Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
γυναικα σε εκανε ρε μουνουχισμενε!
εισαι παντρεμενος με την παλαμη σου!

Τύπε ... τα μασούρια που έβαλες ήταν 2ευρα ;;;
Δεν κατάλαβα ακριβώς τι ήθελες να πεις ...

Δεν είμαι και μαθημένος βέβαια με πλούσιους, γιατί δεν μένω μαρούσι , χαλάνδρι , μελίσσια ....

για τη μαλακία εδώ λέω !!!!!
Σε άφησε αναπηρο η Ελλεηνιδα πρώην σου.
Δε θα συνελθεις ποτε απο αυτο το καζο.
Σε ευνουχισε και σε πεταξε στα σκουπιδια!
Παρε και τα μασουρια μου.
Μου τα έδωσαν την τελευταία βδομάδα οι περαστικοί
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Τύπε ... τα μασούρια που έβαλες ήταν 2ευρα ;;;
Δεν κατάλαβα ακριβώς τι ήθελες να πεις ...

Δεν είμαι και μαθημένος βέβαια με πλούσιους, γιατί δεν μένω μαρούσι , χαλάνδρι , μελίσσια ....

για τη μαλακία εδώ λέω !!!!!
ξερω οτι εκτος απο ευνουχισμενος,εισαι και καθυστερημενος.
σου εχω γραψει οτι ζω στο δρομο και βγαζω λεφτα απο τα κερματα που μου δινουν οι περαστικοι.
μασουρια με κερματα εχω,οχι με 500ευρα οπως εσυ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ξέρουν πολλοί εδώ ότι δεν είμαι χωρισμένος !


Επιβεβαιώνω πως δεν είσαι χωρισμένος.


Όλες αυτές οι μαλακίες που γράφεις επιβεβαιώνουν οτι είναι από τη χρόνια τηγανιά που τρως στο κεφάλι.  :thumbsup:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
O μπαρόκ μας λέει ότι ... τρώγαμε πόρτα από πορτιέρηδες !!

Στα στέκια που πήγαινε αυτός, τον καλοδέχονταν όλοι οι πορτιέρηδες.

URL]]
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
O μπαρόκ μας λέει ότι ... τρώγαμε πόρτα από πορτιέρηδες !!

Στα στέκια που πήγαινε αυτός, τον καλοδέχονταν όλοι οι πορτιέρηδες.

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/5854_averof_1283277862.jpg[/img[/URL]]
[/quote]


Πορτα δεν εχω φαει ποτε στη ζωη μου Λακη, ειτε εμπαινα παντα στα μαγαζια επειδη δουλευα ή οι περισσοτεροι ηταν φιλοι-γνωστοι.


Πες μας εσυ, ποση πικρα ειναι να εχεις κανει κεφι για μαγαζι και τελικα να μην καταφερες να μπεις μεσα; Τι γευση εχει η πορτα;
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
πάντα για καθαρά στην τσέπη μιλάμε...
τι να το κάνω αν βγάζεις 12 και μένουν 5...
Μαζί σου αλλά ο Shaco έγραψε για οροφή σε μεικτά. Eχει δίκιο σε αυτό που λέει ότι οι 5.000 μεικτά είναι πολύ υψηλός μισθός για Ελλάδα, το θέμα είναι τι μένει πραγματικά. Πρόσφατα διάβασα ότι και στη Γαλλία ένας τέτοιος μισθός θεωρείται πλουσίου. Και μου έκανε εντύπωση.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Πορτα δεν εχω φαει ποτε στη ζωη μου Λακη, ειτε εμπαινα παντα στα μαγαζια επειδη δουλευα ή οι περισσοτεροι ηταν φιλοι-γνωστοι.

Πες μας εσυ, ποση πικρα ειναι να εχεις κανει κεφι για μαγαζι και τελικα να μην καταφερες να μπεις μεσα; Τι γευση εχει η πορτα;

Αν και το ερωτημα πηγαινε σε αλλον, ειναι ενα ενδιαφερον ερωτημα για τη "γευση της πορτας".

Ειχα φαει μια πορτα, για περιπου 15-20 λεπτα μεχρι να ερθει ενας γνωστος που θα μας εβαζε μεσα... το μαγαζι ηταν το island... μιλαμε τωρα εποχη ΧΑΑ ή λιγο μετα το ΧΑΑ καπου 99 ή 2000. Αν και δεν την εφαγα εγω προσωπικα, γιατι δε μιλησα εγω με τον πορτιερη (ειμασταν μια παρεα γυρω στα 9 ατομα αν θυμαμαι καλα, 4 αντρες 5 γυναικες - και ειχαμε και καλα μουνια μαζι), απλα και μονο που πληροφορηθηκα απ'τους αλλους οτι δε μας αφησαν να μπουμε στραβωσα. Ηθελα να φυγω επιτοπου και ας ηξερα οτι μολις ερθει ο γνωστος θα μπουμε. Τελως παντων για να μη κανω σκηνη με τους αλλους απλα περιμενα και μπηκαμε με τον γνωστο. Το μαγαζι τιγκα στους wannabe rich που ηθελαν να λενε οτι πανε στα high class...

Τεσπα η επιγευση της πορτας ηταν τετοια που δεν ηθελα ποτε ξανα στη ζωη μου να ασχοληθω με μερη που πουλανε highλικι με πορτες. Δεν ηθελα ποτε να στηριξω ενα τετοιου ειδους συστημα και μαλιστα με τα λεφτα μου.

Το face control μεχρι ενα βαθμο το καταλαβαινω, πχ να μη μπουν σε ενα μερος πακια, αλλα τοτε δεν ειχε πακια - αντε να χε μεχρι αλβανους οπου και παλι ενα νορμαλ face control αρκουσε... οχι να σε κοβουν επειδη δεν εισαι του κυκλου, αυτο παει πολυ. Δε παρακαλας τον αλλο να τον πληρωσεις.

O μπαρόκ μας λέει ότι ... τρώγαμε πόρτα από πορτιέρηδες !!

Στα στέκια που πήγαινε αυτός, τον καλοδέχονταν όλοι οι πορτιέρηδες.

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/5854_averof_1283277862.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Το bou μου εχει κανει μεγαλη ζημια στο πως βλεπω τα διαφορα μερη στην αθηνα. Πριν περναγα και απλα τα κοιταζα αυτα τα σινεμα και αναρωτιομουν ποιοι τελειωμενοι πανε να δουνε τσοντες σε σινεμα... τωρα εχω διαβασει τι παιζει εκει μεσα και τα βλεπω με αλλο ματι :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Αν και το ερωτημα πηγαινε σε αλλον, ειναι ενα ενδιαφερον ερωτημα για τη "γευση της πορτας".

Ειχα φαει μια πορτα, για περιπου 15-20 λεπτα μεχρι να ερθει ενας γνωστος που θα μας εβαζε μεσα... το μαγαζι ηταν το island... μιλαμε τωρα εποχη ΧΑΑ ή λιγο μετα το ΧΑΑ καπου 99 ή 2000. Αν και δεν την εφαγα εγω προσωπικα, γιατι δε μιλησα εγω με τον πορτιερη (ειμασταν μια παρεα γυρω στα 9 ατομα αν θυμαμαι καλα, 4 αντρες 5 γυναικες - και ειχαμε και καλα μουνια μαζι), απλα και μονο που πληροφορηθηκα απ'τους αλλους οτι δε μας αφησαν να μπουμε στραβωσα. Ηθελα να φυγω επιτοπου και ας ηξερα οτι μολις ερθει ο γνωστος θα μπουμε. Τελως παντων για να μη κανω σκηνη με τους αλλους απλα περιμενα και μπηκαμε με τον γνωστο. Το μαγαζι τιγκα στους wannabe rich που ηθελαν να λενε οτι πανε στα high class...

Τεσπα η επιγευση της πορτας ηταν τετοια που δεν ηθελα ποτε ξανα στη ζωη μου να ασχοληθω με μερη που πουλανε highλικι με πορτες. Δεν ηθελα ποτε να στηριξω ενα τετοιου ειδους συστημα και μαλιστα με τα λεφτα μου.

Το face control μεχρι ενα βαθμο το καταλαβαινω, πχ να μη μπουν σε ενα μερος πακια, αλλα τοτε δεν ειχε πακια - αντε να χε μεχρι αλβανους οπου και παλι ενα νορμαλ face control αρκουσε... οχι να σε κοβουν επειδη δεν εισαι του κυκλου, αυτο παει πολυ. Δε παρακαλας τον αλλο να τον πληρωσεις.

Το bou μου εχει κανει μεγαλη ζημια στο πως βλεπω τα διαφορα μερη στην αθηνα. Πριν περναγα και απλα τα κοιταζα αυτα τα σινεμα και αναρωτιομουν ποιοι τελειωμενοι πανε να δουνε τσοντες σε σινεμα... τωρα εχω διαβασει τι παιζει εκει μεσα και τα βλεπω με αλλο ματι :2funny: :2funny: :2funny:

Για να σου απαλύνω τον πόνο και το να ξεπλύνω το κατάλοιπο  που σου άφησε αυτή η δυσάρεστη εμπειρία...
 

Συνημμένα

  • Nio τρώει πόρτα σε μπουρδέλο.jpg
    Nio τρώει πόρτα σε μπουρδέλο.jpg
    994,3 KB · Εμφανίσεις: 62
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
δεν ξερω για γαλλία, αλλά με 5 καθαρα στην ελλάδα είσαι ευκαταστατος. όχι πλούσιος. ούτε καν στις κατωτερες βαθμίδες της εννοιας πλούσιος
Ναι, είσαι οικονομικά πολύ άνετος, όχι πλούσιος όμως. Για τη Γαλλία δες εδώ.

[URL unfurl="true"]https://best-tv.gr/%CE%BD%CE%AD%CE%B1-%CE%AD%CF%81%CE%B5%CF%85%CE%BD%CE%B1-%CF%80%CF%8C%CF%83%CE%B1-%CF%80%CF%81%CE%AD%CF%80%CE%B5%CE%B9-%CE%BD%CE%B1-%CE%B2%CE%B3%CE%AC%CE%B6%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BD/[/url]
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Πλουσιος ειναι οποιος εχει περιουσια πανω απο 1.5 εκατομμυριο.

Και 5 χιλιαρικα να βγαζεις το μηνα (καθαρα) αν δεν εχεις περιουσια, η τα δινεις στην πρωην η στα παιδια κλπ πλουσιος δεν εισαι.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Λάκη, υποθετική ερώτηση.

Είσαι με τη πουτανα στο πορνοχοτελι και έχεις ξεφύγει με τα εξτραδακια. Ξαφνικά συνειδητοποιείς οτι τα λεφτά που έχεις πανω σου δεν φτάνουν και για να μην μανουριασεις με νταβα ή πουτανα καλεις κάποιον να σου φέρει λεφτα .

Ποιον ?

α) Τον κολλητό σου
β) Τον υπάλληλο-γραμματέα σου
γ) Τη μάνα σου
δ) Κανέναν από τους παραπάνω,  απλά υπόσχεσαι σε νταβα-πουτανα ότι θα τους τα δώσεις την επόμενη συν κάτι παραπάνω.


 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πορτα δεν εχω φαει ποτε στη ζωη μου Λακη, ειτε εμπαινα παντα στα μαγαζια επειδη δουλευα ή οι περισσοτεροι ηταν φιλοι-γνωστοι.


Πες μας εσυ, ποση πικρα ειναι να εχεις κανει κεφι για μαγαζι και τελικα να μην καταφερες να μπεις μεσα; Τι γευση εχει η πορτα;

Οπότε καταλήγουμε ότι ήσουν σερβιτόρος ή κάτι παρεμφερές ...
1 το κρατούμενο .

Εγώ έχω ξεκαθαρίσει ότι ήμουν αντισυμβατικός τύπος.
Δεν γούσταρα πολύ τα μοδάτα μαγαζιά και δεν γούσταρα γενικά μοδάτους προορισμούς , διακοπές κτλ.


Σε τέτοια μαγαζιά, παίζει να πήγαινα 1 ή 2 φορές το μήνα τα φοιτητικά μου χρόνια.
Και πάλι δεν καθόμουν όλο το βράδυ , δεν άντεχα τα τσιφτετέλια, με χάλαγαν.
Ήμουν και ... επιρρεπής σε βίζιτες, τζάδικα κτλ , οπότε πάντα κατέληγα σε κάτι τέτοιο στο τέλος.

Το στριμωξίδι ήταν άθλιο , τα τραπέζια μικρά , τα ποτά σκατά , οι γκόμενες μαλακισμένες.
Παιχνίδι έπαιζε ελάχιστο . Με γκόμενες στο άσχετο , πολύ λίγα πράγματα.

Σε μπιλιαρδάδικα ή μπόουλιγκ ή πιτσαρίες, παίζει να έχω ακούσει περισσότερες γνωριμίες,
παρά σε ιν μαγαζιά.

ΒΕΒΑΙΑ , ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΡΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΩΣ ΠΕΛΑΤΕΣ, ΣΤΟ ΞΕΚΑΡΦΩΤΟ και έβγαζαν γκόμενες
στο .... wild rose , το μπούζιος, το πρίβιλετζ κτλ ... ας μας πούν τις ιστορίες τους !!!!

Δεν έχω ακούσει ποτέ.

Όπως και να έχει ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΨΟΦΗΣΑΝ !
Χέστε τον ... ιό !!!!!

Πόσα είχαν ανοίξει πέρσι στην παραλιακή ;;; ΠΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΧΑΝ ;;;;

Πριν 8-10-12 χρόνια ΠΟΣΑ ΗΤΑΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ;;;;;;;

Τον πούλο και στα τσακίδια !

Και τα γαλάζια ... παπαγαλάκια ΜΗ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΓΙΑ ... ΚΡΙΣΗ !!!!!!

ΑΦΟΥ ... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΙΣΗ !!!!!


ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΕΣΥ ΜΠΑΡΟΚ ....


Σε κανά τζάδικο στην αττική είχες πάει ποτέ ;;;
Από το πρώτο diamonds and pearls το ... 1994 ;;;;;;;

Τίποτε βίζιτες γάμαγες ;;;;

Γιατί είσαι στο ... φόρουμ ;;;;

Υπάρχουν χύστες εδώ ... με ιστορίες από το παλιό ΟΑΣΙΣ στη λέκκα ....
το παλιό ανατολή στη χαμοστέρνας ....
το πρώτο αφροδίτη στη συγγρού ...

ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ;;;;;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ρε ξεφτιλισμενε,σου φέρε η μαμά σου λεφτά να πληρώσεις την πουτανα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ρε ξεφτιλισμενε,σου φέρε η μαμά σου λεφτά να πληρώσεις την πουτανα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γιατί ξεκινάς κάτι με το λογαριασμό trovadouros31
και το συνεχίζεις με το hustler ;;;

Τι νόημα έχει ;;;

Τόσο χαζοί είναι οι mods ;;;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686

Ρε συ Λάκη , τι ασχολείσαι με τη μικρή μπαρού ;

Ο barock δεν έχει γράψει ΤΙΠΟΤΑ για τα βασικά θέματα
του σάϊτ, που είναι τα μπου., τα στούντιο, τα μασατζίδικα
τα στριπ κλπ.

Ένας γέρος  γκέουλας είναι που έχει πολλούς κλώνους
και προσπαθεί να βρει επιβήτορα.
Τουλάχιστον να μην πετιέται σαν την πορδή ο barock
σε θέματα όπως η Ουκρανία, που δεν έχει πάει,
και είναι και γκέουλας και δεν του πέφτει λόγος.

Είναι αστεία η μικρή μπαρού, γελάμε,
αλλά ενοχλεί σε συζητήσεις που δεν θα έπρεπε να
συμμετέχει.
Ο barock είναι σαν τους τσατσούς στα μπουρδελάκια που
ζαλίζουν τους πελάτες με τις σάχλες τους και τη φλυαρία τους !

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom