Νέα

Έλενα Χατζή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα athensdiva
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Πως φανταζεστε το τελειο call girl εμφανισιακα , ασχετως ποσο καλη ειναι στις υπηρεσιες.

  • Τουμπανο με σιλικονες παντου + fit εκδοση , κοιλιακοι φετες κλπ

    Ψήφοι: 164 9,3%
  • Κλασσικο γυναικειο κορμι με τις καμπυλες του , αλλα εμφανως γυμνασμενο

    Ψήφοι: 1.237 70,2%
  • Αφρατουλα

    Ψήφοι: 228 12,9%
  • Εξαιρετικα αδυνατη

    Ψήφοι: 72 4,1%
  • Οτι ναναι....Τρυπες να υπαρχουν..

    Ψήφοι: 62 3,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.763

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636

Συνημμένα

  • cebccebfcebdcf84ceb1ceb6-ceb3ceb5cf81cebfcf83.jpg
    cebccebfcebdcf84ceb1ceb6-ceb3ceb5cf81cebfcf83.jpg
    155,4 KB · Εμφανίσεις: 17

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Καθως o antιsthenis αρνηθηκε να ανεβασει την κριτική μου για την Ελενα ( ειχα ηδη δυο , και ανεβασε την μια απ τις δυο που εστειλα σημερα ) και σεβομενος την θεση του για την πιθανη μοχλευση της βαθμολογιας ...αλλα επειδη εγω θελω να μοιραστω μια μοναδικη και ομορη εμπειρια ζωης μαζι της την αναρτω εδω ,,οπως ακριβως την εστειλα ...
Ελπιζω να το ξανασκεφτει και να την αναρτησει κανονικα ( ειμαι τιμημενο μέλος απο το 2005 και νομιζω το δικαιουμαι )


Όταν η φαντασίωση γίνεται πραγματικότητα ..


Σύμφωνα με την πυραμίδα των αναγκών του Maslow, η ανάγκη για σεξ είναι στο πρώτο επίπεδο δηλαδή στις βιολογικές ανάγκες
Όταν ο πανδαματωρ χρόνος στέκεται  δυστυχώς αμείλικτος , οι συνειδητοποιημένοι παππούληδες και μικροτσουτσουνοι , αναβαθμίζουν το απλό σεξ σε ανάγκη αυτό-ολοκλήρωσης
Δηλαδή  η ανάγκη δεν είναι «τρύπα να είναι και ότι να είναι» άλλα η ανάγκην είναι να εχεις ένα άνθρωπό να μπορεί να πεις και μια κουβέντα , να μπορείς να απολαύσεις και κάτι παραπάνω από ένα «καλό κρεβάτι»
κάπου εκεί μπαίνει και η διάθεση να πασπαλίσεις την όποια σεξουαλική φαντασίωση με μια δόση ( δυστυχώς λίγο δύσκολη λόγω κρίσης και μνημονίων ) πολυτέλειας

Μια συνάντηση μεγάλης διάρκειας με μια αξιόλογη κυρία προϋπήρχε στο πίσω μέρος του μυαλού μου …
Η πρόταση στην Ελενα έγινε χωρίς να το πολύ σκεφτώ , καθώς είχαμε ακόμα αδιάθετόν  το ετήσιο μπόνους , και μετα από μικρή σκέψη από πλευράς της  έλαβα θετική απάντηση ..
Η οργάνωση βέβαια ήταν λίγο πρόκληση. Καθώς εγώ δεν μπορούσα να συνυπάρχω σε συγκεκριμένο επαγγελματικό περίγυρο με μια κυρία η οποία είναι φυσιογνωμικά άγνωστη χωρίς να προκαλέσω ερωτηματικά  και σχόλια

Άφιξη της Έλενας  , 5 ώρες μετα από μένα … «τυχαία συνάντηση» στο ασανσέρ …
Και πριν καν κλείσει η πόρτα του δωμάτιου της ( ναι έπρεπε να έχουμε ξεχωριστά δωμάτια )  βρεθήκαμε να ανταλλάσσουμε φιλιά … και ενώ εγώ μάταια προσπαθούσα να μάθω για το πως ήταν το ταξίδι της , τόσον εγώ όσο και ο μικρός Excalibur δεχθήκαμε επίθεση από την εμπροσθοφυλακή της Κας Έλενας ..με αποτέλεσμα μετα από ένα 20 λεπτο έντονης «συνομιλίας»  και αφού εναπόθεσε «οικονομίες σπέρματος» αρκετών ημερών στο μπάνιο να μου απαντήσει … πολύ ωραίο… ( για το ταξίδι μιλάμε ρε συγκεντρωθείτε )  

Συνέχεια της συνάντησης μετα από μια περίπου ώρα για δείπνο … και εδώ θέλω να επισημάνω το εξής για την Ελενα ..   Ξέρει να ντυθεί και να σταθεί ανάλογα με την κάθε περίσταση / περίπτωση και δεν θα φέρει σε άβολη θέση το συνοδό της
Τολμάω να πω ότι συνοδεύοντας την κυρία Ελενα στο συγκεκριμένο Εστιατόριο , με τον τρόπο που ήταν ντυμένη και την αύρα που απέπνεε με έκανε να νοιώθω 20 εκ ποιο ψηλός  ( όχι δεν είμαι 1:10 σε ανάταση και ακροστασία )
Ελενα στο υπόσχομαι την άλλη φορά δεν θα σε πάω σε γκουρμεδια   … αλλά η θέα ήταν όντως μοναδική

Επιστροφή στο ξενοδοχείο …  
Μου ζήτησε να πάει για λίγο στο δωμάτιο της και να με συναντήσει σε λίγα λεπτά στο δικό μου …
Σε λίγα λεπτά ο χαρακτηριστικός ήχος του ηλεκτρονικού κλειδιού στη πόρτα με έκανε να στρέψω το κεφάλι …  

Η ΓΥΝΑΙΚΑ  που συνόδευα λίγα λεπτά πριν είχε μεταμορφωθεί ..μπροστά μου στεκόταν μια άλλη γυναίκα  Femme Fatale … το πανωφόρι μπορεί να ήταν κλειστό μέχρι το λαιμό … το μέχρι πρότινος σοβαρό καλσόν είχε αντικατασταθεί από ένα δικτυωτό και όλα αυτά πάνω σε ένα σετ 12 ποντες γόβες ,,και εκείνο το βλέμμα …
Σαν να μου έλεγε …..Τώρα παππούλη ..την έβαψες

Με τα τρεμάμενα από το παρκινσον χέρια μου προσπαθούσα να ανοίξω μια φιάλη ευτελούς και πεπαλαιωμένου  αφρώδους οίνου εκ καμπάνιας , λες και δεν μας έφταναν τα 6 διαφορετικά κρασιά που συνόδευαν το δείπνο .. όταν η κα Ελενα με υποχρέωσε σε περιστροφή και αισθησιακά άρχισε να βγάζει το πανωφόρι της … και προς μεγάλη αλλά ομολογουμένως ευχάριστη έκπληξη ανακάλυψα ότι τα ήταν σχεδόν γυμνή ..τι να καλύψει δηλαδή αυτό το δικτυωτό σχεδόν τίποτα που φορούσε .

Η αλκοόλη είχε ήδη δράσει θετικά στους εγκεφάλους μας και οι όποιες αναστολές ( οι ποιες ?? ) είχαν αμβλυνθεί ..  Της Έλενας της αρέσει να κάνει ερώτα ..της αρέσει ο έρωτας σε όλες τις μορφές και δεν έχει αναστολές ..τις αρέσει να τα δίνει όλα … αλλά αφού της τα δώσεις όλα .. Δηλαδή ότι δώσεις θα πάρεις..
Για μένα ήταν σαν να έβγαινα πρώτο ερωτικό ραντεβού με μια μεγάλη καψούρα …

Ήταν περίπου 4 το πρωί όπου αποφασίσαμε να δώσουμε ένα τέλος σε αυτή τη μάχη  ( δεν θα αναφέρω ποιος νίκησε ..φαντάζεστε … δεν έδειξε έλεος ούτε στιγμή )  απλά όταν έκλεισα την πόρτα .. δίνοντας ραντεβού για πρωινό στις 09:00  το δωμάτιο μου θύμιζε την Νέα Ορλεάνη μετα την επέλαση του τυφώνα Κατρίνα .. δεν υπήρχε καναπές , τραπέζι , πρεβάζι καρέκλα και γενικά χώρος που να μην το είχαμε κάνει … ..

……. Πρέπει να ήταν 7 και κάτι ψιλά το πρωί όταν ένοιωσα ένα ζεστό αγκάλιασμα …ένα ζεστό φιλί στο λαιμό και ένα χέρι να κατεβαίνει σιγά σιγά προς το ……. Να δεις πω το λένε ..α το βρήκα υπογάστριο
Μισοκοιμισμένος την ρώτησα ..τι κάνεις ? και μου απάντησε : δεν είχα ύπνο και ήρθα να πάρουμε «πρωινό στο κρεβάτι»
Εκεί γνώρισα την άλλη Ελενα , την τρυφερή κοπέλα , όχι την πόρνο σταρ ..όχι αυτή που θες να ξεσκίσεις ..αλλά αυτή που σου ζητάει με τον τρόπο της και συ θες  να τη φιλήσεις γλυκά ..να τις χαϊδέψεις τρυφερά το πρόσωπο και να της κάνεις ερώτα αργά ..απολαυστικά ..νοιώθοντας κάθε κύτταρο του σώματος

Κλασσικά όπως κάθε τι όμορφο σε αυτή τη ζωή ..ετσι και αυτή  η συνάντηση τέλειωσε χωρίς να το καταλάβω ..διακριτικός αποχαιρετισμός ..και άντε μετα εσύ κε Excalibur να δουλέψεις μέχρι το βράδυ

Ελενα ..σε ευχαριστώ πολύ …  την άλλη φορά θα το κάνουμε μακριά από ενοχλητικούς τους επαγγελματικού μου χώρου
 

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
Καθως o antιsthenis αρνηθηκε να ανεβασει την κριτική μου για την Ελενα ( ειχα ηδη δυο , και ανεβασε την μια απ τις δυο που εστειλα σημερα ) και σεβομενος την θεση του για την πιθανη μοχλευση της βαθμολογιας ...αλλα επειδη εγω θελω να μοιραστω μια μοναδικη και ομορη εμπειρια ζωης μαζι της την αναρτω εδω ,,οπως ακριβως την εστειλα ...
Ελπιζω να το ξανασκεφτει και να την αναρτησει κανονικα ( ειμαι τιμημενο μέλος απο το 2005 και νομιζω το δικαιουμαι )


Όταν η φαντασίωση γίνεται πραγματικότητα ..


Σύμφωνα με την πυραμίδα των αναγκών του Maslow, η ανάγκη για σεξ είναι στο πρώτο επίπεδο δηλαδή στις βιολογικές ανάγκες
Όταν ο πανδαματωρ χρόνος στέκεται  δυστυχώς αμείλικτος , οι συνειδητοποιημένοι παππούληδες και μικροτσουτσουνοι , αναβαθμίζουν το απλό σεξ σε ανάγκη αυτό-ολοκλήρωσης
Δηλαδή  η ανάγκη δεν είναι «τρύπα να είναι και ότι να είναι» άλλα η ανάγκην είναι να εχεις ένα άνθρωπό να μπορεί να πεις και μια κουβέντα , να μπορείς να απολαύσεις και κάτι παραπάνω από ένα «καλό κρεβάτι»
κάπου εκεί μπαίνει και η διάθεση να πασπαλίσεις την όποια σεξουαλική φαντασίωση με μια δόση ( δυστυχώς λίγο δύσκολη λόγω κρίσης και μνημονίων ) πολυτέλειας

Μια συνάντηση μεγάλης διάρκειας με μια αξιόλογη κυρία προϋπήρχε στο πίσω μέρος του μυαλού μου …
Η πρόταση στην Ελενα έγινε χωρίς να το πολύ σκεφτώ , καθώς είχαμε ακόμα αδιάθετόν  το ετήσιο μπόνους , και μετα από μικρή σκέψη από πλευράς της  έλαβα θετική απάντηση ..
Η οργάνωση βέβαια ήταν λίγο πρόκληση. Καθώς εγώ δεν μπορούσα να συνυπάρχω σε συγκεκριμένο επαγγελματικό περίγυρο με μια κυρία η οποία είναι φυσιογνωμικά άγνωστη χωρίς να προκαλέσω ερωτηματικά  και σχόλια

Άφιξη της Έλενας  , 5 ώρες μετα από μένα … «τυχαία συνάντηση» στο ασανσέρ …
Και πριν καν κλείσει η πόρτα του δωμάτιου της ( ναι έπρεπε να έχουμε ξεχωριστά δωμάτια )  βρεθήκαμε να ανταλλάσσουμε φιλιά … και ενώ εγώ μάταια προσπαθούσα να μάθω για το πως ήταν το ταξίδι της , τόσον εγώ όσο και ο μικρός Excalibur δεχθήκαμε επίθεση από την εμπροσθοφυλακή της Κας Έλενας ..με αποτέλεσμα μετα από ένα 20 λεπτο έντονης «συνομιλίας»  και αφού εναπόθεσε «οικονομίες σπέρματος» αρκετών ημερών στο μπάνιο να μου απαντήσει … πολύ ωραίο… ( για το ταξίδι μιλάμε ρε συγκεντρωθείτε ) 

Συνέχεια της συνάντησης μετα από μια περίπου ώρα για δείπνο … και εδώ θέλω να επισημάνω το εξής για την Ελενα ..   Ξέρει να ντυθεί και να σταθεί ανάλογα με την κάθε περίσταση / περίπτωση και δεν θα φέρει σε άβολη θέση το συνοδό της
Τολμάω να πω ότι συνοδεύοντας την κυρία Ελενα στο συγκεκριμένο Εστιατόριο , με τον τρόπο που ήταν ντυμένη και την αύρα που απέπνεε με έκανε να νοιώθω 20 εκ ποιο ψηλός  ( όχι δεν είμαι 1:10 σε ανάταση και ακροστασία )
Ελενα στο υπόσχομαι την άλλη φορά δεν θα σε πάω σε γκουρμεδια   … αλλά η θέα ήταν όντως μοναδική

Επιστροφή στο ξενοδοχείο … 
Μου ζήτησε να πάει για λίγο στο δωμάτιο της και να με συναντήσει σε λίγα λεπτά στο δικό μου …
Σε λίγα λεπτά ο χαρακτηριστικός ήχος του ηλεκτρονικού κλειδιού στη πόρτα με έκανε να στρέψω το κεφάλι … 

Η ΓΥΝΑΙΚΑ  που συνόδευα λίγα λεπτά πριν είχε μεταμορφωθεί ..μπροστά μου στεκόταν μια άλλη γυναίκα  Femme Fatale … το πανωφόρι μπορεί να ήταν κλειστό μέχρι το λαιμό … το μέχρι πρότινος σοβαρό καλσόν είχε αντικατασταθεί από ένα δικτυωτό και όλα αυτά πάνω σε ένα σετ 12 ποντες γόβες ,,και εκείνο το βλέμμα …
Σαν να μου έλεγε …..Τώρα παππούλη ..την έβαψες

Με τα τρεμάμενα από το παρκινσον χέρια μου προσπαθούσα να ανοίξω μια φιάλη ευτελούς και πεπαλαιωμένου  αφρώδους οίνου εκ καμπάνιας , λες και δεν μας έφταναν τα 6 διαφορετικά κρασιά που συνόδευαν το δείπνο .. όταν η κα Ελενα με υποχρέωσε σε περιστροφή και αισθησιακά άρχισε να βγάζει το πανωφόρι της … και προς μεγάλη αλλά ομολογουμένως ευχάριστη έκπληξη ανακάλυψα ότι τα ήταν σχεδόν γυμνή ..τι να καλύψει δηλαδή αυτό το δικτυωτό σχεδόν τίποτα που φορούσε .

Η αλκοόλη είχε ήδη δράσει θετικά στους εγκεφάλους μας και οι όποιες αναστολές ( οι ποιες ?? ) είχαν αμβλυνθεί ..  Της Έλενας της αρέσει να κάνει ερώτα ..της αρέσει ο έρωτας σε όλες τις μορφές και δεν έχει αναστολές ..τις αρέσει να τα δίνει όλα … αλλά αφού της τα δώσεις όλα .. Δηλαδή ότι δώσεις θα πάρεις..
Για μένα ήταν σαν να έβγαινα πρώτο ερωτικό ραντεβού με μια μεγάλη καψούρα …

Ήταν περίπου 4 το πρωί όπου αποφασίσαμε να δώσουμε ένα τέλος σε αυτή τη μάχη  ( δεν θα αναφέρω ποιος νίκησε ..φαντάζεστε … δεν έδειξε έλεος ούτε στιγμή )  απλά όταν έκλεισα την πόρτα .. δίνοντας ραντεβού για πρωινό στις 09:00  το δωμάτιο μου θύμιζε την Νέα Ορλεάνη μετα την επέλαση του τυφώνα Κατρίνα .. δεν υπήρχε καναπές , τραπέζι , πρεβάζι καρέκλα και γενικά χώρος που να μην το είχαμε κάνει … ..

……. Πρέπει να ήταν 7 και κάτι ψιλά το πρωί όταν ένοιωσα ένα ζεστό αγκάλιασμα …ένα ζεστό φιλί στο λαιμό και ένα χέρι να κατεβαίνει σιγά σιγά προς το ……. Να δεις πω το λένε ..α το βρήκα υπογάστριο
Μισοκοιμισμένος την ρώτησα ..τι κάνεις ? και μου απάντησε : δεν είχα ύπνο και ήρθα να πάρουμε «πρωινό στο κρεβάτι»
Εκεί γνώρισα την άλλη Ελενα , την τρυφερή κοπέλα , όχι την πόρνο σταρ ..όχι αυτή που θες να ξεσκίσεις ..αλλά αυτή που σου ζητάει με τον τρόπο της και συ θες  να τη φιλήσεις γλυκά ..να τις χαϊδέψεις τρυφερά το πρόσωπο και να της κάνεις ερώτα αργά ..απολαυστικά ..νοιώθοντας κάθε κύτταρο του σώματος

Κλασσικά όπως κάθε τι όμορφο σε αυτή τη ζωή ..ετσι και αυτή  η συνάντηση τέλειωσε χωρίς να το καταλάβω ..διακριτικός αποχαιρετισμός ..και άντε μετα εσύ κε Excalibur να δουλέψεις μέχρι το βράδυ

Ελενα ..σε ευχαριστώ πολύ …  την άλλη φορά θα το κάνουμε μακριά από ενοχλητικούς τους επαγγελματικού μου χώρου
Τι να σχολιασω σ αυτην κριτικη ?
Τα σχολια τα αφηνω σε ολους τους υπολοιπους φιλους...

Εγω θα περιοριστω σε ενα μεγαλο ευχαριστω  :rose:  :rose: σε ενα ΑΝΔΡΑ !!
 
  • Like
Αντιδράσεις: SPL

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.133
Κριτικές
40
Like
23.237
Πόντοι
26.096
Καθως o antιsthenis αρνηθηκε να ανεβασει την κριτική μου για την Ελενα ( ειχα ηδη δυο , και ανεβασε την μια απ τις δυο που εστειλα σημερα ) και σεβομενος την θεση του για την πιθανη μοχλευση της βαθμολογιας ...αλλα επειδη εγω θελω να μοιραστω μια μοναδικη και ομορη εμπειρια ζωης μαζι της την αναρτω εδω ,,οπως ακριβως την εστειλα ...
Ελπιζω να το ξανασκεφτει και να την αναρτησει κανονικα ( ειμαι τιμημενο μέλος απο το 2005 και νομιζω το δικαιουμαι )


Όταν η φαντασίωση γίνεται πραγματικότητα ..


Σύμφωνα με την πυραμίδα των αναγκών του Maslow, η ανάγκη για σεξ είναι στο πρώτο επίπεδο δηλαδή στις βιολογικές ανάγκες
Όταν ο πανδαματωρ χρόνος στέκεται  δυστυχώς αμείλικτος , οι συνειδητοποιημένοι παππούληδες και μικροτσουτσουνοι , αναβαθμίζουν το απλό σεξ σε ανάγκη αυτό-ολοκλήρωσης
Δηλαδή  η ανάγκη δεν είναι «τρύπα να είναι και ότι να είναι» άλλα η ανάγκην είναι να εχεις ένα άνθρωπό να μπορεί να πεις και μια κουβέντα , να μπορείς να απολαύσεις και κάτι παραπάνω από ένα «καλό κρεβάτι»
κάπου εκεί μπαίνει και η διάθεση να πασπαλίσεις την όποια σεξουαλική φαντασίωση με μια δόση ( δυστυχώς λίγο δύσκολη λόγω κρίσης και μνημονίων ) πολυτέλειας

Μια συνάντηση μεγάλης διάρκειας με μια αξιόλογη κυρία προϋπήρχε στο πίσω μέρος του μυαλού μου …
Η πρόταση στην Ελενα έγινε χωρίς να το πολύ σκεφτώ , καθώς είχαμε ακόμα αδιάθετόν  το ετήσιο μπόνους , και μετα από μικρή σκέψη από πλευράς της  έλαβα θετική απάντηση ..
Η οργάνωση βέβαια ήταν λίγο πρόκληση. Καθώς εγώ δεν μπορούσα να συνυπάρχω σε συγκεκριμένο επαγγελματικό περίγυρο με μια κυρία η οποία είναι φυσιογνωμικά άγνωστη χωρίς να προκαλέσω ερωτηματικά  και σχόλια

Άφιξη της Έλενας  , 5 ώρες μετα από μένα … «τυχαία συνάντηση» στο ασανσέρ …
Και πριν καν κλείσει η πόρτα του δωμάτιου της ( ναι έπρεπε να έχουμε ξεχωριστά δωμάτια )  βρεθήκαμε να ανταλλάσσουμε φιλιά … και ενώ εγώ μάταια προσπαθούσα να μάθω για το πως ήταν το ταξίδι της , τόσον εγώ όσο και ο μικρός Excalibur δεχθήκαμε επίθεση από την εμπροσθοφυλακή της Κας Έλενας ..με αποτέλεσμα μετα από ένα 20 λεπτο έντονης «συνομιλίας»  και αφού εναπόθεσε «οικονομίες σπέρματος» αρκετών ημερών στο μπάνιο να μου απαντήσει … πολύ ωραίο… ( για το ταξίδι μιλάμε ρε συγκεντρωθείτε )  

Συνέχεια της συνάντησης μετα από μια περίπου ώρα για δείπνο … και εδώ θέλω να επισημάνω το εξής για την Ελενα ..   Ξέρει να ντυθεί και να σταθεί ανάλογα με την κάθε περίσταση / περίπτωση και δεν θα φέρει σε άβολη θέση το συνοδό της
Τολμάω να πω ότι συνοδεύοντας την κυρία Ελενα στο συγκεκριμένο Εστιατόριο , με τον τρόπο που ήταν ντυμένη και την αύρα που απέπνεε με έκανε να νοιώθω 20 εκ ποιο ψηλός  ( όχι δεν είμαι 1:10 σε ανάταση και ακροστασία )
Ελενα στο υπόσχομαι την άλλη φορά δεν θα σε πάω σε γκουρμεδια   … αλλά η θέα ήταν όντως μοναδική

Επιστροφή στο ξενοδοχείο …  
Μου ζήτησε να πάει για λίγο στο δωμάτιο της και να με συναντήσει σε λίγα λεπτά στο δικό μου …
Σε λίγα λεπτά ο χαρακτηριστικός ήχος του ηλεκτρονικού κλειδιού στη πόρτα με έκανε να στρέψω το κεφάλι …  

Η ΓΥΝΑΙΚΑ  που συνόδευα λίγα λεπτά πριν είχε μεταμορφωθεί ..μπροστά μου στεκόταν μια άλλη γυναίκα  Femme Fatale … το πανωφόρι μπορεί να ήταν κλειστό μέχρι το λαιμό … το μέχρι πρότινος σοβαρό καλσόν είχε αντικατασταθεί από ένα δικτυωτό και όλα αυτά πάνω σε ένα σετ 12 ποντες γόβες ,,και εκείνο το βλέμμα …
Σαν να μου έλεγε …..Τώρα παππούλη ..την έβαψες

Με τα τρεμάμενα από το παρκινσον χέρια μου προσπαθούσα να ανοίξω μια φιάλη ευτελούς και πεπαλαιωμένου  αφρώδους οίνου εκ καμπάνιας , λες και δεν μας έφταναν τα 6 διαφορετικά κρασιά που συνόδευαν το δείπνο .. όταν η κα Ελενα με υποχρέωσε σε περιστροφή και αισθησιακά άρχισε να βγάζει το πανωφόρι της … και προς μεγάλη αλλά ομολογουμένως ευχάριστη έκπληξη ανακάλυψα ότι τα ήταν σχεδόν γυμνή ..τι να καλύψει δηλαδή αυτό το δικτυωτό σχεδόν τίποτα που φορούσε .

Η αλκοόλη είχε ήδη δράσει θετικά στους εγκεφάλους μας και οι όποιες αναστολές ( οι ποιες ?? ) είχαν αμβλυνθεί ..  Της Έλενας της αρέσει να κάνει ερώτα ..της αρέσει ο έρωτας σε όλες τις μορφές και δεν έχει αναστολές ..τις αρέσει να τα δίνει όλα … αλλά αφού της τα δώσεις όλα .. Δηλαδή ότι δώσεις θα πάρεις..
Για μένα ήταν σαν να έβγαινα πρώτο ερωτικό ραντεβού με μια μεγάλη καψούρα …

Ήταν περίπου 4 το πρωί όπου αποφασίσαμε να δώσουμε ένα τέλος σε αυτή τη μάχη  ( δεν θα αναφέρω ποιος νίκησε ..φαντάζεστε … δεν έδειξε έλεος ούτε στιγμή )  απλά όταν έκλεισα την πόρτα .. δίνοντας ραντεβού για πρωινό στις 09:00  το δωμάτιο μου θύμιζε την Νέα Ορλεάνη μετα την επέλαση του τυφώνα Κατρίνα .. δεν υπήρχε καναπές , τραπέζι , πρεβάζι καρέκλα και γενικά χώρος που να μην το είχαμε κάνει … ..

……. Πρέπει να ήταν 7 και κάτι ψιλά το πρωί όταν ένοιωσα ένα ζεστό αγκάλιασμα …ένα ζεστό φιλί στο λαιμό και ένα χέρι να κατεβαίνει σιγά σιγά προς το ……. Να δεις πω το λένε ..α το βρήκα υπογάστριο
Μισοκοιμισμένος την ρώτησα ..τι κάνεις ? και μου απάντησε : δεν είχα ύπνο και ήρθα να πάρουμε «πρωινό στο κρεβάτι»
Εκεί γνώρισα την άλλη Ελενα , την τρυφερή κοπέλα , όχι την πόρνο σταρ ..όχι αυτή που θες να ξεσκίσεις ..αλλά αυτή που σου ζητάει με τον τρόπο της και συ θες  να τη φιλήσεις γλυκά ..να τις χαϊδέψεις τρυφερά το πρόσωπο και να της κάνεις ερώτα αργά ..απολαυστικά ..νοιώθοντας κάθε κύτταρο του σώματος

Κλασσικά όπως κάθε τι όμορφο σε αυτή τη ζωή ..ετσι και αυτή  η συνάντηση τέλειωσε χωρίς να το καταλάβω ..διακριτικός αποχαιρετισμός ..και άντε μετα εσύ κε Excalibur να δουλέψεις μέχρι το βράδυ

Ελενα ..σε ευχαριστώ πολύ …  την άλλη φορά θα το κάνουμε μακριά από ενοχλητικούς τους επαγγελματικού μου χώρου

s-6d5b80abd08a00065f241a241484043432f46628.gif
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.133
Κριτικές
40
Like
23.237
Πόντοι
26.096
Τι να σχολιασω σ αυτην κριτικη ?
Τα σχολια τα αφηνω σε ολους τους υπολοιπους φιλους...

Εγω θα περιοριστω σε ενα μεγαλο ευχαριστω  :rose:  :rose: σε ενα ΑΝΔΡΑ !!

Κρίμα, που δεν ανέβηκε ένα τόσο όμορφο και ανθρώπινο κείμενο!
Διαβάζοντάς το παραλίγο να ξεχάσω το σεξουαλικό κτήνος που ο κ. Excalibur κρύβει μέσα του.
Όπερ έδει δείξαι!
[size=30pt]Για επιβήτορες ως οι κ.κ. Excalibur, Vlandis και κωλόγερος δεν υπάρχουν σύνορα, δεν υπάρχει χώρος και δεν υπάρχει χρόνος. Αυτοί ορίζουν τα πάντα.[/size]
:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.175
Κριτικές
42
Like
29.781
Πόντοι
28.246
Καθως o antιsthenis αρνηθηκε να ανεβασει την κριτική μου για την Ελενα ( ειχα ηδη δυο , και ανεβασε την μια απ τις δυο που εστειλα σημερα ) και σεβομενος την θεση του για την πιθανη μοχλευση της βαθμολογιας ...αλλα επειδη εγω θελω να μοιραστω μια μοναδικη και ομορη εμπειρια ζωης μαζι της την αναρτω εδω ,,οπως ακριβως την εστειλα ...
Ελπιζω να το ξανασκεφτει και να την αναρτησει κανονικα ( ειμαι τιμημενο μέλος απο το 2005 και νομιζω το δικαιουμαι )


Όταν η φαντασίωση γίνεται πραγματικότητα ..


Σύμφωνα με την πυραμίδα των αναγκών του Maslow, η ανάγκη για σεξ είναι στο πρώτο επίπεδο δηλαδή στις βιολογικές ανάγκες
Όταν ο πανδαματωρ χρόνος στέκεται  δυστυχώς αμείλικτος , οι συνειδητοποιημένοι παππούληδες και μικροτσουτσουνοι , αναβαθμίζουν το απλό σεξ σε ανάγκη αυτό-ολοκλήρωσης
Δηλαδή  η ανάγκη δεν είναι «τρύπα να είναι και ότι να είναι» άλλα η ανάγκην είναι να εχεις ένα άνθρωπό να μπορεί να πεις και μια κουβέντα , να μπορείς να απολαύσεις και κάτι παραπάνω από ένα «καλό κρεβάτι»
κάπου εκεί μπαίνει και η διάθεση να πασπαλίσεις την όποια σεξουαλική φαντασίωση με μια δόση ( δυστυχώς λίγο δύσκολη λόγω κρίσης και μνημονίων ) πολυτέλειας

Μια συνάντηση μεγάλης διάρκειας με μια αξιόλογη κυρία προϋπήρχε στο πίσω μέρος του μυαλού μου …
Η πρόταση στην Ελενα έγινε χωρίς να το πολύ σκεφτώ , καθώς είχαμε ακόμα αδιάθετόν  το ετήσιο μπόνους , και μετα από μικρή σκέψη από πλευράς της  έλαβα θετική απάντηση ..
Η οργάνωση βέβαια ήταν λίγο πρόκληση. Καθώς εγώ δεν μπορούσα να συνυπάρχω σε συγκεκριμένο επαγγελματικό περίγυρο με μια κυρία η οποία είναι φυσιογνωμικά άγνωστη χωρίς να προκαλέσω ερωτηματικά  και σχόλια

Άφιξη της Έλενας  , 5 ώρες μετα από μένα … «τυχαία συνάντηση» στο ασανσέρ …
Και πριν καν κλείσει η πόρτα του δωμάτιου της ( ναι έπρεπε να έχουμε ξεχωριστά δωμάτια )  βρεθήκαμε να ανταλλάσσουμε φιλιά … και ενώ εγώ μάταια προσπαθούσα να μάθω για το πως ήταν το ταξίδι της , τόσον εγώ όσο και ο μικρός Excalibur δεχθήκαμε επίθεση από την εμπροσθοφυλακή της Κας Έλενας ..με αποτέλεσμα μετα από ένα 20 λεπτο έντονης «συνομιλίας»  και αφού εναπόθεσε «οικονομίες σπέρματος» αρκετών ημερών στο μπάνιο να μου απαντήσει … πολύ ωραίο… ( για το ταξίδι μιλάμε ρε συγκεντρωθείτε )  

Συνέχεια της συνάντησης μετα από μια περίπου ώρα για δείπνο … και εδώ θέλω να επισημάνω το εξής για την Ελενα ..   Ξέρει να ντυθεί και να σταθεί ανάλογα με την κάθε περίσταση / περίπτωση και δεν θα φέρει σε άβολη θέση το συνοδό της
Τολμάω να πω ότι συνοδεύοντας την κυρία Ελενα στο συγκεκριμένο Εστιατόριο , με τον τρόπο που ήταν ντυμένη και την αύρα που απέπνεε με έκανε να νοιώθω 20 εκ ποιο ψηλός  ( όχι δεν είμαι 1:10 σε ανάταση και ακροστασία )
Ελενα στο υπόσχομαι την άλλη φορά δεν θα σε πάω σε γκουρμεδια   … αλλά η θέα ήταν όντως μοναδική

Επιστροφή στο ξενοδοχείο …  
Μου ζήτησε να πάει για λίγο στο δωμάτιο της και να με συναντήσει σε λίγα λεπτά στο δικό μου …
Σε λίγα λεπτά ο χαρακτηριστικός ήχος του ηλεκτρονικού κλειδιού στη πόρτα με έκανε να στρέψω το κεφάλι …  

Η ΓΥΝΑΙΚΑ  που συνόδευα λίγα λεπτά πριν είχε μεταμορφωθεί ..μπροστά μου στεκόταν μια άλλη γυναίκα  Femme Fatale … το πανωφόρι μπορεί να ήταν κλειστό μέχρι το λαιμό … το μέχρι πρότινος σοβαρό καλσόν είχε αντικατασταθεί από ένα δικτυωτό και όλα αυτά πάνω σε ένα σετ 12 ποντες γόβες ,,και εκείνο το βλέμμα …
Σαν να μου έλεγε …..Τώρα παππούλη ..την έβαψες

Με τα τρεμάμενα από το παρκινσον χέρια μου προσπαθούσα να ανοίξω μια φιάλη ευτελούς και πεπαλαιωμένου  αφρώδους οίνου εκ καμπάνιας , λες και δεν μας έφταναν τα 6 διαφορετικά κρασιά που συνόδευαν το δείπνο .. όταν η κα Ελενα με υποχρέωσε σε περιστροφή και αισθησιακά άρχισε να βγάζει το πανωφόρι της … και προς μεγάλη αλλά ομολογουμένως ευχάριστη έκπληξη ανακάλυψα ότι τα ήταν σχεδόν γυμνή ..τι να καλύψει δηλαδή αυτό το δικτυωτό σχεδόν τίποτα που φορούσε .

Η αλκοόλη είχε ήδη δράσει θετικά στους εγκεφάλους μας και οι όποιες αναστολές ( οι ποιες ?? ) είχαν αμβλυνθεί ..  Της Έλενας της αρέσει να κάνει ερώτα ..της αρέσει ο έρωτας σε όλες τις μορφές και δεν έχει αναστολές ..τις αρέσει να τα δίνει όλα … αλλά αφού της τα δώσεις όλα .. Δηλαδή ότι δώσεις θα πάρεις..
Για μένα ήταν σαν να έβγαινα πρώτο ερωτικό ραντεβού με μια μεγάλη καψούρα …

Ήταν περίπου 4 το πρωί όπου αποφασίσαμε να δώσουμε ένα τέλος σε αυτή τη μάχη  ( δεν θα αναφέρω ποιος νίκησε ..φαντάζεστε … δεν έδειξε έλεος ούτε στιγμή )  απλά όταν έκλεισα την πόρτα .. δίνοντας ραντεβού για πρωινό στις 09:00  το δωμάτιο μου θύμιζε την Νέα Ορλεάνη μετα την επέλαση του τυφώνα Κατρίνα .. δεν υπήρχε καναπές , τραπέζι , πρεβάζι καρέκλα και γενικά χώρος που να μην το είχαμε κάνει … ..

……. Πρέπει να ήταν 7 και κάτι ψιλά το πρωί όταν ένοιωσα ένα ζεστό αγκάλιασμα …ένα ζεστό φιλί στο λαιμό και ένα χέρι να κατεβαίνει σιγά σιγά προς το ……. Να δεις πω το λένε ..α το βρήκα υπογάστριο
Μισοκοιμισμένος την ρώτησα ..τι κάνεις ? και μου απάντησε : δεν είχα ύπνο και ήρθα να πάρουμε «πρωινό στο κρεβάτι»
Εκεί γνώρισα την άλλη Ελενα , την τρυφερή κοπέλα , όχι την πόρνο σταρ ..όχι αυτή που θες να ξεσκίσεις ..αλλά αυτή που σου ζητάει με τον τρόπο της και συ θες  να τη φιλήσεις γλυκά ..να τις χαϊδέψεις τρυφερά το πρόσωπο και να της κάνεις ερώτα αργά ..απολαυστικά ..νοιώθοντας κάθε κύτταρο του σώματος

Κλασσικά όπως κάθε τι όμορφο σε αυτή τη ζωή ..ετσι και αυτή  η συνάντηση τέλειωσε χωρίς να το καταλάβω ..διακριτικός αποχαιρετισμός ..και άντε μετα εσύ κε Excalibur να δουλέψεις μέχρι το βράδυ

Ελενα ..σε ευχαριστώ πολύ …  την άλλη φορά θα το κάνουμε μακριά από ενοχλητικούς τους επαγγελματικού μου χώρου
Κωλόγερος κωλόγερος... αλλά τελικά δεν είχαν άδικο οι πολεμιστές παλιά. "Ακόμα και αν ο εχθρός έχει το πάνω στην χέρι στην μάχη, αν το χέρι σου κρατά ακόμα σπαθί (excalibur) δεν έχεις ηττηθεί!"
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Αλλος ειναι ο κωλογερος..εγω ειμαι απλα ενας μικροτσουτσουνος πηδογεροντας
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom