Νέα

Είμαστε όλοι λεσβίες τελικά!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chrysargos_666
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chrysargos_666

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
36
Like
1
Πόντοι
0
Όπως έχουν δείξει οι σύγχρονες γονιδιακές μελέτες, οι άντρες είναι μεταλλαγμένες γυναίκες. Ασχέτως τι λένε τα φαλοκρατικά (γεμάτα με πλήρως αυθαίρετους και αντιεπιστημονικούς ισχυρισμούς) θρησκευτικά κείμενα, όπως η Παλαιά Διαθήκη/Γένεσις ή το Κοράνι, σήμερα γνωρίζουμε ότι το ΧΧ (θηλυκό) γονιδίωμα είναι αρχέγονο, αρχαιότερο του ΧΥ (αρσενικό) γονιδιώματος. Γι' αυτό μας έχουν μείνει οι θήλες, γιατί η αρχική κατασκευή όταν ήμασταν εμβρυα ήταν μία δομή που θυμίζει κορίτσι. Στη συνέχεια η επίδραση του Υ χρωμοσώματος αναδιαμορφώνει το κορμί και το κάνει αρσενικό. Μην ξεχνάτε ότι δεν διακρίνεται πέος τους πρώτους μήνες ζωής του εμβρύου. Η κοινή βάση φανερώνει λοιπόν ότι όλοι και όλες πάνε με γυναίκες. Οι στρέιτ είναι μεταλλαγμένες γυναίκες που γαμάνε συνήθεις γυναίκες, οι αδερφές είναι μεταλλαγμένες γυναίκες (άντρες, δηλαδή μεταλλαγμένες γυναίκες από ΧΧ σε ΧΥ) που γαμιούνται με άλλες μεταλλαγμένες γυναίκες (άλλους άντρες) και οι λεσβίες είναι συνήθεις γυναίκες (με κλασσικό γονιδίωμα ΧΧ δηλαδή) που γαμιούνται με άλλες συνήθεις γυναίκες. Ξυπνήστε! Όλοι είμαστε λεσβίες! Δεν υπάρχουν στρέιτ ή γκέι - υπάρχουν μόνο διάφορα είδη λεσβιών (μεταλλαγμένων και μη)!
color]
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
Μην ξεχνάτε ότι δεν διακρίνεται πέος τους πρώτους μήνες ζωής του εμβρύου.
Ενιοτε δεν διακρινεται με κανεναν τροπο και ο εγκεφαλος για τα υπολοιπα ετη της ζωης ορισμενων!
 

sunset25

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
187
Like
146
Πόντοι
1
γμτ.. το ήξερα ότι ήμουν λεσβία!!! για αυτό μου αρέσουν οι γυναίκες εεεεεεεεεεεεε;;;
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Δηλαδή είμαι μπιφτεκού;;;;
Σαν την αρχιλέσβω την Πρωτοψάλτη;;;
Αυτο δέν θα το συγχωρίσω ποτέ απο τον εαυτό μου!!!
 

allen221

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
454
Like
8
Πόντοι
1
Λεσβιες ολου το κοσμου ενωθειτε...........  :2funny:  :2funny:
Μηπως πρεπει να αλλάξουμε μερικους ορους και ονοματα
π.χ. την γη να την λεμε λεσβιοπλανητη,  :headbang:
να μην λεμε τουαλετα ανδρων, αλλά χωρος για λεσβιες που ουρουν ορθιες  (λεσβιορθιες) :hammer: και τι γυναικιες τουαλετες χωρος λεσβιων που ουρουν καθιστες (λεσβιοκαθιζουσες)  :hammer:
η ονομασια ανδρας, ανηρ, αρσενικο κλπ να γινει λεσβιοορθιος  :boobies:
η ονομασια γυνη, γυναικα, θηλυκο κλπ να γινει λεσβιοκαθιστη  :jerking:
Θα έχει που δουλεια ο Μπαμπινιωτης  :dancing:  :idiot: 
 

chrysargos_is_satan

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Λεσβιες ολου το κοσμου ενωθειτε...........   :2funny:  :2funny:
Μηπως πρεπει να αλλάξουμε μερικους ορους και ονοματα
π.χ. την γη να την λεμε λεσβιοπλανητη,  :headbang:
να μην λεμε τουαλετα ανδρων, αλλά χωρος για λεσβιες που ουρουν ορθιες  (λεσβιορθιες) :hammer: και τι γυναικιες τουαλετες χωρος λεσβιων που ουρουν καθιστες (λεσβιοκαθιζουσες)  :hammer:
η ονομασια ανδρας, ανηρ, αρσενικο κλπ να γινει λεσβιοορθιος  :boobies:
η ονομασια γυνη, γυναικα, θηλυκο κλπ να γινει λεσβιοκαθιστη  :jerking:
Θα έχει που δουλεια ο Μπαμπινιωτης  :dancing:  :idiot: 
Λεσβιακά προϊόντα
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
ε οχι και μεταλλαγμενες γυναικες ρε πουστη μου!! αυτη η πουτσαρα απο που φυτρωσε?? τι αλλο θα ακουσουμε....
 

Συνημμένα

  • bourdela.jpg
    bourdela.jpg
    76,5 KB · Εμφανίσεις: 27

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
χα! γκεουλες ολοι σας!

:P :P :P


(εεεε πλακα κανω ε? μην φαω κ ξυλο :2funny: )
 

chrysargos_is_satan

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ε οχι και μεταλλαγμενες γυναικες ρε πουστη μου!! αυτη η πουτσαρα απο που φυτρωσε?? τι αλλο θα ακουσουμε....
Τα γεννητικά όργανα των ανδρών είναι μεταλλαγμένα (με φυσικό τρόπο - γεννετικά προκαθορισμένο, ήδη από τη στιγμή στης σύλληψης) γυναικεία γεννετικά όργανα. Ο μετασχηματισμός είναι μια διαδικασία που γίνεται σε όλα τα όντα που διακρίνουν το είδος τους σε 2 φύλα, με βασικό αρχέτυπο του όλου σχεδιασμού το θηλυκό.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Σαυτο εχει δικιο το τελευταιο........ολα τα εμβρυα σχηματιζονται με αιδοιο και κατα την πορεια καποια εμφανιζουν πεος......τωρα για την αρχαιοτητα και τη βαρυτητα του ΧΧ χρωμοσωματος δε γνωριζω αλλα το φυλο εξαρταται οπως εγραψε απο το ΧΥ το οποιο το διαθετει ο πατερας εξ ου και το φυλο καθοριζεται απο αυτον (οπως και τα διδυμα)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom