Νέα

Έχετε "μαλακίσει" ποτέ τον γατούλη σας;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
736
Πόντοι
316
Πάντως τύποι νομίζω ότι ο νηματοθέτης πρέπει να ξεκαθαρίσει αν τελικά ¨παλινδρόμησε¨ το πεος του γατούλη ή μήπως του έκανε ¨μασαζ προστάτη¨  :S :S :S

Βέβαια δεν ξέρω αν του άγκιξα τ αρχίδια ή τον κώλο χθές γιατί το πρωί ήταν όλη η τουαλέτα όλη σκατό  :vomit:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.492
Πόντοι
3.656
Πάντως τύποι νομίζω ότι ο νηματοθέτης πρέπει να ξεκαθαρίσει αν τελικά ¨παλινδρόμησε¨ το πεος του γατούλη ή μήπως του έκανε ¨μασαζ προστάτη¨  :S :S :S


τυπε για να το ξεκαθαρισει αυτο ο νηματοθετης πρεπει να ξαναμπει στο μπου με τον διαγραμμενο λογαριασμο οπως εκανε ο ιπποτης69    :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
τελικα επιβεβαιωνονται οι φημες περι εξαφανισης γατιων με σκοπο την ανακουφιση :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Δεν έχεις καμιά γεροντοκόρη στη γειτονιά τύπε; αυτές τα μαζεύουν δέκα δέκα στο σπίτι οπότε στην μεγάλη πείνα με μια μπούκα στο σπίτι της τραπεζώνεις όλο το σόι  :S :S :S

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.492
Πόντοι
3.656
τελικα επιβεβαιωνονται οι φημες περι εξαφανισης γατιων με σκοπο την ανακουφιση :S :S :S


τυπε σε λιγο θα εχουμε εξαφανισεις γατουληδων με σκοπο την επιβιωση    :S :S :S


1105.jpg
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.212
Κριτικές
3
Like
1.701
Πόντοι
496
τυποι αντι να μαλακισουμε τους γατουληδες δεν μπαγλαρωνουμε κανενα να τον εχουμε προχειρο για στιφαδο για οταν πεσουν οι μεγαλες πεινες;    :grin: :grin: :grin:

τυπε με συγκινει η φιλοζωια σου :S :grin: :grin:
 

straki

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
στειρωστε τα ζωα σας και σταματηστε τις ανωμαλιες οσοι απο σας εχετε κανει ή σκεφτεστε, δεν ειναι αστειο!!!

θα πρεπει να κλεισει το θεμα αμεσα...

όσοι εχετε αποριες για την συμπεριφορα των ζωων σας απευθυνθείτε σε κτηνίατρο να σας συμβουλέψει και αφήστε τα πειραματα...

Και γενικά καλό είναι τα στειρώνετε που μπορεί μεν να είναι παρεμβατικό αλλά ζουν περισσότερο και εξασφαλίζετε ότι δεν θα κινδυνεύσουν από διάφορες ασθένειες.
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
16
ειχα ενα φιλαρακι που ειχε μια θηλυκια γατουλα και μια φορα της εβαλε το στυλο το bic και η γατα γουσταρε και απο τοτε δεν ξεκολλαγε...

:wanker:  :wanker:
Μαλακια που θα τράβαγε ο φίλος σου, τύπε μου..! Θα το ζούσε κανονικά....!
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
16
Δεν είναι δικός μου ο γάτος!Διαφωνώ που πρέπει να κανονίζεις το πρόγραμμά σου (διακοπές-ξενύχτια-καθαριότητες-οικονομικά)
γύρω απ τις καύλες του ζώου.Απλά στο εξωτερικό που είμαι συγκατοικώ με μια βαβά η οποία έχει τον γατούλη σαν παιδί της.
Βέβαια δεν ξέρω αν του άγκιξα τ αρχίδια ή τον κώλο χθές γιατί το πρωί ήταν όλη η τουαλέτα όλη σκατό  :vomit:

Μήπως, κατά λάθος, τον πηδηξες, και το....... ξέχασες....;;;;

:think:

:headbaning1:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom