Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 293 37,4%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    783

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.515
Κριτικές
61
Like
42.845
Πόντοι
22.785
Φτάσανε σε γάμο
Και δεν είναι λίγες
Αγαπούληδες πολλοί

Κάνανε και παιδί

2-3 περιπτώσεις που ξέρω από ρωσίδες, καταντήσανε μετά από μερικά χρόνια αλκοολικές
Ο μαλάκας συνέχισε να δουλεύει 24ωρο

1-2 ξεφύγανε

Ξέρω κι άλλες
Που ο μαλάκας είναι Κορυδαλλό
Κάποιες πιάσανε δουλειά σε Hondo, Attica klp
Αλλά συνεχίζουν να επισκέπτονται κάποιους παλιούς πελάτες που γουστάρουνε
Χωρίς λεφτά
Και μην φανταστείς νέους κι ομορφόπαιδα
.........

Απλά τους συμπεριφερθήκανε σαν άνθρωποι
Κι αυτές δεν ήτανε ψυχανώμαλες
.....

ΕΙΣΘΕ Νεστωρ !!
 

puteen69

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
2.277
Μάγκες μου,όλοι έχουμε κάνει σχέση με εκδιδόμενες,καθώς όλες για να γαμηθούν θέλουν ανταλλάγματα.Η διαφορά είναι ότι οι επαγγελματίες ζητούν χρηματικό αντίτιμο,το οποίο είναι και συγκεκριμένο,ενώ οι ερασιτέχνες ζητάνε ότι να'ναι μέχρι να σε διαλύσουν πολυπλεύρως,γεγονός που τις καθιστά άκρως επικίνδυνες.

:thumbsup:
 

sgk5150

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
192
Κριτικές
34
Like
777
Πόντοι
991
Δεν εχω κανει, αλλα μια φορα παλιοτερα, ηρθε στο σπιτι ένα call-girl και καναμε ένα τετοιο γαμησι,με τοσο δυνατούς οργασμούς,(αληθινούς)που μετα δεν πηρε τα λεφτα και εφυγε ετσι.Και μετα  από δυο εβδομάδες ,με πηρε μονη της τηλ.και ηρθε και πηδηχτήκαμε ξανα κι ηταν καταπληκτικο το sex που καναμε.Απο τοτε εξαφανιστηκε,κι εγω δεν την εψαξα,γιατι κοντευα να την ερωτευτω και τελειωσε εκει.Ειναι ένα από τα πραγματα που καμαρωνω μεσα μου.

Πριν από 11/12 χρονια κοντά στα 31/32 μου πήγα ένα επαγγελματικό ταξίδι στη Σιγκαπουρη...εκεί γνώρισα μια κοπέλα από Κορεα (καμια σχέση με τις εκδιδόμενες γυναίκες όπως τις έχουμε συνηθίσει)...έμεινε μαζί μου 3 βραδυά και πληρώθηκε μονο το πρώτο...την επομενη χρονια έβγαλε εισιτήριο το οποιο πλήρωσε μονη της και ήρθε και με συνάντησε, περάσαμε μαζί μια εβδομάδα και δεν πήρε δραχμή...αν οι διαδικασίες ήταν απλούστερες και με τα μυαλά που κουβάλαγα τότε...ίσως ποιος ξέρει να την είχα φέρει εδώ...για ποσο και κάτω από ποίες προϋποθέσεις ακόμα δεν κατάλαβα....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Τελικά το όφελος από το να βγάλεις γκόμενα μια πουτάνα ποιο είναι ακριβώς, γιατί δεν έχω καταλάβει; Να αποδείξεις στον εαυτό σου και στους άλλους πόσο μάγκας είσαι που καμάκωσες μία που γαμιέται με όλους;  :think: Για να τη γαμάς τσάμπα από εκεί που την πλήρωνες; ΟΚ, αυτό μπορείς να το κάνεις όμως και με μία μη εκδιδόμενη. Για διαφωτίστε με λίγο γιατί κάποιος να μπει σε όλο αυτό τον κόπο. Συνήθως βγάζουμε για καφέ κάποια για να την πηδήξουμε, δε την πηδάμε για να τη βγάλουμε για καφέ.  :2funny:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Τελικά το όφελος από το να βγάλεις γκόμενα μια πουτάνα ποιο είναι ακριβώς, γιατί δεν έχω καταλάβει; Να αποδείξεις στον εαυτό σου και στους άλλους πόσο μάγκας είσαι που καμάκωσες μία που γαμιέται με όλους;  :think: Για να τη γαμάς τσάμπα από εκεί που την πλήρωνες; ΟΚ, αυτό μπορείς να το κάνεις όμως και με μία μη εκδιδόμενη. Για διαφωτίστε με λίγο γιατί κάποιος να μπει σε όλο αυτό τον κόπο. Συνήθως βγάζουμε για καφέ κάποια για να την πηδήξουμε, δε την πηδάμε για να τη βγάλουμε για καφέ.  :2funny:

Η καλύτερη απάντηση στον τίτλο του τόπικ!  :hi:
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Τελικά το όφελος από το να βγάλεις γκόμενα μια πουτάνα ποιο είναι ακριβώς, γιατί δεν έχω καταλάβει; Να αποδείξεις στον εαυτό σου και στους άλλους πόσο μάγκας είσαι που καμάκωσες μία που γαμιέται με όλους;  :think: Για να τη γαμάς τσάμπα από εκεί που την πλήρωνες; ΟΚ, αυτό μπορείς να το κάνεις όμως και με μία μη εκδιδόμενη. Για διαφωτίστε με λίγο γιατί κάποιος να μπει σε όλο αυτό τον κόπο. Συνήθως βγάζουμε για καφέ κάποια για να την πηδήξουμε, δε την πηδάμε για να τη βγάλουμε για καφέ.  :2funny:
η ερωτηση σου μοιαζει λιγο με πατερα του 60΄... Σε φαση σε υπαλληλο δεν δινω την κορη μου.. Τι παει να πει ρε μεγαλε γιατι; Γιατι την ειδε, του αρεσε και γουσταρε κ αυτος κ αυτη...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
η ερωτηση σου μοιαζει λιγο με πατερα του 60΄... Σε φαση σε υπαλληλο δεν δινω την κορη μου.. Τι παει να πει ρε μεγαλε γιατι; Γιατι την ειδε, του αρεσε και γουσταρε κ αυτος κ αυτη...
Καλά αν ήταν τόσο απλά τα πράγματα που να μπορούσαμε να κάνουμε σχέση με καθεμία που μας γουστάρει και τη γουστάραμε, θα ζούσαμε σε άλλον κόσμο. Δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει η όλη προσπάθεια. Από λεφτά που θα ξοδέψεις (γιατί σίγουρα θέλουν κάποιο χορηγό) μέχρι τα ψυχολογικά της που θα σηκώσεις. Σύμφωνα πάντως με τους προλαλήσαντες λιγότερα είναι τα υπέρ από τα κατά.

Κι επίσης το έθεσα έτσι, γιατί προφανώς πολλοί το έχουν σαν φαντασίωση να αποπλανήσουν μια εκδιδόμενη.
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Καλά αν ήταν τόσο απλά τα πράγματα που να μπορούσαμε να κάνουμε σχέση με καθεμία που μας γουστάρει και τη γουστάραμε, θα ζούσαμε σε άλλον κόσμο. Δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει η όλη προσπάθεια. Από λεφτά που θα ξοδέψεις (γιατί σίγουρα θέλουν κάποιο χορηγό) μέχρι τα ψυχολογικά της που θα σηκώσεις. Σύμφωνα πάντως με τους προλαλήσαντες λιγότερα είναι τα υπέρ από τα κατά.
Οτι δηλαδη της Κουλας απο την γειτονια τα ξερεις τα γουστα της για να ξερεις ποσα θα ξοδεψεις αλλα και τα ψυχολογικα που κουβαλαει και εισαι προετοιμασμενος...

Επισης εισαι σιγουρος οτι τις πουτσες που εχει φαει τις εφαγε ολες απο αγαπη και αρα δεν θα σ εκμεταλευτει...

 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Τελικά το όφελος από το να βγάλεις γκόμενα μια πουτάνα ποιο είναι ακριβώς, γιατί δεν έχω καταλάβει; Να αποδείξεις στον εαυτό σου και στους άλλους πόσο μάγκας είσαι που καμάκωσες μία που γαμιέται με όλους;  :think: Για να τη γαμάς τσάμπα από εκεί που την πλήρωνες; ΟΚ, αυτό μπορείς να το κάνεις όμως και με μία μη εκδιδόμενη. Για διαφωτίστε με λίγο γιατί κάποιος να μπει σε όλο αυτό τον κόπο. Συνήθως βγάζουμε για καφέ κάποια για να την πηδήξουμε, δε την πηδάμε για να τη βγάλουμε για καφέ.  :2funny:

3 POINTS ! :)
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Είναι γελοίο να βγάζεις γκόμενα μια πουτάνα. Είναι εκδιδόμενο πρόσωπο, είναι κοινή. Αν βγάλεις γκόμενα μια πουτάνα δεν τη βάζεις στις γκόμενες που έχεις γαμήσει αλλά στις πουτάνες. Είναι μια πουτάνα που σου κάνει χάρη και τη γαμάς δωρεάν.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Αντίθετα, αν μια γκόμενα που δεν εκδίδεται σου ζητήσει λεφτά για να τη γαμήσεις, αυτή τη βάζεις στις γκόμενες. Γιατί μπορεί να σου ζήτησε λεφτά επειδή ίσως έχει ανάγκη αλλά γαμιέται καθαρά επιλεκτικά, δεν εκδίδεται.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Αυτή η μαλακία που έχουν στον εγκέφαλο μερικοί, το να προσπαθούν να πετύχουν εξτρά υπηρεσίες ή να βγάλουν γκόμενα την πουτάνα, αποτελεί μέγιστο είδος ΠΥΡΦΟΡΙΑΣ. Είναι κοινή, γαμιέται με όλους. Τι νόημα έχει να τη βγάλεις γκόμενα;
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Αντίθετα, αν μια γκόμενα που δεν εκδίδεται σου ζητήσει λεφτά για να τη γαμήσεις, αυτή τη βάζεις στις γκόμενες. Γιατί μπορεί να σου ζήτησε λεφτά επειδή ίσως έχει ανάγκη αλλά γαμιέται καθαρά επιλεκτικά, δεν εκδίδεται.
απο την στιγμη που γαμιεται για λεφτά είναι πουτανα.Ολα τα αλλα ειναι μαλακιες.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Αλλά το μεγαλύτερο ίσως εμπόδιο είναι η σιχαμάρα που νιώθει ένας φυσιολογικός άνθρωπος στο να κοιμάται μαζί με μια πουτάνα που τη γαμάνε 40 άντρες την ημέρα. Εγώ πάω στο μπουρδέλο και μετά κάνω μπάνιο. Όσο κι αν τις αγαπώ, τις σιχαίνομαι.
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Αλλά το μεγαλύτερο ίσως εμπόδιο είναι η σιχαμάρα που νιώθει ένας φυσιολογικός άνθρωπος στο να κοιμάται μαζί με μια πουτάνα που τη γαμάνε 40 άντρες την ημέρα. Εγώ πάω στο μπουρδέλο και μετά κάνω μπάνιο. Όσο κι αν τις αγαπώ, τις σιχαίνομαι.
το ιδιο γινεται και όταν γλύφεις τα βρωμοποδαρα τους και όταν σου βαζουν κωλοδαχτυλο με το ιδιο χερι που επαιζαν μαλακια στον πακη πιο πριν;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Είναι γελοίο να βγάζεις γκόμενα μια πουτάνα. Είναι εκδιδόμενο πρόσωπο, είναι κοινή. Αν βγάλεις γκόμενα μια πουτάνα δεν τη βάζεις στις γκόμενες που έχεις γαμήσει αλλά στις πουτάνες. Είναι μια πουτάνα που σου κάνει χάρη και τη γαμάς δωρεάν.

Αν παρατησει την πορνεια για χαρη σου; Τοτε πιστευω αξιζει να την αγαπησεις για παντα. You are packing your bags, you're coming with me (Korina)!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Dude33 πουτάνα είναι αν ξέρεις ότι ΕΚΔΙΔΕΤΑΙ. Όλες οι γυναίκες θέλουν λεφτά, άλλες τα ζητάνε έμμεσα και άλλες άμεσα. Αν δηλαδή συμφωνήσεις να γαμάς μια ζωντοχήρα στο σπίτι της και να της πληρώνεις το νοίκι αλλά ΔΕΝ ΕΚΔΙΔΕΤΑΙ είναι πουτάνα;
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Αν παρατησει την πορνεια για χαρη σου; Τοτε πιστευω αξιζει να την αγαπησεις για παντα. You are packing your bags, you're coming with me (Korina)!
5318_10208754332920938_2022562874309465283_n.jpg
:grin:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Αλλά το μεγαλύτερο ίσως εμπόδιο είναι η σιχαμάρα που νιώθει ένας φυσιολογικός άνθρωπος στο να κοιμάται μαζί με μια πουτάνα που τη γαμάνε 40 άντρες την ημέρα. Εγώ πάω στο μπουρδέλο και μετά κάνω μπάνιο. Όσο κι αν τις αγαπώ, τις σιχαίνομαι.
μαλιστα! γι αυτο δεν εχεις αφησει βρωμοποδαρο για βρωμοποδαρο που να μην εχεις γλυψει  :vomit:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Dude33 πουτάνα είναι αν ξέρεις ότι ΕΚΔΙΔΕΤΑΙ. Όλες οι γυναίκες θέλουν λεφτά, άλλες τα ζητάνε έμμεσα και άλλες άμεσα. Αν δηλαδή συμφωνήσεις να γαμάς μια ζωντοχήρα στο σπίτι της και να της πληρώνεις το νοίκι αλλά ΔΕΝ ΕΚΔΙΔΕΤΑΙ είναι πουτάνα;
Ρε μαλακα ουτε τι σημαινουν οι λεξεις δεν ξερεις; :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom