Νέα

Είναι κακό να πηγαίνεις σε μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Κάτσε δηλαδή sorry,γιατί αυτό είναι και δική μου απορία,δηλαδή παίζει εκεί που σαι στον έβδομο ουρανό με το γκομενάκι να σου σκάσουν οι μπάτσοι μέσα?Κι άμα δε παίζει ταυτότητα?Εγώ π.χ. δε ψήνομαι να δείξω τη ταυτότητά μου στο μπάτσο,όταν πάω σε studio.Ας πάνε να πιάσουν κανά φονιά και κανά ληστή και μετά ας έρθουν απο κεί.Καλά δε λέω? :rockon:
για εξακρίβωση στοιχείων .
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Λεω εγώ τώρα: Μήπως έχει κανένα ελλατωματάκι;

όχι ρε μάγκες κομπλέ είναι το παιδί,απλά δε κάνει εύκολα σχέσεις,είναι ντροπαλός.Με 2 κοπέλες τα χε μικρές(16ααρες) και ήταν μικσοπαρθένες και δεν το ήθελαν(να το κάνουν)
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
ΑΜΑΡΤΙΑ! Να δω τη ψυχη θα παραδωσουν αυτοι που πανε στα μπουρδελα και σε αλλα μερη ακλασιας..
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Οσο για το παιδι ασ'τον να παει οποτε θελει ασ μεινει με το πουλι στο χερι και να του πεις να σταματησει να σου κλαιγεται γιατι ειναι επιλογη του.  :uglystupid: :uglystupid:
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Δηλαδη θα σε πιασουν στο γαμησι και θα θελουν να κανουν εξακριβωση?? :jerking: :jerking: Ρε δε πα να γαμηθουν. :knuppel:

Καλά τώρα χωρίς πλάκα.Και καλά ξέρω γω σε κάτι παρακμιακά μπουρδέλα άς πάνε για ελέγχους.Αλλά σε studiakia τα οποία είναι κομπλέ και κυριλέ  οπως π.χ. της Βριλλησού 55 γιατί να κάνουν συνέχεια ντου?Ο άκυρος ο αλλοδαπός σιγά μη παέι σε κυριλέ studio nδώσει 50 και 70 ευρώ να γάμήσει.Εμείς οι Έλληνες τι φταίμε.Τα studio δεν είναι νόμιμα?Η όχι?
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Καλά τώρα χωρίς πλάκα.Και καλά ξέρω γω σε κάτι παρακμιακά μπουρδέλα άς πάνε για ελέγχους.Αλλά σε studiakia τα οποία είναι κομπλέ και κυριλέ  οπως π.χ. της Βριλλησού 55 γιατί να κάνουν συνέχεια ντου?Ο άκυρος ο αλλοδαπός σιγά μη παέι σε κυριλέ studio nδώσει 50 και 70 ευρώ να γάμήσει.Εμείς οι Έλληνες τι φταίμε.Τα studio δεν είναι νόμιμα?Η όχι?

Μαλλον γουσταρουν να παιρνουν ματι, δε ξερω τι αλλο να σκεφτω. :think: Σιγουρα καποια δεν θα ειναι νομιμα αλλα δεν ειμαστε σε θεση να το ξερουμε αυτο.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166

πες στον φιλο σου να αφησει τις πιτσιρικες γιατι τις φασωνει κ τις ετοιμαζει να τις γαμησουν αλλοι κ να ασχοληθει με καμια γκομενα της ηλικιας μας γιατι κ εγω εκει κοντα ειμαι,που τον πιανουν κ τον κανουν λαστιχο κ μην τον τραβας στα μπουρδελα αν δεν θελει.οσο για ταυτοτητα παντα μαζι σας.αν σαν χαλαν οι μπατσοι τοτε μην πατε καθολου,εσας προστατευουν σε τετοιους χωρους απο μαλακες κ τις κοπελες........
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Καλά τώρα χωρίς πλάκα.Και καλά ξέρω γω σε κάτι παρακμιακά μπουρδέλα άς πάνε για ελέγχους.Αλλά σε studiakia τα οποία είναι κομπλέ και κυριλέ  οπως π.χ. της Βριλλησού 55 γιατί να κάνουν συνέχεια ντου?Ο άκυρος ο αλλοδαπός σιγά μη παέι σε κυριλέ studio nδώσει 50 και 70 ευρώ να γάμήσει.Εμείς οι Έλληνες τι φταίμε.Τα studio δεν είναι νόμιμα?Η όχι?

Υπαρχει τιποτα νομιμο σε αυτη τη χωρα ρε παικτη;
5 σπιτια περιπου νομιζω ειναι ολα κι ολα νομιμα.

Και εχω δει "ακυρους" οπως λες (το γιατι το λες δε ξερω,λες και οι Ελληνες ειναι εγκυροι...) πακιστες σε στουντιο.
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Όχι και καλά λέω επειδή προφανώς με την εξακρίβωση ταυτότητας, αυτό θέλουν να δούν οι μπάτσοι.Έλος πια,ούτε να γαμήσουμε δε μπορούμε  με την υσηχία μας.Τα μπατσόνια πήγαν ποτέ να ελέγξουν τον ηλεκτρικό και το μετρό που κάθε μέρα γίναονται 100 μικροκλοπές(κιντών και χρημάτων)?Η αστυνομία είναι μπουρδέλο.
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Όχι και καλά λέω επειδή προφανώς με την εξακρίβωση ταυτότητας, αυτό θέλουν να δούν οι μπάτσοι.Έλος πια,ούτε να γαμήσουμε δε μπορούμε  με την υσηχία μας.Τα μπατσόνια πήγαν ποτέ να ελέγξουν τον ηλεκτρικό και το μετρό που κάθε μέρα γίναονται 100 μικροκλοπές(κιντών και χρημάτων)?Η αστυνομία είναι μπουρδέλο.

Σε λιγο θα γαμας και θα εχεις την ταυτοτητα στο στομα δαγκωμενη

Η σταση Καμικαζι

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

johny_car

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Να ρωτησω κατι ρε παιδια??? Αμα τσακωσουν οι μπατσοι κανεναν φοιτητη σε κανα μπουρδελακι, και τους δειξει το "πασο" του, τοτε θα μπορει να γαμησει με το πασο του??? Η θα τον μαζεψουν?? :):)
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Να ρωτησω κατι ρε παιδια??? Αμα τσακωσουν οι μπατσοι κανεναν φοιτητη σε κανα μπουρδελακι, και τους δειξει το "πασο" του, τοτε θα μπορει να γαμησει με το πασο του??? Η θα τον μαζεψουν?? :):)

Μετα θα εχει προλημα το μπουρδελο γιατι δεν του εκαναν φοιτητικη τιμη λογω πασου ως οφειλαν

 

johny_car

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι θα κοψουν αποδειξη ωστε να μπορουν να το τσεκαρουν?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Όχι ρε μάγκες το θέμα είναι να τον πείσω πως όλα είναι καλά και να πάει.Το παιδί απλά έχει έμμονες ιδέες και φοβάται.Άμα είναι να τραβάει ακόμα μαλακίες...χέσε ψηλά κι αγνάντευε. :jerking:

Από την πολλή μαλακία θα μαλλιάσει η χούφτα του... :jerking:
Άλλη λύση για την περίπτωσή του , είναι να παρατήσει  τα παρλιακά πιτσιρίκια που σπάνε πούτσους και να την πέφτει σε 30+ που γλύφουν πούτσους, κατά προτίμηση παντρεμένες ή χωρισμένες...
Για την περίπτωσή του είναι τεφαρίκια :rockon:
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
Από την πολλή μαλακία θα μαλλιάσει η χούφτα του... :jerking:
Άλλη λύση για την περίπτωσή του , είναι να παρατήσει  τα παρλιακά πιτσιρίκια που σπάνε πούτσους και να την πέφτει σε 30+ που γλύφουν πούτσους, κατά προτίμηση παντρεμένες ή χωρισμένες...
Για την περίπτωσή του είναι τεφαρίκια :rockon:
και πηδαει και συμφερει! 
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Μεγαλε πλακα κανεις , εδω ζεις στην Ελλαδα , το μπουρδελο σε πειραξε ????????????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom