Νέα

Είναι μόνο το σώμα και το πρόσωπο βασικά κριτήρια ή υπάρχουν και άλλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα weirdjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

weirdjohn

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2015
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
188
Πόντοι
1
Χαιρετώ την παρέα. Όπως λέει και ο τίτλος, είναι μόνο το σώμα και το πρόσωπο ή μόνο το καθένα, βασικά κριτήρια για την σεξουαλική συνεύρεση; Βασιζόμενος στην θεωρία ότι το μάτι τρώει πρώτο σε ένα πλούσιο γεύμα, είναι και άλλα χαρακτηριστικά της εμφάνισης των γυναικών που πρέπει να είναι σε υψηλά επίπεδα ή έστω αποδεκτά έως ώστε να συμπληρωθεί το πακέτο του καλού sex; Και εξηγούμε με παραδείγματα:
- Ντύσιμο (βρώμικα ρούχα, κακοί συνδυασμοί κλπ.)
- Εσώρουχα (φθαρμένα, ξεχυλωμένα, φτηνιάρικα κλπ.)
- Παπούτσια (όπως παραπάνω)
- Άκρα (ανύπαρκτο μανικιούρ, πεντικιούρ, ξεβαμένα νύχια, βρώμικα, φαγωμένα...)
- Διάφορα φετίχ που ανέβάζουν το πάθος (ψηλά τακούνια, αρώματα, δονητές, αξεσουάρ κα.)
Για να ακούσω απόψεις...
 

Jabberwocky

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
48
Like
110
Πόντοι
0
:2funny::idiot::2funny::idiot::2funny::idiot::2funny::idiot::2funny:

Ή μας δουλεύεις ή είσαι παρθένος.

Α και ελιές σε πρόσωπο ή άλλα σημεία ξέχασες να βάλεις:jerking:.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μόνο αυτό κοιτάω
IMG_5294-1.jpg
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αν καποια ειναι μουναρα δεν χρειαζεται τιποτα απολυτως για να στον σηκωσει

Καποτε εσκασε μερεντα ακα εννοειται αλλα ηταν τοσο ωραια σε προσωπο σωμα που της τον ξαναχωσα μπροστα σε λιγοτερο απο μιση ωρα

Τωρα αν δω κυττραριτιδες πεσμενα βυζια κλπ δεν ξαναγαμαω και ας φοραει τα εσωρουχα της victoria secret
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Πρόσωπο είναι το πρώτο, σώμα (με έμφαση στο κωλαράκι), το δεύτερο. Λόγω του ότι η γυναίκα μου έχει μεγάλα βυζιά, θέλω και μεγαλα βυζιά.

Π
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Πρόσωπο πρώτο και με έμφαση στο κωλαράκι (δεύτερο). Επειδή η γυναίκα μου έχει μεγάλα βυζιά, θέλω και μεγάλα βυζιά. Φυσικά, τα μεγάλα μετά από κάποια ηλικία πέφτουν, δεν με ενοχλεί, ίσα-ίσα που νοιώθω και μερακλής!

Skinny ποτέ δε μου άρεσαν

Π
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Όχι μόνο εμφάνιση.
Αλλά και η αύρα που βγαίνει από μέσα της.
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
[quote author=weirdjohn link= ]Χαιρετώ την παρέα. Όπως λέει και ο τίτλος, είναι μόνο το σώμα και το πρόσωπο ή μόνο το καθένα, βασικά κριτήρια για την σεξουαλική συνεύρεση; Βασιζόμενος στην θεωρία ότι το μάτι τρώει πρώτο σε ένα πλούσιο γεύμα, είναι και άλλα χαρακτηριστικά της εμφάνισης των γυναικών που πρέπει να είναι σε υψηλά επίπεδα ή έστω αποδεκτά έως ώστε να συμπληρωθεί το πακέτο του καλού sex; Και εξηγούμε με παραδείγματα:
- Ντύσιμο (βρώμικα ρούχα, κακοί συνδυασμοί κλπ.)
- Εσώρουχα (φθαρμένα, ξεχυλωμένα, φτηνιάρικα κλπ.)
- Παπούτσια (όπως παραπάνω)
- Άκρα (ανύπαρκτο μανικιούρ, πεντικιούρ, ξεβαμένα νύχια, βρώμικα, φαγωμένα...)
- Διάφορα φετίχ που ανέβάζουν το πάθος (ψηλά τακούνια, αρώματα, δονητές, αξεσουάρ κα.)
Για να ακούσω απόψεις... [/quote]
Σίγουρα όλοι κοιτάμε λίγο η πολύ και το πρόσωπο και το σώμα . Προσωπικά το δικό μου σκανάρισμα ξεκινάει από κάτω προς τα πάνω (δηλαδή από τα δάχτυλα των ποδιών και καταλήγω στο πρόσωπο ) .Ολα αυτά προφανώς όλοι τα κοιτάμε περισσότερο η λιγότερο . Από εκεί και πέρα όταν κανείς σεξ σημαντικό ρόλο παίζει και τι θα σου βγάλει η άλλη . Για παράδειγμα αν είναι πουτανα όσο εντυπωσιακή και να είναι η εξωτερική της εμφάνιση , σε περίπτωση που είναι κομοδίνο και δεν σου κάνει καλό προγραμμα τότε δεν. Αν κανείς σεξ με μια απλή θνητή που δεν είναι επαγγελματίας επίσης το γεγονός ότι είναι όμορφη δεν σημαίνει πάντα ότι πέτυχες τζάκ που διότι μπορεί να μην είναι αυτό που φαντάστηκες .
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.082
Πόντοι
27.261
για μενα η σειρα παει ως εξης.
1) εξωτερικη εμφανιση, γιατι αν δεν υπαρχει αυτο δεν κανεις το πρωτο βημα να πας και να γνωρισεις την αλλη.
2) προσωπικη υγιεινη, ακρα περιποιημενα, αρωμα, μακιγιαζ και αν ειναι σε λογικα πλαισια και ευχαριστα ως προς οραση και οσφρηση.
3) γενικη αυρα, κινηση και στυλ που βγαζει την ωρα που περπαταει και στο πως μιλαει.
4) να μπορεις να πεις 2-3 πραγματα και να μη σε ξενερωνει, κοιτωντας και παιζοντας με κινητα και κανει επισης διαφορα χαζοχαρουμενα συνηθισμενα πραγματα που κανουν οι περισσοτερες, οπως το να στριφογυριζουν τις ακρες απο τα μαλλια τους.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506
Τωρα αν δω κυττραριτιδες πεσμενα βυζια κλπ δεν ξαναγαμαω και ας φοραει τα εσωρουχα της victoria secret
Παραδόξως, εμένα μου αρέσει πάρα πολύ όταν αχνοφαίνεται η κυτταρίτιδα. Επίσης τρελαίνομαι για κρεμαστά βυζιά....



 

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
για μενα η σειρα παει ως εξης.
1) εξωτερικη εμφανιση, γιατι αν δεν υπαρχει αυτο δεν κανεις το πρωτο βημα να πας και να γνωρισεις την αλλη.
2) προσωπικη υγιεινη, ακρα περιποιημενα, αρωμα, μακιγιαζ και αν ειναι σε λογικα πλαισια και ευχαριστα ως προς οραση και οσφρηση.
3) γενικη αυρα, κινηση και στυλ που βγαζει την ωρα που περπαταει και στο πως μιλαει.
4) να μπορεις να πεις 2-3 πραγματα και να μη σε ξενερωνει, κοιτοντας και παιζοντας με κινητα και κανοντας διαφορα χαζοχαρουμενα συνηθισμενα πραγματα που κανουν οι περισσοτερες, οπως το να στριφογυριζουν τις ακρες απο τα μαλλια τους.
Συμφωνώ σε αυτά που λες και να συμπληρώσω ο τρόπος που μιλάει.. για μένα παίζει ρόλο.. μπορεί να είναι η καλύτερη γκόμενα αλλά αν μιλάει σαν λιμενεργάτης άντε γειά.. επίσης θα προτιμούσα να μην καπνίζει (αντικαπνιστικής γαρ) αλλά μπορώ να το αντέξω.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.082
Πόντοι
27.261
για μενα η σειρα παει ως εξης.
1) εξωτερικη εμφανιση, γιατι αν δεν υπαρχει αυτο δεν κανεις το πρωτο βημα να πας και να γνωρισεις την αλλη.
2) προσωπικη υγιεινη, ακρα περιποιημενα, αρωμα, μακιγιαζ και αν ειναι σε λογικα πλαισια και ευχαριστα ως προς οραση και οσφρηση.
3) γενικη αυρα, κινηση και στυλ που βγαζει την ωρα που περπαταει και στο πως μιλαει.
4) να μπορεις να πεις 2-3 πραγματα και να μη σε ξενερωνει, κοιτοντας και παιζοντας με κινητα και κανοντας διαφορα χαζοχαρουμενα συνηθισμενα πραγματα που κανουν οι περισσοτερες, οπως το να στριφογυριζουν τις ακρες απο τα μαλλια τους.
Συμφωνώ σε αυτά που λες και να συμπληρώσω ο τρόπος που μιλάει.. για μένα παίζει ρόλο.. μπορεί να είναι η καλύτερη γκόμενα αλλά αν μιλάει σαν λιμενεργάτης άντε γειά.. επίσης θα προτιμούσα να μην καπνίζει (αντικαπνιστικής γαρ) αλλά μπορώ να το αντέξω.

και αυτο παει στην προσωπικη υγιεινη αλλα δεν το εγραψα.
επισης αντικαπνιστης, αλλα δε με ενδιαφερει αν καπνιζει και κανα τσιγαρακι αραια και που.
εχω τεραστιο προβλημα ομως, οταν παω να τη φιλησω και βρωμοκοπαει.
εχω διωξει και εχω τσακωθει με γκομενες λογω τσιγαρου και εχω στειλει και πουτανες να πλυνουν τα στοματα τους, επειδη δε μπορουσα να τις πλησιασω.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Σημαντικό επίσης είναι να μη δεις ποτέ στα πόδια της αυτά
adidas-womens-stan-smith-footwear-whiteglow-pink-3-1600.jpg
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν φοράει σπορτεξάκια , είναι πιτσιρίκα ή ξεφτιλισμένη .
Δεν είμαι 20 ετών .
Αν είσαι 20 ετών , εντάξει , μπορείς να κυκλοφορείς με τέτοιες.
Αν είσαι 25 ... πάει στο διάολο ...
Αν είσαι πάνω από 30 και κυκλοφορείς με τέτοιες, έχεις αποτύχει στη ζωή και παίζεις με κατιμά.

Αν είναι άνω των 35 και φοράει τέτοιες μαλακίες, έχει βλήμα στον εγκέφαλο , είναι μπατήρα, είναι για κλάμματα ...
έχει ιδεολογικό κόλλημα .... γάμα τα κι άσε τα .......
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αν φοράει σπορτεξάκια , είναι πιτσιρίκα ή ξεφτιλισμένη .
Δεν είμαι 20 ετών .
Αν είσαι 20 ετών , εντάξει , μπορείς να κυκλοφορείς με τέτοιες.
Αν είσαι 25 ... πάει στο διάολο ...
Αν είσαι πάνω από 30 και κυκλοφορείς με τέτοιες, έχεις αποτύχει στη ζωή και παίζεις με κατιμά.

Αν είναι άνω των 35 και φοράει τέτοιες μαλακίες, έχει βλήμα στον εγκέφαλο , είναι μπατήρα, είναι για κλάμματα ...
έχει ιδεολογικό κόλλημα .... γάμα τα κι άσε τα .......

Αν είσαι πάνω από 30 και κυκλοφορείς πιτσιρίκες,μια χαρά είσαι.Κι ας φοράνε και σταν σμιθ
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
Το ντύσιμο μετράει. Γουστάρω προκλητικά εσώρουχα και ψηλοτάκουνεσ γόβεσ.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Σώμα (αδύνατο κατά προτίμηση με μεγάλα βυζιά - αυτή η αντίθεση με τρελαίνει!), πρόσωπο, καθαριότητα, λεπτά άκρα (όχι χέρια σαν κουπιά και πόδια σαν σανίδες του σερφ), μακρύ μαλλί. Αυτά αν μιλάμε για γαμήσι μόνο.

Για σχέση, τα παραπάνω + να έχει και νορμάλ χαρακτήρα.

Στο γαμήσι ο χαρακτήρας δεν παίζει κανένα ρόλο γιατί δεν γαμάω προσωπικότητες :grin:
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
Σώμα (αδύνατο κατά προτίμηση με μεγάλα βυζιά - αυτή η αντίθεση με τρελαίνει!), πρόσωπο, καθαριότητα, λεπτά άκρα (όχι χέρια σαν κουπιά και πόδια σαν σανίδες του σερφ), μακρύ μαλλί. Αυτά αν μιλάμε για γαμήσι μόνο.

Για σχέση, τα παραπάνω + να έχει και νορμάλ χαρακτήρα.

Στο γαμήσι ο χαρακτήρας δεν παίζει κανένα ρόλο γιατί δεν γαμάω προσωπικότητες :grin:

Μόλισ έγραψα το ίδιο για το σώμα στην εγκυκλοπαίδεια βυζιών!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom