Νέα

Έκλεβε τα εσώρουχα της γειτόνισσας!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 968
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.637
Like
7.586
Πόντοι
1.056

Ειναι ενας απο μας???:think::think::think::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:

Ποσταρει στο παρακατω θρεντ???:think::think::think::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:


:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 
Τελευταία τροποποίηση:

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.906
Κριτικές
3
Like
10.322
Πόντοι
1.336
Μπορεί να είναι καμία χοντροκώλα και αυτός φτωχός. Μπαίνει, κλέβει κιλότα, ανοίγει τρύπα στον καβάλο και έχει φτιάξει ένα φανελάκι για τις κρύες μέρες. Αμέσως να βγάλετε συμπεράσματα
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
971
Like
891
Πόντοι
86
τόσα πορτοφόλια αλλάζουν χέρια κάθε μέρα στο Ελλαντα. Από μερικά χεσμενα σώβρακα χάλασε ο κοσμος ?
ποια η άποψη της βιασθήσας ? :coffee:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Εμένα μου τα πέταγε στο μπαλκόνι η γειτόνισσα και μετά ερχόταν και μου τα ζητούσε… και καλά "έπεσαν" την ώρα που τα άπλωνε… :tooth:

Εσυ σταματα επιτέλους να γαμας.

Σκέψου και τους άλλους μύστες επιτέλους λέμε.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936

Ειναι ενας απο μας???:think::think::think::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:

Ποσταρει στο παρακατω θρεντ???:think::think::think::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:


:upsidedown::upsidedown::upsidedown:

Σίγουρα ήταν ο ανώμαλος τύπος οοοοο @Ωρίων ή κάποιος ξάδερφος του εξίσου παπάρας.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.777
Like
6.988
Πόντοι
1.056
η δικια μου γειτονισσα τα στριγκ και τα περιοδοβρακα της, τα απλωνει μεσα γιατι ξερει (η θα της εχει πει ο αντρας της) οτι υπαρχει κινδυνος να της τα κλεψει κανεις. (πιθανον θα εννοει εμενα, αν της το πε βεβαια). μονο τα μποξερακια του αντρα της κρεμαει εξω στην απλωστρα. αλλα πιο το νοημα οταν ειναι πλυμμενα? μονο απτο καλαθι απλυτων αξιζει, για να παρεις πραγματικη μυρωδια μουνιλας
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.493
Πόντοι
3.656

Ειναι ενας απο μας???:think::think::think::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:

Ποσταρει στο παρακατω θρεντ???:think::think::think::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:


:upsidedown::upsidedown::upsidedown:

μπορει να ηταν ο λιλας για να τα φορεσει ο ιδιος τυπε :effemine::gay: :confused::confused::confused:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336
μια φορα ημασταν εξω με παρεα, και οπως περπαταγαμε αργα το βραδυ σε κατι μυστηρια στενακια κοντα στο κεντρο, υπηρχαν σε διαμερισμα ημιοροφου λιγα απλωμενα ρουχα. Ενας τσακαλος εντοπισε φανελα βαζελου απλωμενη μεσα σε αυτα. Με συνοπτικες διαδικασιες η φανελα κατεβηκε απτο μπαλκονακι και απλωθηκε μεγαλοπρεπως στον καδο των σκουπιδιων εκει διπλα, οπως αρμοζει.
Ο φιλτατος βαζελος, αν την βρηκε το πρωι, πρεπει μετα να εκανε μια πρακτικη αγορα στεγνωτηριου :tooth:
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.452
Like
4.946
Πόντοι
456
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Εσεις γελατε , αλλα στην Ιαπωνια ( γνωστοι καταπιεσμενοι φετιχιστες) ειναι ολοκληρη βιομηχανια
Γνωστη μου στριπερ που εχει δουλεψει εκει , μου εχει πει οτι της τα αγοραζανε στο club 200 ευρω
Επισης υπαρχουν αυτοματοι πωλητες (!!) που πουλανε φορεμενα βρακακια , ειδικα ασπρα απο μαθητριες
Αλλα αυτοι τουλαχιστον εχουν τη δικαιολογια οτι λειωνουν στη δουλεια και τους βγαινει ανωμαλια
Εμεις οι φραπεδιαριδες παιρνουμε μονο τα κακα
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Να του πάρουμε μια βαλίτσα να κάνει δουλειά του!.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom