καιρό, τόσο ξύπνια είναι στην πραγματικότητα!!! ;) ΚΑΜΙΑ σχέση με μυαλό Κρεμλίδου. Αυτή είναι βούρλο! Η Πετρούλα είναι πανέξυπνη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom