Νέα

Εγκατασταση της Ελληνικης Γλωσσας προς το Κινητο Τηλεφωνο Samsung

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλημερα . Θα ηθελα την βοηθεια σας σχετικα με την εγκατασταση της Ελληνικης Γλωσσα προς το κινητο τηλεφωνο μου SAMSUNG JET S8000 . Το ειχα αγορασει πριν 2 εβδομαδες απο την Αγγλια. Αλλα δυχτηχως δεν εχει την ελληνικη γλωσσα στο MENU. Ξερει καποιος σε ποια ιστοσελιδα μπορω να την κατεβασω και πως μπορω να την εγκαταστησω στο κινητο τηλεφωνο.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
περιεργο! γιατι οταν αγορασα πιο παλια samsung απ το εξωτερικο ειχε ελληνικα!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
από το site της Samsung δεν έχεις επιλογή για αναβάθμιση;
 

mic31

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φίλε μου κατεβαζεις από το market το πληκτολογιο multiling, ή το greek keyboard, θα ταβρεις με αναζήτηση μεσα στο μαρκετ. εγώ έχω αυτα τα δυο στην ταμπλέτα μου
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Φίλε μου αυτό δεν είναι android, και είναι και παλιό μοντέλο, άρα εύκολη λύση δεν υπάρχει.

Ψάξε στα διάφορα forums για λογισμικό για το κινητό σου που να έχει και ελληνικά μενού. Αν το βρεις, και πάλι θέλει αρκετές γνώσεις γιατί θα πρέπει να κάνεις αναβάθμιση μόνος σου, που αν και δεν είναι βουνό, θέλει δυο ειδικές γνώσεις παραπάνω. Αν όλα αυτά σου ακούγονται ufo τότε καλύτερα ρώτα κανένα κολλητό σου που είναι σχετικός, ή τελικά πήγαινε στο service της samsung μήπως και σε βοηθήσουν.

Το πιθανότερο να συμβιβαστείς με αυτό που πήρες.
Φίλε μου στις μέρες μας μόνον android ή ios αγοράζουμε.
Όλα τα άλλα έχουν πεθάνει... είτε μας αρέσει είτε όχι η Google και η Apple κυβερνάνε στα κινητά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom