Νέα

Έλενα Κρεμλίδου Mariposa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manaconda13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
Το χετε παρακάνει μερικοί με την υποτιθέμενη "ασχημόφατσά" της, μια χαρά ωραίο κορίτσι με καύλα σώμα - οκ μικρό βυζάκι - και τρομερό πάτο. Την τραβελόφατσα την Τουνη πολλοί την γουστάρουν όμως βλέπω.  :S
Και οι δύο αποστειρωμένες , μόνο για μαλάκες
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
Καλά εσύ δε βρίσκεις και καμία όμορφη. Όλες μπάζα τις έχεις βγάλει.

ο παιχτης ειναι μερακλης.
οτι ειναι κατω απο 50 χρονων δε το γαμαει, συμφωνα με μια προχειρη ματια των εμπειριων του.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.685
Πόντοι
456
Αν επιτρέπετε, έχουμε το δικαίωμα σε διαφορετικά γούστα και σε επιλογές
Εσύ ο ίδιος δείχνεις ότι δεν το αναγνωρίζεις το δικαίωμα αυτό, μόλις πριν λίγα λεπτά μήνυμά σου :
Και οι δύο αποστειρωμένες , μόνο για μαλάκες
Ποιος είναι ο μαλακας λοιπόν  :S
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
Εσύ ο ίδιος δείχνεις ότι δεν το αναγνωρίζεις το δικαίωμα αυτό, μόλις πριν λίγα λεπτά μήνυμά σου :Ποιος είναι ο μαλακας λοιπόν  :S
Αναγνωρίζω το δικαίωμα σε όλους, εκφράζοντας και την άποψη μου όμως
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
Καλά εσύ δε βρίσκεις και καμία όμορφη. Όλες μπάζα τις έχεις βγάλει.
Τις ψεύτικες σίγουρα δεν τις θεωρώ όμορφες. Προτιμώ τις αληθινές με τις ατέλειες τους.
Οι υπόλοιποι μπορείτε να μείνετε με τη φαντασίωση του ψεύτικου ειδώλου.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Τις ψεύτικες σίγουρα δεν τις θεωρώ όμορφες. Προτιμώ τις αληθινές με τις ατέλειες τους.
Οι υπόλοιποι μπορείτε να μείνετε με τη φαντασίωση του ψεύτικου ειδώλου.
Που την είδες την ψεύτικη..Ασχημουλα μπορείς να την πεις .. αλλά με σέξυ σώμα και κωλαρα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Ξεεει κάποιος συναγωνιστής αν κάνει ραντεβού !!!
Είναι πολύ δυνατο
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
Που την είδες την ψεύτικη..Ασχημουλα μπορείς να την πεις .. αλλά με σέξυ σώμα και κωλαρα
Καλημέρα
Αν σε αυτή τη μικρή ηλικία η κοπέλλα είναι έτσι και έτσι για όλους σας τότε προς τι η κουβέντα?
 

frejit

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2018
Μηνύματα
244
Like
232
Πόντοι
21
Την έχω πετύχει από κοντά, όταν ΠΡΩΤΟέσκασε στο "ο,τι να 'ναι του ΣΚΑΙ", να περιμένει λεωφορείο στην Αλεξάνδρας.

Έχοντας δει τότε τον κώλο της στην εκπομπή, προφανώς γύρισα και την κοίταξα. Άν όμως ήταν μια άγνωστη κοπέλα, όχι μονο δεν "γυρνάς" να κοιτάξεις, ενδεχομένως ίσως ούτε να "εγγράψει" και στο βλέμμα σου (εξαρτάται πόσο καιρό έχεις να πηδήξεις δηλαδή). Μια κοντή, ισχνή κοπελίτσα, με μέτριο πρόσωπο. Σε καμία περίπτωση γυναικάρα ή κουκλάρα.

Απλώς και ο κώλος της και η προβολή αυτού αλλά και το σελεμπριτιλίκι, δίνουν μια νότα βίτσιου, οπότε όλοι θέλουν να της σκίσουν το είναι
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
Την έχω πετύχει από κοντά, όταν ΠΡΩΤΟέσκασε στο "ο,τι να 'ναι του ΣΚΑΙ", να περιμένει λεωφορείο στην Αλεξάνδρας.

Έχοντας δει τότε τον κώλο της στην εκπομπή, προφανώς γύρισα και την κοίταξα. Άν όμως ήταν μια άγνωστη κοπέλα, όχι μονο δεν "γυρνάς" να κοιτάξεις, ενδεχομένως ίσως ούτε να "εγγράψει" και στο βλέμμα σου (εξαρτάται πόσο καιρό έχεις να πηδήξεις δηλαδή). Μια κοντή, ισχνή κοπελίτσα, με μέτριο πρόσωπο. Σε καμία περίπτωση γυναικάρα ή κουκλάρα.

Απλώς και ο κώλος της και η προβολή αυτού αλλά και το σελεμπριτιλίκι, δίνουν μια νότα βίτσιου, οπότε όλοι θέλουν να της σκίσουν το είναι
Είναι κοντή η Κρεμλίδου; :think: Εγω είχα την εντύπωση ότι είναι πάνω από 1.70, γι' αυτό και τα φτιάχνει με μπασκετμπολίστες κυρίως. Στην κοινή φωτογράφιση πάντως με την πορνοστάρ Inna Innaki την πέρναγε μισό κεφάλι περίπου και παραπάνω. Πόσο ύψος έχει η Inna Innaki;
 

Συνημμένα

  • ei.jpg
    ei.jpg
    54,2 KB · Εμφανίσεις: 295
  • ei1.jpg
    ei1.jpg
    86,2 KB · Εμφανίσεις: 810
  • ei2.jpg
    ei2.jpg
    45,2 KB · Εμφανίσεις: 287

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.831
Κριτικές
21
Like
10.931
Πόντοι
4.546
Είναι κοντή η Κρεμλίδου; :think: Εγω είχα την εντύπωση ότι είναι πάνω από 1.70, γι' αυτό και τα φτιάχνει με μπασκετμπολίστες κυρίως. Στην κοινή φωτογράφιση πάντως με την πορνοστάρ Inna Innaki την πέρναγε μισό κεφάλι περίπου και παραπάνω. Πόσο ύψος έχει η Inna Innaki;
Εγώ που την είχα δει από κοντά πριν κανά 2 χρόνια την έκανα γύρω στο 1,75 με τακούνια
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.831
Κριτικές
21
Like
10.931
Πόντοι
4.546
Είναι κοντή η Κρεμλίδου; :think: Εγω είχα την εντύπωση ότι είναι πάνω από 1.70, γι' αυτό και τα φτιάχνει με μπασκετμπολίστες κυρίως. Στην κοινή φωτογράφιση πάντως με την πορνοστάρ Inna Innaki την πέρναγε μισό κεφάλι περίπου και παραπάνω. Πόσο ύψος έχει η Inna Innaki;
Αναφέρομαι στην Κρεμλίδου τη Inna που την είχα δει στο String τη έκανα 1,70 με τακούνια πάλι
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Είναι κοντή η Κρεμλίδου; :think: Εγω είχα την εντύπωση ότι είναι πάνω από 1.70, γι' αυτό και τα φτιάχνει με μπασκετμπολίστες κυρίως. Στην κοινή φωτογράφιση πάντως με την πορνοστάρ Inna Innaki την πέρναγε μισό κεφάλι περίπου και παραπάνω. Πόσο ύψος έχει η Inna Innaki;

θα την δουμε στο ***** ??  :erection: :erection:
 

frejit

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2018
Μηνύματα
244
Like
232
Πόντοι
21
Είναι κοντή η Κρεμλίδου; :think: Εγω είχα την εντύπωση ότι είναι πάνω από 1.70, γι' αυτό και τα φτιάχνει με μπασκετμπολίστες κυρίως. Στην κοινή φωτογράφιση πάντως με την πορνοστάρ Inna Innaki την πέρναγε μισό κεφάλι περίπου και παραπάνω. Πόσο ύψος έχει η Inna Innaki;

Τί να σου πω ρε τύπε, να κάνω τόσο λάθος; Εγώ 1,85 είμαι και μου είχε φανεί να της ρίχνω μπόι. Με αθλητικά ήταν και φόρμες κλπ. Μπορεί να κάνω και λάθος στο "κοντή", μου είχε αφήσει την εντύπωση οτι είναι σαμιαμίδι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom