Νέα

'Εχω φάει κόλλημα....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jules_Jordan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Jules_Jordan

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Φρόντισες να "ανακουφισθείς" ?  http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/smf/Smileys/default/xxx_jerking.gif[/img[/URL]]
[/quote]

Οχι ρε γαμώτο..απο χθες είμαι κατακαυλωμένος μόνο με την σκέψη....Δεν γίνεται, θα περάσω απο εκεί, θα της αφήσω σημείωμα και το πολύ πολύ δεν θα με πάρει.....πάντως το καθήκον μου θα το έχω κάνει :jerking: :jerking: :jerking:

Αυτό εδώ το παλιοκοντοπούτανο της μοιάζει πάρα πολύ........
 

Συνημμένα

  • Mariatraveller.jpg
    Mariatraveller.jpg
    12,6 KB · Εμφανίσεις: 19
  • jana-def-water-3-big.jpg
    jana-def-water-3-big.jpg
    237,9 KB · Εμφανίσεις: 47

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Και τώρα θα πεταχθούν οι γνωστοί-άγνωστοι του σαιτ και θα αρχίσουν τις μαλακίες τους για την κωλάρα της κοπέλας  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ποιά κωλάρα ρε, δεν βλέπετε τους βύζους, 2,5 κιλά έκαστος???

[move] :-* :-* :-* :-* :-* Παίδαρε  :-* :-* :-* :-* :-*[/move]
 
OP
OP
Jules_Jordan

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Και τώρα θα πεταχθούν οι γνωστοί-άγνωστοι του σαιτ και θα αρχίσουν τις μαλακίες τους για την κωλάρα της κοπέλας  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ποιά κωλάρα ρε, δεν βλέπετε τους βύζους, 2,5 κιλά έκαστος???

[move] :-* :-* :-* :-* :-* Παίδαρε  :-* :-* :-* :-* :-*[/move]

ΒΥΖΙΑ rules-respect....εμείς οι βυζολάγνοι είμαστε καλά και ευαίσθητα παιδιά....ενώ οι οπισθιολάτρες είναι κωλόπαιδα!
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
πολυ δυνατο αν μοια;ζει ετσι.που ειναι να ανεβασουμε το τζιρο του μαγαζιου ρε τζουλς?θα προλαβαινεις και μετα τις 5 30..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Οχι ρε γαμώτο..απο χθες είμαι κατακαυλωμένος μόνο με την σκέψη....Δεν γίνεται, θα περάσω απο εκεί, θα της αφήσω σημείωμα και το πολύ πολύ δεν θα με πάρει.....πάντως το καθήκον μου θα το έχω κάνει :jerking: :jerking: :jerking:

Αυτό εδώ το παλιοκοντοπούτανο της μοιάζει πάρα πολύ........
Πω πω...τι κωλάρα είναι αυτή Θεε μουυυυυυ.... :new_shocked: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.165
Κριτικές
150
Like
2.911
Πόντοι
6.925
ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!! Εμείς των βυζιών υποφέρουμε από τις επιδερμικές προσεγγίσεις των οπαδών των οπισθίων.
Είναι αυτό το στιγμιαίο κράτημα της ανάσας στην θέα 2 ευμέγεθων βυζιών τα οποία αναμένουν δάγκωμα, άρμεγμα, ζούπηγμα, γλύψιμο, σπορά κι άλλες διάφορες αγροτικές εργασίες...

+1000000  :grin: Απόλυτο δίκιο.
 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
7
Πόντοι
6
...Αυτό εδώ το παλιοκοντοπούτανο της μοιάζει πάρα πολύ....

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/smf/index.php?action=dlattach;topic=31250.0;attach=89676;image[/img[/URL]]
[/quote]

Που είναι αυτό το σαντουϊτσάδικο ? Για πες μου :P
 
OP
OP
Jules_Jordan

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Αν την ρωτήσω το εξής...

"Πόσα παίρνεις μεροκάματο και σου βγαίνει ο πάτος? Εγώ σου δίνω 200 για μια χυσιά στα βυζιά..." :rockon: :rockon: :rockon:

Λέτε να πει το ναι? :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

Επισκέπτης
Οχι ρε γαμώτο..απο χθες είμαι κατακαυλωμένος μόνο με την σκέψη....Δεν γίνεται, θα περάσω απο εκεί, θα της αφήσω σημείωμα και το πολύ πολύ δεν θα με πάρει.....πάντως το καθήκον μου θα το έχω κάνει :jerking: :jerking: :jerking:

Αυτό εδώ το παλιοκοντοπούτανο της μοιάζει πάρα πολύ........

Εγώ σου είπα τι κάνω σε αυτές τις περιπτώσεις, κάντο και πιστεψέ με θα νιώσεις καλύτερα έστω και αν φας πίτα ;)
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Που είναι αυτό το σαντουϊτσάδικο ? Για πες μου :P
Ουτε γι αστειο Αισθηση να ρωτας!!!!Ξερεις τι κυκλοφοριακο κομφουζιο θα προκαλεσει αν μαθευτει παραεξω η τοποθεσια του σαντουιτσαδικου????? Ποσοι βυζολαγνοι θα κανουν ουρα???? :2funny: Βαλε και αυτους που περιμενουν για βενζινη...ΚΟΛΑΣΗ!!!!!! :grin: :grin: :grin:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ξεκολλαααααα ρεεεεεεεεεεε :sunglasses: :sunglasses:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
μιας και το θέμα είναι το κόλλημα....

σήμερα σε φούρν οστην Λούτσα, ήταν ένα μιλφ με μεσαίου προς μεγάλου
μεγέθους βυζιά τα οποία όμως ήταν πεσμένα...

και στο πρόσωπο μου θύμισε την Ειρήνη από Κολωνού/Λεωνίδου/Αχχιλέως/ και ξέρω γω που σκατά θα πάει μετά.... στο Μεταξουργείο....
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
αρε βυζολαγνοι ολοι εδω μεσα πλακα εχετε  :2funny: :2funny: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Άκουσα τ'όνομά μου αγαπητή; :cool2:
Ε τι να κάνουμε είμαστε ερωτύλοι εμείς οι βυζοτέτοιοι και προπάντων αγνά παιδιά. :shower:
Δεν κοιτάμε προίκες και άλλα ποταπά πράγματα στις γυναίκες αλλά μόνο τα στήθη τους ( :boobies: :boobies: :boobies: ) τα οποία είναι ο καθρέπτης της ψυχής τους... :grin:
Ε ρε κράξιμο που έχω να φάω!!! :2funny:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Άκουσα τ'όνομά μου αγαπητή; :cool2:
Ε τι να κάνουμε είμαστε ερωτύλοι εμείς οι βυζοτέτοιοι και προπάντων αγνά παιδιά. :shower:
Δεν κοιτάμε προίκες και άλλα ποταπά πράγματα στις γυναίκες αλλά μόνο τα στήθη τους ( :boobies: :boobies: :boobies: ) τα οποία είναι ο καθρέπτης της ψυχής τους... :grin:
Ε ρε κράξιμο που έχω να φάω!!! :2funny:
:grin: :grin: :grin:


οτι ειστε αγνα παιδια να λεγεται  :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom