Νέα

Εισήγηση υποβιβασμού για Ολυμπιακό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpouxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 577
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που θέλετε να παίξει του χρόνου ο οσφπ?

  • Premier league

    Ψήφοι: 20 26,0%
  • SL 2

    Ψήφοι: 3 3,9%
  • Football League

    Ψήφοι: 2 2,6%
  • Τοπικά Πειραιά

    Ψήφοι: 52 67,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77

tsapgeo

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
6

Αναφορά στην εισήγηση για υποβιβασμό του Ολυμπιακού έκανε η γνωστή γερμανική εφημερίδα Bild, έχοντας όμως μικρή αστοχία.
Η μεγαλύτερη σε κυκλοφορία γερμανική εφημερίδα, η Bild, αναφέρθηκε στην εισήγηση για υποβιβασμό του Ολυμπιακού, αναφέροντας στην ηλεκτρονική της έκδοση: «Κατηγορίες για αλλοίωση παιχνιδιών. Ο Ολυμπιακός κινδυνεύει με υποβιβασμό».


Βέβαια, όπως θα παρατηρήσει κανείς στο συγκεκριμένο άρθρο υπάρχει μία αστοχία, μιας και αντί για το «Γεώργιος Καραϊσκάκης», απεικονίζεται το γήπεδο της Τούμπας.
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Σιγα μη βαλουν και το Μαρινακη φυλακη το καφαλαιο ποτε δεν πηγε μεσα
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Tου πάει πάντως η στολή του χοντρέμπορα
 

Συνημμένα

  • μαρινακης.jpg
    μαρινακης.jpg
    78,3 KB · Εμφανίσεις: 18

taleporos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
185
Like
74
Πόντοι
1
βρέθηκε χειρότερο νήμα απο του ποδολάγνου!
ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΑΗΤΤ...χαχαχαχαχα
ΟΥΓΚ!
 

tsapgeo

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
6
απο aek-live.gr

Απίστευτο: Το έπαιζαν Πακιστανοί Μαρινάκης – Σαρρής!
Απίθανα πράγματα βλέπουν το φως της δημοσιότητας… Μαρινάκης και Σαρρής κανόνιζαν τα του ελληνικού ποδοσφαίρου, παριστάνοντας τους Πακιστανούς… Είχαν στην κατοχή τους κινητά χρεωμένα σε αλλοδαπούς και συνομιλούσαν μέσω αυτών για να μην τους πιάσουν στα πράσα. Διαβάστε τις απίθανες συνομιλίες…





 

Συνημμένα

  • 1-crop.jpg
    1-crop.jpg
    46,5 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 23.jpg
    23.jpg
    16,8 KB · Εμφανίσεις: 23

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Στα τσακίδια κόκκινα σιχάματα,αηδίασε όλη η Ελλάδα με το πουστριλίκι σας,πάρτε τον μπούλο τώρα καραγκιόζηδες του πουστροπειραιά  :birdman: :birdman: :birdman: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
 

tsapgeo

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
6
Εισήγηση - βόμβα κατέθεσε το Ερευνητική Τμήμα της Επιτροπής Δεοντολογίας της ΕΠΟ για τα γεγονότα της 4ης Φεβρουαρίου 2015 στον αγώνα Ολυμπιακού - Ατρόμητου που είχε λήξει 2-1 υπέρ των Ερυθρόλευκων.   Σύμφωνα με το Τμήμα, προτείνεται εφ' όρου ζωής αποκλεισμός του Βαγγέλη Μαρινάκη, ιδιοκτήτη του Ολυμπιακού, και του Γιώργου Σπανού, ιδιοκτήτη του Ατρόμητου, από τα γήπεδα, πρόστιμα έως και 3 εκατ. ευρώ και υποβιβασμό των δύο ομάδων.   Σύμφωνα με ρεπορτάζ της Εφημερίδας των Συντακτών, το κατηγορητήριο, με το οποίο έχουν παραπεμφθεί 28 άτομα στο Τριμελές Εφετείο Κακουργημάτων, αφορά τη σύσταση συμμορίας και αλλοίωση αποτελεσμάτων κατά περίπτωση.   Συγκεκριμένα, έπειτα από έρευνα διάρκειας έξι μηνών, βάσει του Άρθρου 27 του Κώδικα Δεοντολογίας περί «προκαθορισμού αποτελέσματος αγώνα για στοιχηματικούς λόγους», το ερευνητικό τμήμα της Επιτροπής Δεοντολογίας της ΕΠΟ και ειδικά το μέλος της Παναγιώτα Σπανού παραπέμπει τις ΠΑΕ Ολυμπιακός και Ατρόμητος, καθώς και τους Βαγγέλη Μαρινάκη και Γιώργο Σπανό με τις εξής κατηγορίες:   Για τις ομάδες, υποβιβασμός στην επόμενη κατηγορία και πρόστιμο που μπορεί να φτάσει τα 3 εκατ. ευρώ, και για τα πρόσωπα, απαγόρευση ενασχόλησης με το ποδόσφαιρο εφ' όρου ζωής.   Πρόκειται για τις βαρύτερες κατηγορίες σε όλο το πειθαρχικό δίκαιο.  

Με πληροφορίες από efsyn.gr Πηγή:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.518
Like
27.735
Πόντοι
5.506
βομβα ειναι η πουτσα του βαγγελα τυπε...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.518
Like
27.735
Πόντοι
5.506
ο πειραιας εχει σπειρει στο μπουρδελο σου παλιομαλακα....απο εκει εχεις βγει
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Ο άλλος υποβιβάστηκε πριν 1 μήνα λόγω πολύιδιοκτησίας και μου βάζει συνομιλία του 2012... :2funny:
Αντε να βγει στην φορά και το σκάνδαλο του Κοσκωτά μπας και ξεχαστεί η Ξάνθη...
Ρε τους φουκαράδες, πως τους καταντήσαμε έτσι...  :2funny:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.636
Like
28.150
Πόντοι
5.006
Ο άλλος υποβιβάστηκε πριν 1 μήνα λόγω πολύιδιοκτησίας και μου βάζει συνομιλία του 2012... :2funny:
Αντε να βγει στην φορά και το σκάνδαλο του Κοσκωτά μπας και ξεχαστεί η Ξάνθη...
Ρε τους φουκαράδες, πως τους καταντήσαμε έτσι...  :2funny:
Τάκη θα έχουμε πολύ γέλιο με τις μαλαματινες...άφθονο γαμησι..
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.518
Like
27.735
Πόντοι
5.506
Τάκη θα έχουμε πολύ γέλιο με τις μαλαματινες...άφθονο γαμησι..
αδερφε αν παμε και αγωνιστικα πληροφοριες που ερχονται απο σαλονικη ειναι οτι τρεμουν γιατι με την καραντινα του εχει πρηστει τοσο του ελ αραμπι που για να γλυτωσουν θα θελουν προπονητη τον τσιορδα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Τάκη θα έχουμε πολύ γέλιο με τις μαλαματινες...άφθονο γαμησι..

Εγω έχω αρχίσει να τους λυπαμαι πάντως.. Άμα είναι  να κλαταρουν από τα ψυχολογικά, ας το ξεχάσουμε το θέμα της Ξάνθης, ότι έγινε έγινε και ας πάμε παρακάτω.. Ο μπαοκ δεν αγόρασε την Ξάνθη και όλα καλά..
:2funny:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.518
Like
27.735
Πόντοι
5.506
Εγω έχω αρχίσει να τους λυπαμαι πάντως.. Άμα είναι  να κλαταρουν από τα ψυχολογικά, ας το ξεχάσουμε το θέμα της Ξάνθης, ότι έγινε έγινε και ας πάμε παρακάτω.. Ο μπαοκ δεν αγόρασε την Ξάνθη και όλα καλά..
:2funny:
εγω στο εχω πει καιρο τωρα....μην της πιεζεις
κοριτσια ειναι λαθη κανουνε
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.636
Like
28.150
Πόντοι
5.006
Εγω έχω αρχίσει να τους λυπαμαι πάντως.. Άμα είναι  να κλαταρουν από τα ψυχολογικά, ας το ξεχάσουμε το θέμα της Ξάνθης, ότι έγινε έγινε και ας πάμε παρακάτω.. Ο μπαοκ δεν αγόρασε την Ξάνθη και όλα καλά..
:2funny:
ο απλας ο σαβιντι πληρώνει καργα για cas λέει εξπρές .. :grin:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.636
Like
28.150
Πόντοι
5.006
Ρε μπουχε Μαλέα πίνεις πάλι σούρα είσαι.. :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom